FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 09-07-2011, 13:25   #581
pimpek
Banned

Domyślnie

wpadnij na Camp Nou.
pimpek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2011, 14:38   #582
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

10 - 18 lipca Tatry Słowackie. Będzie maraton

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2011, 22:25   #583
no one
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał pimpek Zobacz post
wpadnij na Camp Nou.
bylem, polecam.
stare 25-07-2011, 16:24   #584
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
Jutro wyjeżdżam do Lübeck na 2 tyg
Wróciłem , Lübeck to piękne miasto , z pewnością będę tam wracał jeszcze nie raz Do plusów wypadu zaliczam również w miarę tani alkohol i piękne turystki . Jedynie pogoda była delikatnie mówiąc nie najlepsza ( ledwie 4 słoneczne dni :/ )

Ostatnio edytowane przez Liam ; 25-07-2011 o 17:20
Liam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-2011, 14:34   #585
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Morgen fahre ich nach Kroatien (durch die Slowakei und Ungarn). Später fahre ich nach Deutschland. Tschüß!

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2011, 21:22   #586
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Jedyna pamiątka jaka została mi z wypadu do Wrocławia to bilet wrocławskiej komunikacji zbiorowej za 1,20zł
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2011, 21:52   #587
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

To nie wiem, co ty tam robiłeś i dlaczego nie zaopatrzyłeś się w nic bardziej wartościowego. Przecież Wrocław to najpiękniejsze miasto polskie i jedno z najpiękniejszych niemieckich. Sam się wybieram we wtorek na kilka dni. Liebes Breslau!
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2011, 10:55   #588
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Ładniejszy od Wrocławia jest Kraków.
W tym roku mam się czym pochwalic. Wyjazd na wschód do Rosji było zajebiś*cie
Ze Stawropolu nad morze czarnem jechaliśmy 10 godzin autokarem

A w Polsce teraz to jedynie w Lesznie na wyjeździe byłem. Jedyne co mi zostało to jedna fota i program za 5 złoty Teraz w niedziele kolejna wycieczka na wschód ale do LESZNA!
Chudy1947 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 14:07   #589
przebos
Legenda

Domyślnie

Dzisiaj wróciłem od wujka z Irlandii. W ciągu dziesięciu, a właściwie dziewięciu dni, przejechaliśmy jakieś 1600 mil

Z ciekawszych rzeczy, byłem pod stadionem w Dublinie (AVIVA STADIUM), wędkowałem na Oceanem (bilans - 33 sztuki makreli, cztery moje, reszta wujka ), mecz o Tarczę Wspólnoty oglądałem w typowo irlandzkim pubie wśród kibiców United, świetna atmosfera, taki zwyczaj powinien być bardziej rozpowszechniony w Polsce
Irlandia to fajny kraj do życia. Zarobki większe, żarcie tanie, drogi, których możemy pozazdrościć - nawet w górach na jezdniach był asfalt. Na drogach na całkiem normalnych drogach, nawet w strefie zabudowanej, ograniczenie do 80/100 km/h

Sam lot samolotem był raczej spoko, o wiele lepiej niż podczas ostatniej podróży do Irlandii, bo leciałem z Wrocławia, a nie tak jak trzy lata temu z Pragi. W porównaniu do airportu w Dublinie, wrocławski Kopernik raczej słaby. Cieszę się, że otwierają terminal.

Ostatnio edytowane przez przebos ; 15-08-2011 o 14:10
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 19:41   #590
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

mnie wywialo do Holandii prawie jak wakacje, bo w celu zarobkowym powrót raczej w listopadzie, z netem ciężko więc niestety jeszcze rzadziej będę tu zaglądać narka ludziska

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 20:33   #591
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Wróciłem z Wrocławia kilka dni temu. Cudowne, klimatyczne miasto o przepięknej architekturze i historii. A jak dobrze odbudowane i utrzymane! - zupełnie różni się pod tym względem od innych poniemieckich miast przejętych przez Polaków. Swoją drogą: muszę odwiedzić jeszcze Szczecin, ale to już w następnej pięciolatce.

Zirytował mnie jedynie wielki plakat przypominający o warszawskim powstaniu, znajdujący się na biurowcu Heinricha Rumpa przy Rynku, ale mniejsza o to; Ostrów Tumski, Odra, secesyjno-eklektyczno-(neo)barokowe Stare Miasto, tysiąc mostów, nadbrzeżne zabudowania (ach!) i wiele innych rzeczy - wszystko to ma tak niewyobrażalnie uroczą a zarazem monumentalną i szacowną estetykę, że chce się żyć. W najdrobniejszym szczególe miasto niewątpliwie bezprecedensowe, chociaż pod wieloma względami typowe, lecz nigdy: przeciętne.

Kehr ich einst zur Heimat wieder
früh am Morgen, wenn die Sonn' aufgeht!
(...)

Każdemu polecam wycieczkę, najlepiej kilkudniową, żeby dobrze nasiąknąć atmosferą najpiękniejszego znanego mi miasta Polski. Na marginesie: mam również typ na drugą pozycję, ale może jeszcze nie będę się chwalić - poczekajmy, aż rzeczone miasto powstanie z gruzów

Dann seufz ich still, ja still und flüst're leise
Mein Schlesierland, mein Heimatland
ja von Natur, Natur in älter Weise

Jakby kto miał dziewczynę, to tym bardziej powinien się wybrać z dziewczyną pod pachą. Niektóre wąskie uliczki to miejsca w sam raz na oświadczyny, wieczorny spacer albo i co innego. No.

wir seh'n uns wieder, mein Schlesierland
wir seh'n uns wieder am Oderstrand!
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 21:04   #592
Konrad1987
GG Gunners!!!

Domyślnie

Wczoraj wróciłem z Hiszpanii. Byłem w Andaluzji, stolicą tego regionu jest Sevilla. Mieszkałem w hotelu w Punta Umbria na obrzeżach blisko oceanu. Zwiedziłem Sevillę, Park Narodowy, winiarnię oraz byłem na wycieczce "Szlakiem Kolumba". Wakacje były bardzo udane, zwiedizałem stadion Sevilli F.C i jestem niezmiernie zadowolony. Odpocząłem trochę. Jednak dla ludzi, którzy słabą mówią po angielsku i hiszpańsku nie polecam tego miejsca. W sklepach i nawet w hotelu ciężko porozumieć się po angielsku.
Okolica jest zaludniona tylko w weekendy, więc ogólnie bardzo polecam.
Konrad1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 06:52   #593
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Był ktoś w ostatnich latach na Ukrainie, lub krajach byłego ZSRR? Mógłby mi ktoś przybliżyć 'standard' życia, ceny, sklepy i oczywiście charakter mieszkańców. Ostatnio narodził się plan wyjazdu na Ukrainę za rok (minimum Lwów, Odessa, Sewastopol, Dnipropietrowsk, w zależności od funduszy chętni jesteśmy też na Kijów i Prypeć).

I jutro Kraków, czyli bezapelacyjnie najpiękniejsze miasto Polski, ex aequo z Wrocławiem.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 16-08-2011 o 07:49
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 10:45   #594
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
I jutro Kraków, czyli bezapelacyjnie najpiękniejsze miasto Polski, ex aequo z Wrocławiem.
Zapraszamy (;
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2011, 16:30   #595
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Kraków zaliczony. Lucas dobrze prawi, najpiękniejsze miasto Polski razem z Wrocławiem. Od wczoraj przebywam w Zakopanym. Zdążyłem obejść Krupówki i wejść na Kasprowy. Widok nieziemski, polecam. Jutro zaliczę chyba aquapark
stare 17-08-2011, 16:48   #596
Mr. Fiero xD
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał ponton117 Zobacz post
Kraków zaliczony. Lucas dobrze prawi, najpiękniejsze miasto Polski razem z Wrocławiem. Od wczoraj przebywam w Zakopanym. Zdążyłem obejść Krupówki i wejść na Kasprowy. Widok nieziemski, polecam. Jutro zaliczę chyba aquapark
Dzięki za pochwałę Wrocławia i zgadzam się z tym co mówisz : )

Cytat:
Napisał S.Gerrard Zobacz post
Jedyna pamiątka jaka została mi z wypadu do Wrocławia to bilet wrocławskiej komunikacji zbiorowej za 1,20zł
Tylko bilet Ci został na pamiątkę?
Nic więcej nie zapamiętałeś?

@carmel:

Dobrze zapamiętałeś Wrocław mam nadzieję?

Ostatnio edytowane przez Mr. Fiero xD ; 17-08-2011 o 16:52
Mr. Fiero xD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2011, 17:18   #597
adas89
Senior

Wyślij wiadomość na gg do adas89
Domyślnie

Był ktoś w Chorwacji?
Kupować Euro czy lepiej kupić Kuny na miejscu?
adas89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2011, 22:52   #598
M!cha15
:)

Wyślij wiadomość na gg do M!cha15
Domyślnie

Kupować Euro bez sensu. To odpada całkowicie.
Generalnie będąc w Cro w dniach 2-15 lipca, kasę wypłacaliśmy z bankomatu. Przelicznik mieliśmy super, bo nawet lekko wyższy niż w Polsce w kantorach - dokładnie 0,56.

Jeśli już będziesz w Cro, warto wybrać się na rafting(100 kun od osoby zdaje się na Cetinie placilismy), polatać na spadochronie nad morzem(250 kun za 3 osoby) oraz zwiedzić dwie wyspy: Brać i Hvar. Będąc już na Braciu, koniecznie odwiedzić złoty róg i vidową górę A po drodze warto zajrzeć na Plitice i do parku Krka.
Ja osobiście jestem mega zadowolony ze swojego wyjazdu

Jak coś wal na gg czy pw. Pomogę
M!cha15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2011, 23:07   #599
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Tradycyjnie już sporą część wakacji spędzam nad jeziorem wraz z ekipą z Wrocławia nad jeziorkiem. Mamy tam fajną miejscówkę, rozkładamy namioty, przyczepy campingowe i się opjerdalamy 2 miesiące. Trochę dupa była w tym roku ze względu na pogodę, która jaka była wiemy Zamiast cisnąć w siatkówkę czy siedzieć we wodzie to siedzieliśmy częściej przy ps3. W jednym tygodniu to już wybraliśmy się nawet na pobliską halę sportową aby pograć coś w kosza lub siatkę, bo kurvica zżerała.
Wczoraj i dzisiaj zwijaliśmy wszystkie graty z polany, fchvj roboty było przy tym. W niedzielę ekipa wraca do siebie na Wrocław i znowu powieje pustką i nudą :( Mam nadzieję, że nadchodzący rok szkolny równie szybko przeminie.
Później jak nie zapomnę zgrać zdjęć od wujka to wrzucę wam kilka fotek z tego miejsca bo na prawde ładne.

A co do mojego wypadu do Wrocławia to też trochę dupa była, gdyż miałem tylko 1 dzień na poznaniem miasta a to za mało. Były niby 3 dni, no ale 2 dni trzeba na drogę odliczyć Niemniej jednak jeszcze tam wpadnę bo naprawdę warto.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-08-2011, 22:13   #600
Domino
Gość

Domyślnie

Ostatnie 2 tygodnie wakacji, a ja jeszcze do roboty poszedłem Miałem trochę wolnego, ale trafiła się fuszka na magazynie w jednej firmie ze sprzętem car audio i rożnego rodzaju elektroniką, dziś podjechał tir i było do rozładowania tylko 5000 tunerów DVB-T W sumie ciesze się ze tylko jeden tir dziś był, bo potrafi czasem w ciągu jednego dnia 5 takich puszek podjechać i wtedy jest zajebiście, rozładować i załadować, dobre na rozdziewiczenie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania