FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 10-09-2014, 18:24   #21
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Cytat:
Napisał medium86 Zobacz post
Nie wiem czy to jest dobry temat, ale..

Procesor: IntelŸ Core™ i7 4gen 4500U 1,8 - 3 GHz
System operacyjny: Windows 8 64 bit
Pamięć RAM: 8 GB
Pojemność dysku: 1000 GB
Grafika: AMDŸ Radeon HD 8850M + IntelŸ HD Graphics 4400

Czy aby na pewno ten komputer jest za słaby by pociągnąć 15tke demo na low? Z tego co pamiętam to zawsze demo o wiele różniło się od końcowej wersji, często były jakieś problemy z płynnością, ale chyba ten sprzęcik powinien poradzić sobie z Ignite, nie sądzicie?
Minimalne wymagania sprzętowe FIFA 15:
- system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
- procesor Intel Q6600 Core 2 Quad taktowany częstotliwością 2,4 GHz;
- 4 GB pamięci RAM;
- 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
- karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 lub ATI Radeon HD 5770 (DirectX 11).

Zalecane wymagania sprzętowe FIFA 15:
- system operacyjny Windows Vista, 7, 8 lub 8.1 (tylko 64-bitowe);
- procesor i5-2550K taktowany częstotliwością 3,4 GHz;
- 8 GB pamięci RAM;
- 15 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
- karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 6870 (DirectX 11).

Nie wiem, jaka jest różnica między ATI i AMD, nie znam się na kartach graficznych, ale myślę że problem może być tutaj, bo jeśli chodzi o resztę, twój sprzęt spełnia wymagania.
stare 10-09-2014, 18:39   #22
Albert93
HALA MADRID !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Naprawdę da się jeszcze czerpać przyjemność z gry na klawiaturze? Nieśmiertelny pad od X360 kosztuje nieco ponad 100 złotych i wszystkie problemy ze sterowaniem się kończą, a ma się dużo większy wachlarz możliwości. Po co EA ma pracować nad usprawnieniem obsługi klawiatury, skoro i tak pewnie z 95% już z niej nie korzysta?
To już wole Logitech F710

Po meczu Barcelony, kibic rzuca się do Messiego i prosi go o autograf. Messi dał mu ten autograf a kibic prosi o kolejne.
Zdziwiony Messi pyta "Ile potrzebujesz tych autografów ?", kibic odpowiada " 50", Messi " Po co Ci tyle", kibic "Chcę je wymienić na jeden autograf Cristiano Ronaldo"
Albert93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 18:40   #23
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie i zainstalowanie dema. Wtedy wszystko się wyjaśni. Godzina pobierania i demo jest na dysku.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 18:47   #24
medium86
born sinner

Origin: svnszvjn
Domyślnie

Grałem w demo i jestem naprawdę zdzwiony tym, że gra na najniższych ustawieniach daje rade, aczkolwiek ma ściny. Aktualizowałem wszystkie sterowniki, framework też nowiutki.
Mam nadzieję, że to poprawią przy premierze.
medium86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 19:00   #25
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie i zainstalowanie dema. Wtedy wszystko się wyjaśni. Godzina pobierania i demo jest na dysku.
Godzina pobierania? Aż tak źle? 3 GB normalnie pobierają mi się max 3-4 minuty.
stare 10-09-2014, 19:14   #26
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Wybrałem najmniej optymistyczny wariant

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 22:21   #27
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Cudowne animacje, świetnie gra się piłką, grafika i efekty fenomenalne, wszystko prezentuje się miodnie, ale... ZDECYDOWANIE za mocni są bramkarze, bronili większość sytuacji sam na sam, co mnie bardzo denerwowało, w ogóle niekiedy obrońcy przeciwnika po prostu dawali mi podejść pod swoją bramkę (kolejna irytująca rzecz), ale i tak nic to nie dawało, bo ten cholerny bramkarz wyciągał WSZYSTKO.
Może więcej napiszę, jak jutro pogram trochę dłużej.

PS. Gram w wersje na PS4

Ostatnio edytowane przez AXELION ; 10-09-2014 o 23:02
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 23:03   #28
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Gra na PS4, rewelacja. Animacje fantastyczne. Nie zauważyłem większych błędów, tylko trzeba się naprawdę napracować, by strzelić gola. Bramkarze mają chyba 99 skilla.
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2014, 23:04   #29
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

Nie tnie się wam na PS4?
stare 11-09-2014, 00:08   #30
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@up

Jak się może ciąć na PS4? U mnie wszystko idealnie
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2014, 00:10   #31
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Nie tnie.

Jeszcze mi przyszło do głowy, że trochę niepotrzebna ta animacja jak bramkarz ustawia piłkę na "piątce". Już wyobrażam sobie mecz online z jakimś kretynem, który ogląda każdą powtórkę i spowalnia grę jak tylko się da...
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2014, 08:00   #32
Albert93
HALA MADRID !!!

Domyślnie

A propo tych bramkarzy ja się tak zastanawiam jak Mignolet co ma 82 ovr. wszystko prawie wyciąga to jestem ciekaw co będzie robił Neuer z 90 ovr. o strzałach z dystansu chyba zapomnę.
Marzy mi się taki polski komentarz jaki jest angielski. Znając nieudolność ludzi z EA Polska to cudów bym nie oczekiwał. Chciałbym w końcu porządny komentarz z Szpakiem i Szaranem.

Po meczu Barcelony, kibic rzuca się do Messiego i prosi go o autograf. Messi dał mu ten autograf a kibic prosi o kolejne.
Zdziwiony Messi pyta "Ile potrzebujesz tych autografów ?", kibic odpowiada " 50", Messi " Po co Ci tyle", kibic "Chcę je wymienić na jeden autograf Cristiano Ronaldo"
Albert93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2014, 17:45   #33
gorniak88
Nowicjusz

Domyślnie Moja opinia

Gram w FIFĘ na PS3 i ogólnie jestem średnio zadowolony. Nie mam problemów z kreowaniem sytuacji (mimo, że wygląda to zupełnie inaczej niż w 14-stce). Bardzo negatywnie oceniam strzały. W trzech meczach zmarnowałem siedem sytuacji sam na sam :/. Nie ogarniam tego. Dla porównania brat w sytuacjach gdzie był kocioł w polu karnym oddał zupełnie nieprzygotowany, słaby strzał. Piłka oczywiście znalazła się w bramce...

Miałem też dziwną sytuację związaną z oddaniem strzału finezyjnego. Mianowicie będąc Messim za polem karnym, wcisnąłem przyciski od fin. strzału i piłkarz oddalił się jakieś 2 metry od piłki w efekcie stracił piłkę http://forum.fifaserwis.com/images/smilies/torba.gif .
gorniak88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2014, 20:01   #34
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Dzisiaj spędziłem jakieś 3-4 godziny, grając w demo. Gra jest po prostu NIESAMOWITA. Animacje, rozgrywka, realizm - jedna z najbardziej realistycznych gier, w jakie grałem.
stare 13-09-2014, 12:15   #35
Daro235
Nowicjusz

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=ln_o...ature=youtu.be
Daro235 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2014, 14:23   #36
Giovane
Glory Man Utd

Origin: Giovane1878
Domyślnie

Kilka godzin już przegrałem, więc podzielę się z Wami, tym co mi się nie podoba. Na wstępie mówię, że gram na PC.

Nie podoba mi się to, że zawodnik, gdy dozna kontuzji, sam schodzi za boisko. Po pierwsze nie jest to realistyczne, gdyż w rzeczywistości zawodnik kładzie się na murawie, sędzia przerywa spotkanie i interweniuje pomoc medyczna. Po drugie może to nam bardzo przeszkodzić w sytuacji, gdy dozna ów kontuzji w naszym polu karnym, my pójdziemy z akcją, stracimy piłkę i przy kontrze ten zawodnik stanowi linię spalonego.

Bramkarze też są do poprawy. Czasami popełniają błędy, których nawet amator by nie popełnił i rzadko łapią piłkę, co skutkuje częstymi dobitkami. Po niektórych interwencjach piłka nie zachowuje się naturalnie, leci jak balon.

Wydaje mi się, że statystka strzałów z daleka nie ma najmniejszego znaczenia. Strzeliłem już kilka bramek z 25-30 metrów, ale tylko jedna z nich była strzelona zawodnikiem, który ma niezłą tę statystkę (Messi). Reszta została strzelona przez m.in. Sturridge'a, Albę (z prawej nogi) czy Iniestę. Przy próbach Ibrahimovicia, Rakiticia, Cabaye, Suareza czy Reusa nie czułem żadnej różnicy, w porównaniu z wymienioną wcześniej trójką.

Wystawianie się też jest do kitu. Często muszę stopować moje akcje, gdyż żaden z zawodników nie wystawia się na dogodnej pozycji. Nawet po kombinacji LB+A, po której zawodnik podający powinien wystawić się na pozycję, nie robi tego jak należy.

Na pewno jest coś jeszcze, o czym aktualnie nie pamiętam. Mimo to, naprawdę podoba mi się ta FIFA. Jak poprawią to, o czym wspomniałem, będzie to najlepsza edycja w historii.
Giovane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2014, 08:37   #37
gorniak88
Nowicjusz

Domyślnie strzały

Cytat:
Napisał Giovane Zobacz post
Strzeliłem już kilka bramek z 25-30 metrów, ale tylko jedna z nich była strzelona zawodnikiem, który ma niezłą tę statystkę (Messi). Reszta została strzelona przez m.in. Sturridge'a, Albę (z prawej nogi) czy Iniestę. Przy próbach Ibrahimovicia, Rakiticia, Cabaye, Suareza czy Reusa nie czułem żadnej różnicy, w porównaniu z wymienioną wcześniej trójką.
A jak strzelasz z dystansu?? Finezyjnie, czy po prostu obierasz kierunek i strzelasz??
gorniak88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2014, 14:04   #38
Giovane
Glory Man Utd

Origin: Giovane1878
Domyślnie

To zależy od sytuacji. Jeżeli schodzę ze skrzydła do środka boiska, to oddaję strzał finezyjny, jeżeli zaś biegnę wprost na bramkę, to strzelam normalnie, tak jak się to robiło w 14-stce. Z finezyjnym mam taki problem, że zazwyczaj leci w środek bramki. Odchylałem analog już w każdym możliwym kierunku, ale nic nie działa, więc nie wiem czym to jest spowodowane. Szczególnie, że nie da się trafić obok bramki, każdy strzał finezyjny leci prosto w nią, ew. nad, jeżeli użyję za dużo siły.

Ostatnio edytowane przez Giovane ; 16-09-2014 o 14:09
Giovane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2014, 16:29   #39
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Jak dla mnie ta nowa FIFA jest świetna. Nie idealna, bo takiej nigdy nie zrobią, ale gra się bardzo przyjemnie. Szczególnie podobają mi się stałe fragmenty gry, czyli w końcu bramkarze są ludźmi, a nie czołgami, które w każdej sytuacji taranują 5 rywali i łapią piłkę bez problemu. Często zdarzają się im puste przebiegi, trochę przypomina to wyczyny Radosława Majdana O oprawie dźwiękowo-graficznej nie ma w ogóle co mówić - mistrzostwo. Brakuje mi tylko normalnej kamery, bo ja przyzwyczaiłem się do gry na tej telewizyjnej, a tu jest ona jakaś skopana, bo jak piłka jest na dalszej flance, to ona się nie wiedzieć czemu obniża i chvja widać.
stare 25-09-2014, 22:30   #40
Maniu
Zorientowany

Domyślnie

Tylko mi się zdaję że full wersja jest inna niż demo ? Gra mi się zupełnie jak w 14, strasznie zamulaście bez radości, a w demko grało mi się świetnie.
Maniu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania