FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 05-06-2018, 15:37   #1
Piast
1948 & 1964

Domyślnie Mistrzostwa Świata 2018 - Rosja

całe te na temat Mundialu w Rosji tutaj

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 17:43   #2
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

To żeby rozpocząć dyskusję, przyznam się bez bicia, że (oczywiście poza Polską!) będę kibicował Francuzom (tak jak zawsze w każdy duży turniej).
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 17:55   #3
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

jak wcześniej mówiłem, kibicuję Polsce i Niemcom. W wypadku armagedonu, że obie te reprezentacje odpadną, będę trzuymał kciuki za La Furia Roja

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
stare 05-06-2018, 18:14   #4
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
To żeby rozpocząć dyskusję, przyznam się bez bicia, że (oczywiście poza Polską!) będę kibicował Francuzom (tak jak zawsze w każdy duży turniej).
Mogliby w końcu coś wygrać ale patrząc na Didie Desząp jakoś nie bardzo w to wierzę. Chociaż mając na skrzydłach Mbappe i Dembele + Griezmanna na środku, w pomocy Kante, Pogba, Tolisso czy Matuidi, już nie wspominając o bogactwie na środku obrony może końcu uda się odnieść sukces.

Ja za Polską, ale czuję w kościach że wygra Brazylia. Nie miałbym też nic przeciwko na triumf Hiszpanii czy właśnie Francji + chętnie obejrzę Chorwację czy Urugwaj w dalszej części turnieju.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 20:59   #5
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Niemcy w tym roku cienka ekipa, więc kciuki trzymane za Chorwatów
stare 05-06-2018, 21:51   #6
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Przydałoby się, by Chorwacja i Serbia wreszcie zagrały na miarę swego potencjału. Ci pierwsi może nawet ćwierćfinał, a jak Serbowie wyjdą z grupy z Brazylią, Szwajcarią i Kostaryką, to już będzie dobrze. Obu bałkańskim ekipom kibicuję, choć wiem, że to jest jak jednoczesne ściskanie kciuków za Wisłę i Cracovię
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 22:59   #7
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał makak Zobacz post
Mogliby w końcu coś wygrać ale patrząc na Didie Desząp jakoś nie bardzo w to wierzę. Chociaż mając na skrzydłach Mbappe i Dembele + Griezmanna na środku, w pomocy Kante, Pogba, Tolisso czy Matuidi, już nie wspominając o bogactwie na środku obrony może końcu uda się odnieść sukces.
Coś WRESZCIE wygrać? Mógłbym powiedzieć tak o wielu ekipach, ale nie o nich. Może już nie jakoś ostatnio, ale też nie w prehistorii mieli wszystko. Za mojego życia, to po Hiszpanii, Brazylii, najbardziej utytułowana drużyna. Coś wreszcie wygrać to można powiedzieć o anglikach (ale lepiej nie bo ich nie lubie), holendrach (o nich też nie, bo ich nie ma), czy też wiecznie niespełnionej Argentynie.

Od dawna nie mam ciśnienia na kibicowanie innym ekipom, ale na pewno będę sympatyzował z Islandią, Chorwacją, no i z gigantów to właśnie Argentynie. Kolejność nieprzypadkowa. A no i Meksyk zawsze spoko.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2018, 02:00   #8
przebos
Legenda

Domyślnie

Dokładnie tak, również będę sympatyzował z MEX, SRB i CRO oprócz naszych oczywiście.

Twaro jednak dziwny czlowiek. Może nie wystąpić w TVP w roli eksperta podczas mundialu tak jak wczesniej zapowiadano. Wczoraj wrzucil na tt filmik jak śpiewa "Lewandowski gol dla Polski" Krzycha Krawczyka, po czym usunął filmik (podejrzenia, że byl najebany), dzisiaj wyplynela informacja, że jego projekt ZapinamyPasy zostaje anulowany (nie bede odczuwal straty, bo nigdy nie słuchalem), a teraz jeszcze to...

przebos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2018, 09:52   #9
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...olimie/x4yye4v

stare 06-06-2018, 21:23   #10
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Coś WRESZCIE wygrać? Mógłbym powiedzieć tak o wielu ekipach, ale nie o nich. Może już nie jakoś ostatnio, ale też nie w prehistorii mieli wszystko.
No właśnie, ja piję do tego "ostatnio" Wiem, że mieli sukcesy (MŚ 1998 czy EURO 2000), były też finały wielkich imprez jak MŚ 2006 czy ME 2016, ale myślę, że te finały każdy rozpatruje jako porażkę a nie sukces. Poza tym były wielkie rozczarowania w 2008 czy słaby występ 2012. A teraz trafiając na takie pokolenie żal tego nie wykorzystać.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2018, 19:37   #11
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

https://www.facebook.com/GlikOfficia...8785743528541/

!
stare 11-06-2018, 13:27   #12
przebos
Legenda

Domyślnie

https://fantasy.fifa.com/en/home
stare 11-06-2018, 18:14   #13
przebos
Legenda

Domyślnie

Glik dostał zielone światło w kwestii pojechania na Mundial od francuskich ekspertów . Czekamy teraz na decyzję lekarzy FIFA.
stare 12-06-2018, 16:27   #14
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:
Napisał AXELION Zobacz post
Glik rozjebał sobie bark (...) i nie pojedzie na mundial XDXDXDXD
Glik oficjalnie jedzie na Mundial
stare 13-06-2018, 11:47   #15
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
Ludzie róbcie składy, tylko trzy osoby w lidze są...

Cytat:
WT3IC8CV
stare 13-06-2018, 21:17   #16
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Dobra, garść przewidywań ode mnie

Mistrz: Niemcy
Moim zdaniem nasi zachodni sąsiedzi mają wszelkie predyspozycje do tego, wy zjeść ten turniej - kompletny skład, doświadczonego trenera i gen zwycięstwa. Poza tym ostatni raz tytuł mistrzowski został obroniony w 1962 roku, także najwyższy czas. No i przez eliminacje przeszli, jak ciepły nóż przez kostkę masła.

Król strzelców: Romelu Lukaku
Mało kto go stawia w gronie kandydatów do korony króla strzelców, ale mi się wydaje, że ma spore szanse je zgarnąć. Belgia gra w grupie ze słabymi Tunezją i Panamą, którym napastnik Manchesteru United może zaaplikować sporo goli, by ruszyć na rundę pucharową z solidną zaliczką. Czuję, że Belgowie zajdą co najwyżej do ćwierćfinału, ale jemu to wystarczy.

Największy zawód: Argentyna
Wicemistrzowie świata potrafili grać totalną, nieświeżą kaszanę i czuję, że to nie była zasłona dymna, tylko faktyczne problemy w kadrze. Myślę, że na plecach Messiego wyjdą z grupy, ale wieszczę im odpadnięcie już w pierwszym pojedynku pucharowym.

Największa niespodzianka: Dania
Duńczycy potrafili obić nam ryjce jak wytrawny pięściarz w pamiętnym spotkaniu eliminacyjnym, a także bez problemu przejść baraże. To bardzo ciekawa drużyna, zarówno pod względem personalnym, jak i pod względem stylu. Jeśli zachowają ten styl na mundialu, to mogą namieszać. Wydaje mi się, że stać ich na ćwierćfinał.
AXELION jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2018, 22:06   #17
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Cytat:
Napisał AXELION Zobacz post
Belgia gra w grupie ze słabymi Tunezją i Panamą, którym napastnik Manchesteru United może zaaplikować sporo goli,
Mam odczucie, że na takim turnieju o takiej randze to łatwiej o wysoki wynik z rywalem relatywnie mocnym niż z tymi outsiderami.

Jak dla mnie to wygrają Niemcy - na papierze może i sklad wygląda kozacko, tylko jak sie popatrzy na poszczególne pozycje... to szału nie ma. Ale za to mają Lowa i zgranie, spokój i doświadczenie wielu zawodników, które poniesie ich na sam szczyt.

Zaskoczenie - Chorwacja. O ile w tyłach Lovren to może nie szałowa opcja, ale potencjał ofensywny z Kramariciem na czele jest. Licze, że wklepią się nawet do półfinału.

Negatyw - Brazylia. Balonik pompowany, goście jak Alex Sandro wyautowani ze skladu, więc paka powinna orać wszystkich po 4-0. Otóż nie. Stracą pierwsi bramke, potem drugą i wentyl puści aż do pamiętnego 1-7.

Król strzelców - najlepszy strzelec nie będzie mistrzem, tylko tyle przepowiem. W takiej formule 1 fartowny mecz (nawet śmieszna czerwona kartka pokazana wcześnie) może przesadzić o tym, kto będzie przez 4 lata najskuteczniejszym strajkerem.
stare 14-06-2018, 12:35   #18
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

jak dla mnie to ani Niemcy, ani Hiszpanie nie wygrają. ci pierwsi jak dla mnie podjęli kilka niezrozumiałych decyzji (Neuer za ter Stegena, brak Sane), ci drudzy przez szopkę, jaką urządził im selekcjoner do spółki z Perezem.

na ten moment dla mnie faworytów jest trzech- Brazylia, Francja i Argentyna.

Brazylia, wiadomo- Neymar, Jesus, Coutinho i przede wszystkim mocny środek pola.
Francja też, choć pomoc mnie kompletnie nie przekonuje, za to bogactwo w ataku i obronie stawia ich w gronie moich faworytów.
i Argentyna. wiele się mówiło o ich eliminacjach, o słabej formie, o powołaniach (brak Icardiego, choć całe szczęście, że nie ma Palacio), brak Romero. liczę przede wszystkim na formę Messiego i to w nim, jak zwykle, upatruję kandydata do Złotej Piłki
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-06-2018, 14:07   #19
przebos
Legenda

Domyślnie

Marciniak poprowadzi spotkanie Argentyna v Islandia.
stare 14-06-2018, 16:42   #20
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Jestes jakas apka na tablety zeby działała jak Flashscore, tzn zeby wyskakiwaly powiadomienia po kazdej bramce na MŚ?
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania