FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest Twoja ulubiona pozycja?
Bramkarz 30 15.96%
Obrońca 27 14.36%
Pomocnik 86 45.74%
Napastnik 45 23.94%
Głosujących: 188. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 01-09-2007, 12:08   #21
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Ja zawsze gram w ofensywie bo w obronie grać nie umiem Wcześniej grałem na szpicy i często z przodu czekałem na piłkę, strzelałem mnóstwo goli. Ostatnio wolę grać coś między napastnikiem, a skrzydłowym, obojętnie czy na lewej czy prawej stronie. Tam jest dużo miejsca, co lubię Często schodzę do środka i strzelam. W młodości strasznie darłem się na kolegów jak coś zwalili, teraz na szczęście już mi to przeszło

Z tego co Dave podał najbardziej teraz chyba pasuje do mnie Mózg ale z wyłączeniem tej powolności bo w końcu gram na skrzydle i muszę by szybki
stare 01-09-2007, 12:10   #22
Lex
Weteran

Domyślnie

Ja najbardziej lubię grać na pomocy.Jestem tam uniwersalny.Najchętniej gram na środku (rozgrywający).Lubię efektownie grać z pierwszej piłki i prostopadłe podania.Moje firmowe danie Lubię też wypaść do przodu,zniknąć spod krycia obrońcom na prostopadłą piłkę od kogoś ;]

Lubię też grać na bokach.Co dziwne najbardziej to na lewym,chociaż jestem prawonożnym graczem. Ale na prawym też mi dobrze idzie.

Bardzo też lubię strzelać z dystansu,zazwyczaj technicznie podkręcając piłkę.A także wielbiam rzuty wolne.Nie lubię za to karnych (nie mam cierpliwości jakoś :/)

Fajne jest też to,że zazwyczaj w jednej drużynie gram ja i na ataku mój najlepszy kolega. Mamy takie zgranie,ze hej.Często gram nie patrząc zbyt długo gdzie jest i posyłam piłki wprost do niego.

Według tego co podał Dave to jestem maratończykiem,lub rogaczem,lub mózgiem Ach ta wszechstronność

Oglądając TV stwierdzić mogę,że chyba jestem w grze podobny do Gutiego

Ostatnio edytowane przez Lex ; 01-09-2007 o 12:18
Lex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 12:22   #23
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Pamiętam jak jeszcze w podstawówce i 2 klasach gim. zawsze chciałem grać jako ofensywny lub lewy pomocnik Po prostu w ofensywie ... Teraz rozumowanie jest inne, uwielbiam grać na obronie nieważne czy lewej, prawej czy środkowej. Lubię wyciskać napadziorów na glębę
Posiadam niezły strzał a'la R.Carlos. Zawsze uwielbiałem rzuty wolne i do dzisiaj je wykonuję A moją njlepszą umiejętnością są prostopadłe podania
stare 01-09-2007, 12:49   #24
Koki'
'

Domyślnie

Przeważnie w napadzie, ale lubię się wrócić po piłkę, i coś rozegrać, powalczyć o piłkę, bo strasznie mnie wkvrwia jak dostaje mało piłek.

Grywam też lewą pomoc, wtedy można trochę pobiegać co lubię i ponieważ jestem prawonożny, mogę robić o co lubie najbardziej- zejście do środka i kropnięcie na bramkę z daleka
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 13:01   #25
Karlos1990
JaGieLLoniA BiaŁystoK

Domyślnie

Prawa Pomoc lub Lewa zalezy a i jeszcze Prawa obrona to sa dla mnie idealne pozycje na boisku
Karlos1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 13:13   #26
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave

Piłkarzyk - Mieszka przy samym boisku. Gdy brakuje mu towarzystwa, odbija piłką o pobliską kotłownię (tę samą, na której wisi kosz). Małomówny, skupiony na grze. Podobno kiedyś grał w juniorach miejscowej drużyny, ale kontuzja zniszczyła mu karierę.

Mózg - Przychodzi na umówiony mecz najwcześniej, by zapoznać się ze stanem murawy i często na nią narzeka. Świetnie zorientowany w profesjonalnym futbolu, zna na pamięć stosunek bramkowy wszystkich drużyn Ekstraklasy. Na boisku powolny, ale elegancki i dokładny.

Maratończyk - Nie przypisany żadnej boiskowej pozycji, bo jest wszędzie tam, gdzie piłka. Nieco bardziej ułożona wersja Strusia. Gdy jego drużyna atakuje, on atakuje. Gdy jego drużyna broni, on broni. Najczęstsza ofiara interwencji The Wall.

Rogacz - Specjalista od rzutów wolnych z okolic pola karnego, ewentualnie, mniej chętnie, rzutów rożnych. A wszystko z miłości do podkręconej, ewentualnie, mniej chętnie, ostro bitej piłki. Trochę jak Beckham, ale ma mniej tatuaży. Jego drugim ulubionym zagraniem jest lobowanie.
Jestem niejako połączeniem tych czterech terminów. Pogrubiłem to co najbardziej do mnie pasuje.

Tak już na serio to gram głównie na bardzo ofensywnej bocznej pomocy, choć bardzo często schodzę do środka i zastępuję defensywnego pomocnika, kiedy widzę dziurę w środku pola w mojej drużynie. Od czasu do czasu w bardziej lajtowych meczach typowy snajper nie wracający do obrony.
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 13:16   #27
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

Obrona, zazwyczaj lewa, często środek bo nikt inny się nie wraca. jak grają trochę lepsi i nie zapominający o obronie to też środkowy pomocnik
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 13:29   #28
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

No cóż, nie gram w żadnym klubie, bo w moim mieście nie ma . No ale lubie grać jako napastnik, i dobrze sobie radze . Na wf te pokemony pchają sie na atak, i nietrafiają z 5 m w wielką bramke. Gramy najcześciej jakoś 10 vs 10, z czego 7 biegnie na atak, jedne na bramce, i 2 zostaje z tyłu. naczęściej ja zostaje i jakaś ciota : X. No ale dobrze sobie radze i nie narzekam. Ogólnie to zawsze tyram za 3 xD. Od bramki do bramki biegam, no i zdobywam bramki. Lubie sie kiwać i dobrze mi to idzie, ale nie jestem egoistą i nie mijam 5 zawodników i strzelam. Gdy widze że biegnie 2 to podaje do kolegi który jest lepiej ustawiony. To by było na tyle
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 13:47   #29
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Przyjęcie i rozegranie Bo kto powiedział, że musi być pozycja piłkarska?

W piłce nożnej najbardziej lubię lewą pomoc, zawsze można zbiec do środka, przyjmuje się łatwo, odgrywa też, taka lajtowa pozycja
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 14:01   #30
Reyas
Technologic

Wyślij wiadomość na gg do Reyas
Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel
Przyjęcie i rozegranie Bo kto powiedział, że musi być pozycja piłkarska?
Ale temat jest w dziale piłka nożna
Moja ulubiona pozycja to stoper Mimo iż w noge gram amatorsko to zawsze trzymam wszystko z tyłu jak Cannavaro Na nim sie wzoruje
stare 01-09-2007, 14:10   #31
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

No to ja jestem morda...tylko, że panienki się we mnie nie kochają.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 14:23   #32
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Cytat:
Napisał dave
Maratończyk - Nie przypisany żadnej boiskowej pozycji, bo jest wszędzie tam, gdzie piłka. Nieco bardziej ułożona wersja Strusia. Gdy jego drużyna atakuje, on atakuje. Gdy jego drużyna broni, on broni. Najczęstsza ofiara interwencji The Wall.

Rogacz - Specjalista od rzutów wolnych z okolic pola karnego, ewentualnie, mniej chętnie, rzutów rożnych. A wszystko z miłości do podkręconej, ewentualnie, mniej chętnie, ostro bitej piłki. Trochę jak Beckham, ale ma mniej tatuaży. Jego drugim ulubionym zagraniem jest lobowanie.
Pogrubione do mnie pasuje Ostatnio puścilem z roznego takiego rogala, ze koles juz skakal do pilki zeby strzelic z glowki a ta skrecila przed nim i wpadla do bramki

A takiego grubasa tez mamy - koles stoi na bramce bo zastawia jej wieksza czesc. jeszcze jeden taki jak on a bramka by kompletnie zniknela
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 14:41   #33
rav
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do rav
Domyślnie

BTW. Jak ja czuję, że spierdzielę akcję (np. nie mam już siły biec), to od razu podaję do kogoś równie dobrze ustawionego jak ja i myślę sobie 'Niech on jebie ;p'
rav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 14:48   #34
papier
..: >

Domyślnie

ulubiona to chyba lewa pomoc , ale wiadomo jak to sie gra np. na w-f'ach (?) - grasz na kazdej pozycji . lubie tez stanac na bramce ;] zwłaszcza na betonie.
papier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 15:33   #35
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

Zresztą to ja mogę grać na wszystkich pozycjach, jestem prawonożny, ale nie przeszkadza mi to na lewej stronie, na bramce też się długo grało, ale nie mam odwagi się rzucać, bo u nas boisko to wygląda jakby było zorane
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 16:05   #36
pedrossi
It's a GOAL!!!

Wyślij wiadomość na gg do pedrossi
Domyślnie

Cytat:
Napisał AGR
W młodości strasznie darłem się na kolegów jak coś zwalili, teraz na szczęście już mi to przeszło
U mnie identycznie, aż się niektórzy bali ze mną grać, a jak kiedyś powiedziałem do jednego gościa "dobrze" to cały tydzień chodził zadowolony

My czasami gramy na takim małym asfalcie, max po 4 to tam gra się na każdej pozycji, to momentami nawet mi dobrze na bramce idzie, bo tak kombinuje co ja bym zrobił na miejscu tego atakującego
stare 01-09-2007, 16:08   #37
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

Ja najbardziej lubię grać na prawym skrzydle. Ta pozycja jest świetna dlatego że lubie dośrodkowywać na pole karne a także od czasu do czasu popisać się jakimś zwodem lub długim przerzutem na drugą stronę boiska. Oczywiście jest trochę biegania bo zawsze trzeba pomóc kolegom w jakiejś akcji ofensywnej.
Staram się naśladować w swojej grze Cristiano Ronaldo lub Ricardo Quaresmę. Najlepiej bajerują na prawym skrzydle
stare 01-09-2007, 16:12   #38
Yeti
Gość

Domyślnie

Jestem nieustępliwym typem gracza.. czym nadrabiam brak umiejętności i techniki Do tego mój wzrost (196 cm ) sprawia, że uwielbiam grać na obronie. Główki, twarde wejścia.. wybijanie piłek, czasem rajd skrzydłem..

Lubię też pomoc, bo można i obronie pomagać, i napadowi. I gola się czasem strzeli.. lubię wypuścić sobie piłkę i do niej biec, czasem za mocno wypuszczam

Ogólnie, po meczach zawsze jestem najbardziej spocony i zmęczony, bo najwięcej biegam Zwisa mi to, że ktoś raz mnie kiwnie - i tak go doganiam i przeszkadzam jak się da. Może mnie kiwać wielokrotnie - ale ja do końca nie odpuszczę. Często gram też pressingiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 16:26   #39
marek_beckham
Zorientowany

Domyślnie

Ja kocham grać ofensywnie lubie biegać po calym boisku - mimo że jestem astmatykiem
mysle że jeśli nie mialbym tej choroby biegałbym jeszcze więcej.... kocham prostopadłe piłki
marek_beckham jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2007, 17:22   #40
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Prawy Obrońca, Środkowy Pomocnik , Prawy Pomocnik, Lewy Pomocnik

Nie wzoruję sie na nikim i bardziej wolę grać w defensywie.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania