FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Opowiadania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-01-2014, 17:25   #1
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie Madridista!

Wersja gry: Football Manager 2014(14.1.3)
Baza danych: duża
Ligi: Hiszpania(2), Anglia, Argentyna, Belgia, Brazylia, Francja, Grecja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Turcja, Ukraina, Włochy(1)
Klub: Real Madryt

Transfery:

Kupieni:

Nicolas Otamendi(12.75 mln) z FC Porto
Inigo Martinez(15.5 mln) z Realu Sociedad
Robert Lewandowski(16.5 mln + bonusy) z Borussi Dortmund
Tony Sanabria(wolny transfer) z Barcelony(na razie do teamu U-19)

Sprzedani:

Pepe(17 mln) do PSG
Jesus(wypożyczenie) do Cordoby

Sparingi:
vs. Beijing 0:1
vs. Red Bull Salzburg 2:0(Lewandowski, Jese)
vs. Palmeiras 3:0(Ramos, Morata, Lewandowski)
vs. Uniao Madeira 1:3(Ronaldo) - W tym sparingu team prowadził Zinedine. Wielu graczy wyjechało na spotkania swych reprezentacji, więc miał on tylko 7 zawodników z pierwszego zespołu(Portugalia nie grała sparingu, a Xabi Alonso, czy Diego Lopez nie otrzymali powołań). Zidane przegrał, bo miał do dyspozycji takich zawodników jak Oscar Arroyo, Dani Suarez, Rai, czy Bruno z zespołu "C".

Okres przygotowawczy minął szybko i jestem raczej zadowolony z zawodników. Z Beijingiem na początek przegraliśmy, lecz dominowaliśmy. Pokonaliśmy wyraźnie Salzburg i Palmeiras, a Zidane nie dał rady w spotkaniu z Madeirą.
Pora na spotkanie z Betisem!

"Odpoczynek" od forum.

Ostatnio edytowane przez HiguainRM. ; 08-01-2014 o 17:32
HiguainRM. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2014, 17:57   #2
x_adam_vol2
Szambalamba

Domyślnie

Zostaw ten Real Już gdzieś widziałem twoje wyczyny, chyba na forumcm w FM 13, to gorzej ci iść nie mogło
x_adam_vol2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2014, 20:42   #3
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Tak, to było forumcm. W pierwszym sezonie poszło mi cienko, lecz w drugim było lepiej. 5:1 z Atletico, czy 4:1 z Zenitem na wyjeździe.
W czternastce mam nadzieję, że pójdzie mi o wiele, wiele lepiej
Miałem opisywać na forumcm, ale jednak będę opisywał tu.

"Odpoczynek" od forum.
stare 08-01-2014, 20:46   #4
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Prowadząc Real to powinieneś wygrywać mecz za meczem. Odradzam, lepiej zacznij kimś ciekawszym.
stare 08-01-2014, 21:22   #5
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Habugapapuga Zobacz post
Prowadząc Real to powinieneś wygrywać mecz za meczem.
Pierdolisz. Czasami trudniej jest prowadzić takie zespół niż jakiegoś ogóra.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2014, 21:37   #6
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Wszystko zależy od tego jak ich prowadzisz. A z tego co widziałem Higuain robił dużo nieprzemyślanych transferów.
stare 09-01-2014, 16:01   #7
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Może i parę było nieprzemyślanych. Jednak jak widziałeś w tamtej karierze Iker Muniain, Javier Hernandez, El Shaarawy, czy Verratti zostali sprowadzeni za nieduże pieniądze, a wymiatali

Casillas - Coentrao(45' Arbeloa) Varane Inigo Carvajal - Khedira(56' Casemiro) Illarramendi - Ronaldo Isco Di Maria(45' Jese) - Lewandowski

Pora na mój ligowy debiut. Gramy z Betisem. Liczę na trzy punkty, bo gramy na własnym obiekcie, lecz trzeba uważać na takich piłkarzy jak Lorenzo Reyes, czy Juan Carlos(to nasz wychowanek).
Początek meczu nie był zbyt ciekawy. Widzieliśmy wiele fauli i grę głównie w środkowej strefie boiska. W 25 minucie Juan Carlos dostał doskonałą piłkę przed polem karnym. Nasz wychowanek wbiega w pole karne i uderza obok bezradnego Ikera. Błąd obrony i gol dla rywali... W 39 minucie tworzymy dobrze zapowiadającą się kontrę. Cristiano przerzuca do Di Marii, ten ze skrzydła podaje prosto pod nogi Roberta Lewandowskiego, który uderza lekko i GOOOLLL! 1:1! Po tym golu kontrowaliśmy absolutnie grę i staraliśmy się zadać Betisowi ostateczny cios.
W 72 minucie mamy rzut wolny. Ronaldo uderza prosto w mur, lecz szybko dobija mocno piłkę i GOOOOLLL! 2:1! Portugalczyk strzelił doskonale, bramkarz starał się obronić, lecz piłka po jego palcach wpadła do bramki.
Trochę wymęczone, lecz zasłużone zwycięstwo. Na inaugurację pokonujemy Betis.

Santiago Bernabeu, Madryt
Real Madryt - Betis 2:1
Gole: Lewandowski 39', Ronaldo 72'
- Juan Carlos 25'

"Odpoczynek" od forum.
stare 09-01-2014, 16:28   #8
ZonE_95
Nowicjusz

Domyślnie

@Up

Super !!! Czekam na kolejne części !
ZonE_95 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2014, 17:53   #9
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Dzięki.

Casillas - Marcelo Otamendi Ramos Arbeloa(45' Carvajal) - Xabi Alonso(62' Illarramendi) Casemiro - Morata Modrić(45' Jese) Ronaldo - Benzema

Czas na mecz na wyjeździe z Granadą. Z nimi w tej edycji Managera mam problemy. W innych karierach przegrywałem z nimi 0:1 i 0:2 właśnie na ich obiekcie. Mam nadzieję, iż teraz pójdzie mi lepiej.
Wiele na to wskazywało. W trzeciej minucie Xabi Alonso dośrodkował z rzutu rożnego, a Nicolas Otamendi głową skierował piłkę do siatki! GOOOL! Bramka w debiucie naszego stopera rodem z Argentyny.
Dominowaliśmy, strzelaliśmy. Niestety głównie niecelnie. W 82 minucie spotkania Michael Pereira miał dużo miejsce na skrzydle po podaniu od Hassana Yebdy. Rozpędził się, moi obrońcy nie dali mu rady, a ten uderzył po ziemi mocno nie do obrony... Remisujemy z Granadą 1:1 po błędzie obrony.

Nuevo Los Carmenes, Granada
Granada - Real Madryt 1:1
Gole:
M. Pereira 82' - Otamendi 3'

"Odpoczynek" od forum.
stare 10-01-2014, 17:59   #10
x_adam_vol2
Szambalamba

Domyślnie

9 zmian w wyjściowej 11. w porównaniu do poprzedniego spotkania
stare 10-01-2014, 18:10   #11
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Rotacja to moje motto

Casillas - Coentrao Varane Martinez Carvajal - Khedira Illarramendi(75' Nacho) - Ronaldo Isco Di Maria(60' Jese) - Lewandowski(60' Morata)

Na własnym obiekcie w 3 kolejce ligi gościmy Athletic Bilbao. Musimy szczególnie uważać na Aduriza, Benata, czy Muniaina.
Już na samiutkim początku rywalizacji Cristiano urywa się obronie Basków, wycofuje za pole karne do Asiera Illarramendiego, a ten uderza piekielnie mocno i GOOOOOOOOOLLLL!!! Naprawdę ładny gol Asiera! W 35 minucie meczu to właśnie Illarra podaje do Ronaldo. Portugalczyk znów urywa się obrońcom rywali, wchodzi w pole karne, uderza i GOOOLLL! 2:0. Golkiper rywali był bezradny przy tym precyzyjnym uderzeniu. Dalej kontrolujemy grę i nie pozwalamy Athelticowi na zbyt wiele, a raczej na nic. Trzy minuty po wznowieniu gry po przerwie Illarramendi podaje do Ronaldo, ten decyduje się na strzał z dalszej odległości i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Przepiękny gol Cristiano! Dobra współpraca Asiera z CR7.
Tym samym rozwalamy Athletic Bilbao aż 3:0. Kapitalną formę pokazali Cris(zdobywca dwóch bramek i gracz meczu) i Illarra. Oby tak dalej, panowie! Teraz przerwa na reprezentacje, a zaraz po niej pojedynek z Villarrealem.

Santiago Bernabeu, Madryt
Real Madryt - Athletic Bilbao 3:0
Gole: Illarramendi 1', Ronaldo 35', 48'

"Odpoczynek" od forum.
stare 11-01-2014, 09:41   #12
VSC
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

No i ładnie Twoi piłkarze dali czadu. Powodzenia w meczu z Villarealem.
VSC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 13:42   #13
ZonE_95
Nowicjusz

Domyślnie

Ładnie , ładnie . Powodzenia z Villarealem.
ZonE_95 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-01-2014, 16:35   #14
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Dzięki panowie!

Casillas - Marcelo(45' Nacho) Ramos Otamendi Arbeloa - Casemiro Xabi Alonso(61' Illarramendi) - Ronaldo Modrić Bale(61' Di Maria) - Benzema

Pora na trudne wyjazdowe starcie. Naszym rywalem jest Villarreal. Team ten do tej pory nie przegrał spotkania. Pokonali Almerię 2:0, Valladolid 2:1 oraz Osasunę 1:0. Dwa gole zdobył dla nich Ikechukwu Uche, a Jeremy Perbet trzy. Bardzo dobrze grają też Jonathan Pereira i Bojan Jokić. W naszym zespole debiutuje w tym meczu w końcu w pełni zdrowy Gareth Bale! Walijczyk ma pokazać dziś swoje atuty ofensywne.
W 6 minucie meczu powalony przez Mario w polu karnym zostaje Karim Benzema. Do karnego podchodzi Ronaldo. Portugalczyk strzela pewnie i GOOOOLLL! 1:0! W 19 minucie pojedynku Xabi Alonso wykonuje rzut rożny. Piłkę głową przedłuża Otamendi, główkuje Sergio Ramos i GOOOLLLL!!! Wszystko idzie po naszej myśli jak na razie!
W 42 minucie Gareth Bale wykonuje rzut wolny. Uderza najpierw prosto w mur, przejmuję piłkę, uderza mocno i GOOOOOOOOOOLLLL!!! Gol w debiucie Walijczyka! Brawo. Przez dalszą część meczu również kontrolujemy grę, ale rywale strzelają honorowego gola. Na 11 minut przed końcowym gwizdkiem Jonathan Perbet wykorzystuje dobre dośrodkowanie Mario. Pewnie pokonujemy na wyjeździe Villarreal 3:1.
Ach, zapomniałem wam powiedzieć. W grupie Ligi Mistrzów trafiliśmy na Olympique Lyon, Steauę i Olympiakos Pireus. Grupa niby niezbyt trudna, ale na wyjazdach trzeba uważać. Czas teraz na wyjazd do Bukaresztu.

El Madrigal, Villarreal
Villarreal - Real Madryt 1:3
Gole:
Perbet 79' - Ronaldo 6k', Ramos 19', Bale 42'

"Odpoczynek" od forum.
stare 15-01-2014, 16:35   #15
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Diego Lopez - Coentrao(45' Marcelo) Martinez Varane Carvajal - Illarramendi Khedira - Jese Isco(63' Bale) Di Maria(45' Morata) - Lewandowski

Przyszedł już czas na mój debiut w Lidze Mistrzów. Będzie to rudne spotkanie w Bukareszcie ze Steauą. Nasi rywale w drodze do tychże elitarnych rozgrywek pokonywali Ludogorec, HJK i Dinamo Zagrzeb. Kiedy zremisowali z Dinamem 0:0 u siebie wydawało się, że w Zagrzebiu przegrają. Tam ku zaskoczeniu kibiców pokonali przeciwników aż 4:0! Steaua ma bardzo dobrą ofensywę. W tym sezonie w lidze Popa, Stanciu, Tanase, Ramon, Iancu i Kapetanos strzelili razem 12 bramek.
Na dwie minuty przed końcem pierwszej części gry po rzucie rożnym Cristian Tanase pakuję piłkę do siatki potężną główką i 0:1 dla rywali! W szatni skrytykowałem grę moich podpiecznych...
W 74 minucie Stanciu dostaje piłkę od Anselmo Ramona przed polem karnym, uderza mocno i gol na 0:2... Beznadziejnie gramy dziś w Bukareszcie!
Nie mamy już nic do stracenia. Full ofensywa, obrońcy wysunięci. Musimy zdobyć tu przecież jakieś punkty! W 89 minucie piłkę od Marcelo dostaje Jese. Młody Hiszpan mija jednego rywala, ukręca drugim. Uderza technicznie i GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Jese daje nam sygnał do ataku!
Dosłownie ostatnia akcja meczu, ruszamy z kontrą. Bale mija ładnie rywala, dośrodkowuje, a z najbliższej odległości piłkę wślizgiem do siatki pakuje Asier Illarramendi!!! Ładnie. Dwa gole w trzy minuty. Mimo, iż nie wygraliśmy to zdołaliśmy zremisować w ostatnich sekundach. Marcelo zagrał o niebo lepiej od Fabio, a nasi stoperzy zagrali katastrofalnie. Graczem meczu Sami Khedira.
Teraz wracamy w końcu na własny stadion meczem z Getafe.

National Arena, Bukareszt
Steaua - Real Madryt 2:2
Gole:
Tanase 43', Stanciu 74' - Jese 89', Illarramendi 90+3'

"Odpoczynek" od forum.
stare 15-01-2014, 17:58   #16
x_adam_vol2
Szambalamba

Domyślnie

No i masz efekty tej swojej rotacji 2-2 ze Steauą - wstyd
stare 15-01-2014, 18:14   #17
Trance

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Trance
Domyślnie

Naprawdę starałem się w to wczytać, ale jakoś niezbyt mnie to przekonuje. Mam na myśli sposób w jaki przedstawiasz opis spotkania, dla mnie to wygląda na coś od niechcenia.
stare 15-01-2014, 18:30   #18
Lucas.
Banned

Domyślnie

Wrzucaj screeny, bo bez nich to trochę lipa jest. Już nawet odpuść sobie jakiś opis meczu, pisz tylko podsumowanie czy coś takiego, bo ciężko się to czyta.

stare 16-01-2014, 16:22   #19
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Ale to jest podsumowanie spotkania. W dodatku krótkie, nawet za krótkie

"Odpoczynek" od forum.
stare 16-01-2014, 17:02   #20
Lucas.
Banned

Domyślnie

Jak tam chcesz, ode mnie rada taka, żebyś wrzucił jakieś screeny, bo smutno bez nich.

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania