FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15 > Wasze kariery

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 13 głosów, 1.62 średnia. Wygląd
stare 13-11-2014, 20:51   #21
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Ósmy sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2021/2022
PLATFORMA: PS3
POZIOM GRY/DYSC. FINANSOWA: Legendarny/Luźna (85%)
TRENER: Ryan Giggs

Budżet: 33.000.000€ + 3.199.999€
Liga: Barclays Premier League

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
W końcu! Po ośmiu sezonach gry czwartoligowcem z Anglii udało się podnieść trofeum LM! Razem z wygraną w lidze i F.A. Cup zdobyliśmy potrójną koronę bo jednym z najlepszych sezonów jaki rozegrałem. Ta drużyna jest fenomenalna i ma najlepszą i najbardziej perspektywiczną kadrę na świecie. Pierwszy raz doszedłem do czegoś takiego w fifie taką drużyną, pomimo wielu pamiętnych prób w poprzednich odsłonach. W lidze cały rok byliśmy pierwsi i na 3 kolejki przed końcem wywalczyliśmy mistrzostwo. Nikt nie był w stanie nam zagrozić. LM też poszła w miarę gładko (szczególnie mecze z P$G czy, o dziwo, z Realem) a najtrudniejszym przeciwnikiem było chyba Atletico w grupie. Co będzie dalej z drużyną? Przekonajmy się!

VI.Parę słów ode mnie:

Zapraszam do oceny 8 już sezonu! Jest co czytać i co komentować
stare 16-11-2014, 17:00   #22
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Dziewiąty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2022/2023

Budżet: 39.500.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Kolejny cudowny sezon. Bardzo szybko minął, liga poszła jak z płatka, wywalczone mistrzostwo na 3 kolejki przed i cały rok na miejscu 1. W Capital One standardowo odpadłem w półfinale, FA Cup wygrane oraz LM też. Jako pierwsza drużyna w historii udało się obronić trofeum LM. Jestem bardzo dumny z moich chłopaków, bo są najlepszą drużyną na świecie i biją się o nich najlepsze kluby świata. A oni odchodzić nie chcą. Donis Avdijaj doznał złamania nogi i opuścił sezon aż do lutego. Musiałem w jego miejsce kogoś ściągnąć na zastępstwo, więc wykupiłem na stare lata Sturridge'a. Kosztował bardzo dużo, o dziwo, ale spłacił się w chwilę. Nieraz ratował dupsko swoją szybkością. Wielka szkoda, że niedługo kończy karierę, ale dam mu jeszcze szansę, bo naprawdę grało się nim świetnie. Wygrałem już wszystko co mogłem wygrać z tą drużyną, ale postanowiłem grać dalej, gdyż nigdy wcześniej nie dobiłem do 15 sezonów Życzcie powodzenia!

VI.Parę słów ode mnie:

Komentujcie! Chwalcie! Jarajcie się! Oto nowy sezon Shrewsbury!
stare 22-11-2014, 11:05   #23
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Dziesiąty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2023/2024

Budżet: 54.000.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Nie ma tu co już pisać, rutynowy sezon w moim wykonaniu, z jednym małym wyjątkiem - wygraliśmy w końcu Capital One Cup. Dzięki pieniądzom szejków z City mogłem ściągnąć 2 fenomenalnych grajków, najlepszych na świecie na swoich pozycjach. Dobiję do 15 sezonów?
stare 23-11-2014, 12:41   #24
Scott1337
Nowicjusz

Domyślnie

Podziwiam Cię za wytrwałość w prowadzeniu drużyny przez tyle sezonów. Liga angielska już nie ma dla Ciebie tajemnic(wiem, że pisałeś o dobiciu do 15-sezonów), ale może pora spróbować czegoś nowego? W innej lidze? Innym klubem? Fajnie prowadzisz zespół, wszystkie transfery są przemyślane, nie próbujesz na siłę sprowadzać wielkich "nazwisk". W ostatnim sezonie wygrałeś wszystko co było do wygrania więc musisz postawić sobie jakieś nowe cele, są takie w BPL w Shrewsbury Town? Na zakończenie, bardzo fajnie ogląda/czyta się twoje kariery, sezon po sezonie wzbijasz się na wyżyny swoich umiejętności, mam nadzieję, że z czasem przybędzie tutaj więcej forumowiczów ze swoimi dokonaniami w fifie. Powodzenia w dalszych rozgrywkach!
Scott1337 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2014, 17:56   #25
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Jedenasty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2024/2025

Budżet: 54.500.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Wszystko wygrane, jak to ostatnio bywa - jak zawsze Zostały 4 sezony do końca, trzymajcie kciuki 12 sezon blisko, bo 11-sty skończyłem już dawno ale dopiero teraz miałem czas by go wrzucić.
stare 03-12-2014, 20:49   #26
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Dwunasty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2025/2026

Budżet: 63.000.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Zdecydowanie słabszy sezon niż zwykle, nie wiem dlaczego w sumie. Bardzo dużo remisów, jedynie w Capital One miażdzyliśmy wszystkich po kolei. Może im się już nudzi ciągłe wygrywanie Zostały 3 sezony!

Ostatnio edytowane przez 1908Jacob ; 06-12-2014 o 09:46
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2014, 18:20   #27
Yankes9
Maruder ;)

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Yankes9
Domyślnie

Przede wszystkim propsy za wytrwałość. Mi osobiście, nigdy nie udało się dobić 15. sezonu, zwykle przez monotonność wygrywania. Zawsze chętnie wracam do Twoich wpisów, bo wszystkie Twoje kariery są bardzo dobrze i mądrze prowadzone. Aż nie mogę się doczekać, jaki klub będzie Twoim drugim (bo będzie druga kariera?). Czekam teraz na kolejny sezon z ST

Pozdrawiam!

Interesujesz się sportem? Chcesz przeczytać najnowsze informacje ze świata sportu? A może chcesz dołączyć do grona życzliwych i znających się na sporcie osób? W takim razie zapraszam serdecznie na Naszego facebooka
https://www.facebook.com/OnSport.Sportowa.Pasja?ref=hl oraz na oficjalną stronę http://www.onsport.com.pl

Jeszcze raz zapraszam
Yankes9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2014, 11:33   #28
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Trzynasty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2026/2027

Budżet: 73.000.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Przyznaję się od razu do karygodnego błędu i wymianie Damen'a na Gbedemę, który po prostu jest tragiczny. Odkuję się w następne lato. Reszta bardzo przyzwoicie. Vargas to jest już legenda piłki, naprawdę fenomen. Liga poszła bardzo gładko, najwyższy mój wynik na koniec w karierze. Puchary stosunkowo też, najgorzej było w finale LM, w którym przegrywałem z Barceloną 2-1 do 93 min i już miałem zrzucać winę na to, że broni tam mój wypożyczony Geis i grał mecz życia, ale w ostatniej akcji po dośrodkowaniu z lewej strony głową bramkę strzelił Barkley. Udało się wygrać w karnych szczęśliwie. Zostały tylko 2 sezony
stare 16-12-2014, 10:29   #29
marcinpiast11
Nowicjusz

Domyślnie

Gratulacje za wytrwałość! Świetna kariera, przyjemnie się czyta. Mi by się już dawno znudziło to ciągłe wygrywanie, ale mam do Ciebie pytanie..Jeżeli wysyłasz skauta to dajesz jakieś konkretne wskazówki np. uzdolniony technicznie czy coś czy jednak dajesz dowolny, no i też na ile go wysyłasz? Bo widzę, że masz na prawdę świetnych graczy ze szkółki. Ja zawsze wysyłam na 3 miesiące, mój skaut ma 3 gwiazdki doświadczenia i 4 oceny, no i ostatnio znalazł prawdziwą perełkę 69 ovr od razu po podpisaniu kontraktu
marcinpiast11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2014, 15:04   #30
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Czternasty sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2027/2028

Budżet: 99.000.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
Wypad Gbedemy i zakontraktowanie Delonglee było bardzo dobrym ruchem. Niestety pierwszy mecz sezonu przeciwko Arsenalowi w Community Shield zakończył się sromotną porażką. Potem już z każdym meczem było lepiej i skończyliśmy bardzo dobry sezon, aczkolwiek był on bardzo ciężki - do ostatniej kolejki walczyliśmy o wygraną. Skończyłem już karierę ok. tydzień temu (15 sezon też), ale dopiero teraz miałem okazję wrzucić. Jutro może wrzucę też ten ostatni sezon a potem wezmę sie za przygotowania do matu... ekhm, za nową karierę.
stare 25-12-2014, 20:32   #31
Boxio
Mam małego ;-;

Domyślnie

Stary, graty za wyniki. Ogólnie to za wytrwałość bo pewnie granie takiej kariery już bywa nudne. Ja wymiękam przy 4 sezonach XD Widzę, że Arsenal deptał Ci po piętach nie tylko w lidze. Mimo, że nie komentowałem Twojej kariery na bieżąco, od czasu do czasu wchodziłem i zerkałem czy nic nie wstawiłeś. Brawo
Boxio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2014, 13:25   #32
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Ostatni (piętnasty) sezon w Shrewsbury.

Shrewsbury Town

SEZON: 2028/2029

Budżet: 86.000.000€

I.Transfery:

Przybyli:

Odeszli:

II.Podstawowa 11-stka:

III. Kadra:

IV.Wyniki:

V.Podsumowanie:
Cytat:
Sezon
W końcu koniec! Ostatnie parę sezonów to była bardzo żmudna robota. Tym razem wszystko szło jak z płatka aż do finału LM przegranego z Realem. Nic już nie mogłem zrobić - drużyna się starzeje. Potrzeba nowej świeżości, a ja po 15 latach jestem wypalony w Shrewsbury. Stworzyłem najlepszą drużynę w historii. Parę statystyk: 12 tytułów ligowych (9 wygranych BPL pod rząd), 17 zwycięstw w Pucharze Krajowym i 8 zwycięstw(!) w LM pod rząd. Najwyższe zwycięstwo: 10-1 z Arsenalem w 2023r, najwyższa przegrana: 4:0 z City w 2014! Największa opłata za transfer: 60mln€ (za Delonglee rok temu). Statystyki klubu: 936 meczów, 682 zwycięstwa, 147 remisów i 107 porażek. Stosunek bramek strzelonych i straconych przez ostatnie 15 lat: 1894-827, co daje średnio 2 bramki na mecz. A Giggs zarabiał ciągle tylko 5000€ tygodniowo Już niedługo (może nawet dziś) nowa kariera! I w nowej formie! Zachęcam do obejrzenia Dzięki tym, którzy czytają tą karierę i byli ze mną przez ostatnie 15 sezonów.
stare 31-12-2014, 13:33   #33
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

Dla ciekawych, co pisze do mnie Zarząd na koniec kariery:

Emerytura

Uszanowanie,
Zarząd chciałby pogratulować Ci nie tylko pracy w klubie, ale także ogólnego przebiegu kariery.
Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w przyszłych poczynaniach i zapewniamy, że zawsze znajdzie się u nas dla Ciebie miejsce.

Z poważaniem,
Zarząd klubu Shrewsbury

ii... koniec! Wywaliło mnie do menu
stare 31-12-2014, 13:38   #34
Tomek.
Gość

Domyślnie

Zajebista kariera, gratuluję. Chyba mnie natchnąłeś do podobnej kariery słabszym klubem .

P.S :Czekam na następną karierę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2014, 17:42   #35
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie Wilki!

Jak to się zaczęło...

(Już nie taki) młody, uzdolniony i perspektywiczny napastnik Nicklas Bendtner zaledwie parę dni po przeprowadzce do Wolfsburga postanowił zawiesić buty na kołku i rozpocząć solową karierę trenerską. Czuł się wypalony piłkarsko. Ciągłe naśmiewanie się z jego boiskowych wyczynów wprawiało go w w niepohamowaną złość i bezradność, której nie mógł się przeciwstawić. I tak, w wieku 26 lat, a więc w najlepszym dla piłkarza okresie, duński Messi wychodzi na przeciw stereotypom i staje się grającym trenerem (zarząd nie pozwolił swojej gwieździe na zakończenie kariery i poprosił jeszcze o rok gry na swoich najwyższych obrotach). Po wyjawieniu swoich planów od razu dostał ofertę prowadzenia Wilków, klubu z aspiracjami na majstra Niemiec, pochodzącego z samochodowego miasta Volkswagena. Bendtner zaraz po podpisaniu kontraktu trenerskiego (18.08.14r) wyruszył w drogę do klubowego biura by planować swój pierwszy sezon...
(dalszy tekst będzie pisany w narracji pierwszoosobowej - osobisty pamiętnik Bendtnera)

Trudne początki

Przejąłem swój stary-nowy zespół praktycznie pod koniec sierpnia. Wiedziałem, że mam bardzo mało czasu na uporządkowanie kadry. Miałem jasną wizję zespołu - chcę opierać go na młodości, najlepiej niemieckiej i w ciągu 5/6 lat sięgnąć po trofeum Ligi Mistrzów.
"Zwariowałeś? To nierealne. Nie jesteśmy Bayernem." - rzucił do mnie Hans Pötsch, prezes. Odpowiedziałem spokojnie, aby we mnie uwierzył. Potrafię zdziałać cuda, nie tylko na boisku.
Ale do rzeczy: przed moim przybyciem Wilki zakupiły już m.in. Hunt'a, Junga i Klicha, a wywalili Rasmusa Jönssona, Sissoko i Cigerci'ego. Uważam, że były to dobre ruchy. Ale mi to nie wystarczało. Z pozostałym 25-milionowym budżetem miałem dość spore pole manewru, więc zarzuciłem wędkę na Joel'a Matipa z Schalke. Moja osoba wywołała w nim nie lada poruszenie i po krótkich negocjacjach zaufał mojej wizji klubu i dołączył jako przyszły lider środka defensywy za jedyne 7 mln€. Po ostatnim meczu towarzyskim przestałem ufać Naldo i stwierdziłem, że potrzebny jest jeszcze jeden stoper. Wybór padł na "wieśniaka", Niklasa Süle. Nie pełnił on niesamowitej formy w swym klubie więc bez problemowo dołączył za 5 baniek. Po sprzedaży paru cieniasów, m.in. Seguina, Felipe czy Thoelke powstała dziura w środku pola. Od początku chciałem grać ustawieniem z 4 pomocników w jednej linii, więc nie miał kto grać obok Luiza Gustavo. "Może Johannes Geis z Mainz?" - podpowiedział skaut, a ja wyraziłem aprobatę. Bardzo mi się spodobał ten grajek i idealnie pasował do mojej koncepcji. Negocjacje były trudne i ostateczna cena: 9,5mln€. Dużo. Nie chciałem już więcej wydawać. Aż tu nagle przyszła oferta za Diego Benaglio wynosząca prawie 10mln€! Nie zastanawiając się długo, zaakceptowałem. Gość ma 30 lat na karku i bardziej się nie rozwinie, a za pozostałą kwotę na pewno uda mi się kupić jakiegoś kocura. I w ten sposób ostatnim nabytkiem 2014 był Kevin Trapp z Eintracht'u za bagatela 14mln€. "Koniec z tymi zakupami. Skład jest dobry." - powiedziałem prezesowi.
Szkoda, że wyniki już nie. Pierwszy mecz: Bayern, na wyjeździe. " Verfluchte Scheiße!" - to jedyne co przychodziło do głowy. Asystent przyznał, że szybko się uczę niemieckiego. Bayern? Masakra. Najgorzej jak mogło być. Wyszliśmy w składzie: Trapp - Rodriguez, Knoche, Matip, Jung - Arnold, Geis, L.Gustavo, Perisić - De Bruyne - Olić.
Nie było tak źle, porażka tylko 1:0 po trafieniu Lewandowskiego. Pewny swego wyszliśmy na następne spotkanie tym samym składem, i co? I klapa. Eintracht Frankfurt, u siebie. 1:4. Jak? Nie mam pojęcia. Prowadzenie po golu Kevina, a potem było tylko gorzej. Ale to na pewno tylko pierwsze koty za płoty. Olić się rozkręci, jestem tego pewny.
Kolejne spotkania to festiwal błędów obrony oraz niesamowita błazenada Olić'a, który nie mógł trafić w bramkę. 3:2 z Hoffenheim oraz 0:1 z Werderem, przeplatane łatwym zwycięstwem nad Herthą (0:3), w którym to wystawiłem piłkarza o nazwisku Bas Dost - nieznanego mi napadziora zupełnie, który nie dał się sprzedać. On przynajmniej zaczął strzelać bramki. W ten sposób, pod koniec września bardzo ważny mecz z Bayerem 04 zakończył się wynikiem 3:1 dla Wilków, w którym to właśnie Dost popisał się dwoma trafieniami. Od tego czasu stał się podstawowym napastnikiem. Październik był miesiącem radości, albowiem na 3 mecze udało się odnieść trzy zwycięstwa. Najpierw szczęśliwy powrót i wygrana 2:1 z Augsburgiem, następnie ciężkie spotkanie we Freiburgu i wymęczone 0:1. Na szczęście ostatni mecz z FSV Mainz był bezproblemowy i wygrana w pięknym stylu 5:0. Na koniec wpadło jeszcze zwycięstwo z Eintrachtem w Pucharze Niemiec (0:1) i awans do 1/8 finału.
"Zaczynasz sobie radzić. Tylko tak dalej" - napisał mi w mail'u Prezi, więc byłem przeszczęśliwy. Listopad i grudzień były również spokojne. Ani Stuttgart (1:3), ani HSV (2:1), ani nawet Schalke (1:4) czy Borussia M'gladbach (2:1) nie dały rady przeciwstawić się mojej maszynie. Po początkowym powolnym starcie Wilki wrzuciły 3 bieg. Na Mikołajki poprosiłem zawodników o prezent - wygraną w dobrym stylu na trudnym terenie w Hannoverze. Chłopaki tak do siebie wzięli moje słowa że aż zremisowali 1:1. "Nic się nie stało. Do świąt jeszcze daleko." - odparłem z nutką niezadowolenia w głosie. To dzięki mnie zremisowaliśmy ten mecz, bo wszedłem w końcówce i strzeliłem gola głową po dośrodkowaniu Vieirinhi. Tydzień później udało się pokonać beniaminka z Padeborn aż 4:0 i nadszedł arcyważny mecz z aktualnym wiceliderem - Borussią Dortmund. "Panowie, wszyscy wiemy, jaką mocą dysponuje BVB. Ale liczę na Was. To będzie Wasz dzień, musicie w to uwierzyć. Zwycięstwo da nam w końcu upragnione 3 miejsce w tabeli. Wyprzedzimy Schalke. Dawajcie!"
Dwie bramki kolejno Geis'a oraz Gustavo dały wygraną w postaci 1:2 na Signal Iduna Park. Kibice (i prezi), byli bardzo zadowoleni. Na sam koniec roku udało się wygrać 2:0 z Kolonią oraz 1:2 z Padeborn w Pucharze i było to bardzo miłe zakończenie rundy. 3 miejsce, 34 pkt i tylko 2pkt straty do Borussi.
Na nasze nieszczęście w ćwierćfinale Deutscher Pokal czekała na nas podrażniona Borussia, która szybko, łatwo i przyjemnie rozprawiła się z moimi podopiecznymi 2:0. Na dodatek meczem poprzedzającym było spotkanie z Bawarczykami i porażka 1:2, a kontuzji doznali moi dwaj podstawowi piłkarze - Geis oraz Gustavo, oboje złamali kostki i wypadli na 3 miesiące. Musiałem awaryjnie w styczniu sięgnąć po młodzika z Bayernu, Gianluca Gaudino, który za 4,1 mln dołączył do nas. Chłopak wie, że jest transferem na przyszłość, więc głównie zasiadał na trybunach, ale w tych ciężkich chwilach był dobrym zmiennikiem. Zmieniłem formację na 4-5-1, z aż piątką pomocników w jednej linii, porozmawiałem z lewym skrzydłem w postaci Rodriguez'a i Arnolda, bo chciałem widzieć lewego obrońcę bardziej w postaci wahadłowego i Arnolda schodzącego do środka. Pomoc po kontuzjach wyglądała następująco: Arnold, Junior Malanda, Hunt, De Bruyne, Perisić/Vieirinha. Ivan od początku mnie nie przekonywał, więc dużo meczów przesiedział na ławce. W lutym mecze dobre, jak ten z Hoffenheim (1:0), czy Herthą (2:1) przeplatałem niepotrzebnymi remisami, np. z Eintrachtem, który już zaczął mnie denerwować (1:1) czy też Augsburgiem (0:0). Ciągle traciliśmy 2 pkt do BVB, która grała już w 1/8 LM oraz w Pucharze Niemiec. My nie graliśmy już na żadnym innym froncie, więc rozkazałem wręcz walkę o każdy cm boiska moim graczom w najbliższych meczach i ugranie drugiego miejsca, bo oczywiście przewaga do liderujących podopiecznych Guardioli była zatrważająca (12 pkt). 3:0 ze Stuttgartem, 3:0 z Schalke i... klops. 3:1 z Hamburgerem, które nagle zaczęło wszystkich ogrywać i wyprzedzili i nas, i Borussię. Na szczęście ta w końcu zaczęła się potykać i na ostatni miesiąc sezonu traciliśmy 3 pkt do HSV, a BVB odpadło z rywalizacji praktycznie. Pierwszy z 4 finałów - Hannover 96. Poprzednio było ciężko, więc nie spodziewałem się tutaj gradu bramek, mimo że Ci utrzymywali się ledwo nad strefą spadkową. 1:0. Uff. Jeszcze tylko 3 mecze. Jakoś wytrzymam...
Padeborn - 0:1. Znowu dreszczowiec. A to przecież ostatnia drużyna w tabeli... chłopaki byli strasznie podmęczeni. Widziałem to. Na szczęście Cheeseburger się potknął z Koeln i zyskaliśmy 2 miejsce (lepszy bilans bramkowy). Wystarczyło wygrać 2 ostatnie miejsce. Pierwszy rywal? Borussia... Widziałem, jak paru chłopców płakało przed meczem w szatni. Bali się. Więc wyszedłem w pierwszym składzie. Nie szło mi, więc wpuściłem za siebie Dost'a, który strzelił bramkę w końcówce i udało się zremisować 1:1. Ja to mam nosa! Na szczęście HSV tylko zremisowało z Schalke i ostatni finał to ten z 1. FC Koeln. Poprzednio było łatwo, ale każdy mecz jest inny. Hamburg na pewno wygra ze słabą Herthą, więc musimy to wygrać. Wysłałem do boju odważnie dwóch napastników - Olić'a i Dost'a, kosztem Perisić'a. Olić trochę namieszał i asystował przy bramce Juniora Malandy, która okazała się zwycięska. 0:1 i drugie miejsce stało się faktem! A HSV przegrało! Haha! Bawiliśmy się z chłopcami do rana.

Suche statystyki

1. FC Bayern - 81 pkt
2. VfL Wolfsburg - 71 pkt
3. Hamburger SV - 68 pkt
4. Bayer 04 - 63 pkt

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
18. SC Freiburg - 27 pkt
19. Augsburg - 23 pkt
20. SC Paderborn - 20 pkt

W Deutscher Pokal wygrał również Bayern (2:0 z BVB). Do 1. Bundesligi awansowali: 1. FC Nuernberg, 1. FC Kaiserslautern oraz Fortuna Dusseldorf.

Kadra w sezonie 2014/2015

GK: Kevin Trapp [24/80], Patrick Drewes [22/62]
RB: Sebastian Jung [25/77], Christian Träsch [27/76]
CB: Joel Matip [23/80(+3)], Robin Knoche [23/77(+2)], Niklas Süle [19/75(+4)], Naldo [32/82(+2)]
LB: Ricardo Rodriguez [22/80], Marcel Schäfer [31/73]
CM: Luiz Gustavo [27/82], Johannes Geis [21/76], Kevin De Bruyne [23/82(+1)], Ivan Perisić [26/78], Max Arnold [21/76(+1)],
Junior Malanda [20/76(+3)], Josuha Guilavogui [24/75], Vieirinha [29/78], Gianluca Gaudino [18/64(+2)], Daniel Caligiuri [27/76], Aaron Hunt [28/77(-1)]
ST: Bas Dost [26/76], Ivica Olić [35/78(-1)], Nicklas Bendtner [27/75]

Najwięcej goli: Bas Dost (19 B)
Najwięcej asyst: Bas Dost & Kevin De Bruyne (6 A)

Plany

Mam zamiar utrzymać pozycję w lidze, a w LM wyjść z grupy. Nie obejdzie się bez ściągnięcia nowego napastnika - ja już niestety nie dam rady dłużej grać i denerwować się przy linii w każdym meczu. To jest okropne. Olić gra fatalnie, więc chcę jego odejścia. Perisić to samo. Na pewno dojdzie do jakichś przetasowań. Jeszcze nie wiem, ile dostanę kasy na następny rok - to ma być niespodzianka. Prezi zapewniał, że we mnie wierzy. Dostałem parę ofert - najciekawsza to ta z Interu, ale odrzuciłem. Chcę się tu rozwijać i pokazać mój kunszt taktyczny światu.

PS
Nie wiem, czy będzie się taka forma podobać, ale przyjemniej mi się to pisało, aniżeli wklepywanie statystyk ciągłe. Może to jeszcze jakoś poprawię w przyszłości, ale dajcie znać, czy chce wam się w ogóle to czytać. Pozdro! Ja zmykam się bawić.

Pomysł inspirowany blogiem OknoTransferowe

Ostatnio edytowane przez 1908Jacob ; 31-12-2014 o 17:47
1908Jacob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2015, 12:32   #36
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

Ze względu na posuchę w karierach, zerowy odzew itd postanowiłem znowu rozstać się z forum i dać sobie spokój z karierami. Pozdrawiam.
stare 21-02-2015, 16:25   #37
Konf3dera[t]
Nowicjusz

Domyślnie

Hej, grasz jeszcze? Jak postępujesz ze scoutem i siatkami transferowymi? Ci dobrzy piłkarze, co ich miałeś w Anglii to new geny z innych klubów czy twój scout znalazł?
Konf3dera[t] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania