FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 10-02-2018, 23:26   #1801
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

No bo gdyby to sam Stoch skończył na 4. miejscu to by tak nie bolało, najbardziej szkoda biedaka Huli. Wróci z medalem Stefan, jak nie indywidualnie, to w drużynie A jak tam się nie uda, to dopiero będą mogły kukle swędzieć.

Nie pamiętam kiedy miałem największego kaca, ale na pewno spory był po tym pogromie z Chorwacją w ręczną, po tym jak Hartingi zabrały Małachowskiemu złoty medal (w Berlinie na MŚ, a potem w Rio na IO), Euro 2012 (tam to podwójny ), no i teraz Hula dołącza do galerii sław

EDIT: A, przypomniał mi się ten największy kac. Po meczu Polska - Katar w 2015. Gdzieś czytałem "czuję się, jakby ktoś mnie wyruchał i nie zapłacił" - i to chyba dobrze oddaje to uczucie po tych wszystkich rozczarowaniach

Ostatnio edytowane przez mac ; 11-02-2018 o 00:01
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2018, 11:00   #1802
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ale opowiadacie, nie uwierzę, że nie mieliście większego kaca po ćwierćfinale Euro, gdy realny był półfinał z Walią, a kasztan Nawałka nie wiedzieć czemu wolał bronić bezpiecznego 1:1 (jak i ze Szwajcarią zresztą) i liczyć na loterię. wtedy byłem tak nieziemsko wkurwiony jak podczas odpadania Barcy z LM z Atletico i Chelsea
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2018, 23:09   #1803
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Jeszcze ja, jeszcze ja chcę się wypowiedzieć!

Miałem dużo większe kace w swoim kibicowskim życiu, że przypomnę Cracovia - Wisła 1:1 z 11 maja 2010 roku, czy APOEL - Wisła 3:1 z 23 sierpnia 2011 roku (widzicie, tak się wryło w pamięć, że bez kłopotu umiem datę wymienić), albo kolejna przepamiętna data - 27 stycznia 2016, Polska - Chorwacja w ręczną ale szczerze - nawet po Polska - Czechy na EURO 2012, gdy repra mnie tak bardzo nie obchodziła, miałem większy wkvrw, a nad skoczkami przeszedłem do porządku dziennego nomen omen tego samego dnia, mimo że sytuacja wprost kvrwa niesamowita, a po wyświetleniu '5' przy nazwisku 'Stefan Hula' to mnie uciszyło i wbiło w krzesło niepomiernie. Może dlatego, że przy tamtych porażkach byłem niepewny lub nawet bardzo niepewny, czy w ogóle kiedykolwiek będzie szansa podźwignięcia się, a tutaj wiem, że skoczkowie mają konkursy indywidualny i drużynowy na dużej skoczni, żeby się odpłacić z nawiązką i jest jakieś 80% szans, że to zrobią. Albo po prostu przyjąłem już tyle niepowodzeń na klatę, że mnie to jakoś mniej angażuje

PS. Właśnie sobie przypomniałem, że bardziej rozpaczałem po 4. miejscu Małysza na MŚ 2007 w Sapporo na dużej skoczni. Autentycznie

PS2. https://www.youtube.com/watch?v=W3wcs7SYJMk pasowało w sam raz po konkursie. tylko ja se przypomniałem oczywiście o tym filmiku 2 dni po fakcie ^^
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2018, 22:06   #1804
Perejra
AL KAPONE

Domyślnie

ta kvrwa audi
stare 19-02-2018, 00:55   #1805
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
Jeszcze będzie powód do radości, spokojnie Forma nie uleci z dnia na dzień. Nasi najebią Niemcom i Norwegom na dużej skoczni.
Pięknie przewidziane, mam nadzieję że sprawdzi się również dzisiaj!
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2018, 19:19   #1806
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

no i po nadziei
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania