FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 25-09-2014, 23:07   #41
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Ja słyszałem opinię, że nie da się grać bez ping pong-owych podań.
Calrez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2014, 23:26   #42
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Dziś grałem z kuzynem na XONE. Jak dla mnie super, dawno nie miałem takiej radochy z grania. Według mnie największą bolączką są bramkarze, raz grają bezbłędnie i strzelenie gola graniczy z cudem, a raz chce się po prostu płakać. Świetne animacje podczas gry (drybling, wślizgi, parady bramkarzy) i o dziwo coraz częściej wchodzą ładne strzały, o ile właśnie w demie bramka z dystansu była niemożliwa do zdobycia, to dziś weszło mi parę naprawdę świetnych strzałów. Nie wiem gdzie znaleźć nagrania, które XBOX trzyma w chmurze, bo chętnie wrzuciłbym powtórkę wolnego Petasza z 40 metrów.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2014, 09:43   #43
Potrzask
JUVE!

Domyślnie

Ja też miałem wrażenie ,że demo było inne a w tą oprócz grafiki i animacji gra się tak samo jak w 14 ,za łatwo się podaje ja bym chciał grę w której trzeba troche poklepać przytrzymac ,przeczucić ... a tu dzieje się wszystko jakoś za szybko ... może będzie jakaś aktualizacja ...
Potrzask jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2014, 11:48   #44
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
(...) Nie wiem gdzie znaleźć nagrania, które XBOX trzyma w chmurze, bo chętnie wrzuciłbym powtórkę wolnego Petasza z 40 metrów.
Ale Zawiszę to Ty szanuj.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2014, 19:27   #45
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Opiszę krótko tryb kariery w tym roku.
Nie zrobili niczego znaczącego, jeśli chodzi o tryb sam w sobie. Mimo to - gra się o niebo lepiej. Dlaczego? Duży wpływ na to ma grafika, nowe twarze dla zawodników, nowe stadiony, prezentacja meczu (przyśpiewki, kibice, tablice z wynikami i składami), ale najważniejszą nową cechą dla tego trybu jest zdecydowanie gameplay. Został on niesamowicie ulepszony, co znacznie zwiększa realizm. Kiedyś - przeciwnik zachowywał się tak samo bez względu na sytuację i wynik. Teraz - przeciwko słabszym drużynom gra się o wiele trudniej, CPU zachowuje się bardzo inteligentnie np. zmieniając styl na ultradefensywny lub parkując autobus, chcąc wywieźć korzystny rezultat.
Reasumując - moim zdaniem tryb kariery w tym roku jest dużo lepszy niż w zeszłym, mimo tego, że nie dokonano w nim znaczących zmian.
stare 26-09-2014, 20:31   #46
Remedio
Nowicjusz

Domyślnie

@ForzaMilan
W twoim tekście nie doszukałem się - niesamowicie ulepszonego - gameplayu. Zacznę może od tego, że przeciwko słabszym drużynom gra się o wiele trudniej. To żadna nowość, sam pamiętam jak grałem Swansea i lajtowo pokonywałem po 3:0 czy 4:0 City czy United, natomiast jeżeli grałem przeciwko Chesterfield czy chociażby Aston Villi dostaję tyle samo z tą różnicą, że w plecy. Druga część czyli postawienie autobusu przez CPU brzmi akurat całkiem nieźle. Mnie odstrasza sam fakt iż nie dodano żadnych funkcji do trybów single-playerowych.
Remedio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2014, 12:26   #47
daw1
Zorientowany

Domyślnie

mam pytanie poziom poczatkujacy jest slabszy od nowicjusza tak ?
daw1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2014, 13:05   #48
Kkaka007
Weteran

Domyślnie

Zrobilibyście mi skład do Fut pod ligę Włoską i Francuską, tak do 4 K na jeden skład. Formacja z 4.3.3 (różne warianty) i 3.5.2
Z góry dzięki!
Kkaka007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2014, 14:02   #49
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Dla FUT powstał specjalny dział: http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=176

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2014, 20:15   #50
akve
Nowicjusz

Domyślnie

Też macie takie kosmiczne wyniki ,bo ja gram na KŚ na Xboxie i w każdym meczu pada 5-6 bramek a ostatnio przegrałem 6-4.Co strzał to bramka.I jeszcze za każdym razem jak strace bramke to po rozpoczęciu można zrobić rajd i strzelić bramke tak jakby obrona przeciwników była rozkojarzona.Mam 6 miejsce a bramek straconych jak ostatnia drużyna w tabeli (po 18 kolejkach 32 bramki stracone).
akve jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2014, 21:58   #51
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@akve

Co do gry offline to nie wiem, bo offline jeszcze nie grałem, ale to co się wyrabia w meczach online to jest masakra. Co mecz hokejowe wyniki, np. ostatnio wygrałem spotkanie 9-6 w 6 lidze sezonów, po 3 golach od 89 do 90 min, gdy gracze przeciwnika nagle zaczęli potykać się o własne nogi. W większości spotkań rozgrywanych przeze mnie w trybie online wyniki 4-3, 3-2, 5-4 itp. to norma..

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 29-09-2014 o 22:02
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2014, 21:06   #52
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Na 8 wodnych z 32-37 metrów wszystkie weszły.: D
Uderzałem przy przytrzymanym L1 i analogi skierowanym w górę w prawo/lewo. Siła tak na 3/4 paska. Bramkarze czasami się nawet nie rzucali. ;')
Calrez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2014, 11:13   #53
mess87
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanie. Czy u Was tez sie tak jest, ze podczas grania w sieci szybkim zawodnikiem jestes w stanie przebiec pol boiska i nikt nie jest w stanie go powstrzymac? Przez to osiagam jakies nierealne wyniki typu 6-5, 8-7.
mess87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2014, 10:38   #54
seba200
Nowicjusz

Domyślnie

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego fifa 15 na PSX4 różni się w gamepley-u od wersji pc-owej. Jestem w szoku jak fajnie gra sie na PSX. Wersja PC to jakiś arcade.
Bardziej zdecydowanie czuć kontrolę nad piłką więcej czuć walki, no inna bajka.
Chyba czas zainwestować w konsolę. Też macie takie odczucia? Zrobiliśmy sobie ze znajomymi turniej i przyszła część ludzi grających na PC i podobne mieli odczucia.
seba200 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2014, 15:50   #55
hupasertyku
Nowicjusz

Domyślnie

Też mam takie odczucia. Wydaje mi się, że gra jest za mocna na niektóre sprzęty i zwyczajnie się zacina.
stare 04-01-2015, 12:22   #56
karolk
Stały bywalec

Domyślnie

Jeśli chodzi o wrażenia to brakuje mi w tej grze kilku rzeczy.
Ale zaczynając od pozytywów to bardzo przyjemnie się gra w tej edycji. Zawodnicy lepiej panują nad piłką co pozwala na stwarzania ciekawych sytuacji. Wydaje mi się, że bramkarze są na odpowiednim poziomie. I tak często trafiają się wyniki typu 3:2, 4:2 itp. Więc pomimo tego, że niektórzy bramkarze mają serię, że bronią niemal wszystko to zazwyczaj i tak da się coś ustrzelić. Babola również się zdarzają ale to chyba plus. Szybkość zawodników jest jakoś lepiej opisana. Nie dzieje się tak, że zawodnik ze speedem 90 jest doganiany przez jakiegoś gracza ze speedem 70 (co w poprzedniej wersji było normą). Ogólnie sam gameplay jakiś bardziej realistyczny.

A w edycji brakuje mi:
- kilku reprezentacji i lig. Szkoda, że nie ma reprezentacji, które mają jakieś znaczenie w piłce europejskiej (Ukraina, Bośnia itp). Jeśli chodzi o ligi to fajnie byłoby gdyby były jeszcze Czeska, Grecka, Ukraińska, Rumuńska (wydają mi się o wiele ciekawsze niż Duńska, Irlandzka, Koreańska itp). Pasowałoby chociaż dołożyć kilka klubów (grających systematycznie w pucharach do Reszty Świata)
- w trybie kariery, w przypadku wypożyczenie zawodnika do innej ligi nie ma informacji ile spotkań rozegrał itp (są dane jedynie jeśli występuje w tych samych rozgrywkach), raczej istotne informacje dla grających kariery
- w przypadku prowadzenia reprezentacji nie ma wglądu do innych grup eliminacyjnych, jest tylko "nasza" grupa
- w przypadku transferów powinna być jakaś lista z transferami tak, żeby sobie przeglądnąć na koniec okienka jakie transfery miały miejsce (jest tylko 3 ostatnie i 3 największe - za mało jak dla mnie)

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to:
- zepsute podania na dobieg górą. Piłka leci zbyt wysoko, przez co te podania praktycznie są bezużyteczne (w FIFA 14 były bardziej płaskie i zaskakujące)
- duża niedokładności podań, coś jest nie do końca dopracowane i zawodnicy nie zawsze podają tam gdzie chcemy
- przełączanie zawodników zdecydowanie do poprawy. w wersjach FIFA 13 i niżej jakoś lepiej to działało, tutaj przełączanie jest zdecydowanie niedopracowane
- zdarzają się błędy typu "teleportacje" zawodników. Przy prowadeniu piłki zawodnik nagle jest 2-3 metry z przodu lub z tyłu... Teleportuje się jak jakiś Songo z Dragon Ball
stare 27-01-2015, 12:39   #57
sabniro10
Nowicjusz

Domyślnie

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Działa rewelacyjnie.
stare 27-01-2015, 19:26   #58
linerGaming
Zorientowany

Domyślnie

tryb kariery: jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ rozwój jest zależny od
gry.Jeśli chodzi o menadżera to jak dla mnie bez większych zmian.
WG:moim zdaniem zdecydowana poprawa w rozgrywce i nie tylko lepsza grafika oraz [według mnie] lepsza praca serwerów.
sezony online : jak dla mnie oprócz grafiki zero zmian
trudność gry:Jest łatwiej i w końcu poziom amator jest wyżej niż początkujący
FUT : serwery EA dalej do niczego
linerGaming jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2015, 13:36   #59
aniaa
Nowicjusz

Domyślnie

Osobiście wolę 14.
aniaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-08-2015, 21:59   #60
Sebastianer80
Nowicjusz

Domyślnie

AN Fifa 14 jest git, ale 15 to już inna bajka.
Sebastianer80 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania