FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Opowiadania

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-06-2014, 12:44   #1
bitt.
HANYS

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie El Tri

El Tri - taki przydomek nosi reprezentacja Meksyku w piłce nożnej. Wybrałem tą reprezentacje dlatego, że podczas trwającego Mundialu mocno zaimponowała mi ta drużyna. Do tego Meksyk posiada świetne zaplecze młodzieżowe. Mieszanka doświadczenie z młodzieńczą fantazją może przynieść fantastyczne efekty. Moim głównym celem będą Mistrzostwa Świata w 2018, które odbędą się w Rosji. Mam zamiar powalczyć tam o historycznym awans Meksyku do półfinału. Ale kto wie, może już będzie Nam dane świętować taki sukces podczas mistrzostw Brazylii? Bo kto jak to, ale Meksyk ma kim straszyć. Chicharito, Giovanni dos Santos, Oribe Peralta czy Andrés Guardado. Jednak ja podczas turnieju w Brazylii nie będę wymagał od moich piłkarzy półfinału. Głównym celem będzie wyjście z grupy.

Jeśli chodzi o taktykę to będę używał mojej sprawdzonej formacji, do której Meksyk idealnie pasuje. Chodzi 4-1-2-1-2. Boczni obrońcy mają pełnić role skrzydłowych. Świetnie do tej roli nadaje się Andrés Guardado, w którym pokładam wielkie nadzieje. Taktyka ta charakteryzuje się świetną grą w defensywie i mam nadzieje, że to będzie największą bronią mojej reprezentacji. Od każdej drużyny, której prowadzę wymagam dużego posiadania piłki i tutaj też nie będzie wyjątku. Wyznaje bowiem zasadę, że to przeciwnik ma biegać za piłka, a nie my. Jeśli chodzi o napastników to obydwoje pełnią funkcje "fałszywej 9". Więc idealnie do tej roli pasować będą Oribe Peralta i Chicharito i to na nich będę bardzo liczył. Wspomagani przez Giovanniego dos Santosa mogą stworzyć niesamowite trio, którego cały świat będzie się bał.

Aha, jeszcze jedno. Będę namawiał jedną z największych gwiazd meksykańskiej piłki do wznowienia reprezentacyjnej kariery. Mowa oczywiście o Carlosie Veli.

/Z góry uprzedzam, że w tym opowiadaniu nie będzie żadnej fabuły!

Ostatnio edytowane przez bitt. ; 18-06-2014 o 15:09
bitt. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania