FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 01-09-2005, 10:12   #241
Woonski
GG: 1384200

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Woonski Wyślij wiadomość na gg do Woonski
Domyślnie Woonski

Zapalony PESowiec zawsze bedzie mówił że fifa to lipa. Mi sie PES az tak bardzo nie podoba nie wiem co wam sie w nim tak widzi. fifa 06 póki co zapowiada sie bardzo ciekawie. Nawet w tle słysząłem polski komentarz, po jednej z piosenek. Bedzie wypas, juz sie doczekac nie umiem

ten link mi zadział

ftp://download.gamershell.com/pub/Wi...FA06DemoEn.zip

www.turniejfifa2005.prv.pl
Woonski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2005, 11:07   #242
pringles
Banned

Domyślnie

Woonski, mi też ten link pomógł ściągnąć demko, tylko ono wczoraj działało, by zassać fife 06

JAGA JAGA JAGA--- JAGIELLONIA!!!
pringles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2005, 12:27   #243
MMMM
Gość

Domyślnie

Po pierwsze brak takiej miodnosci ruchow jak w PES strzaly z glowki wygladaja jak zawodnik mial by jakis kij wadzony w plecy wszystko jest jakies sztywne itd. Po drugie jak juz se przepychaja o ta pilke i jest jakas walka bark w bark to juz by mogli zrobis to jakos jeszcze realistyczniej aby ktorys z zawodnikow wkoncu sie przewrocil i byl jakis wolny czy cos jak W PES
Wlasnie czegos takiego zawsze w fifie brakowalo i chyba sie jeszcze dlugo na cos takiego nie doczekamy ze strony tworcow fifki
Strzaly zawodnikow z daleka tez mi jakos nie podchodza zaro jakiegos realistycznego ruchu ze zawodnik uderza ta pilke tylko tak wszystko jakos sztywno od niechcenia i ta pilka tesz leci po tym strzale jak by chcil a nie mogla nie wiem jakos to wszystko takie na jedno kopyto!
Grafa bez zmian nic specjalnego To co jest poprawione troszeczke i zauwazylem to chyba parady bramkarzy a tak pozatym to nic wiecej!
Wypuszczenie pilki na dobieg tez mogli zrobic lepiej ale juz mi sie nie chce o tym gadac ci ktorzy grali w PESa wiedza o co chodzi
Tak czy siak jezeli panowie z EA nie zrobia czego w strone PESa fifa jak co roku bendzie wysiadac przy pileczce ze strony panow z KONAMI!
Jedyna opcja w fifie dzieki ktorej zainstaluje sobie pelna wersie tej gierki jest polski komentarz ktorego z checia poslucham ale pewnie i tak nie na dlugo!

PEACE!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2005, 16:40   #244
Mattix2411
Początkujący

Domyślnie hmmm...

Już od wielu lat jestem zwolennikiem fifki (PES mi się nie podoba).Ale jak panowie z EA mogż zrobić grę bez sędziów dla mnie to jest wielka strata i psuje klimacik a tak nie mam sie czego wiecej doczepc FIFKA RULLEZZ!!!!!!!!!
Mattix2411 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2005, 17:19   #245
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

o co chodzi z tymi sędziami ??

co do demka to nawet nawet, twarze prawie identyczne jak w fifce 05, Kaka poprawiony, rzuty wolne i rożne inaczej zrobione, może nawet fajniej, ja za PESem tez nie przepadam i wolie sobie pykać w sztywną fifkę, ale pewnie po miesiącu się znudzi jak każda
stare 01-09-2005, 17:53   #246
Mattix2411
Początkujący

Domyślnie sedziowie

nie wiem jak wy ale ja nie mam sędziów podczas gry w fifie 2005 i w demie 2006 sędzia pokazuje sie tylko wtedy kiedy jest jakis przerywnik filmowy (poczatek spotkania , faul i koniec spotkania ) :/:/:/
Mattix2411 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2005, 14:20   #247
roma
Senior

Domyślnie

Mi chodzi na windowsie 98 apeluje ci którzy utrzmują cynk z gościami Ea Sports lub Ea Sports Polska jeżeli jeest chodzi mi ty głównie o panach z Centrm Fify niech piszą żeby pełna chodziła na 98 mi bardzo zależy na tym żeby chodziła a demo jest wypas czekam na full z polskim komentarzem
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2005, 14:24   #248
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

no rzeczywiście sędziego nie widać a i dziś miałem karnego, śmiesznie strzelają z jednego kroczku, a wolne to już całkiem poezja żeby trafić

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania