FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 20-11-2009, 17:18   #41
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Polecam znaleźć na youtubie walkę najmana w stanach jak zbił grubego murzyna. Jest to taka parodia boksu, jakiej nie wymyslil by żaden reżyser komedii.

Mam nadzieje że Pudzian mu dokopie i tyle w tym temacie bo na mma się nie znam i generalnie średnio mnie interesuje
stare 11-12-2009, 15:19   #42
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Co jest panowie? Dziś "Walka stulecia" (mniejsza że kolejna w krótkim odstępie czasu)! Jak obstawiacie? Ja wczoraj ładnie z kolegą zakład na Najmana, czuję że Pudzian wpierdol dostanie/
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 15:40   #43
seann

Domyślnie

Szczerze mówiąc, trochę nie kumam dlaczego wszyscy się tak podniecają tą walką. Że co, że Pudzian będzie się bił? I z tego robić taką sensację? Bo o tym całym Najmanie to pierwszy raz słyszę.

Ostatnio edytowane przez seann ; 11-12-2009 o 15:54
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 15:44   #44
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Napalam się na tą walkę od jakiegoś czasu Dla dobra tego sportu w Polsce lepiej żeby wygrał Pudzian, raz że bardziej medialny, dwa że w walkach z innymi przeciwnikami ciekawie by się go oglądało, Najman jeśli już ma kogoś pokonać to właśnie Pudziana, z nikim innym nie ma najmniejszych szans, jego walka z kimś mocniejszym i obeznanym w mma to byłaby parodia (mma to nie miejsce dla bokserów wg mnie, tym bardziej takich przeciętnych).

Co do szans to uważam tak samo jak Najman w swoich wywiadach. Szanse są pół na pół. Jak Pudzian przetrwa początek, doprowadzi do parteru to wygra z palcem w dupie. Z tym że Najman zapewne wejdzie "na pełnej kurrwie" od początku, jak coś trafi to może być szybko po Mariuszu. Zobaczymy. Ciekawi mnie szczególnie postawa Pudzianowskiego, na treningach bokserskich wygląda średniawo, ale ponoć kiedyś był vicemistrzem Polski w karate kyokushin, czyli takim klocem bez umiejętności nie jest.

Szykuje się dobra akcja, mam nadzieje że Pudzian wygra, co otworzy mu drzwi do tego sportu, może w przyszłości wyjdzie z tego coś poważniejszego (np. walka z Bobem Sappem ). Facet ma jaja, charakter, życzę mu wygranej
stare 11-12-2009, 17:23   #45
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Bob Sapp nie, dawno nie walczyl w MMA, ostatnio się kompromitowal w K1 i dawo o nim nie slyszałem .

Pudzian nie ma średniego boksu- ten jego boks jest mega chvjowy. Najman też jednak Mikiem Tysonem nie jest co pokazał Wawrzyk fundując mu ładny wpierdol w dwie rundy. Charakter też napewno jest mocną siła Pudziana- mistrzostwa świata w strongmanach. Niby w strongmanach, ale mentalność zwycięzcy jest wszędzie taka sama. I na pewno nie boi się zapierdalać na treningach. Jestem za Pudzianem, walka powinna się przenieść szybko do parteru i tam Pudzian samą silą zje Najmana. Żeby z takim koniem sobie poradzić trzeba umieć się w tym parterze poruszać- Najman nie umie. Jeszcze jak pudzian umie coś w parterzw to już w ogóle wypas, w Polsce chyba tylko Nastula poradziłby sobie z nim w parterze biorąc pod uwage i wage i umiejętności. Bo na świecie nie oszukujmy się jest w chvj osob które by poskładały Mariusza

Ale jedno trzeba przyznać, tak jak było w ktorymś artykule. Właściciele KSW zrobili strzal w dziesiatke z Pudzianem, większość ludzi wie że będzie dzisiaj walka, większość nie wie do końca na czym to ma polegać, ale chvj . A jakby ściągnęli nawet dwoch gwiazdorów światowego MMA np. Fedora Emelianenke i Randego Couture`a (co jest oczywiście nieralne, taki hajs jaki oni biją jest nieosiagalny w Polsce), to nikt by nawet nie wiedzial kim oni są i by była gala KSW jak każda i cisza w mediach, oprócz tych wyspecjalizowanych oczywiście .
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 18:06   #46
ass paper
staruch

Domyślnie

Dla mnie walka tych dwóch panów jest taka abstrakcją że nie potrafię sobie tego wyobrazić. Generalnie po tej walce mógłby nastąpić koniec świata bo czegoś bardziej absurdalnego chyba nie będzie
Jak dla mnie może się wszystko zdarzyć, mogą nawet się wzajemnie zabić, nie zdziwie sie w sumie.

Filmik z treningu Pudziana pokazał że boksersko jest tak dobry jak ja, czyli niedobry, tak samo kondycyjnie (tylko nie wiem z jakiego okresu był ten film), natomiast El Testosteron (piękna ksywa) szczeka szczeka że zniszczy a tak na prawdę jedyną szansę Najmana widze w zabieganiu tej góry mięśni i szybkich cosiach "nożnych" .

No ale zobaczymy. Przed walką wieczoru będą jeszcze inne ciekawe konfrontacje więc szykuje się spoko wieczór.
stare 11-12-2009, 18:11   #47
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Apropo zabijania

stare 11-12-2009, 18:35   #48
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
jedyną szansę Najmana widze w zabieganiu tej góry mięśni i szybkich cosiach "nożnych" .
Nie widzę powodu, dlaczego Najman miałby lepiej kopać niż Pudzian

http://www.youtube.com/watch?v=Tmjjm...layer_embedded

Druga runda Najmana z Wawrzykiem. Najman dużo wiatru, wszystko na rękawice, Wawrzyk wypierdolił mu raz a dobrze, już po pierwszym liczeniu ta walka powinna się skończyć...
stare 11-12-2009, 18:55   #49
ass paper
staruch

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Nie widzę powodu, dlaczego Najman miałby lepiej kopać niż Pudzian

http://www.youtube.com/watch?v=Tmjjm...layer_embedded

Druga runda Najmana z Wawrzykiem. Najman dużo wiatru, wszystko na rękawice, Wawrzyk wypierdolił mu raz a dobrze, już po pierwszym liczeniu ta walka powinna się skończyć...
bo mniejszy i lżejszy zawodnik powinien ,przynajmniej teoretycznie, być szybszy, dlatego powinien lepiej kopac (tak mi sie wydaje). Poza tym trenował podobno Kick boxing wiec chyba coś tam kopnąć umie.

a to że jest marnym bokserem to wiadomo tzw. bokser dyskotekowy, ale to co Pudzianowski pokazał na opublikowanym treningu było jeszcze gorsze.

http://www.youtube.com/watch?v=WRAQj...eature=related - tutaj natomiast pokonał legende boksu - Pana Gacka ; D
stare 11-12-2009, 19:36   #50
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
bo mniejszy i lżejszy zawodnik powinien ,przynajmniej teoretycznie, być szybszy, dlatego powinien lepiej kopac (tak mi sie wydaje). Poza tym trenował podobno Kick boxing wiec chyba coś tam kopnąć umie.
Szybciej nie znaczy lepiej. Kopnąć też trzeba umieć technicznie i w dobre miejsce żeby dało efekt Oczywiście szybkość też jest wskazana ale bez techniki ani rusz...
stare 11-12-2009, 19:38   #51
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Nogi lepsze powinien mieć jak dla mnie Pudzian, w końcu to vicemistrzostwo Polski juniorów w Kyokushinie miał
stare 11-12-2009, 20:51   #52
James
---------

Domyślnie

Pachnie nokautem Pudzian może nie jest mistrzem szybkości i technicznych ciosów, ale za to ma siłę jakiej Najman mu może pozazdrościć. Wydaje mi się że Marcin od początku będzie próbował zmęczyć Pudziana ciągłymi strzałami, ale najbardziej mnie ciekawi jak odbierze na klatę ciosy Mariusza.

Szkoda że trzeba jeszcze tyle czekać, pewnie na końcu dadzą tę walkę
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:13   #53
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Gdzie jest Krzysiu Ibisz ?
stare 12-12-2009, 00:02   #54
misjurg
I just had sex

Domyślnie

No, położył Najmana jak dzieciaka w kilka sekund.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 00:02   #55
Lex
Weteran

Domyślnie

Aaaaaahahahahahahahahhahaha
Tyle czekania, a tu jakieś pół minuty i po Najmanie
I te gwizdy na wejście Najmana
stare 12-12-2009, 00:03   #56
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Hahah! Zabił go xD
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 00:08   #57
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Samymi kopniakami go rozpierdolił, przygotowałem sobie dwa hot dogi i piwko i chvj wyszło, byłem przygotowany chociaż na 2 minuty
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 00:11   #58
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

walił go jak chciał a te kopnięcia,wyobrażam sobie jaką ma tą siłę ale radze Pudzianowskiemu nie idź do MMA.Ale jak walił to nie było bata Tak szybko się z nim rozprawił jak Adamek z Gołotą
kalki bo niech on się skoncentruje na 1 a nie że skacze ż dyscypliny do dyscypliny.Ale jeśli będzie nadal w MMA to zaczne to oglądać

by Tosiek

Ostatnio edytowane przez Mlody ; 12-12-2009 o 00:16
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 00:14   #59
kalki
Vel Sic Enitar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mlody Zobacz post
ale radze Pudzianowskiemu nie idź do MMA
Dlaczego?

Pojrzyj na mię miłościwie
Oczęty bławemi
Obdarzże mnie litościwie
Wdziękami swojemi
Wspomnij na mię litościwie
I w tej porze nocnej
Nie odmawiaj miłościwie
Wzajemności mocnej
kalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 00:15   #60
seann

Domyślnie

Buahahahahha. Dawno się tak nie uśmiałem.

Cytat:
Napisał ass paper
Dla mnie walka tych dwóch panów jest taka abstrakcją że nie potrafię sobie tego wyobrazić. Generalnie po tej walce mógłby nastąpić koniec świata bo czegoś bardziej absurdalnego chyba nie będzie
Podbijam.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania