FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 03-09-2007, 17:57   #1
misjurg
I just had sex

Domyślnie Mistrzostwa Europy w koszykówce

No właśnie, dzisiaj zaczynają się mistrzostwa europy w koszykówce. Właśnie minut rozpoczyna się mecz Polska - Francja. Jak sądzicie, Polska ma szansę? Ja uważam, że zostaniemy zmieceni przez Francuzów. W tym temacie, można pogadać o całych mistrzostwach.

PS. Turniej emituje Polsat Sport.
PS2. Chciałbym, żebyśmy wygrali choć jeden mecz.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2007, 18:01   #2
Lex
Weteran

Domyślnie

Nom, Francuzi nas pewnie sprzątną.Ale sam awans na ten czempionat uznaję za sukces już. I również mam nadzieję,że z kimś coś ugrają Do dvpy,ze na Polsat Sport są te mistrzostwa pokazywane :/ A na eurosporcie czy na czymś takim nie będzie?
stare 03-09-2007, 18:06   #3
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Chyba nie. Zobacz, może na SopCast będzie. Ja mam dobrze, bo w kablówce mam Polsat Sport.

EDIT: Na Sopcast jest na 100%.
EDIT2:Już wpakowały obie drużyny za 3pkt.
stare 03-09-2007, 18:32   #4
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Tylko że nie działa...
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2007, 18:46   #5
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No jak narazie bardzo ładnie grają Polacy 3pkt straty do największych faworytów (obok Hiszpanii) turnieju to świetny wynik póki co. A mogło być lepiej bo w paru akcjach za nerwowo grali. Jednak Urlep to świetny trener, drużyna poukładana i nawet nie widać tak bardzo braku Ignerskiego (choć napewno by się przydał).
Dużo Polskich kibiców (jak zwykle ) i dobry doping (słychać było nawet przez jakiś czas dłuższe przyśpiewki jak "Polska biało-czerwoni, co na koszykówce nie jest takim częstym zjawiskiem ). Oby tak dalej i walczymy o sensacje (myśle że jest szansa)
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2007, 18:57   #6
misjurg
I just had sex

Domyślnie

O kurde, prowadzimy!!! A przynajmniej przez chwilę. Świetna gra z kontry Polaków. Myślę, że możemy jeszcze ten mecz wygrać, choć będzie bardzo trudno.
stare 03-09-2007, 19:03   #7
Lex
Weteran

Domyślnie

@Misjurg-pisz w livescorze wyniki po kwartach plis. Bo polsatu sport ani niczego takiego nie mam,a Sopcast coś nie tak :/
stare 03-09-2007, 19:19   #8
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Możesz czytać na WP.
http://relacje.wp.pl/opisrelacji.html?i=950
Tam musisz wybrać Relacja na żywo.

Aktualnie przegrywamy 53:60. Witka nie wykorzystał rzutów osobistych.

EDIT: No i przegraliśmy 66:74. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, przez chwilę nawet myślałem, że możemy wygrać. No ale graliśmy z Francuzami, jednymi z faworytów di mistrzostwa. Jutro 21:30 gramy ze Słowenią. Jeśli będziemy grali jak dzisiaj, powinniśmy wygrać.

Ostatnio edytowane przez misjurg ; 03-09-2007 o 19:41
stare 03-09-2007, 19:49   #9
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cholera szkoda... Przede wszystkim za dużo głupich strat i niecelnych trójek z czystych pozycji (Dylewicz i Koszarek po 2 razy). Nie rozumiem też czemu Pluta w drugiej połowie nie grał, byłby na pewno lepszy niż Skibniewski o którym jako jedynym z reprezentacji można powiedzieć że zagrał fatalnie... Warto wspomnieć zajebiste bloki Szewczyka. Tylko czemu kurva realizator nie dał ani jednej powtórki tej czapy na Parkerze??? Czyżby to było nie było po myśli organizatorów turnieju którzy kreują Parkera (i Longorie którą pokazywali częściej niż ławke Polaków) na główną gwiazde tych mistrzostw? Dzisiaj nie pokazał nic ciekawego, już lepsi byli ten amerykaniec z opaską i Sasha Giffa.

No ale nic, nikt się chyba nie spodziewał zwycięstwa z Francją. Jutro wygramy ze Słoweńcami i będzie walka o awans w ostatnim meczu z Włochami. Wierze w ten zespół.
stare 03-09-2007, 21:22   #10
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Naprawdę jestem mile zaskoczony postawą Polaków w meczu z Francuzami, którzy są jednymi z głównych faworytów turnieju. Walczyli jak równy z równym. Niestety tamci załatwili nas tymi 'trójkami'... No i czasem zabrakło trochę doświadczenia i boiskowego cwaniactwa. Jutro gramy ze Słowenią i jestem pewny że wygramy. Ja podobnie jak Paolo wierzę w nich, mogą coś ugrać przy odrobinie szczęścia

PS. Kiedy ja ostatnio widziałem mecz reprezentacji w kosza... uu, nie pamiętam nawet.
stare 04-09-2007, 21:25   #11
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Świetna I kwarta Polski w meczu ze Słowenią ale II to już porażka totalna... Przegrana 21:7... 0 pomysłu na gre a spontaniczne akcje i rzuty za cholere nie chciały wchodzić. Oby Urlep poukładał wszystko i żebyśmy wrócili do gry z pierwszej kwarty... Słoweńców można pokonać

Edit: Porażka 70:52. Jutro trzeba zagrać o wiele lepiej i a)trafiać z pod kosza b)trafiać z czystych pozycji z półdystansu c)trafiać z czystych pozycji z dystansu
Ogólnie z Francuzami graliśmy o wiele lepiej niż dzisiaj. A rywal wcale nie był mocniejszy

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 04-09-2007 o 22:23
stare 05-09-2007, 14:19   #12
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Szkoda tej porażki. Mogliśmy wygrać, ale cóż, nie udało się. Bardzo mała skuteczność rzutów spod kosza. Trzeba nad tym popracować. Dzisiaj z Włochami gramy o awans. Mam nadzieję, że uda się wygrać.
stare 05-09-2007, 17:48   #13
wasek
CW(L)KS

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do wasek
Domyślnie

Dzisiaj o 21-30 z wlochami mecz o wszystko
stare 05-09-2007, 22:31   #14
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Kurva szkoda najbardziej tego rzutu Dylewicza za 3pkt z czystej pozycji na 3 minuty przed końcem... Jakby trafił to byłyby tylko 2 pkt straty i można by jeszcze walczyć... A tak potem Włosi podwyższyli do 7pkt, z naszej strony posypały się głupie rzuty z nieprzygotowanych pozycji i po meczu... A Włosi to jebane maszynki do trójek. To co rzucali Belinelli z Basile to najwyższa półka światowa. Wg mnie z tych 3 zespołów z którymi graliśmy to właśnie Italia zajdzie najdalej

Tak czy siak bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu. W każdym meczu walka, emocje i dobra gra. Bądźmy szczerzy póki co te zespoły są poza naszym zasięgiem. Możemy tylko pomarzyć o choćby jednym takim zawodniku jak Belinelli, Parker, Lakovic, Bargnani, Diawara, Basile, Nesterovic i o wielu wielu innych. Brawo dla chłopaków za ambicje i walkę. Za 2 lata jak będziemy grali u siebie (mam nadzieje że już z Gortatem, Lampe i Ignerskim w składzie) możemy zajść daleko. Póki co wstydzić się gry naszych nie musimy
stare 14-09-2007, 22:28   #15
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ło kurde ale ćwierćfinał Słowenia - Grecja Słoweńcy w IV kwarcie prowadzili 16 punktami, na 1.50min do końca prowadzą 62:53 a ostatecznie przerąbali 2 pkt Grecji - strata Słowenii, 3pkt Grecji - strata Słowenii, 3pkt Grecji - strata Słowenii, 2pkt Grecji na 7 sekund do końca - niecelny rzut Słowenii w ostatniej sekundzie Dobry mecz, jutro półfinały
stare 16-09-2007, 22:51   #16
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ale finał Hiszpanie u siebie, prowadzą cały mecz dosyć bezpieczną przewagą a tu w końcówce kiedy wydawało się że jest po meczu, nagły zryw Ruskich i przy stanie 59:58 na 2 sekundy przed końcem J.R Holden trafia z półdystansu 59:60 Jeszcze równo z syreną potem rzucał Gasol ale niecelnie. Rosja mistrzami europy, Kirilenko MVP

Oglądał to ktoś oprócz mnie?
stare 16-09-2007, 22:59   #17
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

ja
Hiszpanom nalezalo sie zwyciestwo
stare 16-09-2007, 23:04   #18
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtkov_
ja
Hiszpanom nalezalo sie zwyciestwo
Gdyby im się należało to by wygrali Sędziowanie było dobre, nie można mówić że ktoś Ruskim pomógł, poza tym mieli cięższą sytuacje bo 16tys ludzi było przeciwko nim. Także jak dla mnie zdecydowanie zasłużone zwycięstwo Rosji, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Zachowali więcej zimnej krwi, rzucili co mieli rzucić dlatego wygrali
stare 17-09-2007, 06:22   #19
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Po drugim secie byłem pewny, że wygrają Hiszpanie. A tu taka niespodzianka. ;p
Hiszpanie chyba byli już zbyt pewni zwycięstwa, więc trochę się rozluźnili. Wykorzystali to Rosjanie, zaczęli grać dużo lepiej i wygrali. Ale świetny mecz, warto było oglądać.
stare 17-09-2007, 18:15   #20
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał misjurg
Po drugim secie
?? Sporty Ci się pomyliły
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania