FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;) > Sprzęt & Internet

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 30 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 18-02-2017, 10:48   #4541
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

zaznaczam od razu, że jestem zielony w tych sprawach, choć kiedyś w miarę ogarniałem to i owo

jakiś czas temu (całkiem spory ) kupiłem lapka, całkiem czystego, bez systemu i innych pierdół. po jakimś czasie sformatowałem go i na nowo stawiałem system itp. z internetem łączyłem się kablem przez router, czy to mieszkałem w akademiku czy w domu, nadszedł jednak czas na wyprowadzkę, a w nowym lokum mam tylko WiFi. problem w tym, że średnio ogarniam co trzeba zrobić, żeby skonfigurować WiFi w laptopie. po formacie trochę się tym bawiłem, ale nie potrzebowałem tego, więc po kilku próbach po prostu to zostawiłem, teraz natomiast potrzebuję na gwałt konfiguracji, najlepiej samemu ogarnąłem dziś, że po odinstalowaniu starych sterowników znika karta sieciowa (czary, myślałem, że karta sieciowa jest czymś na kształt dysku twardego ), pytanie jednak czy jest to faktycznie prawda i jaki w takim wypadku sterownik wireless najlepiej zainstalować?
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2017, 11:18   #4542
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Karta sieciowa to jest coś na kształt dysku Po prostu brak sterowników = brak widoczności w systemie.

Wejdź na stronę producenta ze sterownikami i pobierz co trzeba. Zainstaluj i od razu powinna być ikonka na pasku obok zegara. Żadnej filozofii nie ma. Z połączeniem do sieci tak samo. Jaki model lapka?
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2017, 11:53   #4543
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

Lenovo Ideapad z510

poradziłem sobie już. przedpołudnie spędzone na grzebaniu po różnych źródłach informacji, ale ta duma, gdy sobie sam poradziłem bezcenna

Ostatnio edytowane przez Mietek ; 18-02-2017 o 13:35
stare 12-05-2017, 09:00   #4544
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

Sorry za post pod postem.

Robiłem ostatnio format dysku, wyczysciłem dziada całego, na koniec po wszystkim aktualizowałem sterowniki ze strony producenta. Robiłem aktualizacje biosa, po czym komp się zrestował i pojawił się komunikat- mniej więcej coś w deseń, że brakuje źródła do bootowania. Szybka akcja z biosem, pp czym okazuje się, że nie wykrywa mi dysku twardego szukałem po internetach, i znalazłem coś takiegolink chodzi o ostatni post. Jeszcze tego nie próbowałem, bo nie miałem możliwości, ale czy ktoś uważa, że to legitne? Nie wierzę że dysk umarł, choć w sumie na wszystkich forach tak właśnie piszą.
stare 14-05-2017, 10:26   #4545
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Ja to bym wyciągnął dziada i podłączył do jakiejś stacjonarki żeby zobaczyć czy komputer go widzi. Wtedy będzie krótka piłka. Dysk stał się cegłą, albo lapek się uceglił po aktualizacjach
stare 14-05-2017, 12:38   #4546
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

na PC dysk był widoczny, ale ni cholery nie dało rady go uruchomić. pół dnia próbowałem wczoraj wystartować z BIOSa, naprawić, uruchomić normalnie, po czym zrezygnowany zacząłem szukać serwisu złożyłem lapka i ostatni raz spróbowałem uruchomić- o dziwo po wpięciu i odpaleniu nagle działał
stare 01-11-2017, 13:11   #4547
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Jest problem Pany. Mam lapka Toshiba Satellite C660 i przestały mi działać niektóre klawisze. Wczoraj zauważyłem, że nie działa z 5, a dzisiaj już z 5 więcej. Odłączałem taśmę już i nic. Zewnętrzna klawiatura działa bez problemu. Jakieś rozwiązanie czy czeka mnie kupno nowej?

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2017, 16:52   #4548
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Nowa klawiatura i bez pjerdolenia. U mojej mamy też niedawno zaczęły świrować klawisze. 5 dyszek i po problemie.
stare 06-11-2017, 17:06   #4549
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Chłopcy, potrzebuje pomocy/porady. W lutym kupiłem sobie słuchaweczki na brzoskwinie.net i śmigały cudnie. Ostatnio podpinam je do kompa i słysze totalnie zdeformowany dźwięk, szumy, echo, wszystko cichutko. Wyszedłem z założenia, że to pewnie wina przedniego wejścia w obudowie. Otóż kvrwa nie, podpinam je do telefonu i prawie nic nie slychac, na kompie jest to samo. Jedyną szansą na usłyszenie czegoś jest lekkie wypięcie jacka z gniazda w kompie, wtedy slychać dźwięk ale to nie ta jakość co wcześniej. Lepiej walić na gwarancje czy rozbierać i ew. coś wymienić? Słuchawki Superlux HD681 EVO
stare 20-02-2018, 23:34   #4550
dees.
nowicjusz

Domyślnie

Posiada ktoś nielimitowany internet domowy od t-mobile? Bo mam netie i generalnie mi wystarcza tyle, że trzeba też płacić za stacjonarny, którego u nas się nie używa, a za mobilne to dziekuje. Warto się przenieść?

stare 09-05-2018, 22:07   #4551
dees.
nowicjusz

Domyślnie

Pytanko mam do Was, jakaś internetowa telewizja, która będzie działać na terenie Niemiec? Bo wp.pilot raczej nie będzie odbierać

stare 09-05-2018, 22:17   #4552
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

wizja.tv powinno działać

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2018, 22:56   #4553
dees.
nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
wizja.tv powinno działać
Tam też to działa na zasadzie, ze rejestrując się masz z free podstawowy pakiet a za dopłatą coś tam płacisz?

stare 10-05-2018, 01:43   #4554
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

nie. sama rejestracja nic nie daje. teoretycznie na każdym kanale jest jakiś limit oglądających bez premium. praktycznie oglądanie bez premium jest niemożliwe. nawet o tej porze nigdzie nie da się wejść.

od czasu jak podrożało premium to przestałem korzystać.
stare 03-06-2018, 17:19   #4555
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

pytanie za 100 punktów - gdzie oprócz hurtowni typu morele/komputronik oraz oficjalnej stronu microsoftu moge kupić ORYGINALNEGO-DZIAŁAJĄCEGO-WYŁĄCZNIE DLA MNIE kluczyka do Win10? Chodzi o wersje BOX nie OEM, bo bede zmieniał bebechy w przyszłości. Czy cena ~430 ziko to max jaki mozna wyciagnac?
stare 03-06-2018, 20:23   #4556
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Ja właśnie składam kompa na x-kom. Tam cena to już 489 zł (w bonusie dostałem office'a na rok.) Na esc.pl było też dość tanio w okolicach 440 zł ale już cena podskoczyła do 460.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2018, 20:40   #4557
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

czy ktos na forum potrafi połączyć bezprzewodowo pada od xbox one do pc z donglem?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania