FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 13-08-2011, 22:21   #5041
woltywolty
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do woltywolty
Domyślnie

Słowa Lenczyka chyba o te chodzi:

Problem polega na tym, że kolor brązowy ma najczęściej czekolada, ale niestety g... też ma kolor brązowy. W związku z tym bardzo często dochodzi do nieporozumienia wizualnie - odparł cytowany przez "Przegląd Sportowy" szkoleniowiec, gdy dziennikarz spytali go o Cristiana Diaza.

lol
woltywolty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2011, 22:37   #5042
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Wcześniej Diaz:

Słyszałem, że wcześniej miał już problemy z piłkarzami z zagranicy. Nie wiem, z czego to wynika. Ja nie mam nic przeciwko niemu, ale nie przejechałem tyle tysięcy kilometrów, żeby grać po 45 minut. W futbolu też powinno się być dobrym człowiekiem, a trener Lenczyk nie jest dobrym człowiekiem. Myśli tylko o sobie - wyznał Argentyńczyk.
stare 13-08-2011, 22:42   #5043
Mike Candys
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Według mnie te słowa Lenczyka to ostre przegięcie. Za kogo on się uważa, że może chamsko obrażać swoich piłkarzy. Powinien za tą wypowiedz ponieść konsekwencje.
Mike Candys jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2011, 22:43   #5044
woltywolty
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do woltywolty
Domyślnie

Diaz dobrze mówi,czytałem o tym w przeglądzie sportowym,i pewnie gdzie indziej by grał w podstawowym składzie.
woltywolty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2011, 23:30   #5045
Koki'
'

Domyślnie

Diaz jest idiotą, już parę razy cisnął z Lenczykiem potem przepraszał i tak na zmianę kilka razy. Niepoważny człowiek. I tamta wypowiedź wyżej podana, żal komentować. To że jest z daleka upoważnia go do gry 90 minut? I on nazywa Lenczyka egoistą? Hipokryta...

Lenczyk może pojechał po krawędzi, zapewne nie powinien się w tym tonie wypowiadać, ale przynajmniej beka jest
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2011, 23:33   #5046
Toulour
The Night Fox

Wyślij wiadomość na gg do Toulour
Domyślnie

Jeżeli żaden z dziennikarzy niczego od siebie nie dodał i Lenczyk rzeczywiście tak powiedział, to delikatnie mówiąc trochę przegiął. Rozumiem, można piłkarza nie lubić, ale nie można go nie szanować jako człowieka. Konflikt istnieje na pewno dłużej niż kilka tygodni, więc sam Diaz powinien już wcześniej szukać sobie nowego klubu. Zadziwiające jest, że mimo wszystko gra dalej w Śląsku.
stare 13-08-2011, 23:36   #5047
Mike Candys
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Diaz jest idiotą, już parę razy cisnął z Lenczykiem potem przepraszał i tak na zmianę kilka razy. Niepoważny człowiek. I tamta wypowiedź wyżej podana, żal komentować. To że jest z daleka upoważnia go do gry 90 minut? I on nazywa Lenczyka egoistą? Hipokryta...

Lenczyk może pojechał po krawędzi, zapewne nie powinien się w tym tonie wypowiadać, ale przynajmniej beka jest
Masz rację, jeśli zawodnik obraża trenera publicznie to chyba to świadczy że jest idiotą. Nie zasługiwał na pierwszą jedenastkę, powinien to przyjąć z pokorą i jeszcze bardziej ćwiczyć na treninagach, bo takie jest życie piłkarza, a nie głupio gwiazdorzyć. Jednak ta wypowiedz Lenczyka to duże przegięcie.
Mike Candys jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2011, 23:47   #5048
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał misjurg Zobacz post
Wydaje mi się, że kiedyś na Derbach Śląska było 41 tysięcy kibiców.
Były chyba 42 tysiące - zdaje się, że na meczu Ruch 3:2 Górnik
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2011, 10:58   #5049
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał woltywolty Zobacz post

Problem polega na tym, że kolor brązowy ma najczęściej czekolada, ale niestety g... też ma kolor brązowy. W związku z tym bardzo często dochodzi do nieporozumienia wizualnie - odparł cytowany przez "Przegląd Sportowy" szkoleniowiec, gdy dziennikarz spytali go o Cristiana Diaza.

lol
Tylko jeszcze dodajmy że to nie jest wypowiedź apropo Diaza tylko polskich dziennikarzy I od razu dowód że słowa prawdziwe - tak napisane że niektórzy uwierzyli że to o Diazie...

Diaz charakter ma jaki ma, czasami jebnie coś niepotrzebnego w nerwach, ale chociaż koniec końców reflektuje się i przeprasza za swoje głupoty. Lepiej dla niego i zespołu gdyby po prostu się zamknął i robił co do niego należy - tak jak w meczu z Ruchem. Sytuacja jest jak najbardziej do załagodzenia.
stare 14-08-2011, 12:53   #5050
emil.maz
Tak to ja !!

Wyślij wiadomość na gg do emil.maz
Domyślnie

Cytat:
Napisał woltywolty Zobacz post

lol

I źle je rozumiecie... Chodzi o nieporozumienia jaki wywołała jedna z gazet, a nie o kolor skóry Argentyńczyka

" Futbol to nasza religia, nasza pasja która nie ma końca "

emil.maz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2011, 13:05   #5051
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał emil.maz Zobacz post
a nie o kolor skóry Argentyńczyka
Boliwijczyka

3 punkty cieszą, szczególnie najmniejszym nakładem sił. Ale wkvrwia mnie to, że Węgrzyn powiedział, że karny dyskusyjny i wszyscy już za nim powtarzają Piłka odbiła się od ręki Hanka i karny był bezdyskusyjny IMO.

Dalin Myślenice-Unia Tarnów 0:1
Jeszcze 29 wygranych meczów i 2. liga nasza Cieszy to, że wygraliśmy na trudnym terenie, jak i ta piękna bramka Ślęzaka, którą macie na tym skrócie od 3:35 :

http://www.youtube.com/watch?v=JhjPU...mbedded#at=215

EDIT: O kvrwa, sory. Myślałem, że to Boliwijczyk, jak był królem strzelców ligi boliwijskiej, ale popatrzyłem w Wikipedię i faktycznie Argentyńczyk
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 14-08-2011 o 13:22
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2011, 13:24   #5052
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Cristian Omar Diaz to Argentyńczyk, ściągnięty z Ligii Boliwijskiej.
stare 14-08-2011, 17:59   #5053
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Ja jebie, z taką obroną Lechia za daleko nie zajedzie. Vućko dzisiaj kompletne zero, szkoda że Bączka nie było. Potrzeba wzmocnień w defensywie, bo inaczej pierwsza 6 jest nie do osiągnięcia.

BTW. Na stadionie niecałe 35 tysięcy widzów. Mam wątpliwości co do tego, że na ŁKS tyle przyjdzie. Pomijając już słabą grę, to mecz rozgrywany będzie w poniedziałek.
stare 14-08-2011, 18:26   #5054
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Coś cienko się Lechia zaprezentowała... Co do nieuznanego gola Niedzielana, to wpis z relacji z ekstraklasa.tv, czyli strony należącej pod GóWno:
Cytat:
Spalony: Andrzej Niedzielan. Prawidłowo zdobyta bramka, ale sędzia nie uznaje gola bo według niego snajper Cracovii palił
A co palił, że się tak zapytam?
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 14-08-2011, 22:10   #5055
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Zajebiście było na meczu, doping świetny, mecz już nie taki świetny, ale wrażenia niesamowite Niepotrzebnie tylko znowu zaczynali z tym Donaldem, jak go pokazali na telebimach. Na szczęście tylko ci za bramką to podłapali, reszta była cicho. Widać też było, że dużo ludzi przyszła po raz pierwszy na mecz, usłyszałem nawet pytanie: "A nasi to w jakich koszulkach grają?". A przy golu dla Cracovii: "O, gol!" Organizacja o dziwo bardzo dobra, oby tak dalej!
stare 15-08-2011, 10:48   #5056
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
Widać też było, że dużo ludzi przyszła po raz pierwszy na mecz, usłyszałem nawet pytanie: "A nasi to w jakich koszulkach grają?". A przy golu dla Cracovii: "O, gol!"
Tak jak ostatnio na Wiśle na meczu z Litexem, dużo lanserów przyszło na młyn i trochę chvjowo to wyglądało, jak ludzie (szczególnie jakieś dziewczyny, które chyba 1. raz jakikolwiek mecz widziały) na młynie się nie włączają do dopingu i wpierdalają czipsy Może w TV nie było tego widać, no ale na zdjęciach po meczu - owszem.
stare 15-08-2011, 14:11   #5057
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Ty Adriano poszedł byś wreszcie na jakiś mecz przy R22, a nie ciągle komentujesz .
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 14:51   #5058
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Jakbym mieszkał w Krakowie czy gdzieś blisko Krakowa, to na pewno bym się wybrał. No ale funduszy brak, a do tego te 100 km ponad i nie mam się z kim wybrać... No ale w przyszłości kto wie

A tak btw. http://www.youtube.com/watch?v=bVmp4...eature=related
Za to "Każdy to powie..." -

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 15-08-2011 o 15:09
stare 15-08-2011, 15:57   #5059
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
A tak btw. http://www.youtube.com/watch?v=bVmp4...eature=related
Za to "Każdy to powie..." -
Przecież to norma na meczach Lechii, Wisły czy Śląska, ale wiadomo, propsy sie należą ;p
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-2011, 16:53   #5060
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

a pieprzysz, mam znajomych spod Warszawy, którzy się wybierają na najbliższy mecz, sam im bilety kupiłem, także niemożliwe nie istnieje
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania