FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 03-03-2008, 19:57   #81
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Dev odpowiednie strony i masz gry na koma za darmo więc dałeś trochę nie teges przykład Z tym Bugiem to niektórzy przesadzacie, jak nie wierzycie to odinstalujcie MPPL i sprawdźcie czy wam się tak nie dzieje, to wtedy możecie sobie pogadać o tym problemie.

Ostatnio edytowane przez pepis21 ; 18-03-2008 o 14:28
pepis21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 07:34   #82
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

przy najbliższych uaktualnieniach prosiłbym o dodatkowe kluby ze świata i jakąś reprezentacje
etrebil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 09:28   #83
MareKSG
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał roma Zobacz post
Patch jest super!!!!!ale jest jeden mały błąd nie wiem jak w innych meczach grałem Zagłebie Sosonowiec-Wisła Kraków grając wisła pod koniec meczu znikneli piłkarze oprócz Dudu xD
Też tak miałem ale tylko razMusiałem przez to w 5 minut strzelić 2 gole żeby wygrać. Ale pretensji nie mam bo się udało W każdym patchu jest jakiś błąd... Nie ma rzeczy idealnej. Miałeś tak po rzucie wolnym??
MareKSG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 09:59   #84
gjeerzet
Nowy użytkownik

Domyślnie pod fifa 07

czy ten path pojdzie na starszej fifie o7 prosze o odp
gjeerzet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 15:54   #85
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Ludzie ten błąd ze znikającymi graczami to jest błąd Fify i miejcie pretensje do EA Sports a nie do Strikeout Team (jeżeli już nie macie tej nazwy to sora) odnośnie tego błędu. Patch nie będzie działał na 07, działa tylko i wyłącznie na 08.

Ostatnio edytowane przez pepis21 ; 18-03-2008 o 14:28
pepis21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 18:57   #86
Reyes1994
Stały bywalec

Domyślnie

wlasnie pobieram patcha. 6 zl to wkoncu nie pieniadz. wkoncu se pl liga pogram, moze drugowligowcami. znudzily mi sie klubu takie jak barca real czy milan
Reyes1994 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2008, 20:37   #87
Martin
FS Patchmaker

Wyślij wiadomość na gg do Martin Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Martin
Arrow

Problem ze znikającymi twarzami może być spowodowany tym, iż twarz została do patcha przekonwertowana z MPPL 07, bez wgrania jej do nowego formatu tekstur. Ale nie dziwcie się, bo nasze większe patche zawierają ponad setkę twarzy, i naprawdę, czasem ciężko jest wyłapać jakiś błąd. Jeśli znikają Wam po zmianie jacyś gracze, to czemu nie powicie dokładnie jacy, po jakiej zmianie? Opeel będzie mógł wtedy zrobić w updacie tą twarz na teksturach z FIFA 08 i nie będzie problemu!
stare 04-03-2008, 20:47   #88
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

grałem grałem do soboty aż mi dzisiaj wywaliło dwa razy do windowsa przy wgrywaniu meczu.
stare 04-03-2008, 21:57   #89
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

dokonuję wyboru stadionu i w którymś momoncie podczas wybierania znika pocztówka z jego widokiem w okienku. Dzieje się to też z fifowskimi stadionami i wtedy gdy ładuje wyrzuca mi do widowsa.
Po raz pierwszy tak się stało przy wyborze stadionu GKS Katowice.
Gdy wyjdę z turnieju i z powrotem go załaduje problem na pewnien czas znika.
Podejrzewam że jest to wina zbyt długiej eksploatacji kompa - zjawisko wystąpiło po około 5 godzinach od uruchomienia.
Co wy na to ?
stare 05-03-2008, 05:57   #90
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

powtórzyłem eksperyment dzisiaj rano
wywala mnie do windowska przy stadionie GKS Katowice
stare 05-03-2008, 07:34   #91
K.
Weteran

Domyślnie

Wlasnie cos chyba jest ze stadionem Gieksy, bo juz sporo osob o tym mowilo... tak mi sie zdaje Mi tam dziala bez zarzutu. Gralem tylko Widzewem, bo w FIFE nie gram, sciagnalem tylko zeby przetestowac... i to, co zauwazylem, sie bardzo rozczarowalem
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-2008, 09:54   #92
lukas8230
Nowicjusz

Domyślnie

Zszarpałem, odpaliłem i pierwsze wrażenia pozytywne.
Aktualizacja składów to nie problem. Stadiony wyglądają super.
Ale... jak każdy dodatek i ten ma błędy. Oto te które zauważyłem (grałem GKS Katowice):

1. Czasami znikają twarze zawodników
2. Czasami (rzadko ale jedna) znikają w ogóle zawodnicy obu drużyny tak, jak gdyby grała drużyna duchów (wystarczy jednakże wybić piłkę za boisko i zazwyczaj wraca wszystko do normy)
3. Dwa razy podczas grania zdarzyło mi się, iż w chwili wprowadzania gały do gry przez bramkarza komputera, mojego teamu nie było na boisku, a byli hen daleko za i nim wbiegli na murawę to komputer miał 11 zawodników z przodu co owocowało groźną akcją sam na sam - bez opcji spalonego
4. Kiedy zdobędzie się gola Tomaszem Prasnalem komentator krzyczy: Maciej Żurawski i mamy gola proszę państwa
5. W niektórych meczach wywala do wina. Czy to podczas wczytania, czy podczas samego meczu (alternatywą jest symulacja takiego spotkania). Jednakże to frustrujące gdyż mi się takie coś zrobiło podczas meczu półfinałowego w pucharze polski. Co ciekawe zauważyłem, że jak nic nie zmieniamy przed meczem w składzie naszego teamu, to nie wywala do wina, albo wywala z mniejszą częstotliwością i istnieje szansa rozegrania takiego meczu.
6. Na niektórych stadionach słupki podtrzymujące bramkę wchodzą w bandy, a ochrona (ci w żółtym), stoją w dziwnych miejscach, jak np. na bilbordzie reklamowym gdzieś w tle.
7. Czasami ekran mignie i numery się rozmazują zawodnikom na koszulkach tworząc czarne plamy .
8. Kalendarz jest trochu źle zorganizowany (już to zauważyłem grając w czystą fifę). Wyjaśniam o co chodzi. Jeśli w okresie kiedy mamy grać towarzyskie mecze wrzucimy treningi - znaczy w sezonie 1 wrzucimy w czerwcu treningi, to w sezonie 2 towarzyskie spotkania przeniosą się na wolny termin tj. po zakończeniu sezonu. Co może być nieco frustrujące. Tutaj zaś mamy sytuację, iż w czerwcu przewidziane są baraże o I Ligę, więc automatycznie towarzyskie spotkania przenoszą się na koniec sezonu (co jest frustrujące), a na domiar złego zostają przemieszane z ostatnimi spotkaniami ligowymi (co powoduje że spotkania odbywają się w odstępie 2 -3 dni - zmęczenie naszych zawodników oczywiste).

To tyle z błędów jakie zauważyłem. Mam nadzieję, że wkrótce ukażą się łatki nie tylko aktualizujące składy, ale także naprawiające to i owo.

Mimo wszystko autorzy wykonali kawał dobrej roboty. Gratulacje dla was i dzięki za wprowadzenie nowego tchnienia w fifę. No nic, idę zdobywać Europę moją Gieksą!
lukas8230 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-2008, 10:03   #93
lukas8230
Nowicjusz

Domyślnie

ah - jeszcze jedno:

Dlaczego finał Pucharu Polski rozgrywany jest na stadionie przypominającym do złudzenia Stadion Highbury (jeśli nie właśnie na tym stadionie)?

Od siebie dodam, iż:
Fajnym smaczkiem było by stworzenie Stadionu Śląskiego i opcja z finałem PP właśnie na nim.

Ok. Tyle z mojej strony.
lukas8230 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-2008, 11:09   #94
PatryKSG_JZ
Nowicjusz

Domyślnie

Pytanie do twórców MPPL 08:

1) Mistrz Polski gra od razu W Lm czy w eliminacjach?
2) Vce- Mistrz Polskich gra w eliminacjach do Lm czy w Pucharze UEFA?
3) 3 Zespoł OE gra wogóle w Pucharze Uefa - bo jak sie orientuje to UEFA zabrała nam jedno miejce ?
Dzięki - MPPL jest super w skali oceniam go na 11/10
Pozdrawiam, dzięki za pomoc przy instalowaniu róznych dodatków
PatryKSG_JZ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 09:30   #95
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

Witam
Byłoby wspaniale gdyby w oparciu o stadiony z ligi polskiej zrobic dodatek: Copa Libartadores, Afrykańską Ligę Mistrzów albo Puchar Narodów Afryki.
pozdrawiam
stare 09-03-2008, 17:08   #96
Mattix2411
Początkujący

Domyślnie

może ktoś zrobic screeny stadionu Ruchu Chorzów ?
stare 11-03-2008, 17:03   #97
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

Brakuje w grze legend Champions league: Spartaka Moskwy i Panathinaikosu Ateny. Byłoby dobrze gdyby się pojawiły Etoile du Sahel plus Al Ahly Cairo, może Urawa Red Diamonds i dwa czołowe kluby z Ameryku południowej: Colo Colo Santiago , Asuncion coś z Urugwaju. I rozbudowac formułę Klubowych Mistrzostw Świata.

co Państwo na to? Jakie są obecnie tendencje i plany w projekcie MPPL ?
stare 15-03-2008, 17:18   #98
Andrzej061168
Nowy użytkownik

Domyślnie Problem ze stadionem Motoru Lublin

Jak gra się MOTOREM Lublin ( II liga ) na własnym stadionie to wywala grę do windowsa . Jeżeli gra się Motorem na wyjeździe to nie ma problemu.
Andrzej061168 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania