FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL > Archiwum

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 4.80 średnia. Wygląd
stare 04-10-2009, 20:15   #61
__SaNd1__
Zorientowany

Domyślnie

Czy bedzie jakiesz oficialne info na stronie co bedzie w patchu ? Dzieki za odpowiedz
__SaNd1__ jest nieaktywny  
stare 04-10-2009, 20:37   #62
Domino
Gość

Domyślnie

Na pewno w odpowiednim czasie się coś pojawi

stare 05-10-2009, 18:53   #63
ko\G/ut
TORCIDA

Domyślnie

witam,ja oczekuje tylko 1 ligi i nic wiecej

PAMIĄTKI KIBICOWSKIE,SERDECZNIE ZAPRASZAM
ko\G/ut jest nieaktywny  
stare 07-10-2009, 08:45   #64
szymek4561
Gość

Domyślnie

Ja jeszcze wymyśliłem takie coś:
*żeby było tak jak na początku imię i nazwisko sędzi i imiona i nazwiska liniowych.
*losowanie
*sędziowie liniowi sprawdzają siatki
*dodajcie jeszcze kilku sędziów.

stare 07-10-2009, 09:01   #65
fanatykCK
Zorientowany

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Chciałbym zobaczyć:
*1 lige Polską
*Sędziowie żeby przed meczem wyświetlały się ich imiona
*Nie wiem czy to możliwe ale wybór komentatorów i stacji (np.stacja N komentator Borek i ktoś a nie ciągle Włodek Szaranowicz i Dariusz Szapkowski)
*Uaktualnioną Ekstraklase
*Zrobić stadiony wszstkich zespołów ekstraklasy i kilka 1 ligi
*przyśpiewki (prosze przynajmniej 6 dla zespołów ekstraklasy)
*Gazety to mnie męczy (jak prowadze np.REAL to wychodzi Przegląd Sportowy ja chciałbym żeby np. jak prowadze Korone to Echo Dnia)
*Ławka rezerowotych (to mnie rozwala jest ławka tak jak w mojej lidze okręgowej i tam siędzą 3 zawodnicy ja się za głowe łape)
*Zrobić dobry Puchar Polski
*Wiem że to nie możliwe ale przydała by się 2 liga polska
*Poprawić LM i LE

to na razie tyle jak mi się coś przypomni to napisze
jakby to wszystko było to wam się kłaniam
fanatykCK jest nieaktywny  
stare 07-10-2009, 10:33   #66
grupcio96
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.! Jestem nowym użytkownikiem Fifa Serwis... Podoba mi sie MPPL 09 i teraz myślicie nad 10 Ja chciałbym zobaczyć stadiony Ekstraklasy, 1 ligi... jak co roku... Dodatkowo spróbujcie zrobic 2 lige wschodnia i zachodnia ... Piszecieze nie macie tylu patchmakerow anie mozna np. połączyc sie z patchmakerami plp i fssp i zrobic jeden duuuuzy patch a nie kilka malych.? Rozwazcie moja propozycje... Pozdrawiam
grupcio96 jest nieaktywny  
stare 07-10-2009, 11:40   #67
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał fanatykCK Zobacz post
Nie wiem czy to możliwe ale wybór komentatorów i stacji (np.stacja N komentator Borek i ktoś a nie ciągle Włodek Szaranowicz i Dariusz Szapkowski)
Jak pójdziesz do Borka i go nagrasz, to nie ma problemu Skąd mam wziąść jego głos? Nie realne, FIFA nas skazała na Panów z TVP.

Co do propozycji grupcia96, jesteśmy indywidualnym seriwsem, tak samo jak FP czy FS i takie coś się może nie udać. Oni mają swoje systemy pracy, my mamy swój. Po drugie brak zgrania, każdy serwis ma swoich koordynatorów, tu za dużo zamiesznia byśmy wporwadzili, poza tym każdy użytkownik ma możliwość wyboru dodatku. W tym momencie trzeba by połączyć wszystkie serwisy w jeden, ale takie cuś nie ma sensu. A nie każdy musi się na to godzić. Ja już jestem na nie i myślę, że większość może mieć podobne zdanie

stare 07-10-2009, 15:30   #68
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Czy ja wiem czy sensu nie ma? Mplp (nie pamiętam nazwy dokładnej) do Fify 2002 (sam go miałem i chyba gdzieś jeszcze by się znalazł na płytce) zrobiony przez FP i CF do dziś jest chyba najlepszym polskim patchem do fify ever (ma do dziś chyba nawet największą liczbę pobrań o ile się nie mylę). Fakt, że teraz jest więcej patchmakerów ale jakby się połączyło ich wszystkich to myślę, że i druga liga by spokojnie powstała
stare 07-10-2009, 15:58   #69
DAWIDKI
Stały bywalec

Domyślnie

Ja oczywiście mogę zająć sie statsami Piasta Kobylin

A i prośba do moderatorów : usuwajcie nielogiczne prośby które i tak bedą
DAWIDKI jest nieaktywny  
stare 07-10-2009, 15:59   #70
Domino
Gość

Domyślnie

Hm, Pepis, może i nie było by to złe, bo można by na prawdę potężny dodatek zrobić, ale wiesz jak jest. Kiedyś to było kiedyś, teraz to jest teraz. Nie wiadomo co na to redaktorzy naczelni, czy chociażby właściciele serwisów Ja w tym momencie dość sceptycznie do tego podchodzę, mimo ze można by coś ciekawego wykreować
DAWIDKI, a czemu to mam usuwać prośby takie, które wiadomo ze zostaną spełnione? Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć, nie każdy może grał w MPPL i nawet takie banalne prośby będą się tu pojawiać. Jeden ma większe wymagania, drugi ma mniejsze. Nikomu nie zabronię tu pisać.

stare 07-10-2009, 16:20   #71
fanatykCK
Zorientowany

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Jezus Maria Dominio powiedziałem gdyby to możliwe a ty od razu mowisz o głupotach że idź do Borka i go na graj

Ostatnio edytowane przez Domino ; 07-10-2009 o 16:25
fanatykCK jest nieaktywny  
stare 07-10-2009, 16:30   #72
Domino
Gość

Domyślnie

Wulgaryzmów to używaj, ale na podwórku, nie tutaj. Czasami Wasze prośby są śmieszne, bo pisanie "jakby było realne" także nie ma uzasadnienia. Byli tacy, co chcieli bójek na trybunach, czy latających krzesełek, albo zmiany trybu managera. Takie prośby to do twórców gry. Nie wiesz, ze komentarz został kiedyś tam nagrany w studiu i wrzucony do FIFY? A Ty nagle z Borkiem wylatujesz... No proszę Cię. Odpisałem Ci tylko co można z tym zrobić, a raczej nie można, a teraz masz pretensje. Odpisałem tylko na Twoja prośbę/marzenie. Jasno wyraziłem chyba, co możemy w tym aspekcie zdziałać, widocznie nie zrozumiałeś ironii z mojej strony...

stare 07-10-2009, 18:36   #73
grupcio96
Nowicjusz

Domyślnie

Panie Domino pan twierdzi ze to by było zamieszanie wg mnie raczej nie ponieważ kazdy by dostał swoje obowiązki i by robił co mu nakazano... a to wtedy byłby dodatek ktory przeszedl by do historii potem wymieniacie sie pracami kazdy oglada prace kolegi i mowi co mozna by bylo poprawic...
stare 07-10-2009, 21:00   #74
szymek4561
Gość

Domyślnie

A co sądzicie o moich pomysłach?

stare 07-10-2009, 22:13   #75
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał grupcio96 Zobacz post
Panie Domino pan twierdzi ze to by było zamieszanie wg mnie raczej nie ponieważ kazdy by dostał swoje obowiązki i by robił co mu nakazano... a to wtedy byłby dodatek ktory przeszedl by do historii potem wymieniacie sie pracami kazdy oglada prace kolegi i mowi co mozna by bylo poprawic...
A ja Ci powiem że spore zamieszanie, bo to nie zależy od jednej osoby, tylko od właścicieli czy redaktorów naczelnych poszczególnych serwisów, nie każdy musi się na to godzić. Tu już trzeba by się dogadywać z każdym. Może to nie jest zły pomysł, ale wiedz że co roku każdy dodatek w pewnym sensie rywalizuje ze sobą, a gracze mają prawo wyboru, z którym dodatkiem grać Ale pisać sobie możemy, jak na razie nie zanosi się na żadne fuzje serwisów czy dodatków

Natomiast szymek, tak jak pisałem koledze fanatykCK, nie zawsze można zrobić coś czego w FIFIE nie ma. Chodzi mi o jakieś zmiany komentarzy(inni komentatorzy), tak samo zmiany w managerze, bójki kibiców czy tak jak pisałeś sędziowie sprawdzający siatki. FIFA ma ogromne możliwości edycji, ale nie aż do takiego stopnia. Można sporo nagrzebać w bazie danych, ale nie ingerować w grę aż w taki sposób. To już do twórców gry. Nie wiem jak będzie się miała sprawa z losowaniem czy wyświetlaniem przed meczem imion i nazwisk sędziów. Jakieś losowanie podobno w FIFIE jest, ale nie wiem jak to od strony technicznej wygląda, nie wiem czy będzie możliwość edycji tego. Sędziowie raczej też, FIFA tego nie pokazuje, a tutaj też może być ciężko z dodaniem czegoś takiego.

stare 08-10-2009, 09:29   #76
grupcio96
Nowicjusz

Domyślnie

Czyli z tą fuzją nie wyjdzie.? Szkoda... :( Dobrze ale mam do was prosbe zróbcie druga lige wschodnia i zachodnia bo jak ja gram np. Zniczem <3 to jak mi nie idzie i zajmuje otatnie miejsce nie padam troszku nie realne...
stare 08-10-2009, 09:47   #77
Domino
Gość

Domyślnie

Fuzja to jak na razie tylko Twoja propozycja, poza tym tak jak pisałem trzeba zgody chociażby właściceli serwisów(już nie mówię o fuzji serwisów, bo to nawet w grę nie wchodzi, a o dodatku) czy redaktorów naczelnych. Takie cuś się jak na razie nikomu przez myśl nie przewinęło. Co do II ligi to pisałem: nierealne, bo nie mamy tylu patchmakerów, żeby podołać II lidze. A jeśli nawet byśmy próbowali, to premiera MPPL może gdzieś w maju czy czerwcu by była, a nie tak jak zawsze na pocz. marca Wystarczająco pracy mamy z tym co robimy zawsze, a patchmaker to też człowiek, ma życie prywatne, szkoła, praca i nie ma obowiązku siedzieć non stop przy kompie i robić dodatki do MPPL Temat dla mnie zakończony, dużo razy już to wałkowaliśmy

@down: ciężko mi powiedzieć, nie wiem co będzie po skończeniu MPPL, nie wiem jak sytuacja będzie wyglądała a wróżyć z fusów nie będę

Ostatnio edytowane przez Domino ; 08-10-2009 o 15:59

stare 08-10-2009, 10:38   #78
grupcio96
Nowicjusz

Domyślnie

A czy jest mozliwosc ze druga liga to bedzie dodatek do mppl 10.? i nawet moze wyjsc w czerwcu.?
stare 09-10-2009, 21:09   #79
Wymiataczek
Fan Manchester

Wyślij wiadomość na gg do Wymiataczek
Domyślnie

Cytat:
Napisał grupcio96 Zobacz post
A czy jest mozliwosc ze druga liga to bedzie dodatek do mppl 10.? i nawet moze wyjsc w czerwcu.?
raczje nie bo nie bedzie sie chciało im robić i po 2 za dużo roboty
stare 09-10-2009, 21:38   #80
grupcio96
Nowicjusz

Domyślnie

szkoda...

//Prosimy o dłuższe i bardziej treściwe wypowiedzi.

Ostatnio edytowane przez Ra\/ ; 10-10-2009 o 19:19

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania