FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-09-2013, 21:11   #81
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

- te gburze, nie brakuje Ci jednej skarpetki do pary? Nie chcę Ci nic robić, chcę, żebyś tylko zapłacił należność za korzystanie z usług mojej pracownicy, rozumiesz? Ty i ja nie chcemy żadnych psów, detektywów czy innych księży, załatwmy to polubownie, płacisz połowę ceny i dostajesz kartę stałego klienta u Tori, stoi?
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2013, 21:25   #82
jens4
Zorientowany

Domyślnie

- Pracownicy powiadasz? Za co ja mam płacić? Nie przeleciałem jej. To była tylko kawa...A teraz wydupiaj! - Jens trzasnął drzwiami przed nosem zbira.

#1 Niesamowity Przypadek Karola Butko | #2 Kali

Następne księgi w przyszłości
jens4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2013, 21:36   #83
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Oburzony Mashu zaczął się drzeć "jeszcze się policzymy frajerze" i napluł na drzwi mięśniaka. Wyszedł z bloku, chciał czym prędzej dostać się do domu i odreagować grając w FM, od zawsze marzył by być trenerem piłkarskim, jednak to nie było mu dane. O godzinie 11 ulicę były puste i po 10 minut dotarł pod swój blok. Bez namysłu włączył sejva "12.03.2016 KKS Sokół Kolincz" i tak minęło mu 10 godziny życia, później udał się pod prysznic i poszedł spać
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 14:31   #84
Gucio
Coś się popsuło

Wyślij wiadomość na gg do Gucio
Domyślnie

Dziś wreszcie lincz miasta, mam nadzieje, że uda się nakryć członka mafii i go ubić...
Gucio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 14:36   #85
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Po mieście chodzą plotki, że dziś ma dojść do samosądu nad jednym z mieszkańców... Ciekawe dlaczego? Przecież ostatnio miejscowa mafia jest raczej spokojna, dawno w CF City nie doszło do żadnego morderstwa. Chyba miałem jednak rację i rzeczywiście dojdzie do tych rękoczynów... Czy nie działamy zbyt pochopnie? Obawiam się zemsty gangsterów i wprowadzenia przez nich zasady "oko za oko, śmierć za śmierć"...
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 15:59   #86
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Hoina zdaje się być dobrze poinformowany. Skąd zna te wszystkie plotki, ploteczki?

- Dlaczego uważasz, że ktoś na Ciebie poluje?
- pyta emce, spotykając Hoinę w warzywniaku. Zauważa, że jego rozmówca jest nieco spięty.
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 16:10   #87
Qu.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Wyślij wiadomość na gg do Qu.
Domyślnie

Po spotkaniu z Marlejem reszta dnia minęła spokojnie. Qu przy natłoku ostatnich zdarzeń był tak zmęczony, że usnął dość szybko. Z samego rana wziął tylko prysznic i postanowił nigdzie się nie ruszać. W takich czasach lepiej chronić własnego tyłka, bo mafia nie będzie patrzeć na to, czy ktoś jest niewinny. Robert nie czuł się najlepiej, lekkie zawroty głowy sprawiły, że cały wieczór miał zamiar spędzić w łóżku.
Qu. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 16:12   #88
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Podczas, gdy Hoina i Emce prowadzą zażartą dysputę w warzywniaku, na mieście roi się od kolejnych plotek. Gołym okiem widać zaniepokojenie mieszkańców CF city. Obywatele wiedzę, że nie mają pewności czy ich najlepszy/a przyjaciel/przyjaciółka należy do mafii. Mam nadzieję, że szybko uda się powstrzymać tych gangsterów, aby przywrócić ład i porządek w mieście.
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 16:33   #89
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

słyszałem, że dzisiaj w mieście ma być nieprzyjemnie, więc tylko wyskoczyłem szybko do warzywniaka, po coś do żarcia, aby spędzić spokojny wieczór w mojej klitce. co ciekawe w sklepie zobaczyłem dwóch ziomków, których znam z widzenia i widać było że nie rozmawiają w przyjemnych stosunkach. szybko kupiłem piwo i fajki, zapominając kompletnie o celu mojej wizyty.
stare 03-09-2013, 16:47   #90
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

3 wrzesień 2013

Drogi pamiętniczku,

wszyscy dokoła są jacyś podenerwowani, nawet nie wiem czym. Może to poprzez to zamieszanie z Januszem Wójcikiem? Szkoda chłopa, naprawdę go lubię. Podejrzanie zachowuje się Qu., izolując się od otoczenia... Może to on jest tym, o którym wszyscy mówią? Nie wiem. Może. A może nie. Może to tylko kokos? Najbardziej ciekawi mnie postać jensa, pojawił się znikąd, zebrał laury i zniknął na bardzo długo. Co robił przez ten czas? Kim w ogóle jest? Znów tyle niewiadomych...

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 17:00   #91
dertas
Kujawski Dzik #3

Wyślij wiadomość na gg do dertas
Domyślnie

Racząc się popołudniowym seansem Klanu i popijając chłodnego Remusa, usłyszałem rozchodzący się po mieszkaniu dźwięk dzwonka. Otwierając drzwi, spostrzegłem leżącą na wycieraczce kopertę. Na korytarzu już nikogo nie było. Zaintrygowany jej zawartością, rozerwałem kopertę. W środku była tylko kartka zawierająca słowa "Pilnuj się." oraz narysowanego odręcznie dzika w jakimś lesie. Zamarłem ze strachu. Tyle się teraz słyszy o tych gangsterach panoszących się po mieście. Czyżby to byli oni? A może czuwa nade mną ktoś dobry...?
stare 03-09-2013, 17:08   #92
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Hoina właśnie stał w kolejce do warzywniaka po zakupy, gdy niespodziewanie zagadał do niego pochodzący z Olkusza emce.

- Dlaczego uważasz, że ktoś na Ciebie poluje? - zapytał, wyczuwając napięcie u swojego rozmówcy.

Damian nie odpowiedział, ponieważ w tej samej chwili kilka metrów od nich zaparkowało czarne BMW. Ze środka wyszło dwóch typów spod ciemnej gwiazdy. Typowi gangsterzy - wygoleni na łyso, w drogich garniturach i obowiązkowych ciemnych okularach. Po opuszczeniu samochodu rozejrzeli się dookoła, ewidentnie kogoś poszukując.

Tymczasem emce nie uzyskawszy odpowiedzi powtórzył swoje pytanie. Dopiero po chwili zorientował się, że Hoiny przy nim już nie było. Spanikowany Damian uciekł i zaszył się w tłumie.

- Źle się dzieje w państwie ceefowskim - skomentował całą sytuację właściciel warzywniaka - samo Sylwek...
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 17:12   #93
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Krzątający się po mieszkaniu Wariner szukał swojego portfela - za chwilę miał udać się do pubu "U Zbycha", by wziąć udział w amatorskich rozgrywkach papierowej piłki. W pewnym momencie poszukiwania przerwał mu dźwięk telefonu - ktoś wysłał mu SMSa.

Wariner wyjął telefon z kieszeni spodni i ze zdziwieniem odkrył, że to jens postanowił się do niego odezwać. Treść SMSa była jednak cokolwiek zagadkowa...

Cytat:
Sorry Wariner. Wyjazd.
Po chwili zastanowienia stwierdził, że jens pewnie jest pijany; wcale nie zamierzał mu odpisywać - w końcu ten niedawno kompletnie go olał, podobnie jak Trola i Gerrarda.

Wychodząc na ulicę Wariner stwierdził, że coś tu nie gra - miasto było dziwnie puste, sklepy zostały pozamykane, nawet pobliski pub "U Zbycha" świecił pustkami, co nie zdarzało się nigdy.

Zanim zdążył się głębiej zastanowić nad całą tą sytuacją, zza rogu pobliskiej ulicy wyjechał czarny samochód marki Skoda, do którego przymocowany był megafon. Po całej okolicy roznosiła się odczytana dźwięcznym, męskim głosem zapętlona wiadomość:

Cytat:
Dziś o 20:00 na Placu Miejskim odbędzie się lincz miasta przeciwko grasującej mafii. Obecność obowiązkowa. Powtarzam: Dziś o 20:00 na Placu Miejskim odbędzie się lincz miasta przeciwko grasującej mafii. Obecność obowiązkowa.
Wariner był nieco zdziwiony, jednak wiedział, że przyszło mu żyć w miejscu, w którym o wszystkim decydują obywatele. Spojrzał jeszcze raz na wiadomość od jensa, przypomniał sobie opowieść Gerrarda o pościgu przestępcy i, jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko zaczęło mieć sens. W jego głowie zaczęła kiełkować dziwna, choć całkiem logiczna myśl...

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 03-09-2013 o 17:16
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 18:15   #94
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Jako że pogoda dziś dopisała, udałem się po obiedzie na spacer po mieście. Po 1h iścia brzegiem ulicy, zobaczyłem dziwne zachowującego się mężczyznę, który miał na sobie dość złowieszczo wyglądającą kurtkę i okulary przeciwsłoneczne. Obejrzał się w moim kierunku, a następnie przyspieszył kroku i skręcił w jedną z bocznych uliczek. Zacząłem mieć różne myśli na temat tej osoby... no cóż, zobaczymy co się stanie o 20.
stare 03-09-2013, 18:28   #95
Casi
!@#$%^&*()_

Domyślnie

Zabrakło mi w domu mleka, jako, że zawsze na kolację jem płatki postanowiłem skoczyć do sklepu kupić biały napój. Złapałem za portfel i otworzyłem drzwi. Wtedy zobaczyłem kątem oka jakiegoś łysego mężczyzne w czarnym garniturze. Wydawało mi się, iż ta osoba w kieszeni miała nóż, ale Nne była to jedyna osoba w okolicy, był jeszcze jeden jedyny facet który stał jak słóp soli i się w niego gapił. W mojej głowie pojawiło się tysiące myśli. No cóż, mimo wszstko z kolacji nie zrezygnowałem i ruszyłem w stronę sklepu...

POŻYCZAM TWOJE ZDJĘCIE REACT
Casi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 18:35   #96
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

odwiedzając dziś znajomego mieszkającego kilka bloków dalej, zobaczyłem dziwnie zachowującego się Marleya. jego zachowanie było dziwne do tego stopnia, że pomyliłem klatki schodowe, i zamiast do Trola, pukałem do jakiejś starszej pani. dopiero jego telefon wyrwał mnie z zamyślenia. jednakże wracając do sytuacji. Marley stał w doskonale widocznym miejscu, a mianowicie na placu zabaw przy drabinkach. jedną ręką trzymał się owej drabinki, a w drugiej trzymał papierosa. mimo, że byłem dość daleko, to papieros, którym próbował się zaciągać, zgasł już dawno. niemniej, stał w tej pozie dłuższą chwilę, nieustannie się rozglądając, tak jakby na kogoś czekał. w pewnym momencie podeszło do niego jakieś dziecko, a ten podskoczył, automatycznie sięgając za pazuchę. gdy zobaczyłem metaliczny błysk, od razu odwróciłem wzrok, przyspieszyłem kroku i wbiegłem do bloku. jego zachowanie było bardzo, bardzo dziwne.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 19:08   #97
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Sionko zmęczony kacem po ostatnim piciu w podrzędnym barze wstał z łóżka tylko w jednym celu - poznać decyzję miasta. Czekał z ekscytacją na to co zapaść miało tego wieczora.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2013, 19:17   #98
Vodzu.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Vodzu.
Domyślnie

Vodzu czuje w powietrzu nadchodzące zagrożenie, dosłownie robił w gacie, ostatnie rozmowy z Wójtem i Franzem dały mu mocno do myślenia, ostrzegali go oni przed niebezpieczeństwem które może czaić się w najbliższym otoczeniu, od tego czasu nie dostał żadnego odzewu od trenerskiej dwójki, po zażyciu całej paczki stoperanu(sraka pomimo tego nie odpuściła, do tego stopnia że lokalne wodociągi miały wielki problem z kanalizacją) próbował zadzwonić do jakiegoś znajomego z CF Siti, jednak nie wiedział komu może zaufać, schował się pod swój kocyk i czekał na to co może się stać... Pogoda nie sprzyjała dobrej atmosferze...

stare 03-09-2013, 19:26   #99
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie

3 września 2013

Boję się, boję! W nocy bredzę mówiąc, że jestem z mafii, nie wiem co się dzieję. Ja jednak nie mam żadnego podejrzenia, jest nas tak dużo, że nikogo nie można podejrzewać bo jest to nei rzetelne..
stare 03-09-2013, 19:29   #100
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

Ide se jak ziomal z bloków nocą, w pewnym momencie zobaczyłem dziwke gdziś koło 18 lat miała, widać że się bała i była nowa w tym biznesie.Podchodzę do niej "Elo widze że jesteś dziwką dam tobie 10 zł, idź do domu i odpocznij a nie dawaj się za kase, bo to nie katolickie jest." A ona "Nię będziesz mi rządził gimbusie." Wkurzyłem się i w nerwach powiedziałem "Usmaż se cycki lafiryndno" Ona odpowiedziała "aha spoko blad". Po dłuższej kłótni dowiedziałem się się że ma na imię Karolina i że jeszcze miesiąc temu chodziła do technikum informatycznego lecz musiała porzucić bo obcy ludzie chcieli od niej kasiorke.Nie miała z czego a rodzice nie dawali jej bo za dużo naoglądali się Surowych Rodziców.Więc poszła się walić, a całą kase oddała mafii,dałem jej 10zł i 1 gr bo wyznaje zasade grosz do grosza a będzie góra złota.I poszedłem zapalić...

by Tosiek

Ostatnio edytowane przez Mlody ; 03-09-2013 o 19:36
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
jens killer

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania