FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 13-04-2006, 08:41   #21
seann

Domyślnie

A wczoraj w sporcie w TVP chwalili się, że na następne trzy lata mają prawa do transmisji na żywo 15 meczów LM (w tym finał i po jednym najciekawszym z każdej kolejki).
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 09:35   #22
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

Bo to prawda
TVP bedzie pokazywalo : 1 mecz z kazdej kolejki oraz fazy pucharowej, ponadto w tvp bedzie magaznym LM.
Natomiast ITI prawdopodobnie utworzy nowy kanal(jednak kodowany) w ktorym bedzie LM.
W skrocie mozna powiedziec tak tvp bedzie miala polowe tego co teraz a ITI bedzie mialo pozycje jaka teraz ma POLSAT. Koniec piesni
stare 13-04-2006, 09:39   #23
Banned
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Junior
czy wy naprawdę nie możecie przeczytać tematu zanim się wypowiecie?
przeczytajcie sobie co napisał Yas i przestańcie gadać że iti ma coś wspólnego z canalem... pomysły że niby iti przymierza się do przejęcia c+ też są raczej nieprzemyślane bo nie sądzę żeby cantrala c+ myślała o pozbyciu się polskiego oddziału. szczególnie że (nawet jeśli wysoko cenimy LM) to iti musiałby zapłacić krocie... w końcu w c+ troche hajsu za ligi zapłacili (ostatnio chyba umowę z hiszpańską przedłużyli)

i znów podeprę się twierdzeniem Yas'a... już prędzej będzie tvnsport. zresztą najprawdopodobniej taki mają plan bo nie łykali by praw do LM tak z kaprysu.
względnie inna opcja to taka że pierwszy sezon-dwa polecą na kanałach już dostępnych. ta opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna bo iti zarzekał się jeszcze poł roku temu że tvnsport powstanie ale dopiero za 2-3 lata.
Powiedzial co wiedzial ***** ja juz sie cieszylem ze bede ogladal mecze LM z normalnym komentem a tu kuzwa znowu mnie czeka stekanie jasiny i iwanskiego albo tych z tvn komentatorow co mniej odemnie wiedze:/
Banned jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 09:56   #24
FiluT
Weteran

Domyślnie

Dobra dobra, C+ nie ma nic wspólnego z ITI, ale ITI będzie gdzieś musiało umieścić ten progam, prawda? I jak mniemam TVN Sport będzie dostępny w kablówkach i w Cyfrze Plus. Tak jak np. TVN Meteo czy TVN 24. Bo na Polsat Cyfrowy chyba tego nie wrzucą
FiluT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 11:41   #25
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

No i masz! MŚ nie! LM nie! Co jest kurde? Wszystko leci na kodowanym, a na zachodzie i w stanach za free placisz tylko za kablowke. :/
stare 13-04-2006, 11:52   #26
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Przez trzy kolejne sezony w TVP zobaczymy tylko jeden mecz w każdej kolejce fazy grupowej i pucharowej (teraz dwa). Resztę prawdopodobnie w nowym programie, który stworzy ITI. Koncern Mariusza Waltera i Jana Wejcherta razem z TVP ma też prawo do skrótów z każdej kolejki.

Gdzie ITI pokaże mecze? - Nie będzie ich w TVN, ani żadnej stacji należącej do grupy TVN - podkreśla Anna Czerniejewska, dyrektor departamentu komunikacji w ITI. Czy oznacza to, że w pół roku ITI stworzy nowy kodowany kanał sportowy? - Bez komentarza. Dalsze informacje w maju. Zarząd na razie nie zgodził się na ujawnienie planów - kończy Czerniejewska.
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3278297.html

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 15:20   #27
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

No to super.Do tego że teraz będę skazany na komentarz Szpaq'a i jeszcze gorszych komentatorów od niego jak np.Jasina,to tych meczów będzie o połowe mniej niż teraz :/.A na PSport LM była na wysokim poziomie i studio było bardzo ciekawe.Do tego komentarz jest na dobrym poziomie.A pewnie w kanale ITI będą komentować "specjaliści" z magazynu OE,oraz prowadzący Sport na TVN24:/.Niech każdy sobie przypomni jak to wyglądało jak P.UEFA był na TVN.To była jeszcze większa tragedia niż na TVP.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 16:45   #28
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS
No to super.Do tego że teraz będę skazany na komentarz Szpaq'a i jeszcze gorszych komentatorów od niego jak np.Jasina,to tych meczów będzie o połowe mniej niż teraz :/.A na PSport LM była na wysokim poziomie i studio było bardzo ciekawe.Do tego komentarz jest na dobrym poziomie.A pewnie w kanale ITI będą komentować "specjaliści" z magazynu OE,oraz prowadzący Sport na TVN24:/.Niech każdy sobie przypomni jak to wyglądało jak P.UEFA był na TVN.To była jeszcze większa tragedia niż na TVP.
Hahaha uwielbiam Romka Koltonia i jego niesamowite dyrdymaly opowiadane w czasie meczy no i jeszcze zenujace studio z metroseksualnym Bozydarem
Pozatym zastanow sie jezeli ITI bedzie tworzylo kanal sportowy to z pewnoscia zainwestuje rowniez w komentatorow, mozesz byc wiec spokojny ze ktorys z panow z Polsatu Sport albo z Canal+ bedzie komentowal mecze na ITI SPORT.

PS: Glupoty w czasie meczu opowiadac moze tylko Darek Szpakowski bo on ma poprostu swoj styl i nawet gdy oglada sie mecze stojace na slabym poziomie i gdy oczy zaczynaja sie powoli zamykac wtedy pan Darek swoim "Aj jajaj alez sytuacja" szybko nas rozbudzi. I tego wlasnie sobie zycze od komentatora.
Osobna kategoria sa T.Smokowski i J.Laskowski ale to juz zupelnie inna bajka
stare 13-04-2006, 18:15   #29
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

Beznadzieja :\
stare 13-04-2006, 19:07   #30
canin
^

Domyślnie

Cytat:
Napisał YaSoviC

PS: Glupoty w czasie meczu opowiadac moze tylko Darek Szpakowski bo on ma poprostu swoj styl i nawet gdy oglada sie mecze stojace na slabym poziomie i gdy oczy zaczynaja sie powoli zamykac wtedy pan Darek swoim "Aj jajaj alez sytuacja" szybko nas rozbudzi. I tego wlasnie sobie zycze od komentatora.
Osobna kategoria sa T.Smokowski i J.Laskowski ale to juz zupelnie inna bajka
ja jestem na to już tak wyczulony, że mnie to nie przebudza. Bo on może kołysać dzieci swoim komentarzem

i nie pytajcie już skąd ściągnąć fifę!
canin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2006, 23:22   #31
lewy
Weteran

Domyślnie

***** jebana mać, wezmę ten zjebany polsat i go rozpierdolę :F

Tyle LM tam było Wszystkie mecze ***** te co chciałem, ja jebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Borek, Pełka, Iwanow... dobrzy komentatorzy reszta też nie jest zła...
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2006, 00:22   #32
skrazzi
Gunner

Domyślnie

a ja jestem w posiadaniu cyfry + i posiadam canal+ i moge szalec z lm i normlanie mam tez wszystkie ligi i mam tez 2 lodowki :o
stare 14-04-2006, 01:15   #33
lewy
Weteran

Domyślnie

Mogę cie dotknąć? -_-
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2006, 10:03   #34
Junior
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał sKrazZi
a ja jestem w posiadaniu cyfry + i posiadam canal+(...)
jak byś miał cyfrę bez c+ to by było coś ciekawego...

tak naprawdę to najprawdopodobniejsze są 2 opcje:
- stworzenie tvnsport od podstaw
- przerobienie np. tvn7 na kanał sportowy (za tym opowiadają się kablówki twierdząc że nie mają miejsca na nowy kanał)

a co do komentatorów to ja mam tylko nadzieję że nie wezmą nikogo z polsatu...
borek ze swoimi tekstami (np. dziwacznym podawaniem dat czy rzucaniem 10 rzeczownikami pod rząd) czy kołtoń spalony jak dla mnie reklamą PS (PS - codziennie nowy ) nadają się na komentatorów jak lepper na premiera.

no i ten wybór komentatorów w studiu polsatu... kto do qrwy nędzy zaprasza kowalczyka? przecież ten człowiek w życiu poprawnego zdania nie powiedział... ale widać bożydar lubi mieć pewność że na tle swoich gości wypadnie w miarę dobrze.
stare 14-04-2006, 11:30   #35
skrazzi
Gunner

Domyślnie

Cytat:
Napisał verbaT
Mogę cie dotknąć? -_-
nie jestem gejem -.-
stare 14-04-2006, 13:05   #36
FiluT
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Junior
jak byś miał cyfrę bez c+ to by było coś ciekawego...
Otóż nie. Można mieć Cyfrę bez C+. Oferta Cyfry to chyba 5 pakietów: Biały, Brązowy, Srebrny i Złoty, w których stopniowo jest więcej programów, lecz nie można mieć w nich jednocześnie C+ i HBO. Dopiero w pakiecie Platynowym dostępne są oba kanały wraz z ich rozgałęzieniami (C+, C+ film (żółty), C+ sport (niebieski); HBO, HBO2).

Jeśli zostanie utworzony TVN Sport to C+ mógłby się z nimi podzielić (nie, nie oddać) komentatorami. Jakby odeszli Smokowski, Twarowski, Laskowski to byłoby nieciekawie. Durda i Wolski świetnie komentują polską ligę, a Rosłoń też nie jest zły. Milko robi dobrą atmosferę w lidze włoskiej. Chyba, że TVN będzie kreował własne talenty
FiluT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2006, 13:18   #37
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał FiluT
Otóż nie. Można mieć Cyfrę bez C+. Oferta Cyfry to chyba 5 pakietów: Biały, Brązowy, Srebrny i Złoty, w których stopniowo jest więcej programów, lecz nie można mieć w nich jednocześnie C+ i HBO. Dopiero w pakiecie Platynowym dostępne są oba kanały wraz z ich rozgałęzieniami (C+, C+ film (żółty), C+ sport (niebieski); HBO, HBO2).
Cyfrę mam od niedawna i wydaje mi się, że pakiety się zmieniły. Są startowy, tematyczny, komfortowy i prestiżowy. Do wszystkich poza prestiżowym(zawiera już wszystkie kanały) można dokupić pakiety kanałów jakie się chce Np. dokupienie wszystkich C+ kosztuje 29 zł miesiecznie. Tak samo jest HBO itd.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania