FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 12-01-2006, 20:41   #81
rav
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do rav
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszy jest ... Ronaldinho. Od razu kilka zdań gwoli ścisłości. Mógłbym tutaj napisać, że w historii futbolu najlepszy był Diego Maradonna, Pele lub inni 'znakomici' piłkarze. Dlaczego napisałem to w cudzysłowiu? Ponieważ nie mam zielonego pojęcia jak grał chociażby Pele. Nie widziałem ani jednej bramki zdobytej przez niego. Bramki Maradonny z MŚ widziałem i to bilion razy, ale słyszałem również, że miał w swoim piłkarskim życiu również kiepskie momenty. Prosiłbym w tym miejscu o linki do bramek Pele, o ile takowe są na necie.
Ronaldinho - jego grę oglądam praktycznie podczas każdego meczu Barcelony (urządzamy u kumpla seansiki meczowe - Barca TV rządzi). Może w kilku meczach zagrał słabo, ale nie zmienia to faktu, że gdy ma jakieś przebłyski geniuszu, rehabilituje się automatycznie za wszystkie słabsze mecze.
Historia futbolu? Może i Ronnie nie jest najlepszym piłkarzem, ale moja historia poznawania futbolu jest tak krótka, że R10 jest jedynym piłkarzem, który bardzo mi zaimponował i mogę oglądać jego aktualne poczynania.
rav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2006, 21:42   #82
El Siete
Weteran

Domyślnie

teraz najlepszy jest Ronaldinho, nie zparzecze, ale z ostatnich czasy wyzej cenie Raula, Figo, Zizou, Ronaldo. Po za tym Pele, Maradona, v.Basten czy G. Muller mimo ze nie wiemy jak grali (tzn. widzialem akcje niektorych na plycie z wszytkimi finalami LM), wiec oni zapewne tez nie byli chwaleni za nic. Po a tym trudno jest porownac pilakzry grających na innych pozycjach, a tym bardziej w róznych epokach. Kiedys był Pele, dzis jest Ronaldinho, pozniej bedzie Robinho. Kazdy bedzie ich porównywał, tylko PO CO?? Kazdy z nich jest geniuszem, kazdy garł wspaniale, wiec porownania miedzy nimi moim zdaniem są bezsensowne

PS: http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/ wybierzcie classic video i podziwiajcie grę Pelego, Maradony, Mullera, teraz moecie porownac do Ronaldinho i reszty

Ostatnio edytowane przez Raul777 ; 12-01-2006 o 21:59
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-01-2006, 21:08   #83
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Cytat:
Napisał Swayzi
no to wyobraż sobie co by było gdyby jednak przestał być egoistą ...
nie przestanie być, bo taki jest jego styl, podobnie jak van Bastena czy Maradony...
Tom_my jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2006, 00:28   #84
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tom_my
nie przestanie być, bo taki jest jego styl, podobnie jak van Bastena czy Maradony...
nie kazdemu sie taki styl podoba, mi np. nie, za taki styl po prsotu nie cierpie Joaquina
stare 15-01-2006, 14:01   #85
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

a co masz do zarzucenia Joaquinowi? Genialny pomocnik, rzeczywiście troche przesadzony, ale w klubie pokroju Barcy czy Juve pokazałby niedowiarkom swoją klasę. Popatrz co sie stało z Vicente, dwa lata temu to był świetny zawodnik teraz zagłębił się w tej Valencii i jak gra każdy widzi
stare 15-01-2006, 14:30   #86
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

tak samo Vincent Kompany
już teraz jest okazywany jako przyszła gwiazda Piłkarska
ale gra w Anderlechcie Bruksela
ale moim zdaniem gdyby przeszedł w przyszłeym sezonie to jakiegoś lepszego klubu pokroju PSV to poradził by sobie tam bez problemu ale potem wybić się z tamtąd bardziej do największych klubów Europejskich
Dreyes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2006, 16:49   #87
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik
prawdziwi kibice Realu, uznali jego wyzszosc i bili mu brawo.. Wy najwidocznie nie dorosliscie jeszcze do tego.
ta, a prawdziwi kibice barcelony sa bardzo dorosli obrzucajac blotem Zidane'a i R9
stare 15-01-2006, 17:53   #88
wisien
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Swayzi
a co masz do zarzucenia Joaquinowi? Genialny pomocnik, rzeczywiście troche przesadzony, ale w klubie pokroju Barcy czy Juve pokazałby niedowiarkom swoją klasę. Popatrz co sie stało z Vicente, dwa lata temu to był świetny zawodnik teraz zagłębił się w tej Valencii i jak gra każdy widzi
co mam mu do zarzucenia??moze umiejtnosci dryblerskie ma, ale jak dla mnie bardzo malo widzi, za duzo drybluje, tak jak patrze jakos dziwnie biega( jakis taki polsprint, nie wiadomo co to i gapienie sie na pilke zamiast szukania partnerow, nie bardzo lubie takich pilkarzy
stare 16-01-2006, 15:55   #89
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Raul777
ale z ostatnich czasy wyzej cenie Raula, Figo, Zizou, Ronaldo.
Oczywiscie to, ze wszyscy grali w Realu to przypadek

@Dave - Internetowi 10-letni chuligani moim zdaniem nie sa "prawdziwymi kibicami"..
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 19:03   #90
El Siete
Weteran

Domyślnie

Tak się złożyło To że w Realu graja najlepsi kopacze na globie to juz nie moja wina Uważasz że Zizou, Raul, Ronnie to nie geniusze bo grają w Madrycie?? Ale owszem są jeszcze inni piłkarze którzy całą swoją grą zasługuja na wyższe miejsce niz R'dinho np. Henry

PS: http://www.sendspace.com/file/k4lsp9
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 19:21   #91
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

Stormik - jesien zima 03/04 - wtedy userow utorzsamiajacych sie w jakikolwiek sposob z Barca bylo kilku, bo wtedy FCB grala fatalnie, a teraz? sami widzicie
stare 16-01-2006, 20:09   #92
skoczek
modernizator

Wyślij wiadomość na gg do skoczek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave
Stormik - jesien zima 03/04 - wtedy userow utorzsamiajacych sie w jakikolwiek sposob z Barca bylo kilku, bo wtedy FCB grala fatalnie, a teraz? sami widzicie

antyfani ... ja moze nie jestem jakos specjalnie mocno emocjonalnie zwiazany z jakim jedynym klubem ale cenie sobie np Liverpool Fc albo Olympique Lyon lubie rowniez Valencie .... a barce ? barce tak sobie a ronaldinho to juz wogole chciarz nie powien jego niektore zwody robia na mnie naprawde duze wrazenie

skoczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:18   #93
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave
Teraz mamy kilkoro Madridistas, ale jeszcze przyjdą czasy, gdy niewierni się nawrócą

Jak dle mnie w ostatnich 10 latach było kilku geniuszów: Zizou, Figo, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Henry, Kluivert, Keane, Del Piero... i jeszcze w 3 i trochę, ale wg mnie najwięksi z nich to Zidane, Rivaldo, Del Piero.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:29   #94
lewy
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave
Ja zawsze byłem z Barcą nawet jak przegrywała w tym sezonie i we wcześniejszych sezonach... pierwszy podpis na forum mój (albo drugi ): Barcelona ole ole ole! Barcelona ole ole ole! Barcelona ole ole ole! Barcelona ole ole ole!
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:41   #95
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Raul777
Tak się złożyło To że w Realu graja najlepsi kopacze na globie to juz nie moja wina Uważasz że Zizou, Raul, Ronnie to nie geniusze bo grają w Madrycie?? Ale owszem są jeszcze inni piłkarze którzy całą swoją grą zasługuja na wyższe miejsce niz R'dinho np. Henry

PS: http://www.sendspace.com/file/k4lsp9
z Henrym się zgodze.drugi piłkarz świata obecnie(nie będe pisał kto przed nim)
Cytat:
Napisał Raul777
Tak się złożyło To że w Realu graja najlepsi kopacze na globie to juz nie moja wina Uważasz że Zizou, Raul, Ronnie to nie geniusze bo grają w Madrycie??
Taa..to czemu nie osiągacie sukcesów?
Mi Real jest obojętny,szanuję zarówno Zidane'a jaki Ronaldo.
Ale powiedz mi:dlaczego Real nie wygrywa wszystkiego?
Bo Ci piłkarze nie porafią grać zespołowo.Tak,wiem zaraz wyjedziesz że Zizou ma 300 asyt czy coś takiego.Ale ci piłkarze się nie wkomponywują w zespół.
Dlatego moim zdaniem Henry,Ronaldinho czy Lampard są lepsi od Zidana.Ponieważ oni tak wchodzą w zespół,że tworzą z nim jedną całość.I znów pewnie powiesz,jak to przecież FCB to tylko Ronaldinho czy Eto'o.Ale sam zobacz: Ci piłkarze grają ze sobą DOPIERO drugi sezon i potrafią wygrać 17 spotkań z rzędu!Przecież FCB zrobiła rewolucję totalną!Wymieniła mnóstwo piłkarzy i od razu w pierwszym sezonie Mistrzostwo Hiszpani.Mistrzostwo kraju w którym Ronaldo,Zidane czy Beckham już grali przynajmniej jeden sezon ze sobą,a mimo to to Barcelona jest bardziej zgrana.A pamiętajiłka nożna w realnym świecie to gra zespołowa.To nie FIFA czy FM że kupisz 60 gwiazd i wygrywasz wszystko.Piłka to wielki świat w którym rozsądek bierze górę nad idiotyzmem(Laporta vs Perez).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:55   #96
Suchy
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
z Henrym się zgodze.drugi piłkarz świata obecnie(nie będe pisał kto przed nim)

Taa..to czemu nie osiągacie sukcesów?
Mi Real jest obojętny,szanuję zarówno Zidane'a jaki Ronaldo.
Ale powiedz mi:dlaczego Real nie wygrywa wszystkiego?
Bo Ci piłkarze nie porafią grać zespołowo.Tak,wiem zaraz wyjedziesz że Zizou ma 300 asyt czy coś takiego.Ale ci piłkarze się nie wkomponywują w zespół.
Dlatego moim zdaniem Henry,Ronaldinho czy Lampard są lepsi od Zidana.Ponieważ oni tak wchodzą w zespół,że tworzą z nim jedną całość.I znów pewnie powiesz,jak to przecież FCB to tylko Ronaldinho czy Eto'o.Ale sam zobacz: Ci piłkarze grają ze sobą DOPIERO drugi sezon i potrafią wygrać 17 spotkań z rzędu!Przecież FCB zrobiła rewolucję totalną!Wymieniła mnóstwo piłkarzy i od razu w pierwszym sezonie Mistrzostwo Hiszpani.Mistrzostwo kraju w którym Ronaldo,Zidane czy Beckham już grali przynajmniej jeden sezon ze sobą,a mimo to to Barcelona jest bardziej zgrana.A pamiętajiłka nożna w realnym świecie to gra zespołowa.To nie FIFA czy FM że kupisz 60 gwiazd i wygrywasz wszystko.Piłka to wielki świat w którym rozsądek bierze górę nad idiotyzmem(Laporta vs Perez).
Stul cipe przerzucie .. jak Ołen byl w Realu to twardo byles wiernym kibicem .. zero szacunku dla takich ciot jak Ty, co przerzucają sie na inną druzyne bo nie gra tam ich ulubionyn pilkarz, lub slabo druzynie idzie ..

pzdr
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 22:08   #97
Yeti
Gość

Domyślnie

suchy: nie krytykuję Realu,Real nawet troszkę lubie,ale sam powiedz czy nie napisałem prawdy?Przecież to prawda że zespół z mnóstwem nowych graczy zdobył mistrzostwo przed zespołem który teoretycznie powinien być już zgrany.Zizou czy Ronaldo to wielcy piłkarze dla których mam 100% szacunku.
Podobnie jak do Ciebie,chociaż widzę że bez wzajemności

"jak Ołen byl w Realu to twardo byles wiernym kibicem .. zero szacunku dla takich ciot jak Ty, co przerzucają sie na inną druzyne bo nie gra tam ich ulubionyn pilkarz, lub slabo druzynie idzie .. "

dalej kibicuje Realowi bo uważam że tacy artyści jacy tam grają powinni pokazywać 100% swoich możliwości abyśmy mogli ich podziwiać.A to że kibicuje Newcastle,czy raczej wolałbym określenie że chcę aby szło im jak najlepiej,ze względu na swojego ulubinego piłkarza to chyba nic dziwnego co?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 22:10   #98
wisien
Weteran

Domyślnie

heh zastanawialem sie czemu ostatnio super luxa nie widac myslalem ze moze przez irytacje ignora mu dalem, a jednak nie zakamuflowal sie pod "genialnym" nickiem czekolada.
a co do wypwoedzi pana imieniem czekolada :jesli transfery Pereza czyli sprowadzanie gwiazdy co jeden sezon to byl idiotyzm to powiedz mi jakim cudem wlasnie przy takiej polityce transferowej 3 razy w ciagu chyba 6 lat zdobyli oni LM i tez tak bylo u nich ze przychodzil Zidane i szybko wkomponowywal sie w druzyne??
stare 16-01-2006, 22:23   #99
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
heh zastanawialem sie czemu ostatnio super luxa nie widac myslalem ze moze przez irytacje ignora mu dalem, a jednak nie zakamuflowal sie pod "genialnym" nickiem czekolada.
a co do wypwoedzi pana imieniem czekolada :jesli transfery Pereza czyli sprowadzanie gwiazdy co jeden sezon to byl idiotyzm to powiedz mi jakim cudem wlasnie przy takiej polityce transferowej 3 razy w ciagu chyba 6 lat zdobyli oni LM i tez tak bylo u nich ze przychodzil Zidane i szybko wkomponowywal sie w druzyne??
nie,to nie tak.
Perez sprowadza i sprowadzał gwiazdy,ok, na przełomie tamtych lat odchodziło wiele gwiazd,trzeba uzupełniać skład,a jak na tak utytuowałny klub należy sprowadzić wielkich piłkarzy.
OK.
Jest jednak sezon 2003/2004:Real kupuje Beckhama,a sprzed nosa czmyha mu Ronaldinho.Idiotyzm?
Na początku sezonu wydawało się że nie,ale końcówka sezonu czy jego środek mówią same za siebie.
Tak samo było ze sprzedażą Makalele,który chciał słusznej moim zdaniem podwyżki.I wtedy ciach : nie ma następcy głupie eksperymenty typu Helguera czy Beckham itd itd.
Potem sprowadzenie Samuela i Owena
I tu plus,Perez postarał się aby zawodnicy grali lepiej(szczególnie napastnicy) bo każdy słaby mecz powodowałby siedzenie na ławie.No i w końcu transfer obrońcy.
Także jak sam widzisz sprowadzanie gwiazd to nic złego,sęk w tym aby wiedzieć jaką gwiazdę kupić i kiedy przestać i dać drużynie szansę na zgranie.
PS. Z tego co wiem to za Pereza były dwie LM - 1998 był jeszcze chyba za jego poprzednika
Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 22:29   #100
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Za Pereza była jedna LM - 2oo2. 1998 i 2oo0 były za Sainza.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania