FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-10-2008, 22:14   #41
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
kiedyś jako dziewięcioletnie dziecko poszłam na spacer z rodzicami. już przed wyjściem chciało mi się kupkać, no ale nie jakoś nagle, po prostu gdzieś wewnątrz mnie była informacja "za godzinę do łazienki". spoczko, na godzinkę mogłam wyjść.

moi starzy zrobili spacer na....3 godzinki......

ostatni kilometr do domu biegłam już z wychylającym się kretem. i na domiar złego akurat musiałam spotkać dziewczynkę z mojego osiedla, która koniecznie chciała się ze mną pobawić. wyobraźcie sobie ostatnie moje metry do bloku.. jeszcze chciała wejść do mnie na górę. tak intensywnie próbowałam ją spławić, że aż z wrażenia nie wytrzymałam i rozluźniłam zacisk odbytu. do dziś to pamiętam i już nigdy nie zapomnę tego uczucie nagłego, rzadkiego ciepła między pośladkami, obcej substancji ciągnącej mnie swoim ciężarem do ziemi. no i jeszcze tamta dziewczynka coś do mnie mówiła, a ja w panice starałam się ją przegadać, żeby przypadkiem się nie zorientowała. było STRASZNIE .

już w domu siedziałam na tronie przez następną godzinę, a moi starzy za drzwiami płakali ze śmiechu.. ;ddd

o i jeszcze kiedyś szłam do koleżanki w obcym mieście. środek zimy, środek jakiegoś blokowiska, pełno ludzi, a mi oczywiście chce się SRAĆ na 100 m przed jej domem. ponieważ nie lubię załatwiać się w domach innych ludzi, zwłaszcza, kiedy szykuje się rewolucja jelitowa, wstąpiłam do pobliskiego hipermarketu, po drodze jeszcze kupując w aptece stoperan. siadam na tronie, łykam tabletki i prewencyjnie sruuuuuu, wielka ulga.
i nagle kapnęłam się, że w kabinie obok jakaś matka pomaga wysikać się swojemu dziecku. nie zraziło mnie to zbytnio; nie moje miasto, nie znam tych ludzi, i tak mnie nie zapamiętają. i nagle dziecko się rozpłakało!
"mamoooo JAK ŚMIERDZI....!!!"
mamoooo JAK ŚMIERDZI....!!! AHAHAHAHAHAAHHA
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 22:23   #42
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

ashahahashashahahahahaha MAMO JAK SMIERDZI !!! bahahaha
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 22:32   #43
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Gościu z pierwszego opowiadania franka mieszka w Gdańsku.

Ogólnie śmierdzące opowieści.
stare 16-10-2008, 22:53   #44
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał kiler_86 Zobacz post
Gościu z pierwszego opowiadania franka mieszka w Gdańsku.
A nie czasem w Szczecinie?

Gówno roxx
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 22:57   #45
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Opowieści niszczą

Ja już opowiadałem pewną historię na czacie, może powtórzę

Otóż w mojej podstawówce były dwie klasy A i B. Pojechaliśmy wspólnie na wycieczkę klasową gdzieś w góry. Chodzimy, chodzimy nagle jeden gość zaczyna płakać. Podchodzi do niego wychowawczyni i pyta się: "co się stało?". Ten nie przestaje płakać ale zaczyna potrząsać nogawką z której zaczyna się wylewać pół rzadkie gówno

Nie tak polewkowe jak pozostałe historie ale z życia wzięte

Jak to powiedział mój kumpel "z gównem nie wygrasz". Mocz możesz wstrzymać aż Ci pęcherz pęknie ale jak chce się srać to nie ma chvja we wsi

Ja pierdole co za temat
stare 16-10-2008, 23:48   #46
Ender
Games-World

Wyślij wiadomość na gg do Ender
Domyślnie

Polew max

Administrator portalu Games-World
Ender jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 06:29   #47
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Jak sobie przypomnę te stare dobre czasy, jak w przedszkolu na lajcie wytrzymywałem 5,6 godzin... brak praktyki procentuje, teraz już nie jest tak dobrze
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 09:58   #48
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

ja pierdole nie unosze
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 10:53   #49
franek49
Hydraulik

Domyślnie

kumple z klasy opowiadali mi jak to kiedys ich kolega z podstawowki mial historie na wfie... a wiec pewnego dnia w szkole na wfie podczas rozgrzewki nagle cos zaczelo dziwnie smierdziec, wszyscy sie zastanawiaja czy ktos sie czasem nie spierdzial ale do k*rwy nie da sie puscic tak smierdzacego baka, nagle patrza na spokojnie biegnacego kolege a jemu z gaci wylatuja takie brazowe kartofle, gowno mu sie leje po nodze az do butow (ubrudził podloge ) wszyscy az przerazeni, kolega sie zorientowal, zrobil sie czerwony i z placzem uciekl do szatni, wszyscy oczywiscie mieli ostra polewe, kolega ze slabymi zwieraczami na osrane gacie spokojnie zalozyl spodnie, ubral sie i jakby nigdy nic poszedl na biologie.. potem na lekcji nauczycielka zapytala sie "co tu tak smieeerdzi" , wszyscy patrza na zawstydzonego kolege, babka zorientowala sie, ze to on i mowi "hmmm, wiecie co, chyba otworze okno" wszyscy w smiech a babka "ojj nie smiejcie sie, kazdemu moze sie zdarzyc" i tym zdaniem wywolala jeszcze wiekszy polew :czj: a do dzis kolega jest przez niektorych gosci obrzucany tekstami typu "srajmajtek", "slaby zwieracz" etc

to naprawde smutne, prosze sie nie smiac
stare 17-10-2008, 11:07   #50
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

ja kiedyś na basenie widziałem kolesia, miał białe gacie (jakieś zwykłe nie kąpielówki) i styłu kloc, całe brązowe aż mu wypychało, coś własnie jakby brązowymy kartoflami, a koleś bez krępacji chodzi sobie i gada z innymi chyba nawet nie zauważył
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 13:34   #51
322
Gość

Domyślnie

Zadne kawaly, teksty typu "Twoja Stara" nie pobiją tych historyjek. Nie ogarniam czemu akurat przy sraniu najwieksze smiechy sa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 14:27   #52
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

hehe siurak ;d
Mój kumpel kiedyś wracał spod galerii dominikańskiej ( CH na rynku), a mieszka na trójkącie czyli gdzieś z 2,3 km od tego centrum i tak go pocisnęło, że nie wytrzymał i wbił do jakiejś kamienicy, a że piwnica była otwarta to wlazł tam, puścił serię rzadkiej i podtarł się swoimi gaciami i wyrzucił na ziemię Potem wychodził z piwnicy i przy wyjściu mijał się z babką, która do niej wchodziła Ciekawe co sobie pomyślała
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-10-2008, 17:14   #53
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
A nie czasem w Szczecinie?
W Gdańsku jest osiedle Pogodno. Ale nie wiem, nie wiem. Trzeba by się spytać zainteresowanego.

Z tego co mi się przypomniało.... W podstawówce nasz kumpel stał pod ścianą i strasznie obcierał dupą o ścianę. Jak się z czasem okazało troszku się posrał. Kibel był niedaleko, więc nie mogliśmy zrozumieć czemu się tam nie udał.
stare 18-10-2008, 21:36   #54
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tosiek Zobacz post
skoro twoi strzy sraja pieniedzmi to prosze bardzo, kupuj.

moi niestety maja zatwardzenie.
Cytat:
Napisał thaymone Zobacz post
Wkvrwia mnie ze mam od chvja gosci w domu a mnie tak sransko cisnie :/
Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
Przez tego sędziego mogliśmy stracić punkty. Ale było w końcówce. Myślałem, że się zesram
To tylko 43 minuty z życia forum

Taka myśl mnie naszła: jest sobie przepaść, no i jest jakaś lina, i niestety tak się jakoś zdarzyło, że razem z kolegą zawisnęliśmy nad przepaścią i jak się puścimy liny, to polecimy 500 m w dół i kolega nad nami będzie miał akurat "kupową historię" i tak mu po nogawce, tak blee, takie rzadkie, i to spadnie prosto na nasz ryj i nawet wytrzeć by się było trudno, bo moglibyśmy spaść, trzymając się tylko jedną ręką
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-2008, 21:54   #55
Yeti
Gość

Domyślnie

Jeszcze jeden pretekst, by zawsze być na górze. ^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-2008, 22:22   #56
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

Chyba że mamy głęboki (choć stosunkowo wąski) dół, a ktoś znalazł się nad nim, tzn. ręce i stopy są na ziemi, ale reszta nad dołem... i leży tak twarzą do dołu... i załóżmy, że ten ktoś jest nagi (żeby było łatwiej ubrudzić kolegę ), a nad nim jest ktoś, kto jakoś tak niefortunnie upadł, że twarz ma w tym samym miejscu, w którym ten pierwszy ma... no odbyt, no... no i wtedy chyba lepiej nie być na górze
stare 18-10-2008, 22:30   #57
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Ale żeś bujar poplątał. Nic nie rozumiem Narysuj w paincie
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-2008, 22:36   #58
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Proponuję shackować kalambury na kurniku, żeby były pomysły o kupach to zagralibyśmy.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-2008, 23:59   #59
Yeti
Gość

Domyślnie

bujar: a nie lepiej wtedy po prostu podnieść głowę? xD

Z kupą to miałem kiedyś taką styczność, że strasznie mi się kupkać chciało na matmie, na początku drugiej klasy. Jakoś dotrwałem do przerwy, poszedłem do klopa, siedziałem całą przerwę obiadową, a za chwilę miał być pierwszy polski z nową panią. No i jak już się wysrałem, to się okazało, że drzwi się zatrzasnęły. xD Wyszedłem górą, stawiając stopę na murku, a drugą na klamce. Kiedy przełożyłem jedną nogę nad kabinę, a drugą dalej miałem na murku, złapał mnie skurcz. Bolało. Ciężko też było mi się przecisnąć przez dziurę między kabiną a sufitem, bo jestem wysoki. No ale jakoś szczęśliwie ocalałem. Wchodzę spóźniony 10 minut, nowa pani ma nie więcej niż 150 cm wzrostu... ja wtedy miałem jakieś 193, więc wywołałem śmiech klasy, kiedy koło niej przechodziłem. I wtedy przez chwilę miałem stracha, czy nie zasrałem spodni.

Przepraszam, że w mojej historyjce nie ma nic o lataniu po nogawce, wypadaniu z gaci czy zasraniu innej osoby. :( Ale przynajmniej jest autentyczna, bo większość Waszych wydaje mi się zmyślonych.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2008, 07:39   #60
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
Ale żeś bujar poplątał. Nic nie rozumiem Narysuj w paincie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
bujar: a nie lepiej wtedy po prostu podnieść głowę? xD
Ale chodzi o taką sytuację, że nie można by.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania