FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 22-08-2009, 11:38   #81
Domino
Gość

Domyślnie

Powiem szczerze, że ta sytuacja nie jest za ciekawa. Po pierwsze seeba chyba troszkę przegiął z tą wiadomością na PW do Jamesa, ok miałeś prawo być zdenerwowany, ale można było spokojniej Z drugiej strony James miał możliwość ukarania Ciebie, ale weźmy pod uwagę, że jakbyś np. z Shabertsem nawyzywał się na PW, to przecież my Ci tego PW nie sprawdzimy, a Wy sobie nawzajem punktów nie wlepicie. Także i tak źle i tak nie dobrze. Z jednej strony PW to PW, między sobą prywatne wiadomości i tyle. O karaniu na PW mowy nie było bo i nie ma takiej możliwości, żeby każdemu kontrolować PW i punkty wlepiać, poza tym to już była by komuna pełną gębą . Z tego co pamiętam mowa była ew. o przeglądaniu wiadomości w profilach czy grupach. Nie wiem co z tym zrobić, nie jestem ani po Twojej stronie seeba, ani też po stronie Jamesa, na razie wolałbym być na neutralnym gruncie Jak mogą to niech się też wypowiedzą modzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2009, 11:41   #82
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Mam dokładnie takie samo zdanie jak Domino aka Matrix.
Niech po prostu seeba się dogada z Jamesem, wyjaśni wszystko.
Dreyes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2009, 11:47   #83
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Zgadzam się. My raczej nic tutaj zrobić nie możemy, bo ta sprawa nas bezpośrednio nie dotyczy. Nic nie da postawienie sprawy, że [hipotetycznie] przyjmę argumenty Jamesa za słuszne, jak pokrzywdzone strony nadal będą ciągnęły wątek upierając się przy swoim. Która to już tak patowa sytuacja..
stare 22-08-2009, 11:56   #84
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

a to nie łaska wyrazić swoje zdanie ? co zrobiliście by na miejscu Jamesa jakbyście dostali takie PW ? od tego własnie jest ten temat, a nie od pisania postów w stylu "to nie moja sprawa". Co to wnosi ?

Miałem pare takich sytuacji w ciągu "modowania" i nigdy nie dałem punktu bo PW to PW (PRYWATNA WIADOMOŚĆ). Dla mnie nadużyciem było by gdybym dał komuś punkt za to co do mnie napisał w PW.
James, tworzysz niezdrową atmosferę, bo nie da się kontrolować PW ktore wysyłają do siebie userzy, a ty rozdajesz punkty bo ktos do Ciebie niemiło napisał. Nie można nadużywać swojej "władzy". Jak np bujarek obrazi tmx'a w PW to punktu nie ma, ale jak Ciebie ktoś obrazi w PW to punkty lecą. Normalne ?
stare 22-08-2009, 12:08   #85
cleavage
naughty moderatorista.

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
co zrobiliście by na miejscu Jamesa jakbyście dostali takie PW ?
Ok, jak chcesz konkretów, to nie dałbym za to punkta, bo jak już było to poruszane jest to prywatna wiadomość bez wglądu publicznego. I patrząc przez pryzmat rozmowy seba-James(punkt) i np. bujarski-tmx(podobny styl, brak punktu) jest to po prostu niesprawiedliwe.
stare 22-08-2009, 12:32   #86
James
---------

Domyślnie

Seeba i Shaberts mają zdjęte punkty za obrażanie na PW.

Ostatnio edytowane przez James ; 22-08-2009 o 12:41
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2009, 12:40   #87
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

W takim razie ja też poproszę james, o zdjęcie 2 punktów za PW, bo sytuacja jest identyczna.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2009, 19:45   #88
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

James, weź sćiągnij jakieś punkty. Dalej chce mieć jednego.
Pozdrawiam.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2009, 19:55   #89
322
Gość

Domyślnie

rączki w góre dżejms, rączki w górę!

ZASADY TEMATU były powtarzane tysiąc razy, ale Wy macie to głęboko, po punkciku na konto. Bawcie się bawcie...

W GÓRĘ W GÓRĘĘĘĘĘĘ!

Ostatnio edytowane przez 322 ; 16-09-2009 o 22:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2009, 21:11   #90
dudson
Banned

Domyślnie

No, no w chvj offtopic, prośba adekwatna do twojego jebanego punktu, którego sam sobie zdjąłeś i którego mam prawo Ci go wypominać. Buahah.
stare 16-09-2009, 21:27   #91
Domino
Gość

Domyślnie

Nie mówię, że nie masz prawa go wypominać, ale nie wystarczy już? Temat wałkowany naście razy, wiecie że nic nie wynika a i tak dalej gdzieś to się przewija. Nie uważasz że to się zrobiło nudne? Sorry, ale dla mnie to jest po prostu bezcelowe szukanie dziury w całym.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2009, 21:33   #92
dudson
Banned

Domyślnie

Nie wiem czy się staje nudne, bo nie zależy mi żeby to było ciekawe czy chvj wie jakie. Dostać 2 pkt od seanna za zorganizowaną akcje z prawie całym działem luzik, spoko. Ale szczerze sam się zdziwiłem, że od jamesa dostałem jeszcze punkcika za może i ironiczne wspomnienie o dostanych dziś punktach i wypomnienie mu po raz kolejny, że jego punkt niczym się nie różnił od innych punktów. W ogóle to szkoda gadać.
stare 16-09-2009, 21:39   #93
322
Gość

Domyślnie

James: Przywroc sobie tego punkta ktory i tak chvj Ci szkodzi, i po sprawie. I bedzie to lepiej wygladalo, i bedzie spokoj... Takie to straszne?

Boze jestes tak zalosnym dzieciaczkiem...

JJ100%

Ostatnio edytowane przez 322 ; 17-09-2009 o 10:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2009, 05:33   #94
James
---------

Domyślnie

tmx i dudson po punkciku na konto za kolejne umyślne łamanie zasad tematu, które były wałkowane wielokrotnie, na dodatek po tym jak już dzisiaj otrzymaliście za to po punkcie. dudson = 5 punktów = ban na dwa miesiące. Jeśli kochacie zaczepki to przenieście się z tego forum, bo Waszych głupich zaczepek naprawdę już wystarczy. Szczególnie tyczy się dudsona, który nie może przeżyć dnia bez odświeżenia jakiegoś tematu w sprawach forum żeby rozpocząć znowu bezsensowne dyskusje i kłótnie o tym samym. Chcecie robić komuś nazłość? Róbcie dalej, i długo tutaj już nie pobędziecie, bo to co tutaj robicie nie jest normalne a zalatuje chamstwem w każdym calu.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2009, 06:16   #95
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał James Zobacz post
Chcecie robić komuś nazłość? Róbcie dalej, i długo tutaj już nie pobędziecie, bo to co tutaj robicie nie jest normalne a zalatuje chamstwem w każdym calu.
Chamem to możesz być jedynie Ty. Widać jesteś pierd*lonym brudasem. Elo cioto! W dupe wstadź sobie tego bana.

Pojrzyj na mię miłościwie
Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
Wspomnij na mię litościwie
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
kalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2009, 07:57   #96
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

niektórym ostatnio naprawdę na mózg padło.

i odrazu chciałbym zaznaczyć iż żadne płacze związane z ostatnimi banami nie będą wysłuchane. Dośc tego, bo tak bezczelnego zachowania to już dawno tutaj nie widziałem (i myślę że administracja się z tym zgodzi). Myślałem że tak mogą zachowywać się tylko typowe trolle a nie "doświadczeni userzy" jak to dumnie siebie nazywacie. Psioczycie na użytkowników z działów Fifa,że piszą tak, a nie inaczej, a sami prezentujecie poziom jeszcze niższy.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 17-09-2009 o 08:07
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2009, 15:34   #97
cleavage
naughty moderatorista.

Domyślnie

Człowiek wraca po zajebiście ciężkim i chvjowym dniu, a tutaj taki odpierdolnik. Niech się niektórzy ogarną trochę, bo naprawdę niefajnie zaczyna się tu dziać.
stare 27-09-2009, 14:01   #98
DAWIDKI
Stały bywalec

Domyślnie

Ja chcę odjęcia 3 punktów ,które shaberts dał mi za gg a on,maybac i ktos jeszcze wrabiali mnie ze ten ktos to james i obrazali mnie od najgorszych
DAWIDKI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2009, 14:27   #99
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał DAWIDKI Zobacz post
Ja chcę odjęcia 3 punktów ,które shaberts dał mi za gg a on,maybac i ktos jeszcze wrabiali mnie ze ten ktos to james i obrazali mnie od najgorszych
Nie podszywaliśmy się pod Jamesa to po pierwsze. Sam nas obrażałeś to po drugie. Ale skoro Ci zależy- punktów od Shabertsa już nie masz, zdejmujemy je.

maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2009, 14:59   #100
Domino
Gość

Domyślnie

Nie wnikam o co chodzi, bo widać że sytuacja jakaś śmiechowa, ale masz raptem 2 pkt. za zabawę w moderatora od Jamesa, punkty z lipca, a Shaberts czy maybac nie mogli Ci dać żadnych punktów, spójrz w listę moderatorów kto może Ci dać punkty.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 27-09-2009 o 15:03
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania