FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-04-2009, 19:37   #61
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
A nawet jeśli tak, to co? James usunął swoje punkty bo i tak nikt (poza Matrixem) nie mógłby mu dać kolejnych. W związku z tym ta statystyka była na chwilę obecną zbędna w jego profilu, który jako admina powinien - moim zdaniem - wyglądać nieskazitelnie. Przecież to nie jego wina, że został wybrany, gdy miał już punkty na koncie. Jeśli nastąpi kiedyś sytuacja, w której James przestanie być administratorem obiecuję wszystkim osobiście mu te punkty przywrócić.
Otóż to.

Yeti, nie wiem czy mi się to wydaje, czy jak, ale chyba kolejny raz umyślnie próbujesz tylko tutaj rozdmuchiwać tą nie miłą atmosferę. Nikt tu nie chce się z nikim kłócić, a oskarżanie tylko w każdym poście o 'głupotę', że ktoś jest żałosny, decyzje są żałosne, tylko wszystko pobudza.

Co do 'ucinania dyskusji', pisałem już o tym, wytłumaczyłem enty raz, dlaczego net ma bana, więc po jakiego grzyba nadal pisać, że to niesłuszne i tak dalej. Rozumiem, że wolny kraj, każdy może się wypowiedzieć, ale ile można drążyć jeden temat, w którym ja jako autor powiedziałem już wszystko, co w tej sprawie miałem do powiedzenia? Jeśli ten temat ma mieć rzeczywiście jakiś sens, to chyba lepiej rozmawiać o tematach aktualnych, albo tych, w których autor się jeszcze nie wypowiedział, nie wytłumaczył, a nie teraz dyskutować przez 10 stron, czy decyzja Jamesa na temat bana dla neta była słuszna, skoro powtarzam, wszystko, powody dlaczego tak, a nie inaczej już podałem, zresztą nie tylko ja. Takie moje zdanie.

Co do punktu, że admin/mod w sprawach nie ujętych w regulaminie ma decydujące zdanie. Jeśli nie byłoby tego punktu, regulamin musiałby się składać w zamian z kilkudziesięciu innych punktów, a i tak pewnie nie wszystko udałoby się umieścić. Staraliśmy się wszystko, co jest częstym, powszechnym zjawiskiem umieścić jako osobny punkt regulaminu, gdyby umieścić w zamian jeszcze więcej, mielibyście pretensje, że to jest jakiś Auschwitz Wspomniany punkt nie służy do tego, aby móc robić co się chce, a służy do awaryjnych sytuacji nie ujętych w regulaminie. Jeśli ktoś myśli, że ja lub kto inny będzie go używał do celów, takich jak Yeti podał wyżej - tego i tego zbanuję bo go nie lubię, to się myli.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 19:45   #62
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Co do punktu, że admin/mod w sprawach nie ujętych w regulaminie ma decydujące zdanie. Jeśli nie byłoby tego punktu, regulamin musiałby się składać w zamian z kilkudziesięciu innych punktów, a i tak pewnie nie wszystko udałoby się umieścić. Staraliśmy się wszystko, co jest częstym, powszechnym zjawiskiem umieścić jako osobny punkt regulaminu, gdyby umieścić w zamian jeszcze więcej, mielibyście pretensje, że to jest jakiś Auschwitz Wspomniany punkt nie służy do tego, aby móc robić co się chce, a służy do awaryjnych sytuacji nie ujętych w regulaminie. Jeśli ktoś myśli, że ja lub kto inny będzie go używał do celów, takich jak Yeti podał wyżej - tego i tego zbanuję bo go nie lubię, to się myli.
I po co się rozwodzić, skoro ten punkt można zapisać inaczej - tak, by moderator miał prawo przyznać punkt za inne przestępstwa, a jednocześnie owy regulamin nie dawał prawa do zrobienia WSZYSTKIEGO, co się żywnie podoba, różnym moderatorom i adminom?

Zresztą, sam zobacz, w jakiej sytuacji wykorzystałeś ten punkt. Było to wtedy, gdy nie mówiliśmy o żadnym wykroczeniu. Powołałeś się na to, gdy uzasadniałeś decyzję o usunięciu sobie punkcika, czyli nie do powstrzymania jakiegoś przewinienia, które się tu rozprzestrzenia, a do uzasadnienia decyzji, której normalnie uzasadnić nie potrafiłeś.

Taki jest właśnie problem z Tobą, drogi Jamesie - Twoje czyny i słowa nie współgrają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 20:06   #63
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Podsumowując - nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 23:23   #64
TomaLL
aka lideen

Domyślnie

Ja chciałbym ponowić pytanie które już ktoś tutaj zadał. Dlaczego maybac i bujarski dostali warny ? Idąc tym tokiem myślenia większość ludzi udzielających odpowiedzi w tym temacie powinna także dostać kartkę. I warny dla tych dwóch osób są dla mnie kompletnie bezsensowne. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
stare 25-04-2009, 07:38   #65
Yeti
Gość

Domyślnie

Co mi się nie podoba w regulaminie?

1.
Cytat:
C. Centrum FIFY zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym momencie, bez poinformowania o tym użytkowników. Do zmiany regulaminu prawo mają tylko Administratorzy.
- wydaje mi się skandaliczne, że każdy admin ma prawo sobie dopisać cokolwiek i nawet nie będzie musiał o tym napisać w jakimś temacie. Oznacza to bowiem w istocie, że każdego dnia każdy użytkownik musi czytać regulamin, bo "może się coś zmieniło".

2.
Cytat:
F. Zabrania się reklamowania stron dostępnych w sieci.
- niejasna interpretacja, więc proszę o wykładnię: czy jeśli w podpisie o2 ma linka do naszego bloga muzycznego, jest to już reklama?

3.
Cytat:
A. Niedozwolone jest obrażanie oraz prowokowanie innych użytkowników. Krytykowanie jakichkolwiek osób nie może przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą.p
- jeśli więc napiszę w CCDU, że uszczęśliwiła mnie dajmy na to spowiedź, to admin będzie mógł wyciągnąć wniosek, że prowokuję ateistów. Co wtedy? I dlaczego nie prowokacja, która jest ważnym środkiem przekazywania myśli? Co jest prowokacją? Czy każda prowokacja jest zabroniona?

4.
Cytat:
D. Na Forum należy używać poprawnej polszczyzny. Zabrania się używania wulgaryzmów, pisania drukowanymi literami, nadużywania emotikon, różnego koloru i wielkości czcionek, obrazków rozciągających stronę.
- a jakimi literami mamy pisać? Pisanymi?

5.
Cytat:
K. Z opcji "cytuj" należy korzystać z rozsądkiem, skracając długie posty tak, aby zostawić tylko ten fragment, do którego bezpośrednio odnosi się wypowiedź. Zabrania się cytowania samych emotikon.
- lol, a jak moja wypowiedź odnosi się do całości, to co? I kto będzie decydował, czy moje cytowanie jest za długie, jeśli nie ja, który znam swoje myśli w trakcie owego cytowania? Czy admin będzie mógł mi wlepić ostrzeżenie za zbyt długie cytaty? Dlaczego to przewinienie jest tak ważne, że aż znalazło się w regulaminie?

6.
Cytat:
Piractwo - 5 punktów
- każde piractwo? Zwracam uwagę, że sporo jest linków do piosenek etc., umieszczający je użytkownicy zapewne nie mają do tego prawa. Czy to także będzie karane (i to 5 punktami)? O ile dobrze pamiętam, według interpretacji poprzedniego regulaminu, zabronione było głównie piractwo FIF i tego typu gówien.

7.
Cytat:
A. Powyższy regulamin tyczy się także Grup Społecznościowych na Forum, oraz profilów użytkowników.
- czy to oznacza, że jeśli w swojej grupie napiszę, że admin jest debilem, otrzymam punkciki? Czy jeśli na swoim profilu umieszczę np. "JAMES JEST GŁUPI", to otrzymam punkciki?

8.
Cytat:
B. W sprawach nie ujętych w regulaminie decydujący głos mają Administratorzy/ Moderatorzy.
- omawiałem już to wielokrotnie, odjęcie sobie punktów przez Jamesa przy powołaniu się na ten punkt jest najlepszym dowodem jego idiotyzmu.

To kilka najbardziej rażących byków w regulaminie. Oczywiście jest ich więcej, ale chciałem jak najszybciej wypunktować te najważniejsze, najgłupsze, dopytać, bo nie da się funkcjonować z jednym adminem na J przy takim regulaminie, gdyż nigdy nie wiadomo, co mu odpieprzy.

Zresztą, pewnie i tak na kija się trudziłem, gdyż James powie "tak jest bo tak zadecydowaliśmy" i odpowiedzi nie uzyskam. Jeśli coś w tym stylu ma paść z jego strony - błagam, niechaj zamilknie i da swojemu współpracownikowi odpowiedzieć. Wszak nie chciałbym nikogo obrażać, a możliwe, że czytając kolejne orzeczenia admina nie wytrzymam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 08:55   #66
James
---------

Domyślnie

Yeti, pilnuj się ze słowami, idiotów i debili to poszukaj sobie co najwyżej na podwórku.

1. Przeczytaj jeszcze raz ten punkt. Jest w nim napisane, że trzeba informować użytkowników o zmianach w regulaminie.

2. Linki do profilów ze stron społecznościowych, jak You Tube, last.fm itp można umieszczać.

3. Prowokowanie do kłótni jest zabronione. Ten Twój przykład ze spowiedzią, bez przesady, tutaj chodzi o kłótnie.

4. USZCZĘŚLIWIŁO MNIE TO I TAMTO - pisanie drukowanymi literami.

5. Jeśli odnosi się do całej wypowiedzi, to cytuj sobie całą, a jak np. do jednego zdania, to wiadomo, że cytowanie wtedy całości, jeśli cytowana wiadomość jest długa - robi się nieczytelny temat.

6. Nie zauważyłem, aby ktoś tutaj wrzucał linki do ściągnięcia muzyki, a co najwyżej do ich odsłuchania. Jeśli ktoś wrzuca jakieś linki do pobrania gier, publikuje cracki i inne tego typu rzeczy, to otrzymuje 5 punktów (chyba, że ktoś zarejestrował się tylko w tym celu, to od razu ban dożywotni). Dlaczego 5? Dlatego, że tutaj piractwo nie jest tolerowane.

7. Tak

8. O tym już pisałem wcześniej ja, Matrix i ass paper.
stare 25-04-2009, 09:14   #67
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Yeti, pilnuj się ze słowami, idiotów i debili to poszukaj sobie co najwyżej na podwórku.
Jako admin zachowujesz się, jakby Cię wzięli z podwórka, więc chyba dobrze trafiłem.
Cytat:
Jest w nim napisane, że trzeba informować użytkowników o zmianach w regulaminie.
Słownik języka polskiego PWN:

wyniki od 1 do 2 z 2 znalezionych

*
zastrzec — zastrzegać
1. «sformułować warunki przyznające osobie lub instytucji jakieś prawo lub przywileje»
2. «uprzedzić o czymś»
*
zastrzec się — zastrzegać się «wypowiedzieć się z góry przeciw czemuś lub uprzedzić o czymś»

Tak więc: "zastrzega sobie prawo(...) bez informowania(...)" oznacza, że nie musicie informować.
Cytat:
2. Linki do profilów ze stron społecznościowych, jak You Tube, last.fm itp można umieszczać.
Pytałem o bloga...
Cytat:
4. USZCZĘŚLIWIŁO MNIE TO I TAMTO - pisanie drukowanymi literami.
To jest pisanie wielkimi literami, Caps Lockiem itd. Natomiast pisanie drukowanymi literami to zarówno pisanie małymi, jak i wielkimi.
Cytat:
6. Nie zauważyłem, aby ktoś tutaj wrzucał linki do ściągnięcia muzyki, a co najwyżej do ich odsłuchania.
To też piractwo, jeśli dzieje się to bez zgody posiadacza praw autorskich.
Cytat:
7. Tak
Dobrze, że takie coś umieściłem w Utopii zanim wprowadziliście swój debilny regulamin.
Cytat:
8. O tym już pisałem wcześniej ja, Matrix i ass paper.
I co z tego, skoro pisaliście głupio?

(Matko! Admin, który nie umie czytać, masakra)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 10:37   #68
TomaLL
aka lideen

Domyślnie

Cytat:
Ja chciałbym ponowić pytanie które już ktoś tutaj zadał. Dlaczego maybac i bujarski dostali warny ? Idąc tym tokiem myślenia większość ludzi udzielających odpowiedzi w tym temacie powinna także dostać kartkę. I warny dla tych dwóch osób są dla mnie kompletnie bezsensowne. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
Ponawiam swoje pytanie.
stare 25-04-2009, 11:04   #69
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
W takim razie proszę o punkciki dla Reigona i wszystkich administratorów, ponieważ na górze jest reklama innej strony.
stare 25-04-2009, 12:48   #70
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał ;
W takim razie całe " ciekawe smieszne linki' powinno pojsc w pi*du.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 12:51   #71
Yeti
Gość

Domyślnie

Niedługo James zbanuje Reigona, bo ma za mało postów o Fifie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 16:43   #72
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Co mi się nie podoba w regulaminie?

1. - wydaje mi się skandaliczne, że każdy admin ma prawo sobie dopisać cokolwiek i nawet nie będzie musiał o tym napisać w jakimś temacie. Oznacza to bowiem w istocie, że każdego dnia każdy użytkownik musi czytać regulamin, bo "może się coś zmieniło".
zapis głupi, fakt. moim zdaniem trzeba to zmienić.

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
2. - niejasna interpretacja, więc proszę o wykładnię: czy jeśli w podpisie o2 ma linka do naszego bloga muzycznego, jest to już reklama?
myśl

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
3. - jeśli więc napiszę w CCDU, że uszczęśliwiła mnie dajmy na to spowiedź, to admin będzie mógł wyciągnąć wniosek, że prowokuję ateistów. Co wtedy? I dlaczego nie prowokacja, która jest ważnym środkiem przekazywania myśli? Co jest prowokacją? Czy każda prowokacja jest zabroniona?
tak, dostaniesz 1000 punktów -_-. Yeti ja wiem że chcesz szukać dziury w całym ale w tym przypadku jest to żałosne.

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
5. - lol, a jak moja wypowiedź odnosi się do całości, to co? I kto będzie decydował, czy moje cytowanie jest za długie, jeśli nie ja, który znam swoje myśli w trakcie owego cytowania? Czy admin będzie mógł mi wlepić ostrzeżenie za zbyt długie cytaty? Dlaczego to przewinienie jest tak ważne, że aż znalazło się w regulaminie?
odpowiedz odnosi sie do kawałka cytujesz kawałek. odnosi sie do całości cytujesz całość. nie wiem

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
. - czy to oznacza, że jeśli w swojej grupie napiszę, że admin jest debilem, otrzymam punkciki? Czy jeśli na swoim profilu umieszczę np. "JAMES JEST GŁUPI", to otrzymam punkciki?
to może być szokujące ale TAK -_-

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
8. - omawiałem już to wielokrotnie, odjęcie sobie punktów przez Jamesa przy powołaniu się na ten punkt jest najlepszym dowodem jego idiotyzmu.
czyli jakby nie było tego punktu to by sobie nie odjął ? tiaaa

Yeti najlepsze jest to że jak był stary regulamin który był przestarzały i miał się nijak do tego co jest na forum to nic nie mówiłeś, a teraz wielki ekspert od interpretacji. daj sobie spokój i idź poczytaj coś może.
Ten nie jest idealny ale Tobie nie chodzi tak naprawde żeby go poprawić tylko żeby dopierdolić się za przeproszeniem o każde byle gówno. A jeśli na prawdę chcesz pomóc to rób to poważnie.

TomaLL - jest temat na skargi

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 25-04-2009 o 16:54
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 17:10   #73
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał James Zobacz post
Jako jeden z głównym adminów mam do tego prawo, zdecydowałem, że go anuluje i też tak zrobiłem.
I tutaj grubo się mylisz, kolego. Regulamin obowiązuje każdego, nawet Admina i Moderatora. I nie ważne, że kiedyś jako użytkownik miałeś punkt a teraz jako Admin usuwasz go sobie. Gdzie jest napisane, że jako Admin masz do tego prawo ? Bo ja, będąc Adminem o takim prawie nawet nie słyszałem. No chyba, że to Ty wymyśliłeś nowe prawo, o którym wszyscy dowiadują się właśnie w takiej sytuacji. Śmiać mi się chce z tej Twojej odpowiedzi, naprawdę.
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 17:14   #74
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
myśl
Myślę i nie wiem, bo do jednych stron niby można umieszczać, a do innych nie.
Cytat:
Yeti ja wiem że chcesz szukać dziury w całym ale w tym przypadku jest to żałosne
Ja po prostu bardzo sobie cenię prowokację jako pewien środek wyrazu, więc nie rozumiem, dlaczego jej zakazywać. Ten punkt wyjaśnił jednak James i ok.
Cytat:
czyli jakby nie było tego punktu to by sobie nie odjął ? tiaaa
Nie wiem, ale nie mógłby się usprawiedliwiać regulaminem.
Cytat:
Yeti najlepsze jest to że jak był stary regulamin który był przestarzały i miał się nijak do tego co jest na forum to nic nie mówiłeś, a teraz wielki ekspert od interpretacji.
Że co? Moim zdaniem wystarczyłoby dopisać kilka punktów do starego regulaminu, a nie tworzyć nowy i beznadziejny, niejasny, trudny do interpretacji.
Cytat:
daj sobie spokój i idź poczytaj coś może.
Pół dnia dziś spędziłem nad książką.
Cytat:
Ten nie jest idealny ale Tobie nie chodzi tak naprawde żeby go poprawić tylko żeby dopierdolić się za przeproszeniem o każde byle gówno. A jeśli na prawdę chcesz pomóc to rób to poważnie.
Umieściliście jakieś gówno, zapewne pisane na kolanie i nazwaliście regulaminem. Ok, Wasza decyzja. Ale będę Wam teraz wiercił dziurę w brzuchu, bo mam już 4 pkt. i nie chcę mieć bana, bo jakiś mod inaczej zinterpretuje zapis w regulaminie niż ja. Dlatego "dopierdalam się o byle gówno", bo - jak pokazał przykład neta - za "byle gówno" można z tego forum wylecieć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 18:06   #75
ass paper
staruch

Domyślnie

no to prosze podaj konkretne punkty i podaj przykłady jak powinny być zapisane. KONKRETNIE

Yeti - nie znasz sprawy z netem od kuchni więc nie oceniaj i się nie wypowiadaj na ten temat bo bredzisz

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 25-04-2009 o 18:15
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 18:52   #76
Yeti
Gość

Domyślnie

Ok, proszę:

1.
Cytat:
C. Centrum FIFY zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym momencie, bez poinformowania o tym użytkowników. Do zmiany regulaminu prawo mają tylko Administratorzy.
na:
Cytat:
C. Centrum FIFY zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym momencie. O zmianach użytkownicy zostaną powiadomieni w odpowiednim temacie na forum. Do zmiany regulaminu prawo mają tylko Administratorzy.
Cytat:
to bym zmienił - zezwoliłbym na "reklamę" swoich blogów, filmów, profili na innych stronach, które nie są konkurencją dla CF, chociaż wszystko w granicach rozsądku. By jednak zmieniać formułkę, muszę wiedzieć, że CF się na coś takiego zgadza.

2.
Cytat:
A. Niedozwolone jest obrażanie oraz prowokowanie innych użytkowników. Krytykowanie jakichkolwiek osób nie może przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą.
na:
Cytat:
Niedozwolone jest obrażanie bądź celowe działania zmierzające do wywołania kłótni z innymi użytkownikami. Krytykowanie jakichkolwiek osób nie może przekroczyć granicy pomiędzy krytyką a obrazą.
Cytat:
B. W sprawach nie ujętych w regulaminie decydujący głos mają Administratorzy/ Moderatorzy.
na:
Cytat:
Jeśli zachodzi naruszenie netykiety bądź obowiązującego prawa, administratorzy i moderatorzy mają prawo ukarać użytkownika, nawet jeśli wykroczenia te nie zostały objęte w regulaminie. Administratorzy i moderatorzy mają także zdanie decydujące, czy sugestie użytkowników na forum wcielić w życie
Do tego przemyślę jeszcze kilka punktów.

No i wprowadziłbym wygasanie punktów po roku, bo moim zdaniem to patologia, że po 10 latach na tym forum dalej będę miał 1 pkt do bana [zakładając, że przez kolejne lata też żadnego nie dostanę].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 19:21   #77
James
---------

Domyślnie

Zmiany w niektórych punktach regulaminu wobec tego, że są dla niektórych niezrozumiałe, wkrótce zostaną wprowadzone.

Co do wygasania punktów. Byłem za tym aby tylko punkty za off-topik, oraz żółte kartki wygasały po jakimś czasie, ale pomysł nie przeszedł.
stare 25-04-2009, 19:56   #78
ass paper
staruch

Domyślnie

Yeti:
1 - TAK
2 - niepotrzebne zmiany.

moje zdanie.

jeżeli chodzi o wygasanie punktów. Jeśli już jest takie ciśnienie na to, to przychylałbym się do opcji wygasania wszystkich punktów co 2 lata, ale w takim przypadku nie byłoby takiego pobłażania jak obecnie
stare 25-04-2009, 20:48   #79
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Napiszę coś od siebie.
Nie byłem, nie jestem i wątpię żebym był zwolennikiem Jamesa na stanowisku admina tego forum.
Ale to co ostatnio się tu dzieje to jest jakaś żenada. Zebrała się grupa anarchistów i atakują nowe władze z każdej możliwej strony o byle nic. Najpierw reorganizacja forum, mnie się to również nie podobało, ale da się przyzwyczaić. Potem napaść na Jamesa, admina tego forum, za to, że ukarał użytkownika łamiącego regulamin, a po niewybrednym ataku na niego, odważył się go zbanować! Nic do neta nie mam, ale ban wg. mnie w pełni zasłużony. Postawcie się w jego sytuacji - użytkownik łamie regulamin. I co James ma się bać dać punkta? Co to byłby za admin? Potem wielki pojazd na niego, że odważył się dać punkt. Ja też bym dał bana po tej całej nagonce. Następnie atak, że James zdjął sobie punkta. Tutaj wg. mnie postąpił źle, ale argument, że profil admina powinien być nieskazitelny, w jakimś stopniu rekompensuje brak dobrego smaku tego czynu.
To wszystko mogło ujść. Ale ofensywa Yetiego i spółki na niedoskonałość regulaminu to po prostu farsa. Od razu widać, że nie chodzi mu o to by poprawić regulamin, który ogólnie rzecz biorąc jest dobry poza paroma błędami, tylko po to by zdyskredytować Jamesa. Argumenty typu "czy jak napiszę o spowiedzi..", "piractwie na youtube" są kompletnie z dupy wyjęte.
Cytat:
Ja po prostu bardzo sobie cenię prowokację jako pewien środek wyrazu, więc nie rozumiem, dlaczego jej zakazywać. Ten punkt wyjaśnił jednak James i ok.
Ja również cenię prowokację, nawet nie wiesz jak bardzo. Ale gdy widzę w co drugim twoim poście 'błyskotliwą' prowokację to krew człowieka zalewa. Wszyscy już wiemy, że to ty jesteś najmądrzejszy, że twój gust jest najlepszy, że znasz się na wszystkim, że zawsze masz rację. Naprawdę - wszyscy już to wiedzą. Tkwij w tym przekonaniu, proszę bardzo, ale swoimi debilnymi tekstami prowokujesz tylko awantury na forum. Z tej formy wypowiedzi trzeba umieć korzystać, ty nie umiesz. Moja rada - idź na korepetycje do suchego.
James wg. mnie kompletnie nie nadaje się na to stanowisko, ale stało się - jest adminem. Można stosować różne metody, ale kretyńskie ataki, szukanie dziury w całym są zdecydowanie bardziej żałosne niż najgorsze działania nowego admina. Póki co stara się, nie widzę jakichś rażących uchybień z jego strony. Komu się stała jakaś wielka krzywda oprócz neta po odejściu Grzecha?
To tylko forum, niestety niektórzy za bardzo się zintegrowali z tym portalem i efekty teraz widać. A jakieś historie o odchodzeniu z forum przez Jamesa, bo oto Bond niczym mroczny Darth Vader wprowadza swoje rządy, są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Na razie nic wielkiego się nie stało, przynajmniej wg. mnie.

Więcej dystansu życzę.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2009, 21:08   #80
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Ja również cenię prowokację, nawet nie wiesz jak bardzo. Ale gdy widzę w co drugim twoim poście 'błyskotliwą' prowokację to krew człowieka zalewa. Wszyscy już wiemy, że to ty jesteś najmądrzejszy, że twój gust jest najlepszy, że znasz się na wszystkim, że zawsze masz rację. Naprawdę - wszyscy już to wiedzą. Tkwij w tym przekonaniu, proszę bardzo, ale swoimi debilnymi tekstami prowokujesz tylko awantury na forum. Z tej formy wypowiedzi trzeba umieć korzystać, ty nie umiesz. Moja rada - idź na korepetycje do suchego.
Co to ma kvrwa do tematu? Już któryś raz piszesz posta pod jakimś durnym pretekstem, który jest skierowany do mnie i ma pokazać, jaki to ja jestem niefajny. Za którymś razem mógłbyś wreszcie zrozumieć, że mam Twoją opinię głęboko i nie zaśmiecać forum swoimi wypracowaniami, jaki to ja nie jestem.
Cytat:
To tylko forum, niestety niektórzy za bardzo się zintegrowali z tym portalem i efekty teraz widać. A jakieś historie o odchodzeniu z forum przez Jamesa, bo oto Bond niczym mroczny Darth Vader wprowadza swoje rządy, są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Na razie nic wielkiego się nie stało, przynajmniej wg. mnie.
Nikt, poza netem, który dostał ostatniego punkcika i chciał się pożegnać zanim go zbanują, nie odszedł przez Jamesa.
Cytat:
Nic do neta nie mam, ale ban wg. mnie w pełni zasłużony. Postawcie się w jego sytuacji - użytkownik łamie regulamin. I co James ma się bać dać punkta? Co to byłby za admin? Potem wielki pojazd na niego, że odważył się dać punkt. Ja też bym dał bana po tej całej nagonce.
Właśnie rzecz w tym, że net próbował pomóc userowi, który nie zauważył, że ktoś podał mu już rozwiązanie problemu. James dał za to punkcika, bo niby net bawił się w moda.

Nie mówiąc już o tym, że jeśli komuś został jeden punkt do bana, to jakby naturalnie traktuje się go nieco łagodniej. Tak robią sędziowie piłkarscy chociażby - jeśli zawodnik ma już żółtą kartkę, to bez wyraźnej konieczności nie sięgają po drugą.
Cytat:
Ja też bym dał bana po tej całej nagonce.
No widzisz, a ja bym się jednak powstrzymał i dał interweniować innym modom, żeby nie być sędzią we własnej sprawie. Nie byłoby dymu.
Cytat:
Ale ofensywa Yetiego i spółki na niedoskonałość regulaminu to po prostu farsa. Od razu widać, że nie chodzi mu o to by poprawić regulamin, który ogólnie rzecz biorąc jest dobry poza paroma błędami, tylko po to by zdyskredytować Jamesa. Argumenty typu "czy jak napiszę o spowiedzi..", "piractwie na youtube" są kompletnie z dupy wyjęte.
James już się sam nie raz zdyskredytował, ja tego robić nie muszę, uwierz. Zresztą, nikt tu się z nikim nie porozumiewa - misjurg, maybac, Mruvek sami, bez jakiejkolwiek mojej inspiracji, pisali tu posty, więc gadanie o jakiejś akcji dyskredytującej Jamesa jest śmieszne. Po prostu nam się nie podoba wiele spraw, więc interweniujemy.

A gdybym chciał zdyskredytować Jamesa, to bym nie chwalił go chociażby za decyzje o działach Muzyka czy Telewizja.

Przepraszam modów za OT, ale to służy wyjaśnieniu mojego stanowiska tutaj. Zostałem publicznie pomówiony o inne intencje niż mam, więc musiałem to również publicznie wyjaśnić. Sorry.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania