FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-09-2009, 13:47   #81
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

A u mnie syf i burdel. Nauczyciele i uczniowe o zmianie planu dowiadują się w poniedziałek rano po przyjściu do szkoły, wybór specjalizacji zawodowej mieliśmy taki: albo specjalizacja którą chcemy i przechodzimy na angielski mniej zaawansowany albo wybieramy niechcianą specjalizację i angielski dalej robimy na swoim poziomie. A, że nikomu sie to nie podobało zostaliśmy całkowicie pozbawieni wyboru.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2009, 17:27   #82
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Dopiero, co zaczęła się szkoła i nauka, a ja już nie wyrabiam ze wszystkim :/
Zmienił się nauczyciel od niemieckiego i teraz zamiast uczyć się potrzebnych mi rzeczy, muszę wkuwać ten pieprzony język :/
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:10   #83
PabLo77
Zorientowany

Domyślnie

3 tygodnie nauki a u mnie nieciekawe oceny są już... W dodatku wywiadówka w tym tygodniu, przesrane. Mniejsza o to.

W szkole u mnie panuje taka nuda po odejściu byłych 3 klas, że... kumple się leją. Autentycznie. Nie codziennie, ale są 2-3 bójki takie poważne w tygodniu. Heh... Jeden mój kolega bardzo dobrze się kumplował z drugim, ale ten drugi mu podpadł i po lekcjach dym, ha ha. ;D Słabo jest jak nie wiem co, nie mogę się doczekać końca roku i spadówki do innej szkoły.

PabLo77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:12   #84
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

U mnie się już zaczyna. Jutro dwa sprawdziany.
stare 21-09-2009, 20:14   #85
PabLo77
Zorientowany

Domyślnie

No ja jutro też mam sprawdzian, trza się pouczyć na geografię. I w dodatku kartkóweczka się szykuje z angola i matmy. -.-

stare 21-09-2009, 20:19   #86
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał PabLo77 Zobacz post
Jeden mój kolega bardzo dobrze się kumplował z drugim, ale ten drugi mu podpadł i po lekcjach dym, ha ha. ;D
Faktycznie, radocha, że się kumple leją.

O ile plan godzinowo mam świetny, o tyle rozkład przedmiotów powala. W taką środę mam 8 lekcji, w tym 2x polski i 2x historia (klasa humanistyczna), a np. czwartek to 6 lekcji - 'dzień humanisty' - chemia, biologia, francuski, angielski, wf. Genialnie.

Klasa całkiem niezła się wydaje, myślałem, że będzie gorzej. Oszałamiających piękności nie ma, no może ze trzy ładne dziewczyny. Reszta to średnie lub nawet poniżej średniej. Chopaky całkiem ok, nauczyciele w większości też.

Muszę tu nadmienić, że mamy mistrza od fizy. Facet sprawia wrażenie, jakby wszystko olewał, do tego zdarza mu się na każdej lekcji pomylić coś w zadaniu, przez co dochodzi do tego, że to uczniowie tłumaczą mu fizykę. Pani od francuskiego w ogóle nie mówi po polsku. Znaczy na lekcjach - jak sama stwierdziła, na podwórku czy parkingu możemy sobie gaworzyć w ojczystym języku, a klasa jest od francuskiego. Niby spoko i normalna sprawa, ale nikt z klasy się wcześniej tego nie uczył, więc zawsze z 10 minut musimy poczekać, aż skumamy, o co owej nauczycielce chodzi.

A prócz tego będzie dobrze - zapowiada się zapiernicz na przedmiotach humanistycznych, no ale przecież po to poszedłem do tej szkoły. Znaczy nie po zapiernicz czy kucie, bo to pojęcia mi obce, ale po wysoki poziom, o.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:25   #87
PabLo77
Zorientowany

Domyślnie

Ja się z tego powodu wcale nie cieszę. Panuje taka zamułka, że właśnie takie rzeczy się wyprawiają...

stare 21-09-2009, 20:29   #88
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Faktycznie, radocha, że się kumple leją.

Pani od francuskiego w ogóle nie mówi po polsku. Znaczy na lekcjach - jak sama stwierdziła, na podwórku czy parkingu możemy sobie gaworzyć w ojczystym języku, a klasa jest od francuskiego. Niby spoko i normalna sprawa, ale nikt z klasy się wcześniej tego nie uczył, więc zawsze z 10 minut musimy poczekać, aż skumamy, o co owej nauczycielce chodzi.
O francuski, meczyłem się 3 lata z tym gównem;p
Współczuje

Znowu sie zaczyna na powaznie szkoła
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:32   #89
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał maybac Zobacz post
O francuski, meczyłem się 3 lata z tym gównem;p
Współczuje

Znowu sie zaczyna na powaznie szkoła
Ech, nawet nie przeszkadza mi tak bardzo pisownia czy gramatyka tego czegoś, jak wymowa. To jest straszne, czuję się jak w przedszkolu na wysokości 'dzię-ku-je-my, wszy-stko zje-my'. :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:37   #90
maybac
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Ech, nawet nie przeszkadza mi tak bardzo pisownia czy gramatyka tego czegoś, jak wymowa. To jest straszne, czuję się jak w przedszkolu na wysokości 'dzię-ku-je-my, wszy-stko zje-my'. :/

Przejdzie. Ja bardzo szybko załapałem wymowę, same piątki za to miałem. Najgorzej jest ze wszystkimi odmianami czasowników. W penisa Ci tego dadzą, jak zdasz za pierwszym razem wszystkie to jestes 'fajny'
stare 21-09-2009, 20:51   #91
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał maybac Zobacz post

Przejdzie. Ja bardzo szybko załapałem wymowę, same piątki za to miałem. Najgorzej jest ze wszystkimi odmianami czasowników. W penisa Ci tego dadzą, jak zdasz za pierwszym razem wszystkie to jestes 'fajny'
Dajże spokój. Nie strasz. Póki co wychodzę z założenia, że mógłbym już zakończyć naukę francuskiego. Jedyne zdanie, które jest mi potrzebne, już znam.

Je ne parle pas francois.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 20:56   #92
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

ale rozkmina mi sie uaktywnila, ze jednak liceum to byl zajebisty okres w zyciu, a studia possysaja... poki co...
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2009, 21:25   #93
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Też się "uczyłem" 3 lata, francuskiego i gówno potrafię. Jednak Angol RZONDZI!!
stare 22-09-2009, 16:27   #94
maybac
Weteran

Domyślnie

Po prostu dla większości jest to pierwszy obcy język, który wiadomo wchodzi najłatwiej.
Mi się bez przerwy w gim myliła słówka z angielskiego z francuskim.
stare 22-09-2009, 16:47   #95
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Jak już tak nawijacie o tych językach to od siebie dodam tylko to, że uwielbiam angielski, ale nienawidzę niemca, odrzuca mnie ten pojebany język.

Zawsze chciałem się ruska nauczyć, może kiedyś.
stare 22-09-2009, 17:17   #96
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

Też nienawidzę niemieckiego, babka nas tak ciśnie, że głowa mała. Na początku wydawała się fajna, ale wymaga tyle, co od rozszerzonych. A najgorsze jest to, że jest wychowawczynią
Co do nauczycieli Yeti, to imho można oceniać ich po co najmniej roku. ja na początku też myślałem, że wszyscy są OK, potem się okazało, że nie wszyscy
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2009, 17:47   #97
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Racja Mietek. Po roku wychodzi to, jacy naprawdę są nauczyciele.
Na przykład: Moja babka od angielskiego wydawała się straszną suką w 1 klasie, teraz można z nią spokojnie pogadać, pożartować etc.
Zmienił mi się w tym roku nauczyciel niemieckiego. Miałem najfajniejszego nauczyciela w całej szkole (jajcarz niesamowity), a od tego roku wzięła nas jakaś kobita i stopień trudności już nie ten sam. Gada coś w tym języku, a my nic nie rozumiemy. Aż się załamała widząc jaki poziom prezentujemy ;p Na szczęście w związku z tym tłumaczy nam wszystko, jak dzieciom "specjalnej". W sumie to nawet dobrze, jak od a do z przedstawi wszystko - chociaż coś się zapamięta.
Niesamowita za to jest babeczka od fizyki. Na wstępie w pierwszej klasie "Ja to nie mam takich ambicji, żeby nauczyć Was fizyki. Eh ci humaniści". Nie musimy wkuwać jakiś wzorów, regułek, zadań itd. Uczy nas na tych lekcjach, jak tu przetrwać w dzisiejszym świecie, jak nie dać się zrobić w konia (w sklepie na przykład), jak się zachowywać itp.
Dzisiaj rozjebała system " Kvrwa mać! Pasztet (Ksywa kolegi) odnoś się do mnie z szacunkiem do chvja, popatrz na (...) jak grzecznie siedzi misio-pysio, a Ty palancie?!" - Oczywiście w żartach, by pokazać, jak niekulturalne są tego typu odzywki, ale zanim się skroiliśmy to cała klasa schowała się pod ławkami, a "Pasztet" od razu z przerażeniem w oczach "Pani profesor, przepraszam, ja nie chciałem, już nie będę się tak zachowywał". Przekomicznie to wyglądało

Orze RULEZ!
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2009, 17:58   #98
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Je ne parle pas francois.
lepsze jest

"Że ne kąprą pa" - nawet nie wiem jak to sie pisze w oryginale

Ja Francuski mialem caly zeszly rok. W sumie to w ogole sie go nie uczylem. Wolalem jechac na dwojkach a bardziej sie skoncentrowac na dodatkowym hiszpanskim. Jakie bylo moje zdziwienie na koncu roku ze moja sytuacja z JF nie wyglada dobrze . Wiec lekko ''przypierdolilem'' i zdalem bez problemu. Jak sie slucha i sie nadąża to da rade zrozumiec i nie jest tak trudno jak sie wydaje. Z Tym ze naprawde mialem duzo latwiej bo sie wspieralem Hiszpanskim ktory jest tak naprawde uproszczonym francuskim (i wg. mnie duzo bardziej sie oplaca go uczyc niz zabojadow).

Do tego babka od francuskiego jest glupia suka ktora jako jedyna mnie nie lubi z nauczycieli.

@Seeba: Moj gosc od PO przeklina na kazdej lekcji. W sensie ze przeklenstwa to sa w jego codziennym slowniku tak jak np w naszym są. Na poczatku bylo to dziwne, i byla polewka. Ale teraz juz na nas zupelnie wrazenia nie wywiera kiedy sie zerwie i powie do kogos: "zamknij wreszcie kvrwa tą mordę" .

Mam nawet z nim ostre nagranie, ale wole nie rozprzestrzeniac tego poki nie ukoncze tej szkoly

Ostatnio edytowane przez 322 ; 22-09-2009 o 18:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2009, 18:00   #99
Yeti
Gość

Domyślnie

A ja dzisiaj byłem pytany (jak cała klasa) z francuskiego właśnie i dostałem -5. Miłe złego początki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2009, 18:01   #100
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Niemiecki to najpiękniejszy język na świecie, no prawie. Jest prosty jak drut, ma w zasadzie 3 czasy, a Niemcy używają do wszystkiego czasu teraźniejszego dodając tylko morgen lub gestern. Z kumplami lubię na przerwach gaworzyć po niemiecku, miny uczniów z grupy jęz. hiszpańskiego - bezcenne.

Jedyna wada to długaśne wyrazy, które powstały ze zlepienia kilku innych. No i ubogi zasób słownictwa w porównaniu z angolem, który jest niezbędnym językiem.

To wszystko nic. Współczuję tym, którzy (wraz ze mną) muszą uczyć się łaciny. To jest dopiero jazda bez trzymanki. Indicativus praesentis activi et passivi. Deklinacje, koniugacje, supinum i inne cuda na kiju.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania