FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 01-11-2005, 09:29   #81
Ljungberg
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ljungberg
Domyślnie

Cytat:
Napisał YaSoviC
ehh suchy suchy prowokatorze ******nyja mysle ze z wiekiem Ci przejdzienie to ze sie proboje wywyzszyc czy cos z racji wieku, bo nigdy tego nie robilem i robic nie bede. Mam poprostu pewne doswiadczenie. Kiedys podobnie jak suchy mowilem ze najchetniej spierdolil bym z tego kraju, nie mowilem ze nienawidze polski bo akurat pewne wartosci wtloczyla mi do glowy(zreszta pewnie nieswiadomie) moja babcia. Jednak tez chcialem wyjechac, wyjechac gdziekolwiek, kraje sie zmienialy wraz z uplywem czasu. w pewnym momencie czlowiek zaczyna patrzec na pewne sprawy inaczej. Przestaje sie buntowac tylko za pomoca wykrzykiwania pustych sloganow, a wreszcie ma mozliwosc dzialania. to tylko od was zalezy sposob w jaki sie zbuntujecie. zaczcynacie dorastac i w inny sposob patrzycie na to co laczy was z tym krajem - wasze rodziny, przyjaciele(mowie o prawdziwych). sporo ludzi ktore znam wyjezdzalo zagranice, czesc z nich zostala tam na zawsze, czesc wrocila, ale moge wam powiedziec ze nieznam osoby ktora po wyjezdzie nie tesknila - choc troche za swoim rodzinnym krajem. sporo osob pozuje - 'e tam tu jest inne zycie - polska to syf", bo jak maja powiedziec ze zapierdalaja myjac gary za pare euro, to juz wogole smiesznosc do potegi. fajnie jest pojechac do usa i nie widziec ze tam jest tak samo jak tutaj??
oczywiscie niemowie ze suchy nie ma prawa miec zdania ze jebie go polska bo zlodzieje, bo costam, bo costam - ale jesli ten sam suchy pisze 'jebac politykow" itd. to sie osmiesza. najlatwiej jest spierdolic, duzo trudniej zostac i dzialac. przeciez to jest mozliwe - zapisz sie do mlodziezowki jakiejs parti - jesli bedziesz dobry kto wie moze kiedys ty zostaniesz premierem.bedziesz mogl wszystko zmienic, wystarczy chciec. widzisz tym sie wlasnie roznisz od bohaterow "kamieni na szaniec'. oni mogli sie poddac, czekac na to co bedzie, jednak niebali sie stanac do walki - postanowili dzialac. ty na ich miejscu pewno spierdolil bys do brazylii nie mowie ze to zle - ale tak jest najlatwiej. pamietaj ze kapitan zawsze opuszcza swoj statek na koncu.

Ja pierdziele?!Normalnie mega RESPECT dla Ciebie Yas.Zajebiscie to napisales i podales zajebisty przyklad (Kamienie na Szaniec)
Wlasnie o to chodzi ze narzekac kazdy moze a robic nie ma komu.
No ale ten Twoj post to najlepszy post jaki kiedykolwiek czytalem na tym forum
Ljungberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2005, 11:39   #82
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

Harry Potter wszystkie części fajne

Kod Leonarda i Anioły i Demony Dana Browna też fajna, przymierzam się do Cyfrowej Twierdzy

co do "Kamieni na szaniec" to mam podzielne uczucia bo jako lekturę nie czytałem jej chętnie a może gdyby mi ktoś wcześniej doradził czytałoby się wogóle inaczej, tak czy siak książka fajna, chu* tam że dostałem tróje za charakterystyke jakiegoś bobka i ze sprawdzianu z treści

EDIT: Kiedyś moimi ulubionymi książkami były wszystkie części "Mikołajka", a z komiksów "Asterix i Obelix" i "Kajko i Kokosz"
stare 01-11-2005, 11:45   #83
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Nie chce tu pisać wylewnego posta, bo nie ma sensu psuc nerwów komukolwiek... Z jednej strony zgadzam się z suchym, w Polsce mamy teraz nieciekawą sytuację. Z drugiej strony trzeba szanować swój kraj. Takie jest moje zdanie. Prosze się ze mna nie kłócić
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2005, 11:52   #84
dario
Maniak

Domyślnie

Cytat:
Napisał suchy
Aktualnie "Kamienie na Szaniec"

Takie kvrwa nudy ze mi sie rzygac chce o_0 .. nie nawidze takkich ksiazek ..

musze sie pochwalić..w jednym z watków tej "książki" jest wymieniona i opisane jakies tam zdarzenie w mojej miejscowości- wysadzenie pociągu czy czegoś(celestynów), a ksiązka tak pozatym bardzo nudna...
dario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2005, 12:20   #85
sdpihdusah
Gość

Domyślnie

Zamknąć ryje :>

Wszystkie Pottery / Wszystkie częsci Pana Samochodzika

Wypożycze chyba KmS skoro ją tak chwalicie..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2005, 12:57   #86
~królo
Dawniej Królo

Domyślnie

ja teraz mam jako lekture "Zemsta" i nie mam zamiaru tego badziewia czytać, biore się za streszczenie
stare 01-11-2005, 20:45   #87
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel
YaS, czy ja cię źle zrozumiałem, czy ty napisałeś, że w USA życie nie różni się od zycia w Polsce? Że jest tak samo?
Hmmm widzisz, sporo osob wyobraza sobie ze wyjedzie do stanow czy gdziekolwiek i nagle jego zycie sie zmieni niesamowiccie .uwierz mi ze nie dokonca tak jest. widzisz usa to nie jest raj taki jak to wyglada w telewizji, to nie jest kraj o ktorym biali politycy mowia z duma. prawda jest taka ze tego syfu jest tam rownie duzo jak w polsce tylko ze kraj to wiekszy wiec jakos sie o tym zapomina. wydawalo by sie ze niby takie new york, dc wielkie miasta a tu srodek central parku i mnostwo bezdomnych. w takim bogatym niesamowitym kraju?? prawda jest taka ze wiekszosc(nie mowie ze wszyscy) ale wiekszosc polakow popierdala zmywajac gary i sie ciesza bo w sumie jest sie z czego cieszyc - mozna za te pieniadze zwiedzic kawal usa, tylko czy jest to sposob na cale zycie??. z osob ktore znam, ktore byly w usa tylko jedna z nich chce tam wyjechac na zawsze.
stare 01-11-2005, 21:24   #88
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał YaSoviC
Hmmm widzisz, sporo osob wyobraza sobie ze wyjedzie do stanow czy gdziekolwiek i nagle jego zycie sie zmieni niesamowiccie .uwierz mi ze nie dokonca tak jest. widzisz usa to nie jest raj taki jak to wyglada w telewizji, to nie jest kraj o ktorym biali politycy mowia z duma. prawda jest taka ze tego syfu jest tam rownie duzo jak w polsce tylko ze kraj to wiekszy wiec jakos sie o tym zapomina. wydawalo by sie ze niby takie new york, dc wielkie miasta a tu srodek central parku i mnostwo bezdomnych. w takim bogatym niesamowitym kraju?? prawda jest taka ze wiekszosc(nie mowie ze wszyscy) ale wiekszosc polakow popierdala zmywajac gary i sie ciesza bo w sumie jest sie z czego cieszyc - mozna za te pieniadze zwiedzic kawal usa, tylko czy jest to sposob na cale zycie??. z osob ktore znam, ktore byly w usa tylko jedna z nich chce tam wyjechac na zawsze.
Tzn nie można negować tego, że to najlepsza gospodarka świata, że jest tam największa szansa awansu społecznego itp... (ty tego nie negujesz, ja tylko tak mówię :p )
Byłem rok temu w USA (NY, na 2 miechy) i widziałem bezdomnych, ale widziałem ile się tam buduje, widziałem uśmiechniętych ludzi, którzy pracują 8 godzin na życie 3-4 razy lepsze niż w Polsce.
Tam państwo nie pomaga tym, którzy nie chcą pracować i się rozwijać. Tam jest presja wywierana na każdego człowieka by się rozwijał i ciągnął ten wózek, zwany Stanami Zjednoczonymi, które zapewniają mu bezpieczeństwo; kreatywny wespnie się wysoko, słaby upadnie nisko, naturalna selekcja to jest i ona jest gwarantem rozwoju. Ale nawet ten słaby, lecz pozytywnie nastawiony człowiek wyżyje na całkiem niezłym poziomie.
Ja rozumiem, ze nie można uznawać Stanów za raj, za miejsce szczęśliwe dla wszystkich, ale jednak nie ma innego państwa na świecie, od którego każde inne może się wiele nauczyć. To Stany muszą się opędzać od imigrantów, to tam chcą najbardziej żyć ludzie.
Czasem myślimy, że w bogatym kraju nie może być bezdomnych, otóż nie! Jak pisał Szwach Weiss- o poziomie państwa świadczy ilość bogatych w stosunku do biednych.
Polacy zmywają gary... to smutne, ale Amerykanie dbają o swój interes i rzadko pozwalają im się wspiąć wyżej, tak jest wszędzie na świecie...

Podsumowujac: zgadzam się z tobą, raj- nie,
lecz stabilność i rozwój na pewno.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2005, 22:03   #89
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

hmmm oczywiscie ze tak, jednak to ze widzisz usmiechnietych ludzi to tylko kwestia ich podejscia do zycia. widzisz my polacy mamy poprostu niesamowity gen ktory odpowiada za cudowne porazki. pamietajcie ze spora czesc naszej histori to tzw. "zwyciestwa moralne" ja nie mowie ze to nie jest potrzebne ale bardziej swietujmy nasze faktyczne wygrane. nie mamy natury wygrywajacych, my mamy martyrologie i meczenictwo wpisane odgornie w charaktery. nie neguje tego, ale nauczmy sie cieszyc chwilami. kiedy jezdze metrem wiekszosc osob albo gapi sie w gazety, albo akcja "buty" lub "sufit". wiekszosc z nas boi sie tego ze ktos sie do nas usmiechnie bo pewno zaraz cos bedzie chcial. sprobojcie inaczej usmiechnijcie sie do kogokolwiek kogo mijacie po drodze 9 osob pomysli ze jestescie kretynami ale 1 odwzajemni usmiech - niesamowite uczucie.
widzisz my w polsce sami musimy sobie robic cisnienie zeby sie rozwijac. kiedys myslalem ze jakos tam odwale srednia szkole potem studia i jakos to bedzie. po tym jak zmienilem studia, zmienilem zdanie. to od nas - od tego czy nam sie chce czy nie zalezy to co kiedys bedziemy robic. powiem wam ze nie ma rzeczy niemozliwych, to tylko kwestia cisnienia jakies sobie zrobimy i zapalu jaki bedziemy miec przy realizacji celow. oczywiscie nie jestem zwolenikiem metody 'po trupach do celu' bo oprocz wygranej liczy sie rowniez to czy bedziemy mogli spojrzec w lustro nie unikajac wlasnego wzroku. mysle ze my, nasze pokolenie mamy szanse zmienic polska mentalnosc, jednak musi nam sie chciec zyc w tym kraju i zmieniac jego realia.
tego wam zycze
stare 12-12-2005, 22:27   #90
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Może i minęło trochę czasu od posta YaSa ale mam nadzieję, że mnie nie zbananujecie za odnowienie tego tematu ;]

Ostatnio przeczytałem książkę 'Igła' Kena Follet'a. Muszę przyznać, że dawno nie czytałem tak świetnej książki. Ale do rzeczy Na początku przeplata się kilka wątków i w pierwszej chwili człowiek sobie myśli 'co do cholery to ma wspólnego z drugim' Ale oczywiście później wszystko się ze sobą łączy. Aha, no i o czym opowiada książka Opowiada o agencie Abwehry (wywiad niemiecki), któremu udało się odkryć gdzie będzie inwazja aliantów w 1944 r. i jest ścigany przez MI5 (wywiad brytyjski), prawie udało mu się uciec z Wielkiej Brytanii, jednak zostaje zabity przez ... Dowiecie się jak przeczytacie Gorąco wszystkim polecam tę lekturę
stare 12-12-2005, 23:27   #91
skrazzi
Gunner

Domyślnie

ja aktualnie musze przeczytac do pierwszego dnia po swietach wszystkei tomy krzyzakow... jakos sie nie pale do ich czytania ale jakies streszczenie predzej w reke zawita
stare 13-12-2005, 11:16   #92
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał sKrazZi
ja aktualnie musze przeczytac do pierwszego dnia po swietach wszystkei tomy krzyzakow... jakos sie nie pale do ich czytania ale jakies streszczenie predzej w reke zawita
Bierz streszczenie, w ogóle się nie zastanawiaj Ja miałem dość po pierwszych 10 stronach I tomu i olałem to ciepłym moczem A z klasóweczki i tak była 5
stare 13-12-2005, 17:44   #93
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Quo Vadis rulezzz ;]
Ostatnio przeczytałem "Ucho od śledzia" Ożogowskiej, fajne nawet, śmieszne.
Zabieram się za "Lodołamacz" Suworowa... choć kiedyś to już czytałem, ale nie skończyłem...

Ostatnio edytowane przez carmel ; 13-12-2005 o 17:49
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2005, 19:02   #94
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

Harry Pottery all zajebjoza czekam na 6 booka LORDA OF PIERŚCIENIA całego of kors Kod Leonarda, Anioły I Demony, Zwodniczy Punkt i Cyforwa Twierdza (zostały 4 rozdziały do końca) ogólnie dużo czytam
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-12-2005, 22:44   #95
Krecony
I'm blue to the bones.

Wyślij wiadomość na gg do Krecony
Domyślnie

"Oni rządzą światem" - Jerzt Kędrowski czy jakoś tam. Książka ogólnie o spiskach w polityce poszczegołnych państw i ogółem o plityce :p
Krecony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2005, 07:46   #96
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

"Kamienie na Szaniec" "Syzyfowe Prace" "Liga Chuliganów"
stare 15-12-2005, 10:27   #97
karol_1989
Fanatyk

Wyślij wiadomość na gg do karol_1989
Domyślnie

Cytat:
Napisał Przybyś
"Kamienie na Szaniec" "Syzyfowe Prace" "Liga Chuliganów"
Co to jest Liga Chuliganów?? Mógłbyś coś powiedziec na temat tej ksiązki bo może bym przeczytał.

Ostatnio czytałem Króla Edypa większego debilstwa nie widiziałem dawno. A ja polecam A. Huxleya " Nowy wspaniały świat"

@suchy i iini co mówią że Kamienie na szaniec to nudna książka
Jak dla mnie to jest super książka i kązdemu ją polecam
stare 15-12-2005, 14:11   #98
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Roman Zieliński - Liga Chuliganów

http://fanslask.aha.pl/modules.phtml...index&catid=11

Tu nie jest wszystko chyba bo nei cyztałem tutaj
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania