FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 03-11-2007, 08:01   #141
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Jak zobaczyłem wyniki ankiety, to nie mogłem uwierzyć. Albo większość ludzi chce zobić na złość kibicom Legii, albo są tacy głupi (przepraszam za obrażanie ludzi którch nie znam, ale inaczej tego nie mogłem nazwać), że naprawdę tak uważają. Brak słów.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-11-2007, 09:30   #142
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

A pomyśleć, że ITI i Walter chcieli zainwestować w Widzew...
Dzięki Bogu, że zmienili zdanie.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-11-2007, 10:19   #143
Koki'
'

Domyślnie

W ogóle Miklas to jest dobry koleś. Kilka godzin wcześniej, Urban w imieniu swoim i zawodników zaapelował o kompromis, aby zaczęły się rozmowy, to Miklas zajebiście odpowiedział, nie ma co.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-11-2007, 13:23   #144
322
Gość

Domyślnie

To jest zalosne...
Najsmieszniejsze jest to jakie dali zdj i opis do tego artykułu , dyletanci pewnie nawet nie wiedzieli ze kibice prawie kazdej druzyny OE tak robili w solidarnym protescie ;]. Zalosne... 80% ludzi ktorzy slyszeli cokolwiek o naszym protescie mysla ze protestujemy przeciwko zakazom ludzi ktorzy zrobili burdę w Wilnie. Ostatnio sie klocilem z moja babka od informatyki z tym protestem i nazwala mnie ze jestem taki sam jak hołota chodząca na mecz i popiera zarząd Legii. Coraz wiecej osob wie o naszym protescie, tylko ze same bledne rzeczy, bo Walter ma najpopularniejsza tv w Polsce to moze sobie rozsiewac glupoty, a potem wychodzi ze w powszechnej opini publicznej nie mamy racji :/. Mi sie zdaje ze w obecnej formie protestu mamy bardzo małe szanse na wygranie :/. Do dupy to wszystko, ja chce juz koniec...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-11-2007, 22:59   #145
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Warto zwrócić uwage jak media (szczególnie GW) manipulują w tym przypadku. Słyszymy cały czas że to tylko "grupka debili" zmusza całą żylete do protestu. Że większość ludzi na stadionie Legii jest zażenowana tym co wyprawia owa "banda debili". Tymczasem dobry filmik z meczu z Odrą:

http://www.youtube.com/watch?v=ob7XydiJbYk

Jakoś nie widać żeby ktoś był przeciwko takiemu zachowaniu. A filmik kręcony z krytej (chyba). No ale pewnie wszyscy zostali sterroryzowani

Wniosek: jeżeli ludzie wiedzą o co chodzi w tej sprawie, wiedzą jakie są argumenty obu stron, to zdecydowana większość jest po stronie kibiców. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, jest zmanipulowany przez media to myśli tak jak te media sobie wymyślą...
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2007, 10:40   #146
Koki'
'

Domyślnie

Piszą co im wygodnie. Napisali, jak Vukovic narzeka, ale np. apelu Urbana, w którym Urban min. przepraszał za Vukovica, że był wtedy w nerwach itp. nie dali...
stare 04-11-2007, 20:32   #147
Koki'
'

Domyślnie

Sorry za podwójnego posta, ale tak wyszło ;]

W końcówkach połów powrócił doping na Ł3 "Dla trenera i piłkarzy". Wypowiedź Vuko po meczu:
Cytat:
Powrót dopingu skomentował także Aleksandar Vuković. Najpierw Serb wyjaśnił jednak swoją środową wypowiedź, w której skrytykował zachownie fanów. - Chyba wyraziłem się wówczas zbyt ostro. Dziś kibice nas wsparli i w takiej sytuacji, jako drużyna nie możemy zrobić nic innego, jak wesprzeć kibiców - tłumaczy "Vuko", kierując do fanów ciepłe słowa. - Chcemy podziękować kibicom za wsparcie. Uczyniliśy to od razu po meczu. Rozumiemy, że póki jest protest, nie będzie tak, jak było kiedyś. Kibice muszą zrozumieć, że jeżeli będą z nami, będą nas wspierali, to my także będziemy z nimi - kończy kapitan Legii.
legialive.pl

Jego krytyczna wypowiedź była usawiona na sport.pl jako cytat dnia, o tym nawet nie wspomną. Powiem też, że taka sytuacja jest duzo częściej w Polsce. Jak Legia grała z Austrią Wiedeń, komentatorzy austriaccy zachwycali się dopingiem legionistów, zapewne tak samo było, gdy na jakieś wyjazdy jeździła Wisła. O tym oczywiście cisza, tylko jak w pył pójdzie jakiś stadion, przez paru kretynów, lub zawodnik dostanie czymś z trybun też przez jednego kretyna, to przyszywają to wszystkim kibicom i nagłaśniane, że na "żylecie" same kvrwy i złodzieje. Coraz bardziej wkvrwiają mnie dziennikarze. Oczywiście nie wszyscy, bo ja nie oceniam jak oni postępowania całości po najgorszej jednostce.

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 04-11-2007 o 20:42
stare 04-11-2007, 20:43   #148
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Ja rozumiem ten protest ale z drugiej strony, skoro prawo zakazuje wnoszenia piro na mecze, to trzeba z tym się pogodzić i liczyć się z tym, że zostanie się ukaranym, trudno. W Polsce mamy taką mentalność, że przecież i tak nikt nie egzekwuje prawa więc można srać na wszystko. Lament się zaczyna dopiero jak ktoś właśnie nagle, nie wiadomo dlaczego zacznie je egzekwować. Inna sprawa, to to, że ITI zastosowało niewspółmierne kary do popełnionych czynów. Wg mnie wystarczy delikwentom dać po kieszeni solidnie.

To co napisałem nie oznacza, że nie lubię gdy na meczu są odpalane race upiększające mecz. Ale ciężko dyskutować z czymś co jest ustalone odgórnie przez UEFA, nie ma na to wpływu PZPN, OE i kibice.
Elektryczne Nożyce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2007, 21:17   #149
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Dura lex, sed lex...

Od początku nie popierałem tego dennego protestu. Jeżeli komuś się nie podoba przepis to niech nie chodzi na mecze, proste. Jakaś taka polska mentalność buntowania się prawu panuje w kraju i to jest chore. Jeżeli ci kibice są tacy wspaniali to niech wymyślą inny doping, bo widzę, że jak się zabierze jedną rzecz to nagle z (podobno) najlepszych kibiców stają się żenującymi płaczkami.
stare 04-11-2007, 22:52   #150
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Dura lex, sed lex...

Od początku nie popierałem tego dennego protestu. Jeżeli komuś się nie podoba przepis to niech nie chodzi na mecze, proste. Jakaś taka polska mentalność buntowania się prawu panuje w kraju i to jest chore. Jeżeli ci kibice są tacy wspaniali to niech wymyślą inny doping, bo widzę, że jak się zabierze jedną rzecz to nagle z (podobno) najlepszych kibiców stają się żenującymi płaczkami.
Tu nie chodzi o to, że jest zakaz odpalania rac, tylko to, że zarząd traktuje ludzi odpowiedzialnych za Wilno, na równi z tymi, którzy robili atmosfere i oprawy na Legii. Obudzili się w sezonie, kiedy tych rac na Legii można było policzyć na palcach jednej ręki. Tak jak napisał Majkel, kara nie adekwatna do tego co się stało. Po za tym kilku ludziom zdjęto zakaz, czemu nie zdjęto wszystkim, którzy są oskarżani o to samo? Bardziej niewygodni? Wyłaczając to co wcześniej napisałem, zarząd ten traktuje kibiców jako "zło konieczne", wymyśla jakieś zakazy, za wydanie dowcipnego okrzyku grozi zakazami stadionowymi, za wszystko można odstać zakaz, jednym słowem paranoja.
stare 05-11-2007, 21:18   #151
Kamilegionista
Tylko Legia

Domyślnie

A ja mam dwa filmy z meczu z ruchem, pod koniec pierwszej i drugiej połowy, zapraszam do oglądania.
http://pl.youtube.com/watch?v=EZlcBRw-Y0w
http://pl.youtube.com/watch?v=1DVCWtQRttM
stare 05-11-2007, 21:22   #152
Kamilegionista
Tylko Legia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Dura lex, sed lex...

-.- kurna protest nie jest dlatego bo niemożna mieć rac tylko dlatego że nasz zarzad dał zakazy po wilnie tym którzy nic z wilnem niemieli wspólnego, ultrasom których tam nawet nie było!!
stare 13-11-2007, 10:50   #153
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=67133

TRUDNO W TO UWIERZYĆ! OBIEKTYWNY artykuł na temat KIBICÓW!

Nareszcie znalazł się profesjonalny dziennikarz który postanowił przyjrzeć się problemowi z bliska, a nie z trybuny dla VIPów jak niektóre redaktorzyny... Profesjonalnie podszedł do sprawy.. Łatwo jest gnoić jak się nie zna realiów. Brawa dla tego Pana! Od tej pory kupuje tylko Dziennik. Nie zakłamane, naginające fakty dla swoich chorych poglądów gówna wyborcze itp
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2007, 12:55   #154
Koki'
'

Domyślnie

Ogromny szacunek dla tego kolesia. Więcej takich dziennikarzy
Cytat:
Wreszcie w domu. Podziwiam tych, którzy chodzą na "Żyletę" regularnie... Z ogrzewanej loży honorowej i z salki bankietowej, gdzie w przerwie podają przekąski, łatwo idzie nazywanie ich - przemarzniętych chłopaków - bydłem. A tak naprawdę to ludzie bezgranicznie oddani klubowi. Tylko tacy znieśliby te wszystkie upokorzenia, na jakie natrafia kibic niechciany. I tylko ich Legia ma. Bo gdy, ktoś, kto jeszcze nie był na Łazienkowskiej zapyta mnie, czy warto tam pójść, to najdobitniej jak tylko potrafię wybiję mu to z głowy. Zedrą z ciebie 50 złotych, nie dadzą nic w zamian, a w prasie nazwą kryminalistą i durniem.
Ten fragment mi się bardzo spodobał...
stare 13-11-2007, 14:48   #155
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Ciekawe czy Stec kiedykolwiek był na innym sektorze niż "loża dziennikarska".
To co jest na Legii (chodzi mi o warunki) jest na zdecydowanej większości stadionów. Legia ma jeszcze dobrze, bo chociaż drużyna jest co rok w czołówce. Co mają powiedzieć kibice klubów które się pałętają po drugiej lidze czy w końcówkach 1 ligi. Najlepiej jest rzucać oskarżeniami chuligani, bydło, margines gówno wiedząc o tych osobach, gówno wiedząc o ich pasji i poświęceniu.
Dobry artykuł. Dziennik wyrasta na mojego faworyta polskich gazet.
stare 15-11-2007, 14:52   #156
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

PZPN znowu wymierza akcję przeciw kibicom.
Coś czuję, że się skończy zakazem wywieszania jakichkolwiek flag. N/C
stare 08-12-2007, 22:33   #157
Koki'
'

Domyślnie

"NIE WIEM CZY WIECIE, OSTATNI MECZ NA ŻYLECIE"
Po tym jak się dowiedzieliśmy o tym na trybunach były różne dialogi z krytą, a ostatnie 5 minut poszedł doping bez koszulek. Heh, mogę powiedzieć, że byłem na historycznym meczu. Smutno, jednak trochę...
stare 08-01-2008, 14:18   #158
Koki'
'

Domyślnie

http://pl.youtube.com/watch?v=gkbhdX...tp://legia.tv/
Nowa przyśpiewka, na hokeju wyszło fajowo, wpada w ucho.

A żylety, raczej jednak nie zburzą przed początkiem rundy ;]. Śmiechy z tego całego ITI będą jak nie zburzą, nawet tego nie umieją zrobić. Ale czywiście ni płacze z tego powodu ;]
stare 12-01-2008, 14:17   #159
baski18
Corner

Wyślij wiadomość na gg do baski18
Domyślnie

http://www.youtube.com/profile?user=Bulgarska - filmiki z dopingiem na różnych meczach - szczególnie polecam z ŁKS'u oraz Jagielloni
stare 19-02-2008, 14:12   #160
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Czas odświeżyć

Młyn Wisły przeniósł się na sektor D3.

http://bowkrakowie01.patrz.pl/
http://hsvpb.patrz.pl/
http://forzawislapb.patrz.pl/
http://hsvpb1.patrz.pl/
http://eintrachtpb.patrz.pl/
http://eintrachtpb2.patrz.pl/
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania