FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 19-07-2011, 11:02   #101
gruszox
...

Wyślij wiadomość na gg do gruszox
Domyślnie

Kto tu napisał że miał 5 operacji ? A tak w ogóle to wyjdź stąd i nie ośmieszaj się ; )
stare 19-07-2011, 11:08   #102
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Nie wiem jak może się komuś chcieć dowodzić tego, że wrestling jest reżyserowany skoro wszyscy dookoła o tym wiedzą i sami otwarcie o tym mówią. Nie wiem co z Ciebie wyrośnie, ale wróć jak pójdziesz do gimbazjum.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2011, 11:50   #103
malkinia
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do malkinia
Domyślnie

Zarzuci ktoś linkiem z Money in the Bank?
malkinia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2011, 12:11   #104
kyfu
zóo

Domyślnie

Może być online?

http://ryzykanci.com.pl/index.php?op...=61&Itemid=189
stare 19-07-2011, 12:58   #105
malkinia
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do malkinia
Domyślnie

Może być, dzięki.
malkinia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2011, 13:52   #106
messini2
Banned

Wyślij wiadomość na gg do messini2
Domyślnie

wrestling to udawany boks.

jeszcze raz zobaczę Twego bezsensownego posta nie wnoszącego absolutnie nic do tematu to posypią się punkciki

Ostatnio edytowane przez Trolu ; 19-07-2011 o 17:52
messini2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2011, 18:52   #107
Konrad1987
GG Gunners!!!

Domyślnie

@up
Wreastling jest jedynie ustawiany, ale i tak jest to ogromne show cieszące się niesamowitą popularnością. Tak wracając do tematu, bo trochę od niego odszdłem:
http://pl.wwe.sevenload.com/
Oto stronka, na której można zobaczyć wyniki Money in the Bank, które było interesujące.
Konrad1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2011, 17:47   #108
gruszox
...

Domyślnie

Ogląda ktoś jeszcze ? Ostatnio mieliśmy Survivor Series, powrót do ringu Rocka. Mimo upływu lat facet jest w formie, dość fajnie się pokazał, ale to jak zabookowali Cenę .... Naprawdę wielka szkoda, z Rocka zrobili kogoś nie do pobicia, a Cenę zeszmacili o ilę można to tak nazwać. Na koniec po walce jakieś bitwy na pop i heat i na koniec Rock Bottom dla Ceny. Henry dalej trzyma pas, na Vengeance w walce z Big Showem, rozjebali ring . Ostatnio zaczęłi pushować Bryana i z Mr. Money In The Bank zaczyna się w końcu coś dziać. Cody Rhodes będzie zaczynał program z Bookerem T i przy okazji zmienił gimmick. Zawiesili również Evana Bourna i R-trutha. To taki malutki skrócik z najważniejszych ostatnio wydarzeń.

A no i bym zapomniał, odbył się również Smackdown w Ergo Arenie. Może ktoś był ? Jak tak to jak wrażenia ? I ostatnia informacja jeszcze, że w kwietniu WWE zaiwta ponownie do Polski z Wresltemania Revenge Tour
stare 26-11-2011, 17:52   #109
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

@up
Ja w środe na extream sports ogladalem gale the vagance czy jak sie tam nazywala. najlepsza wtedy była akcja Mark Henry vs Big Show kiedy ring się rozwalił myslalem ze sie poplakam ze smiechu
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2011, 18:11   #110
gruszox
...

Domyślnie

No WWE ponownie zdecydowało się na ten ruch z ringiem, bo kiedyś również Big show, ale w walce z Brockiem Lesnarem rozwalili ring, ale wtedy wyglądało to efektowniej jakoś
stare 23-12-2011, 09:41   #111
kyfu
zóo

Domyślnie

Jak wam sie podoba nowy/stary Kane?
stare 23-12-2011, 10:05   #112
gruszox
...

Domyślnie

Choć sam dokładnie nie pamiętam jego występów jeszcze jako zamaskowany, ale czytałem, oglądalem i ten gimmick jest naprawdę mega. Super pomysł na odświeżenie go jako zawodnika. Ciekawe jak teraz rozwiążą jego sprawę, czy te zatargi z Ceną doprowadzą do czegoś większego. Ale możliwe jest to, że Kane będzie rozwalał każdego i ździerał z zawodników koszulki, tak jak miało to miejsc z Ceną. Poźniej on powie, że jest nie do pokonania, że zdobył trofeum z każdego zawodnika itd.

A co jeszcze na temat tajemniczych prom. Zaczęło się od It Begins, potem Second, Look Within, Propethles i jeszcze jedno. To promo zawładnęło światem wrestlingu, wiele domysłów. Jedni mówią o Undertakerze ( powrót jako BadAss ) Y2J'u, albo o powrocie Stephanie i Shane'a, którzy dojdą do wladzy itd.
stare 23-12-2011, 12:52   #113
kyfu
zóo

Domyślnie

No ja też nie śledziłem WWF/E w czasach kiedy Kane występował z maską, wiec mogłem oglądać jedynie stare gale, dlatego cieszę się, ze monster wrócił. Generalnie wszystko fajnie, boję sie tylko, żeby tego nie spieprzyli, narazie może dupska nie urywa ale poturbował 2 razy Cene więc jest ok. Prawdopodobnie zobaczymy starcie Cena vs Kane na RR i wtedy pewnie okaże się jakie są plany wobec Kane'a.

Co do powrotu na gali 2 stycznia, w grę dość mocno wchodzi jeszcze Skip Sheffield, chociaż ja spodziewam się w sumie przynajmniej dwóch powrotów, tak jak to było poprzednim razem gdy wrócił Taker i HHH. Najbardziej prawdopodobne wydają mi się powroty właśnie Y2J i Sheffield'a. Na Udertaker'a chyba jeszcze chwilkę poczekamy. Swoją drogą bardzo podoba mi się perspektywa feudu CM Punk vs Y2J, może z tego wyjść naprawdę epicki feud za mikrofonem a i sama walka na Wrestlemanii powinna stać na dobrym poziomie.

Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się też rewanż HHH vs Undertaker z Michaels'em jako sędzią. Z jednej strony troche bieda, że znowu rewanż, ale z drugiej to w tej chwili najsensowniejsze rozwiązanie, tym bardziej, jeżeli pojawi się HBK. W zasadzie to znowu dostaniemy pewnie jakąś mega teatralną/symboliczną końcówke walki, w której HBK odwróci się od przyjaciela, albo Taker podtrzyma streak nawet mimo walki z dwoma przeciwnikami, ale w zasadzie jestem za bo ten teatr z WM 27 bardzo mi sie podobał
stare 23-12-2011, 13:10   #114
gruszox
...

Domyślnie

Sheffield ? Nie wydaje mi się. Czy WWE zrobiło by takie proma które wstrząsnęły całym wrestlingowym światem, żeby powrócił Skip? Chociaż z drugiej strony ostatnio Skip powiedział, że wraca do WWE na początku 2012 roku. Na początku obstawiałem, że to będzie koniec ery PG - jeden chłopiec, świat dookoła pusty i tylko on mówiący, że nastąpi koniec świata jaki do tej pory znamy. Niby pasuje, ale to jednak nie to. Spotkałem się też z opiniami, że to może będzie heel turn Ceny ( co swoją drogą byłoby świetnym posunięciem ).

Ale wydaje mi sie, że na pewno wróci Y2J i potoczy feud z Punkiem. Obaj roszczą sobie prawo do nazywania sie najlepszymi na świecie, a feud wyłoniłby najlepszego na WM28.

Rewanż Takera i Tryplaka - nieciekawie, ale WWE potrafi zaskoczyć i tak naprawdę nie wiadomo co wymyślą

Tak jeszcze propo Jericho:

Year = Y
2nd - 2 dzień = 2
January - styczeń = J

New Year 2nd January = New Y2J

Ostatnio edytowane przez gruszox ; 23-12-2011 o 13:20
gruszox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2011, 13:20   #115
kyfu
zóo

Domyślnie

No tak, proma na pewno nie są robione pod samego Skipa, dlatego liczę na conajmniej dwa powroty. W zasadzie spodziewam się, że wypuścili te proma podczas negocjacji z Y2J i mieli jakieś plany awaryjne w razie czego, dlatego samo promo cięzko rozszyfrować, bo tak naprawdę wrócić może każdy. Końca ery PG nie będzie jeszcze przez dłuższy czas, heel turnu Ceny chyba tym bardziej, bo o ile zawsze był kurą znoszącą złote jajka pod względem sprzedaży gadżetów wśród dzieci, tak teraz nawet starsi fani kupują koszulki z napisem "Cena sucks". Rozwiązanie genialne potwierdzające, że wujek Vince wciąż ma łeb

W zasadzie jeszcze samo ograniczenie PG nie jest takie złe, jeżeli federacja ma pomysł, prosty przykład letni storyline z Punkiem odchodzącym z federacji był naprawdę zajebisty mimo ery PG. Potem dość fajnie zaczął toczyć się feud Punka z HHH, ale całość została troche spaprana według mnie i nie wykorzystali całego potencjału, podobnie jak nie wyciagneli wszystkiego z Nash'a.

EDIT:

No tak, wiadomo niby pasuje ale zeszłoroczne promo też było w klimatach Sting'a a jak wyszło wszyscy wiemy Podobno rozmowy ze Stingiem były prowadzone, wiec dość prawdopodobne, że faktycznie promo było kręcone z myślą o nim, a że nie wyszło to poratowali się nochalem

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 23-12-2011 o 13:33
stare 15-03-2012, 20:21   #116
pomocnik12
Nowicjusz

Domyślnie

Wrestling to jest największe udawanie jakie w życiu widziałem. Czysta ustawka i pokazówka pod publikę.
pomocnik12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2012, 20:47   #117
gruszox
...

Domyślnie

Wrestlemania 28 za nami Gala według mnie była ok, na pewno lepsza niż zeszłoroczna. Najlepsza walka - Undertaker vs Triple H z Shawnem Michaelsem jako sędzią. Walka świetna, niesamowita. Druga to walka o pas WWE pomiędzy CM Punkiem i Y2j'em. Również dobra walka, Jericho ostro prowokował Punka, teksty o rodzinie dość mocne . No i zapowiadany od roku Main Event czyli John Cena vs The Rock. Wygrana Rocka... byłem w tej walce za Ceną i to zdecydowanie. Walka 5-starem nie była, ale podbudowa pod nią stworzyła niesamowitą atmosferę. Największy minus gali to oczywiście walka.. nie tego nazwać się tak nie da, o pas WHC. 18 SEKUND !!!! Piękna wtopa WWE. Ludzie w Miami kupili ewidentnie Bryana, na trybunach krzyczano YES YES YES , a tu nici z walki, szkoda.

No i po WM'ce do WWE wrócił Brock Lesnar !!!! Supe, zacznie teraz feud z Ceną, a potem kto wie ... Walka na WM 29 na pewno, tylko z kim ? Wydaje mi się, że możliwe jest starcie z The Rockiem, który zpowiedział, że będzie jeszcze WWE Championem, a Lesnara na pewno będa pchać na ten pas, więc kto wie. Main Event Wrestlemania 29: WWe CHampionship Match: The Rock(c) vs Brock Lesnar EPIC
stare 04-04-2012, 22:15   #118
The Ox
Alex Oxlade-Chamberlain

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

może i jest to udawane ale jest jak baaardzo doobry serial . Lipa że Rock wygrał
stare 12-04-2012, 16:20   #119
m0nz
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Wyślij wiadomość na gg do m0nz
Domyślnie

Fajnie, że Lesnar wraca, oglądałem często jego walki w UFC .

Tak w ogóle to jutro o 18:30 na Orange Sport TNA IMPACT WRESTLING! Oglądacie ;-)?
m0nz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2012, 11:07   #120
kyfu
zóo

Domyślnie

TNA to już nie to co kiedyś więc raczej średnio śledze ich produkt, ale jako, że orange sport posiadam to grzechem byłoby nie obejrzeć, chociażby z czystej ciekawości

Jeszcze co do Wrestlemanii i powrotu Lesnara. Podpisanie nowego kontraktu przez Brock'a dość mocno zmieniło pierwotne plany WWE, które zakładały całkiem inne zakończenie walki Triple H vs Undertaker, co w konsekwencji miało prowadzić do feudu Nochala z Shawnem i ich walki na WM 29. Ostatecznie to Lesnar prawdopodobnie zgarnie main event do spółki z Rockiem. Swoją drogą pojawiają się plotki o możliwym feudzie heelowego CM Punka z Austinem co byłoby czymś mega. Obawiam się, jednak, że Austin nie zdecyduje się na powrót na kolejnej Wrestlemanii, bo jego walka miałaby być jedną z trzech wielkich starć, a być może nawet jedną z czterech jeśli WWE zdecyduje się na powrót do planów z HHH vs HBK, co w tej chwili jest jednak wątpliwe.

No cóż, w tej chwili należy czekać na to co Lesnar pokaże na Extreme Rules. Niepojęte jest dla mnie też to, że feud Punka z Y2J'em rozwinął się... dzień po Wrestlemanii
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania