FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-03-2009, 14:11   #101
jahu74
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix Zobacz post
Jahu, w samym MPPL nie masz do wyboru GKP Gorzów i nie ma stadionu Jagi. A poprawka dodaje stadion Jagi i Floty i poprawia GKP Gorzów.
ale ja mam gkp gorzów i moge nim grac a stadion mi nie potrzebny
jahu74 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 18:44   #102
Pandzara
Nowy użytkownik

Domyślnie xbox 360??

Hej,

czy patch który jest dostępny na stronce również będzie działał na xbox 360??
Pandzara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-2009, 19:21   #103
kolejorz
Patchmaker CF

Domyślnie

Nie będzie działał
stare 24-03-2009, 22:19   #104
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Koledzy redakcyjni! Świetna robota! Po MPPL-u zainstalowałem sobie ten patch o którym pisałem, co zmienia wygląd z konsol na PC. Pięknie z tym dodatkiem Mppl współpracuje... Naprawde polecam dodatkowo go zainstalować, bo wtedy poczujecie jakbyście grali w Mppl-a na konsoli (no, częściowo ) nazywa się Clements Patch , coś takiego.
Jeśli chodzi o samego MPPL-a. Wykonany super, pełen szacun koledzy! Ale mam pytanie do Matrixa, bo tu jest najbardziej obcykany widze w tym temacie: wiesz może czy będzie ten nowy stadion Zagłębia Lubin? Mogą być nawet te 3 trybuny aktualnie, nawet realistycznie będzie to wyglądać Bo miał być, włączam wybieram drużyne, patrzę a tu nie ma go. Z góry dzięki za odpowiedź czekam tylko na przyśpiewki i stadion nowy Zagłębia nic więcej...
Dzięki i WIELKI SZACUNEK dla Was!

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2009, 17:57   #105
Pavel194
Nowicjusz

Domyślnie

Przepraszam ze sie powtarzam ale nie otrzymalem odpowiedzi na moje wczesniejsze pytanie ... !
Co ze stadionem Wisły Płock ... ?
Pavel194 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2009, 18:01   #106
Domino
Gość

Domyślnie

Jak będzie addon, to i będzie wiadomo. Nie udzielamy na razie takich informacji, przytrzymamy Was w tajemnicy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2009, 21:17   #107
Charis
Nowicjusz

Domyślnie

Do cholery, wydałem 6 zł i nie ma GKP GORZÓW! JA SIE PYTAM DLACZEGO???
,,Dodana I Liga Polska"

To w takim razie chciałbym sie zapytać, czy
Charis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2009, 22:13   #108
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Mam takie pytanie czy jak odinstaluje patcha i go zainstaluje na nowo to będzie wszystko działało czy nie. Bo raz tak zrobiłem i nie mogłem potem zagrać w trybie kariera ponad to nie miałem przy 2 instalacji I ligi :/ Czy macie podobnie???
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 11:37   #109
Domino
Gość

Domyślnie

Kolego Charis, wydawaliśmy darmowy addon, poprawiający GKP Gorzów, zainstaluj i będzie, czytaj trochę temat. Co do kolegi Mark132 to warto na początku wyinstalować MPPL potem FIFĘ i wyrzucić pozostałości z Program Files, tam gdzie była zainstalowana FIFA. Ewentualnie instalacja w innym miejscu lub innym dysku. Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 15:19   #110
Grzenio_Lechia
Biało-Zielona Krew

Wyślij wiadomość na gg do Grzenio_Lechia
Domyślnie

Jak się ma sprawa z Sound Addonem? Troche juz mineło a smsy za abonament kosztuja ...
Grzenio_Lechia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2009, 15:26   #111
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zatem już teraz zapraszam wszystkich CFklubowiczów do pobierania! Oczywiście, osoby które nie chcą wstąpić do CFclubu, a nawet nie zarejestrowane mogą skorzystać z jednorazowej usługi CF SMS, aby uzyskać dostęp do pliku. My polecamy jednak zakupić abonament, ponieważ w najbliższym miesiącu pojawiać się będą dodatkowe addony do patcha, w tym sound addon i kolejne stadiony.
To jest wpis z newsa w dniu premiery MPPL, a przecież chyba nie musisz non stop mieć wykupionego abonamentu. Zawsze jest też jednorazowy sms albo wykupujesz w dniu premiery abonament.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2009, 16:01   #112
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Tyle że ja odinstalowałem mega patch tylko nie przez panel sterownie ale przez menu start -> wszystkie programy -> Ea sports -> fifa 09 tam jest taka opcja usuń mega patch. Potem próbowałem raz sam patch na nowo zainstalować a za 2 razem zainstalować na nowo fife. I ostatecznie skończyło się tak że musiałem formata zrobić , bo okazało się że nie idzie jakiś składników usunąć , przez co przy 2 instalacji nie miałem 1 ligi i nie mogłem grać w sava sezonu który miałem. A wszystko przez to że chciałem zagrać z kumplem on-line on nie miał mega patch a ja miałem i nie mogliśmy się połączyć. A go raczej mega patch nie interesuje
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2009, 18:27   #113
grzesiek1111
Nowicjusz

Domyślnie

mam takie pytanie
na mojej fifie po kupieniu pobrałem akyualizacje składów czy je musze usunac zeby działał mi patch??
czy aktualizacje moga yc zainstalowane?
grzesiek1111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2009, 14:10   #114
BRUNO
Nowicjusz

Domyślnie Bruno

Wielka prosbe. Pobralem ostatnio MPPL09 i nie mam pojecia jak to zainstalowac. Tylko prosze o dokladne instrukcje "krok po kroku".
BRUNO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2009, 14:17   #115
Domino
Gość

Domyślnie

Ale tu nie ma co tłumaczyć. Masz prostą instalkę, instalujesz do głównego folderu z FIFĄ(klikasz dalej, dalej, akceptujesz regulamin) i tyle. Na koniec instalacji pojawią się da okna dosowe, jest to dalszy proces instalacji, one same znikają i koniec, po instalacji. Możesz jeszcze ściągnąć darmowy update z naszej strony i instaluje się tak samo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2009, 08:26   #116
simplus_team7
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzenio_Lechia Zobacz post
Jak się ma sprawa z Sound Addonem? Troche juz mineło a smsy za abonament kosztuja ...
Nie wiem czy mogę podać link do przyśpiewek ale jak jesteś niecierpliwy to napisz, a wyślę ci link na PW jest ich trochę ja ich używam w grze i jestem zadowolony o wiele przyjemniej się gra
simplus_team7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2009, 08:56   #117
Domino
Gość

Domyślnie

Nie wnikam jakie masz przyśpiewki, ale na pewno nie masz polskich śpiewek od CF, nie od nas. Ale takich rzeczy nie radziłbym załatwiać tu na forum...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2009, 15:24   #118
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

a własnie kiedy benda?
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2009, 16:36   #119
Domino
Gość

Domyślnie

Jak będą to będą, na głównej będą informacje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2009, 14:11   #120
dziader
Nowicjusz

Domyślnie chelsea

Jaki żal sciągnołem to i nie moge grać chelsea. wchodze w tryb wybieram chelsea i wywala do windowsa. i nie zamierzam bulic jeszcze kasy zeby sciagnac cos co to naprawia juz zaplacilem wasza wina ze nie chodzi. prosze o zamieszczenie pliku kotry to naprawi nie platnego !!!
dziader jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania