FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-11-2017, 21:00   #1761
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Teraz dopiero przeczytałem, że masz podobny problem. No cóż, w moim przypadku taki zabieg prawdopodobnie rozwiąże kłopot. A podobno lepiej to zrobić szybciej niż później, bo potem oprócz problemów z oddychaniem dochodzi przewlekłe uczucie senności (ja i tak cały dzień potrafię ziewać, nawet jak śpię 10 godzin), problemy z logicznym myśleniem, a w skrajnych przypadkach nawet niedotlenienie mózgu. No więc chyba czas iść na stół, chociaż jak czytam o pierwszych dniach po tym zabiegu, to mi się na rzyg zbiera - ciągłe krwawienie z nosa, oddychanie tylko przez usta itd
stare 08-11-2017, 22:04   #1762
Koki'
'

Domyślnie

O, to nie wiedziałem, że taka przejebka z krzywą przegrodą jest. Sam mam i jak zatkać lewą to przez prawą przechodzi symboliczna ilość powietrza. U laryngologów jak byłem w tym roku to mi tylko wszyscy czterej rzucili, że w chvj krzywa, ale o konsekwencjach nie mówili.

Kolejki byłyby mniejsze gdyby stare baby z nudów nie chodziły z byle pierdołą. Jak ostatnio czekałem na ostry dyżur o północy na wycinanie ropnia na pół gardła, (39stopni gorączki, jedzenie nie przechodzi) bo olewałem ból gardła, a się okazało że to angina, to się nasłuchałem. Jakaś babka przychodzi na izbe przyjęć o północy i mówi "bo wie pani, ja sobie mierzyłam ciśnienie i mam 130/90 ". Kvrwa,w jej wieku, ona się powinna cieszyć, że ma jakiekolwiek tętno, a ona przyłazi o północy z lepszym ciśnieniem niż 90% społeczeństwa.

Na Banacha ostry dyżur działa sprawnie, jedynie 2 godzinki o północy, nazajutrz w Czerniakowskim na dorżnięcie ropnia to już 6 godzin szpitalnej sielanki, dzień trzeci Banacha godzina 16 - tylko 1,5h, a w Bródnowskim pierdolony cud- tłum ludzi, że się nie mieszczą na korytarzu i tylko ja do laryngologa- 5 minut
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 22:29   #1763
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

@mac i @Mietek - to samo, tylko publicznie. sposób obejścia ze mną zarówno pani laryngolog, jak i pani od badania słuchu taki nie do końca ("wejdzie tu", "przyciśnie guzik jak będzie coś słyszał" itp. teksty ). sposób w jaki mi wpierdalała (nie, nie wsadzała - wpierdalała) jakieś tam narzędzie do ucha, a potem do nosa, nie należał do przyjemnych też sprej przepisała i "jakby co to za dwa tygodnie do kontroli" - dziękuję, pochoruję
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 22:57   #1764
Reaktor
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do Reaktor
Domyślnie

o kurde, cf uczy, czyli jeśli przez 90% zycia chodze z zatkaną jedną dziurką to oznacza, że mam krzywą przegrode?

i moja dawna historyjka ze złamaną ręką - złamałem sobie rękę, no anlaki, trudno, na przeciwko sąsiadka jest pielęgniarką na sorze czy jak to sie nazywa. no to podbijam z mamusią do niej, ona bardzo chetnie pomoze, no to jedziemy. przychodze sobie, na szczescie bez kolejek, jakis typeczek mnie przyjmuje, wali na przeswietlenie - złamanie z przemieszczeniem. no to czekam juz posrany na wstawianie a tu 2 mile panie zapraszają mnie do zabiegowego i w gips - był poniedziałek, w piątek miałem sie zgłosić do wstawienia. 5 DNI miałem chodzić ze złamaną ręką, która napievdalała jak nie wiem co i do tego w usztywnieniu.
oczywiscie sąsiadka tego typa znała i wiedziała, ze o tej godzinie leci juz w kulki, wiec zabrała papiery i z samego rana zaniosła do ordynatora na ortopedii - koleś popatrzył, stuknął sie w głowe jakiego pajaca mają w szpitalu bo jak mozna w takim stanie odesłać pacjenta do domu i kazać mu czekać. posiedziałem 2h przed gabinetem, wchodze, typek sprawda, każe mi siadać, bierze reke, pyk i po problemie. co prawda i tak reka troche krzywa i nie jest tak sprawna jak kiedyś, ale nie wiem co by mnie czekało z tamtym kolesiem...
stare 08-11-2017, 23:03   #1765
Lex
Weteran

Domyślnie

Co to za forum emerytów
stare 08-11-2017, 23:19   #1766
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

no bo te młode to tera takie kruchliwe i chorowite som .
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 08-11-2017, 23:46   #1767
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Kvrwa,w jej wieku, ona się powinna cieszyć, że ma jakiekolwiek tętno
błagam, dajcie to do cytatów XDDD
stare 09-11-2017, 09:12   #1768
Perejra
NAZBOL PARTY XD

Domyślnie

no to moja przygoda ze złamaną nogą. Napierdala jak ruscy pod Berlinem, a szanowna pani dohtur mówi "za dwie środy do obejrzenia". Był czwartek. Kvrwa, ludzie ze złamaną nogą mają czekać dłużej niż jakiś mietek spod piątki co przyszedł tylko dlatego że jebnął się jabolem w nogę i go szczypi, no ja pierdole. Idziemy do ordynatora, ojciec robi aferę, i ostatecznie wcześniej mi gips założyli... o tydzień. Bałbym się coby się odpierdalało jak gdyby założyli mi ten tydzień później.

"Tak panie Waldku, Pan się nie boi, dwie trzecie Sejmu za Panem stoi, panie Waldku, Pan się nie boi, cały naród murem za Panem stoi"
Perejra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2017, 09:51   #1769
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

to już zwierzęta ze złamaniami mają autentycznie lepiej, mój pies złamał łapę, pojechałem rano z nim, wieczorem już miał łapę w gipsie pozdrawiam cieplutko i świeżej kawusi życzę
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2017, 16:01   #1770
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Zmieniając temat - wkvrwiają mnie ciągłe pytania o dowód, czy to przy kupnie jakiegoś alkoholu, czy przy postawieniu jakiegoś kuponu
stare 09-11-2017, 21:35   #1771
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mietek Zobacz post
to już zwierzęta ze złamaniami mają autentycznie lepiej, mój pies złamał łapę, pojechałem rano z nim, wieczorem już miał łapę w gipsie pozdrawiam cieplutko i świeżej kawusi życzę

Cytat:
Napisał Korwin Krul
Jeżeli moja suczka rozchorowała się w drodze, to żona poszła z nią do weterynarza, który wziął 10 złotych. Suczka została wyleczona - bez kolejki, bez niczego. Dlaczego u weterynarza może to działać dobrze, a u lekarza nie? Bo psy i koty nie mają prawa głosu. Gdyby psy i koty miały prawo głosu, to domagałyby się utworzenia "ministerstwa zdrowia psów", "narodowego funduszu zdrowia kotów" i tym podobnych głupot. Dlatego nie można kierować się tym czego chcą ludzie, tylko kierować się tym, co nakazuje zdrowy rozsądek. Trzeba zlikwidować służbę zdrowia
:korwin:
przebos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2017, 08:08   #1772
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

no tak było

swoją drogą czemu nie ma Urbana w emotkach?
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 10:24   #1773
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Wkvrwiło może nie, ale strasznie zirytowało - Firefox sam, bez pytania, zainstalował aktualizację. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że jednocześnie postanowił, że moje rozszerzenie Speed Dial nie będzie działać bo jest niezgodne z nową wersją (wcześniej miałem też problem z rozszerzeniem Hola). Od dłuższego czasu coś mi nie pasowało w tym Firefoxie (od zawsze używałem Chroma, kupując nowy komputer chciałem spróbować czegoś nowego). Tak więc, dzisiaj, Firefox podpisał na sobie wyrok. Żegnaj Firefoxie, witaj z powrotem Chromie.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 12:04   #1774
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Ale trzeba przyznać, że ta nowa wersja jest całkiem całkiem. Ciekawe czy z czasem zacznie zwalniać tak jak miał to w zwyczaju FF.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 17:04   #1775
Falnin
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
(wcześniej miałem też problem z rozszerzeniem Hola)
Ogólnie to radzę unikać (jak i większości innych "darmowych" VPN), chyba że odpowiada ci bycie częścią botnetu
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 20:12   #1776
przebos
Legenda

Domyślnie

najnowszy odcinek English Breakfast Extra z Krychowiakiem to jest jakiś żart :/
przebos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania