FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-07-2016, 01:51   #741
przebos
Legenda

Domyślnie

No tak, była najlepsza, ale ponarzekać na jej bezjajeczność i miernotę chyba można? Niewątpliwy sukces Portugalii pokazał jak niewiele potrzeba by znaleźć się w finale takiego turnieju i go wygrać. Tyle.

Ostatnio edytowane przez przebos ; 11-07-2016 o 02:32
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2016, 07:29   #742
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Formuła turnieju do zmiany. Jak najszybciej się da. Porażka z tymi 24 drużynami. Za dużo przypadku, za dużo kalkulacji, za mało prawdziwej piłki.

A ja mam jeszcze taki pogląd, że chyba ten turniej pokazał UEFA'ie, że trzeba się zastanowić nad terminarzem rozgrywek klubowych. Zawodnicy, którzy mieli błyszczeć na tym turnieju, mieli robić całą sportową oprawę byli ewidentnie zdewastowani przez sezon w klubie, przez co takie duże turnieje tracą na atrakcyjności. Trzeba chyba rozciągnąć kalendarz, albo z czegos zrezygnować.

Gratulacje dla Portugalii. Ok, może zagrali bez stylu, bez fajerwerków, ale tak jak padło w sobote w Stanie Futbolu: piłka nożna jest jak LiveScore - liczy się tylko wynik. Oni swój zrobili.
A we Francji szkoda mi tylko Griezmanna (no może jeszcze Koscielnego i Giroud, ale to wiadomo z jakich względów) - ciągnął już z wątroby, ponad swoje siły, a na koniec to i tak na nic. W tym sezonie jak Adaś Miauczyński - zawsze drugi.

Ostatnio edytowane przez sionko. ; 11-07-2016 o 07:42
sionko. jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2016, 07:47   #743
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Dla mnie zachowanie Ronaldo to najpiękniejszy obrazek tego spotkania. Pokazał raz na zawsze, jak powinien zachowywać się piłkarz, pokazał, że może i nie jest lepszy od Messiego, ale piłkarzem jest na pewno większym.

MVP dla Rui Patricio, fantastyczne spotkanie, reszta Portugalii pokazała niemalże nic. Oczywiście wejście Edera to majstersztyk, brawa za tę decyzję. Francja to wielki paradoks, bo dopiero wczoraj dostrzegłem, jaki oni mają potencjał- jednak brakło wykończenia, brakło Benzemy... Mający swój dzień Sissoko (co prawda w końcówce opadł z sił), świetny, wręcz bezczelny Coman, fantastycznie pracujący w defensywie Sissoko i Pogba (!!!), czy bardzo aktywny Evra pokazali, że naprawdę byli najlepszą drużyną na turnieju. Ale, jak wiadomo, przegrali najważniejszy mecz.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2016, 08:45   #744
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

a szkoda churwa gadać, szkoda strzempić ryja naprawde.

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2016, 09:24   #745
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
Choć mam nadzieję, że pukną w finale Niemców/Francuzów, najlepiej po dogrywce/karnych, beka będzie
spełniło się słowo moje jeszcze strzelił totalnie wyśmiewany Eder - no kumulacja

Cytat:
Napisał kibicka Zobacz post
Ja też mam nadzieję że Francja dokopie Niemcom. A swoją drogą wczorajszy mecz z Islandia to po prostu była parodia. Jak można pozwolić sobie strzelić 5 bramek. A bramkarz to wogóle tak jakby nie istniał. równie dobrze mógł usiąść sobie poza bramką i tyle samo uczyniłby.
Cytat:
Napisał astested Zobacz post
No wiesz, to na pewno była też trema i stres, w końcu pierwszy raz grali na tak wysokim poziomie, poza tym strzelili 2 bramki, więc trzeba im oddać honor. Co do Francja-Niemcy to się zgadzam, Niemców nie powinno już być w turnieju, niestety zawiodła skuteczność w strzelaniu karnych Włochów. Zostało mi kibicowanie Walii
Coraz mądrzejsze umieszczanie reklam, pisanie na temat itd. - boty ewoluują

stare 11-07-2016, 12:53   #746
przebos
Legenda

Domyślnie

stare 11-07-2016, 15:04   #747
Lex
Weteran

Domyślnie

A to też jest właśnie jak dla mnie spora zagadka jakim cudem za Pogbę latają ponoć oferty po 120-130 milionów. Przyglądałem się jego grze niemal w każdym meczu i jak dla mnie ciężko by było usprawiedliwić nawet połowę tej kwoty. Z wczorajszego meczu to w ogóle zapamiętałem tylko jego dwie zajebiste straty po tym jak w obu sytuacjach bawił się w przekładanie piłki i machanie nogami przez jakieś 15 sekund. Rozjebany jest ten rynek transferowy.
Zresztą United też mistrzowie. Oddać typa za darmo żeby teraz oferować 130 milionów
stare 11-07-2016, 15:13   #748
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

To akurat wina Fergusona, który zapewniał Paula, że dostanie szanse i będzie grał. Jednak zagrał w kilku spotkaniach w przeciągu sezonu i Pogba po prostu przez to nie chciał przedłużyć kontraktu. A to że nie jest warty tych pieniędzy to jest oczywiste, jednak taki mamy rynek i nic się z tym nie zrobi. Jak przyjdzie płakać nie będę, jednak wolałbym dużo tańszego Matuidiego, o którym mówi się jako o opcji zastępczej dla Pogby.
stare 11-07-2016, 15:43   #749
przebos
Legenda

Domyślnie

I dobrze, że go wtedy wyjebał. Nie będzie 19 latek dyktował swoich warunków i rozwalał szatni, bądźmy poważni.
stare 11-07-2016, 16:00   #750
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Rozumiem, że jakbyśmy mieli niewiadomo jakich zawodników w środku, ale przypominam, że SAF wtedy wolał stawiać na Cleverleya czy Gibsona
stare 11-07-2016, 16:00   #751
przebos
Legenda

Domyślnie

Ot, filozofia
stare 11-07-2016, 21:48   #752
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lex Zobacz post
A to też jest właśnie jak dla mnie spora zagadka jakim cudem za Pogbę latają ponoć oferty po 120-130 milionów. Przyglądałem się jego grze niemal w każdym meczu i jak dla mnie ciężko by było usprawiedliwić nawet połowę tej kwoty. Z wczorajszego meczu to w ogóle zapamiętałem tylko jego dwie zajebiste straty po tym jak w obu sytuacjach bawił się w przekładanie piłki i machanie nogami przez jakieś 15 sekund. Rozjebany jest ten rynek transferowy.
Zresztą United też mistrzowie. Oddać typa za darmo żeby teraz oferować 130 milionów
Beka w chvj, że Pogba miałby kosztować 100 milionów więcej niż Krychowiak, szkoda, że pochodzenie też swoje robi.
stare 11-07-2016, 23:11   #753
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

stare 11-07-2016, 23:36   #754
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Kimmich XDDDDDDDDDDDDDDD
stare 12-07-2016, 19:53   #755
c1899
vice, cyce, rękawice

Wyślij wiadomość na gg do c1899
Domyślnie

Ronaldo xDdd
Przecie on nic na tym turnieju nie pokazal. Kilka zrywnych akcji jedynie i kilka niewykorzystanych szans...
c1899 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2016, 20:08   #756
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

jeszcze Kroos i Allen. gdyby zamiast jednego z nich był Krychowiak to chyba nikt by sobie nie zrzucił cegły na głowe
stare 12-07-2016, 20:44   #757
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał c1899 Zobacz post
Ronaldo xDdd
Przecie on nic na tym turnieju nie pokazal. Kilka zrywnych akcji jedynie i kilka niewykorzystanych szans...
No ale kto za Ronaldo? Ja się śmieję z Kimmicha, bo na jego miejsce widzę paru innych kandydatów, m.in. Piszczka. A z napastników (rozumiem że Ronaldo w tej jedenastce jest traktowany jako napastnik) nikt się nie popisał, ani bramkami ani sukcesem swojej drużyny. No może Giroud, też strzelił 3 gole, ale Ronaldo to Ronaldo - wielkiego piłkarza zawsze łatwiej wsadzić do jedenastki turnieju.
stare 12-07-2016, 20:51   #758
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

to akurat prawda - zresztą ciężko byłoby z całego tego Euro zebrać choć sześciu-siedmiu piłkarzy, którzy by na tą 11-stkę naprawdę zasługiwali.
stare 12-07-2016, 21:20   #759
c1899
vice, cyce, rękawice

Wyślij wiadomość na gg do c1899
Domyślnie

W sumie nie pomyslalem o tym w ten sposob. Napewno bardziej na to zasluzyl Ronaldo niz no Lewy czy Milik od nas. A co z Bale'em? On w koncu na jakiej pozycji gra? Skrzydlowy? Moim zdaniem jego tu brakuje, bo fchvj poprowadzil Walie.
c1899 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2016, 21:27   #760
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

W sumie to masz rację, Bale'a mogli wsadzić za Ronaldo, choćby dlatego że bardzo przyczynił się do wyniku Walii na tym Euro.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania