FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 10-05-2010, 18:51   #161
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Overeem to straszny wieprz, karczycho aż ocieka sterydami... Aczkolwiek ma chłopak talent, mam nadzieję, że kiedyś zmierzy się z Fedorem, aczkolwiek stawiam, że zważywszy na zagrożenie, jakie stanowi w stójce, zostałby szybko sprowadzony do parteru, ground n' pound i po walce.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2010, 18:57   #162
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Oj też bym nie przesadzał z tym, że parter, ground n' pound i po walce . Overeem to nie jest pierwszy lepszy świeżak, to że startował teraz w K1, to nie znaczy że nie ma pojęcia o parterze (ma dobre obrony przed obaleniami). Bo to jest bardziej zawodnik MMA niż K1, Ogarnalem jego rekord w MMA teraz- 32 zwycięstwa, w tym 12 przez KO, 19 przez poddanie + 1 przez decyzje. Ma też 11 porażek, ale sporo ich nałapał gdzieś tak w okresie 2006- 07 gdzie łasił się na hajs, walczył gdzie mu proponowali i ciągle skakał z wagi do wagi . To jest człowiek który moim zdaniem bardziej może zagrozić Fedorowi niż Lesnar No i stójka, człowiek który nokautuje Hariego na zasadach K1, a potem szturmem awansuje do turnieju finałowego K1 może być niebezpieczny...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2010, 19:46   #163
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

No aktualnie Overeem i Fedor maja kontrakty ze Strikeforce, więc bardzo możliwe, że dojdzie do takiego starcia. Szczerze mówiąc sam jakiś czas temu dorwałem rekord MMA Alistair'a i szok! 19 wygranych przez poddanie. Głównie znam go z występów w K1 więc nie spodziewałem się, że jest aż tak przekrojowy. No cóż, zobaczymy co pokaże z Rogers'em

EDIT: ot taka ciekawostka :

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 10-05-2010 o 19:51
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2010, 10:41   #164
kyfu
zóo

Domyślnie

No więc jestem na świeżo po obejrzeniu wcześniej omawianego przez nas main eventu gali Strikeforce - Heavy Artillery, a mianowicie Overeem vs Rogers (klik!)

W zasadzie nie ma tu za bardzo co komentować. Rogersa praktycznie nie było, Overeem robił co chciał i szybko skończył walke po uderzeniach w parterze,z jakby nie było dość solidnym zawodnikiem. Tak więc pas zostaje u holendra i miejmy nadzieję, że na kolejną obronę nie będziemy musieli znowu tak długo czekać.

Oto wyniki całej gali:

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza wagi ciężkiej Strikeforce
265 lbs.: Alistair Overeem pok. Bretta Rogersa przez TKO (uderzenia w parterze), 3:40 runda 1

Główna karta:

265 lbs.: Antonio Silva pok. Andreia Arlovskiego przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
185 lbs.: Ronald Souza pok. Joey’ego Villasenora przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
205 lbs.: Roger Gracie pok. Kevina Randlemana przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:10 runda 2
205 lbs.: Rafael Cavalcante pok. Antwaina Britta przez KO (uderzenia w stójce), 3:45 runda 1

Pozostałe:

170 lbs.: Jesse Finney pok. Justina DeMoneya przez poddanie (gilotyna), 3:22 runda 1
155 lbs.: Lyle Beerbohm pok. Vitora Ribeiro przez niejednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 28-29
185 lbs.: Darryl Cobb pok. Bookera DeRousse przez niejednogłośną decyzję, 28-29, 29-28, 29-28
170 lbs.: Mike Chandler pok. Sala Woodsa przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 0:59 runda 1
205 lbs.: Francisco France pok. Lee Brousseau przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 1:27 runda 1
155 lbs.: Tom Aaron pok. Erica Steenberga przez poddanie ( duszenie gilotynowe ), 0:56 runda 1
155 lbs.: Matt Ricehouse pok.. Grega Wilsona przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 0:45 runda 3

+ bonus:

Cytat:
Napisał mmarocks.pl
Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski poinformował przed kilkoma minutami w programie Tylko nas dwoje, że pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią zostanie pokazany w Polsacie. Prawdopodobnie stacja pokaże całą galę, na której powalczy też inny Polak Łukasz Jurkowski.
stare 16-05-2010, 14:32   #165
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Pełna dominacja! Chce go zobaczyć z Fedorem, fantastyczny Overeem. Arlovski znowu w pizde, Andrei już chyba nie wróci na dobry poziom. Randleman podobnie, szkoda bo mam sentyment do chłopaka, za takie akcje jak ten suplex na Fedorze http://www.youtube.com/watch?v=FtFvR7QRmow&translated=1
stare 16-05-2010, 15:53   #166
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Overeem to bestia - tyle w tym temacie.
stare 16-05-2010, 16:22   #167
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Czemu piszecie na biało?
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2010, 16:35   #168
kyfu
zóo

Domyślnie

Spoilery
stare 16-05-2010, 16:51   #169
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Wyniki to spoljery, czemu?
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2010, 17:11   #170
kyfu
zóo

Domyślnie

Jak to czemu? Nie wszyscy lubią oglądać walki znając z góry zwycięzce, a szczególnie kiedy gale odbywają się nad ranem i mało kto ogląda je na żywo

@Murray: o boksie to jest chyba osobny temat.
stare 18-05-2010, 19:51   #171
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Jak Panowie widzicie piątek?

Moim zdaniem Pudzian ma dwa wyjścia - albo sprowadzić Sylvię do parteru jakimś rzutem, co go Miras Okiński nauczył, i tam próba dźwigni/duszenia na pełnej piździe (to też na pewno jakoś tam umie), nie żadne okładanie pięściami, bo Mario nie najlepiej to wychodzi (vide Kawaguchi). Po prostu brutalna, Pudzianowa siła, wyrwać mu rękę, urwać łeb. A drugie wyjście? Bicie na pełnej kurwie lowkicków, nie na punkt, ale tak jak z Najmanem (jak ktoś gdzieś zauważył zawodnicy MMA umieją się bronić przed low kickami bitymi dobrze pod względem technicznym, ale nie przed taką młócką). To może zaprocentować, może nawet przy odrobinie szczęścia Tim nie będzie mógł już stać i dalej tak jak w punkcie pierwszym. Wiadomo - Sylvia to nie Najman, ale może...

Innego wyjścia nie widzę .
stare 18-05-2010, 20:16   #172
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Nie, tego co z Najmanem nie może powtórzyć, bo przede wszystkim dostanie kontrę bokserską . Pudzian strasznie opuszcza ręce, niech w stójkę się nie bawi bo się skończy zabawa. Niech sobie spróbuje zejść do tego parteru i mądrze gospodarować silami. Sylvia też asem w parterze nie jest, patrz walka z Nogueirą- 3 rundy klepal go w stojce, Nog raz z nim wszedl do parteru i od razu gilotyna, dziękuje dobranoc. Tyle że Pudzian to nie Nogueira, Pudzian to nei czarny pasek BJJ . Dalej podtrzymuje że nie widze Pudziana w tej walce, najwyżej będe odszczekiwal jeśli pudzian nas czyms zaskoczy. Do tego kwestia tych 2 tygodni przerwy, przecież Pudzian zapowietrzył się nieźle, malo Kawaguchi w 2 rundzie nie wygral przez TKO przez zawał...
stare 18-05-2010, 20:25   #173
kyfu
zóo

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
malo Kawaguchi w 2 rundzie nie wygral przez TKO przez zawał...

No chyba wszyscy są zgodni co do tego, że w stójce to Pudzian za wiele nie zwojuje. Póki co piszczy ciągle o tym, że ma jakąś hiperultramegazajebistą taktykę na Sylvie. No cóż, zobaczymy co wymyśli w każdym razie po tym co do tej pory pokazał wielkich szans mu nie daje, chyba, że nas czymś zaskoczy.

No ale po za Pudzianem zobaczymy jeszcze walkę Jurasa, który wraca po długiej przerwie, jednak myślę, że to jedno zwycięstwo polaka zobaczymy.
stare 21-05-2010, 20:43   #174
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

http://www.mmarocks.pl/2010/05/21/mo...owski-wazenie/
Ważenie

Pudzian ok.122 kg. Silvia ok 140

Rozjebały mnie wyniki ważenia. Pudzian tak zszedł z wagą w 2 tygodnie, ciekaw jestem jak to się na nim odbije. W tak krótkim czasie 6 kilo, trochę ryzykownie. Do tego chyba zrzucil trochę mięśni- i bardzo dobrze by bylo, mniej tlenu trzeba, a tłuszczu mniej mu nie trzeba, trochę nawet mógłby go przybrać. Mogłoby na wytrzymałość dobrze wplynąć. Silvia wygląda jak by zszedł przyszedł prosto z kanapy a nie z obozu przygotowawczego. Czasy gdzie Tim robił limit 120 kg minął bezpowrotnie. Ogólnie po tym ważeniu trochę powątpiewam w formę Tima, trochę chyba za bardzo lekceważy Pudziana, może się zdziwić. Szanse nadal male, ale może, może...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 21-05-2010 o 20:47
stare 21-05-2010, 21:20   #175
kyfu
zóo

Domyślnie

Dokładnie, tez mam wrażenie, że Sylvia sobie delikatnie poleciał w hvia z przygotowaniami do tej walki. Dzięki temu szanse Pudziana troche wzrosły. Ogólnie jak od początku byłem prawie pewien wygranej Tim'a tak teraz myślę, że jednak będzie mu (mimo swojego wielkiego doświadczenia) bardzo ciężko pokonać Pudzianowskiego. No nic, zobaczymy co nam szczuplejszy Pudzian pokaże.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 21-05-2010 o 21:30
stare 21-05-2010, 21:31   #176
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No Sylvia sie spasł, sylwetką coraz bardziej takiego misia przypomina, niby idealny moment żeby go pokonać, ale trzeba pamiętać na jakim poziomie zaawansowania jest on a na jakim Pudzian. Apropo sylwetki Pudziana - widać po nim że schudł, widać spooorą różnice ze stanu na dzisiaj a kiedyś (zawody strong man).

Pierwsza walka Mariusza w klatce - według mnie dla niego bardzo dobra opcja, myślę że jakby walczył z Japończykiem w klatce to by go rozwalił w pierwszej rundzie.

Co do walki. Ciekaw jestem czy Pudzian zastosuje swoją taktykę "klapki na oczy i pełna kvrwa", jak tak to musi liczyć że trafi Sylvie w pierwszych 30 sekundach i będzie po walce. Jak nie trafi to w kolejnych minutach walki Tim go rozniesie.

Podejrzewam że jednak Mariusz podejdzie z większym rispektem, bez ślepego napie*dalania. Tak czy siak bardzo bym się zdziwił jakby wygrał.

I nadal zastanawiam się czy wstawać o tej trzeciej czy dać sobie siana i obejrzeć rano
stare 21-05-2010, 21:35   #177
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Pudzian w żadnym momencie w wymianie nie ma szans z Timem, czy na początku, czy na końcu . Co do klatki, to dla Pudziana dobrze, klatka preferuje fizoli jakim Pudzian niewątpliwie jest, chociaż z Silvia może nie dawać mu to przewagi...
No i Pudzian sam mowi że nie będzie się bawił w stójkę, wywiad:
http://www.mmarocks.pl/2010/05/21/ma...d-gala-moosin/

Tyle że do parteru też trzeba najpierw zejść...
stare 21-05-2010, 21:44   #178
kyfu
zóo

Domyślnie

No to ja dodam jeszcze wywiad z Jurasem. Juras obok Janisza komentuje gale KSW, słychać go też na Eurosporcie.

Z tego co wyczytałem po kilkukrotnych zmianach planu transmisji, to walka Jurkowskiego ma być transmitowana jako pierwsza, a więc ok. 2.15-2.30 w nocy. Jest sporo cięższy od swojego przeciwnika, doświadczenie ma dość spore. Powraca po dość długiej przerwie, jednak powinien sobie poradzić.

Wątpie żeby Pudzian rzucił się od razu do ataku, mam nadzieję, że wyciągnął jakieś wnioski z ostatniej walki. W stójce nie ma szans, z obalaniem przy tej swojej sile powinien sobie poradzić i liczyć na udane gnp, ewentualnie jakieś duszenie bo jakoś balachy czy kimury to ja u niego nie widze

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 21-05-2010 o 21:59
stare 21-05-2010, 22:04   #179
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Pudzian w żadnym momencie w wymianie nie ma szans z Timem, czy na początku, czy na końcu
Mercerowi się udało, Pudzianowi może też Ale fakt, będzie szukał parteru, zobaczymy jak to będzie. Chyba jednak wstane na tą trzecią
stare 21-05-2010, 22:44   #180
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Ja tam wstaje bez wątpliwości .

Go Pudzian!
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania