FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL > Archiwum

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-10-2010, 16:59   #41
sobel0
Nowicjusz

Domyślnie

Ja bym chcial II lige zachodnią jeśli nie ma takiej mozliwości to chociaż prosze o dodanie Zawiszy Bydgoszcz
sobel0 jest nieaktywny  
stare 07-11-2010, 16:24   #42
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Prosiłbym o zrobienie Młodej Ekstraklasy, jakbyście mogli.
stare 07-11-2010, 16:31   #43
Domino
Gość

Domyślnie

Hehe, módlcie się, żeby w ogóle cokolwiek było, na razie lipa z robieniem dodatków, bo nie ma nadal programów Edycja FIFY cały czas jest w dużym stopniu czarną magią, ciekaw jestem kiedy doczekamy się jakiejś porządnej aplikacji a'la Creation Master Ogólnie lipa jest, trochę w grafice można coś podziałać, ale to jest kropla w morzu potrzeb

stare 03-12-2010, 17:38   #44
Pawelchelsea
Nowicjusz

Domyślnie mppl11

Ja w mppl 11 chciałbym zobaczyc
popup polsatu futbol
nowe bandy
stadion wisły płock
nowe piłki
nowe buty
bardziej realistyczne twarze polskich piłkarzy
nowe areny treningowe (orliki,hale)
Pawelchelsea jest nieaktywny  
stare 04-12-2010, 22:49   #45
R0naldinh0
Nowicjusz

Domyślnie

mi najbardziej zależy właśnie na jakichś aren jak wymienił kolega powyżej,dla mnie hala wystarczy
R0naldinh0 jest nieaktywny  
stare 08-12-2010, 17:12   #46
Pawelchelsea
Nowicjusz

Domyślnie

orlik to bardzo fajny pomysł
stare 09-12-2010, 21:44   #47
Asdf.
Asdf40

Wyślij wiadomość na gg do Asdf.
Domyślnie

I jak tam z przygotowaniami do stworzenia patcha ?
Ostatni post Domino to 7 listopad więc może już są jakieś programy ??
Asdf. jest nieaktywny  
stare 13-12-2010, 20:04   #48
Steffen
Ekspert ds. Widzewa Łódź.

Wyślij wiadomość na gg do Steffen
Domyślnie

Tak na świeżo, to:
-kilka niewłaściwych pozycji i lepszych nóg na przykładzie piłkarzy RTS Widzew
-możliwość wyłączenia funkcji autozapisu
-możliwość wyboru waluty PLN w trybie managerskim
-biały komplet strojów dla Widzewa
-pomarańczowa piłka Pumy ekstraklasy (wersja śnieżna)
-poprawione loga sponsorów na koszulkach np. Widzew- Harnaś
-niewłaściwe nazwiska (/ksywki) niektórych piłkarzy
-fajnie byłoby dorobić wszystkie warunki atmosferyczne i dzień, noc, zmierzch dla każdego stadionu
-stadiony dla Ekstraklasy i może jak dacie radę, to też dla czołówki I ligi (nazewnictwo stadionu na zasadzie stadion Widzewa Łódź, a nie samo stadion im. L. Sobolewskiego, bo to nic wielu ludziom nic nie mówi i muszą się domyślać, co to za stadion)
-oczywiście uaktualnione składy i formacje klubów
-uaktualnione herby klubów (np. zmodernizowany herb Widzewa: http://widzew.pl/opencms/export/site...1234122600.png , herb ŁKSu Łódź PSS SA...)
-żeby nie było dwumeczu na finał Pucharu Polski
-Superpuchar Polski (Mistrz ze zdobywcą PP)
-Poprawa nazw europejskich pucharów
-możliwość łatwego i logicznego wglądu do WSZYSTKICH tabel i stanów rozgrywek (faza kwalifikacyjna / pucharowa) i np., żeby klubem Ekstraklasy można było oglądać tabelę I ligi - tryb managerski
-Transfery - tryb managerski - możliwość w rynku transferowym wyszukiwania piłkarzy na podstawie ich OBYWATELSTWA oraz także wieku!
-Zmiana nazwy klubu Cracovia Kraków na MKS Cracovia [(poprawna nazwa) (nazwa krótka- po prostu Cracovia)]
-foty polskich trenerów i innych znanych z polskiego świata trenerskiego (np. Beenhakker )- tryb managerski
-możliwość zmiany danych personalnych piłkarzy i możliwość napisania samemu ksywki piłkarza (a nie tylko z bazy)
-jak można, to zróbcie coś, żeby mi ciągle nie zmieniało składu kadry meczowej w trybie managerskim (nawet przy wyłączonym asystencie)
-przyśpiewki (jak się nie da więcej to chociaż dla Ekstraklasy)
To na razie wszystko, co mam do zasugerowania, jak coś jeszcze wymyśle, to napisze...

Ostatnio edytowane przez Steffen ; 13-12-2010 o 22:25
Steffen jest nieaktywny  
stare 13-12-2010, 20:59   #49
mateusz19191010
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do mateusz19191010
Domyślnie

Połowe z tych rzeczy na pewno się nie da !!! A i za dużo byś chciał poprostu
mateusz19191010 jest nieaktywny  
stare 13-12-2010, 22:23   #50
Steffen
Ekspert ds. Widzewa Łódź.

Wyślij wiadomość na gg do Steffen
Domyślnie

Sugeruję tylko wg mnie ciekawe pomysły (np. PLN, czy "wyszukiwaczka" transferowa) i racjonalne rozwiązania (nie jestem specem programowania, więc nie wiem, co są twórcy w stanie zrobić). Co się da, to niech już zweryfikują i wybiorą sami patchmaker'zy...
Oczywiście wiadomo, niech robią ile mogą, ale pomysły i zapotrzebowania należy zgłaszać, bo zawsze na coś ciekawego i przydatnego można wpaść
Steffen jest nieaktywny  
stare 27-12-2010, 10:47   #51
fc1986
Zorientowany

Domyślnie

Witam. Na Waszym dodatku gram od Fify 07, i szczerze mówiąc jesteście dla mnie bezkonkurencyjni!!!! Ale coś mi nie gra.... przeglądając inne serwisy(konkurencyjne) zauważyłem że prace nad dodatkiem jako tako ruszyły, co było widać na screenach. Więc już są chyba jakieś programy z którymi można już coś zrobić? Pozdrawiam i 3mam kciuki.
fc1986 jest nieaktywny  
stare 06-01-2011, 09:41   #52
Pawelchelsea
Nowicjusz

Domyślnie

Jak tam idzie tworzenie parcha??

(ooo 1 w tym roku na tym temacie napisałem
stare 06-01-2011, 12:10   #53
Domino
Gość

Domyślnie

Postaram się, aby niebawem pojawił się news dotyczący MPPL, gdzie wszystko stanie się jasnością

stare 07-01-2011, 18:22   #54
REDEYES
Nowicjusz

Domyślnie

Witajcie.
Skoro o "marzeniach" i pomysłach mowa
Wydaje mi się, że najważniejsze to chyba jest to aby po zainstalowaniu Patcha MPPL wszystko "grało" tak jak wszyscy sobie tego życzą. Aby nie trzeba było dodatkowych "łatek" i kombinacji alpejskich. Tak aby każdy, kto kupuje ten dodatek czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego Panowie tworzący MPPL - po pierwsze SZACUNEK za to co robicie – i uważam, że należy się Wam za to kasa - po drugie - nie spieszcie się. Specjalnie napisałem o pieniądzach, ponieważ co rok ludzie biją o to „pianę”. Robota wykonana, robota zapłacona, trzeba to uszanować i wydaje mi się, że nie powinno to podlegać jakiejkolwiek dyskusji.
Idąc dalej to podejrzewam, że to z pewnością nie będzie Patch gorszy od poprzedniego.
Wiem, że to co napiszę poniżej to w dużej mierze niezła fantazja ale - fajnie byłoby zobaczyć to na ekranie:
- oczywiście, niewątpliwie dodana polska I liga – z jak największą ilością „szczegółów” – dla każdego są one ważne
- twarze wyróżniających się polskich graczy zarówno w Ekstraklasie jak i I lidze
- "polskie" stadiony w obu ligach - nawet te, które są jeszcze w przebudowie, budowie, na etapie fundamentów lub nawet … na papierze - ( są przecież projekty i wiemy jak one mają wyglądać, więc wydaje mi się, że to byłoby coś extra )
- osobiście jestem ogromnym fanem "starych polskich firm" i kibicowskiego oddania w ciężkich czasach, więc fajnie byłoby zobaczyć inne polskie zespoły tułające się "tymczasowo" po niższych ligach, a które mają sporo wiernych kibiców, np. Resovia i Stal Rzeszów, Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, GKS Tychy, Motor Lublin, Stal Mielec, Stal Stalowa Wola, KSZO Ostrowiec, Hutnik Kraków, Raków Częstochowa, Bałtyk Gdynia, Elana Toruń - ale zdaje sobie sprawę z tego, że musiałoby kilku lokalnych patchmakerów lub nowych zapaleńców nieźle się wykazać ogólnie pojętym entuzjazmem aby chociaż cząstkę z tego zrealizować. Umieszczenie ich w tzw. Reszcie Świata lub aby brały udział w Pucharze Polski a już fenomenem byłoby aby co pewien czas mogły one wymiennie awansować do I ligi - to byłoby coś
- super byłoby także aby w Reszcie Świata zobaczyć kilka najważniejszych zespołów z lig pominiętych przez EA : Steaua, Rapid, Dynamo z Rumunii, Dinamo , Szachtar, Dnipro z Ukrainy, Dinamo, Bate z Białorusi, czy np. „bałkańskie” Hajduk, Partizan.
Jest sporo klubów, które zostało w podobny sposób zapomnianych jak te polskie, o których wyżej napisałem, które w danym kraju są znane i mają sporą grupę sympatyków, np. Boavista Porto w Portugalii ( co ciekawe w poprzednich edycjach Fify zespół ten miał nawet swój stadion !!! ). W innych ligach jest także sporo bardzo znanych klubów, które nie posiadają swojego oryginalnego stadionu a posiadają np. swoje przyśpiewki, stroje dodatkowe lub mają wspaniałą historię - LEEDS United, West Ham, Southampton, QPR w Anglii, Celtic i Rangers w Szkocji, Napoli, Sampdoria, Parma, Torino we Włoszech, Betis w Hiszpanii itp.
- aktualne transfery
- świetnie byłoby w „wolnych agentach” odszukać kilka znanych i głośnych nazwisk, które tułają się np. po arabskim świecie, a których twarze można odszukać w wersjach poprzednich tej gry
Wiem, że macie kłopot z ilością wykonawców i programami i dlatego pomyślałem sobie, że skoro sami jako gracze pobieramy Patche z innych krajów ( w centrum fify co chwilę widać tekst „dodatek z stąd czy z …” itp. ) to dlaczego np. w Anglii, strzelam np. w LEEDS, które ma mnóstwo swoich oddanych kibiców ( także Polaków, bo wcale nie mało tam rodaków wyjechało ) nie mieliby kupować „Polskiego” Patcha, w którym mieliby coś, czego nie zagwarantowało im EA? Zastanówcie się nad tym, bo to jest być może pomysł na to aby zarobić więcej i dzięki temu być może przyciągnąć nowych twórców na stałe?
I zdaje sobie sprawę, że fajnie się tak pisze z tej strony ale jak w temacie, miały być propozycje.
Ogólnie bez względu na to co zrobicie, ja i tak kupię MPPL.
Pozdrawiam.
REDEYES jest nieaktywny  
stare 07-01-2011, 18:42   #55
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał REDEYES Zobacz post
Dlatego Panowie tworzący MPPL - po pierwsze SZACUNEK za to co robicie – i uważam, że należy się Wam za to kasa - po drugie - nie spieszcie się. Specjalnie napisałem o pieniądzach, ponieważ co rok ludzie biją o to „pianę”. Robota wykonana, robota zapłacona, trzeba to uszanować i wydaje mi się, że nie powinno to podlegać jakiejkolwiek dyskusji.
W ramach sprostowania, bo tak jak wspomniałeś co roku jest o to dyskusja: osoby tworzące MPPL nie czerpią z tego żadnych korzyści finansowych! Patchmakerzy robią to dobrowolnie, a opłata jest jedynie na transfer, idzie ona na utrzymanie serwera z którego pobieracie MPPL Dobrze wiecie, że można u nas pobierać dodatki do starszych edycji FIFY, ale tak jak mówię, mamy własny serwer, który sam się nie utrzyma Dlatego nie wrzucamy dodatków na darmowe serwery, bo po jakimś czasie linki są nieaktywne, bądź wszystko jest kasowane.

Co do reszty, wszystko brzmi pięknie i ładnie, ale rzeczywistość bywa okrutna Tak jak wspominałem, postaram się aby niebawem pojawił się news, który rozwieje wszelkie wątpliwości

stare 07-01-2011, 19:03   #56
REDEYES
Nowicjusz

Domyślnie

Domino, a idąc tym moim tokiem myślenia, próbowaliście (macie może stały kontakt ? ) zadać pytanie, rzucić pomysł, poprosić o udostępnienie, wykonanie lub pomoc na forach w innych krajach? Np. u włoskich maniaków, pewnie znajdzie się ktoś kto chciałby zobaczyć Napoli na Stadio Sao Paolo.
Napisz jak to jest, jeżeli możesz oczywiście.
REDEYES jest nieaktywny  
stare 07-01-2011, 19:20   #57
Domino
Gość

Domyślnie

Jeśli chodzi o jakąś pomoc z innych serwisów, tu wypadałoby mieć zawiązane partnerstwo, współpracę z danym serwisem, wtedy ewentualnie można myśleć o jakiejś dodatkowej pomocy. A tak to raczej mało kto Ci pomoże, czy udostępni swój dodatek

Ja tylko powiem tak: CentrumFIFY ma trudności, robimy co w naszej mocy aby wyjść z kryzysu i będzie wkrótce news, który rozjaśni i Wam i nam obecną sytuację, w jakiej się znajdujemy. Ale o tym tu pisał nie będę. Trzeba cierpliwie czekać.

stare 07-01-2011, 20:08   #58
FLOTA HOOLIGANS
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanko... na kiedy można się spodziewać nowego patcha??
FLOTA HOOLIGANS jest nieaktywny  
stare 07-01-2011, 20:44   #59
Domino
Gość

Domyślnie

Oj nie przesadzasz trochę? Ledwo styczeń się zaczął, a już termin chcesz Nigdy sztywnego terminu nie podawałem, tym razem też nie podam, bo jest to po prostu niemożliwe. Pisałem już, że CF ma trudności, doszła zmiana w strukturach plików nowej FIFY i inne tekstury, więc bardzo ciężko jest określić termin. Poza tym wiadomo, że każdy patchmaker robi dodatki kiedy może, a jak pamiętacie z poprzednich lat, MPPL bywało na przełomie marca/kwietnia, w tym roku się okaże.

stare 14-01-2011, 12:39   #60
PrN14MU
Nowicjusz

Domyślnie

przydałoby się licencjonować Ligę Mistrzów i Ligę Europy Dodać Afrykańskie reprezentacje kluby bałkańskie i 1 ligę Polską
PrN14MU jest nieaktywny  

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania