FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 09-03-2005, 11:54   #161
George89
Miszczu :)

Wyślij wiadomość na gg do George89
Domyślnie

Cytat:
stormik napisał(a)
Ty mi nie bedziesz pierdolic jakie ja mam prawa, bo ja wiem co moge.. ok?
Mourinho nienawidze za jego cwaniactwo. Taki ***** wielki pan sie zrobil.. Co to nie on. Najpierw obraza Barcelone, pozniej obraza sedziego Friska, przeklada konferencje, wybiera sedziow.. ***** co on sobie wyobraza?
Tylko ciekawe czy nie lubiales Mourinho jak wygrywal Lige Mistrzow w poprzednim sezonie, kiedy byl na ustach calej Europy?? I nie powiesz mi, ze Portugalczyk jest slabym szkoleniowcem. Wez troche sie uspokuj, bo nerwowy jestes. Wypij sobie melisy

sig by Cyrex
FORZA JUVE
George89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 12:05   #162
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

a zamknij dupe ..Nie możesz zrozumieć że zostaliśmy pokrzywdzenie przez Colline że uznał 4 bramke , weź sobie ściągnij i zobacz co Ten Curvalho wyczyniał z valdesem .Ściągnij te klapki z oczu .Jeszcze ci angielscy ochroniarze wyzywali eto'o że jest małpą i cały ten incydent po meczu dlatego .Rozumiem ronniego i rijkaarda że stanęli w obronie kolegi .Pieprzyć antyfutbol i te spedalonego chama mourinio chce catennacio to będzie je miał z milanem .Ale my tesz niejesteśmy bez winy .Te 3 bramki drogą niechodzą ,poprostu absencja Marqueza i fatalne błędy Gerarda albo GIO.Cuż trzeba kupić klasowego obrońce .A pozatym wy sobie kupiliscie tych piłkarzy z brudnych rąk abramowicza i jak myślicie że kupicie CL to się ***** mylicie .Patafiany
stare 09-03-2005, 13:47   #163
braves
Legijny

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do braves Wyślij wiadomość na gg do braves
Domyślnie

Cytat:
stormik napisał(a)
Mecz fantastyczny.
Wynik.. n/c
Ronaldinho bogiem.. ma ktos jeszcze watpliwosci kto jest najlepszym pilkarzem swiata? No *****.. ta 2 bramka to wogole jakas z kosmosu.. co to jest? Stoi 3 sekundy i z miejsca strzela i taka bramka.
Eto'o - fatalnie
Ricardo Carvahlo - zabije skurwiela! Sie nie umie grac to sie fauluje bramkarza..
Zycze, zeby ta smierdzaca brudna kasa czelsi wpadla na Milan. Wtedy zobacza co to gra taktyczna.

Wogole pilka nozna to juz sie ****owa robi. Najpierw pierdolona Gecja i jej szachy, a teraz czelsi i warcaby.. *****. Bardziej mi to starcrafta przypomina.

Zaraz tu beda cwaniakowac "wielcy" kibice czelsi(z srednia wieku ~12) ktorzy kibicuja tej druzynie od roku. A 5lat temu nie wiedzieli, ze cos takiego jak "chelsea" istnieje.
Jesteś beznadziejny i chyba to Ty masz 12 lat... Chelsea kibicuje dłużej niż 5 lat więc sorry... Twoje komentarze są beznadziejne... mecz był jaki był i wynik też - każdy widział faul... ALE... Gdyby ta Wasza ukochana Barca naprawda była dużo lepsza, naprawdę nadawała by się do awansu to by tam wygrała 5-0 i o 1 sytuację nie byłoby sprawy, Collina nie sędziował stronniczo bo i nie jedną sytuację ocenił na korzyść Katalończyków, a jeśli nie potraficie drodzy kibice Barcy przegrywać to mi wstyd, że tacy kibice piłkarscy istnieją. Chelsea awansowała zasłużenie, a wy swoim "językiem" to jedynie potwierdzacie... see ya
stare 09-03-2005, 14:11   #164
George89

Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)
a zamknij dupe ..Nie możesz zrozumieć że zostaliśmy pokrzywdzenie przez Colline że uznał 4 bramke , weź sobie ściągnij i zobacz co Ten Curvalho wyczyniał z valdesem .Ściągnij te klapki z oczu .Jeszcze ci angielscy ochroniarze wyzywali eto'o że jest małpą i cały ten incydent po meczu dlatego .Rozumiem ronniego i rijkaarda że stanęli w obronie kolegi .Pieprzyć antyfutbol i te spedalonego chama mourinio chce catennacio to będzie je miał z milanem .Ale my tesz niejesteśmy bez winy .Te 3 bramki drogą niechodzą ,poprostu absencja Marqueza i fatalne błędy Gerarda albo GIO.Cuż trzeba kupić klasowego obrońce .A pozatym wy sobie kupiliscie tych piłkarzy z brudnych rąk abramowicza i jak myślicie że kupicie CL to się ***** mylicie .Patafiany
Taki jest futbol. Collina nie jest nadczlowiekiem. Ostatnio mu sie zdarzaja bledy. Ja tez mu nie moge wybaczyc tego karnego, ktorego podyktowal w meczu Argentyna-Anglia na MS 2002. Musisz sie z tym pogodzic, ze Twojej Barcy juz nie ma w Champions League. Poza tym gdyby Eto'o wykorzystal ta sete to nie bylo by gadania. Czy to winna Mourinho, czy ktoregos z pilkarzy, ze ochroniarze wyzwali Eto'o?? Nie! A i jeszcze jedno. Cos mowiliscie, ze Mourinho to cham. Nie wiem czy fani futbolu, ze Rijkaard nie byl swietoszkiem na boisku i tez przemawial przez niego cham. Nastepnym razem troszke panuj nad slowami

sig by Cyrex
FORZA JUVE
stare 09-03-2005, 14:57   #165
Patyk
|| CF || GieKSiarz ||

Wyślij wiadomość na gg do Patyk
Domyślnie

mnie strasznie wkur***o jak ten ciulas trzymal bramkarza!! na pewno bedize o tym glosno! a murionio to jest wogole down, niby najlepszy trener ale w hua leci, mowi ze sie cieszy ze sedziuje colina bo niby barca symuluje faule, ale jeden z pilkarzy chelsea sie usmiechnal i powiedzial ze tego samego murinio uczy ich na treningach, a z tym faulem na bramkarzu to na pewno bylo taktyczne zagranie, przemyslane, a colina moze nie odgwizdal faulu dlatego, ze bal sie komentarzy ze strony jednego z najbogatrzych ludzi na swiecie, jakim jest Abramovic... Pieniadze rzadza swiatem :/

Patyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 15:01   #166
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

Cytat:
no i nastal wielki smutek. Zaluje ze wygral football defensywny, ze wygrał cham i cwaniak Mourinho, ze wygrala druzyna znacznie slabsza. Zaluje ze najlepsza druzyna w Europie odpadla juz w 1/8. Zaluje ze swietny arbiter Collina uznal bramke Terry'ego.
gdyby mourinho był piłkarzem to założe się że większe fochy by pokazywał .Dla mnie to rozkapryśona gówniara, przynajmniej tak się zachowuje.Do każdego trenera coś ma , to istna prowokacja.
Cytat:
Chelsea kibicuje dłużej niż 5 lat więc sorry..
tylko od dwóch lat dopiero zaczęli coś znaczyć bo wtedy byli zerem pogrążającym się spadkiem .tylko z przyjściem kasy romka zaczęli istnieć .Nietrudno bawić się w menedżera z edytorem
stare 09-03-2005, 15:14   #167
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Adios Barca!
Takie jest życie.
Pozatym chyba mi nie powiesz że np.Valdes nie zawalił meczu ??
3 bramki ma zawalone(pierwszej za wolno podszedł do Gudjohnsena,2 fatalna interwencja,3 zza szybkie wyjście do Duff'a).
Pozatym niedawno słyszałem że Eto'o jest rewelacyjnym napastnikiem n/c do jego akcji na pustą bramkę.
Chyba Samuel ma za dobrej psychiki....
Bardzo dobrze ujeli to komentatorzy.
"Barcelona to drugi Real" i mają rację.
Bo co robi w drużynie która chce wygrać LM i PD taki Oleguer??
Albo Gio??Pasują do tego klubu jak Pavon i R.Bravo do Realu M.
Zresztą FIFA i UEFA zabroniły arbitrom rozważanie akcji na podst. Repleyów...A na pewno ani ja ani ty bez powtórki nie widziałeś tam faulu...A co dopiero stary Colina??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 15:18   #168
klim
· ҝℓıм ·

Domyślnie

Szkoda, ze odpadl zespol grajacy najpiekniejsza pilke na starym kontynencie...Barca popelnila zbyt duzo bledow w obronie przez co stracila glupie bramki zaraz na poczatku spotkania i wiaomo juz bylo, ze o awans bedzie niezwykle ciezko.Dzieki geniuszowi Ronaldinho Barsie udalo sie zdobyc 2 bramki i wygladalo na to, ze jednak to Blaugrana awansuje do cwiercfinalu.Jednak nadeszla 76 min i Terry zdobyl bramke, ktorej nie powinna zostac uznana...Ewidentnie carvalho przytrzymywal Valdesa !!! Ja sie pytam od czego sa ***** sediowie liniowi ?!? To oni powinni widziec takie sytuacje!!!
Mi osobiscie bardzo niepodoba sie styl gry chelsea.Grajac u siebie cofaja sie zmuszajac przeciwnikow do ataku pozycyjnego..rozumiem *****, ze moga grac tak na wyjezdzie z jakims ciezkim przeciwnikiem, ale nie ***** u siebie!!co t w ogole jest za styl ale najbardziej wqrwia mnie wielki pan mourinho, jaki to ***** z niego sie cwaniaczek sie zrobil!Moze i jest dobrym strategiem i taktykiem, ale druzyny prowadzone przez niego - tak Porto jak i Chelse - graly i graja bardzo ****owy dla oka futbol!!

Ciesze sie bardzo z awansu Milanu i mam nadzieje, ze to wlasnie mistrzowie Włoch trafia w 1/4 na chelsea i, ze skopia dupe druzynie romka i mourinho ! !
stare 09-03-2005, 15:41   #169
klim
· ҝℓıм ·

Domyślnie

Cytat:
3 bramki ma zawalone(pierwszej za wolno podszedł do Gudjohnsena
o ***** znawca sie znalazl
Cytat:
2 fatalna interwencja
to, co moze mial zrobic jak byl rykoszet ?!?
Cytat:
3 zza szybkie wyjście do Duff'a
skoncz juz filozofowac
Cytat:
Pozatym niedawno słyszałem że Eto'o jest rewelacyjnym napastnikiem n/c do jego akcji na pustą bramkę.
no bo jest ***** rewelacyjnym napastnikiem, a kazdemu moze sie przytrafic slabszy wystep !
Cytat:
"Barcelona to drugi Real"

Cytat:
tacy pilkarze jak np. Oleguer, Valdes i Iniesta to wychowankowie klubu i sa potrzebni temu zespolowi, a Gio jest jednym z lepszych lewych obroncow na swiecie, ale jak w przypadku Eto'o wczoraj zagral slaby mecz

A poza tym to zamilcz kolego !
stare 09-03-2005, 15:41   #170
braves
Legijny

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do braves Wyślij wiadomość na gg do braves
Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)

tylko od dwóch lat dopiero zaczęli coś znaczyć bo wtedy byli zerem pogrążającym się spadkiem .tylko z przyjściem kasy romka zaczęli istnieć .Nietrudno bawić się w menedżera z edytorem
Jesteś ŚMIESZNY tak pisząc, bo to tylko świadczy o tym, że nic nie wiesz o historii tej drużyny i lepiej wogóle się nie odzywaj bo to wstyd i kompromitacja. Poczytaj o takich panach jak Zola albo Vialli lub Gullit. Naprawdę przestań sie kompromitować... Biedactwo nie może znieść porażki... Kiedyś Cię życie nauczy <papa>
stare 09-03-2005, 15:41   #171
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Jak dzieci się zachowujecie... Może smoczki i do żłobka? Gdyby Eto'o trafił do pustej bramki to byście srali na rzadko w podarte majty, a że nie trafił to już nie moja wina. Jesteście takimi kibicami Barcy, że współczuję temu klubowi. Lubię ten klub coraz mniej, jeśli Ronaldinho był taki pewien zwycięstwa to niech zejdzie z podniesioną głową, bo zagrał nienajgorsze spotkanie, a nie się leje z ochroną stadionową. Znalazł sobie frajer pretekst do bójki (jak zawsze zresztą)... Gdyby Barca była taka wspaniała za jaką ją uważacie to roznieśliby w pył Chelsea, a nie po 20 minutach dostawali w dupę 3:0... I odwalcie się pajace od Mourinho, bo jest to geniusz trenerski o jakim możecie sobie w Barcelonie pomarzyć. Jeśli uważacie go za pajaca, to może przypomnijcie sobie stare mecze z Mistrzostw Świata, czy Europy, kiedy to największym pyskolem i pajacem był nikt inny a Frank Rijkaard... Dostaliście po dupie, jak najbardziej zasłużenie. Nie umiecie przegrywać, nie będziecie grać...
stare 09-03-2005, 15:43   #172
doofy
Bolek :D

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do doofy Wyślij wiadomość na gg do doofy
Domyślnie

Cytat:
Super_Lux napisał(a)
3 bramki ma zawalone(pierwszej za wolno podszedł do Gudjohnsena,2 fatalna interwencja,3 zza szybkie wyjście do Duff'a).

"Barcelona to drugi Real" i mają rację.
Zresztą FIFA i UEFA zabroniły arbitrom rozważanie akcji na podst. Repleyów...A na pewno ani ja ani ty bez powtórki nie widziałeś tam faulu...A co dopiero stary Colina??
:(

oh jakie to wszystko proste było, co to było obronić strzał z 10 metrów, sam na sam i rykoszet, ostatni strzał Terry'ego też mógł obronić! przciez mógł się razm z Kurvalhio rzucic. Pewnie ty byś to wszystko obronił z palcem w dupie;]

psychika... zobaczymy czy Beckham będzie strzelał karniaka z Juve jeśli się okazja nadarzy
Oleguer gra bo Marqez i Edmilson sa kontuzjowani, a GIO faktycznie słabo zagrał.
A od czego stary Collina ma sędziów liniowych??
stare 09-03-2005, 15:54   #173
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

Cytat:
Poczytaj o takich panach jak Zola albo Vialli lub Gullit. Naprawdę przestań sie kompromitować... Biedactwo nie może znieść porażki... Kiedyś Cię życie nauczy <papa>
no to co z tego że mieli takich piłkarzy?Jak i tak nic szczególnego nieosiągnęli ...A pozatym turlaj dropsa ż tą całą czelsi i wygrywajcie nawet tą CL ,pieniądze robią swoje
Cytat:
I odwalcie się pajace od Mourinho, bo jest to geniusz trenerski o jakim możecie sobie w Barcelonie pomarzyć
tyle że on tego całego kunsztu się uczył właśnie w barcelonie .Był asystentem Van Gaala .
Cytat:
Znalazł sobie frajer pretekst do bójki (jak zawsze zresztą)
no teraz toś przegiął widelec .Mam ci przypominać ile to razy twoi fajterzy z santiago imitowali tajsona i robili bójki .Zwłaszcza beckuś i gutierrez Masz browara bo tesz zaznasz gorycz porażki o 23:00
Cytat:
kiedy to największym pyskolem i pajacem był nikt inny a Frank Rijkaard.
ja tylko pamiętam jak opluł sammera ,gdyż on go po rasistowsku wyzywał
stare 09-03-2005, 16:02   #174
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)
Masz browara bo tesz zaznasz gorycz porażki o 23:00

Wątpię... Ale gdyby tak było, to nie będę klął na Fabio Capello, że nie pozwolił nam więcej goli na MŚ '74 strzelić. Nie szukam takich pretekstów, porażkę przyjmę z podniesioną głową i uszanuję przeciwnika...

Cytat:
Nadrób zaległości... Piłkarze Lazio razem wzięci to przy tym pikuś...
stare 09-03-2005, 16:05   #175
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

Cytat:
Nie szukam takich pretekstów, porażkę przyjmę z podniesioną głową i uszanuję przeciwnika...
heh grę juve także przyjął bym z szacunkiem , bo oni to mają we krwi zimny futbol a pozatym to świetny klub i mam nadzieje że z dwójki Milan Juve ktoś wygra
stare 09-03-2005, 17:10   #176
George89

Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)

Poprawka. Oplul Voellera i potem mala szarpaninka byla. Do dzis obaj panowie za soba nie przepadaja Ot takie male sprostowanie.

Swayzi, zebys poprzednia wymiane zdan nie odebral jako przejaw jakies niesympatii. Na ochlode tej wymiany zdan

sig by Cyrex
FORZA JUVE
stare 09-03-2005, 17:30   #177
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Błąd Colliny zadecydował

Zignorował sędziego liniowego ,który pokazał że Carvalho faulował i dał awans do ćwierćfinału „The Blues”.
Collina był wczoraj nieskazitelny. Faul Ricardo Carvalho na Victorze Valdesie i błąd włoskiego sędziego zadecydował o czwartej bramce dla Chelsea . Gdyby najlepszy sędzia świata spojrzał na arbitra liniowego, który podnosił chorągiewkę to awans Johnowi Terry’emu i Jose Mourinho przeszedł by koło nosa.

Później Frank Rijjkard protestował by Collina skonsultował się ze swoim asystentem ,ale doświadczony sędzia był pewien swojej decyzji. Okazało się że decyzja była błędna, przez ostatnie 18 minut (z doliczeniem) Barcelona nie strzeliła bramki i zakończyła swoja przygodę w europejskich pucharach. Trener Azulgrany nalegał by Pierlugi Collina zobaczył powtórkę bramki strzelonej w 76 minucie. Sędzia liniowy widział że Ricardo Carvalho przytrzymuje bramkarza gości ,który próbuje obronić swój zespół przed utratą bramki ,ale Terry podwyższył z 3:2 na wynik 4:2 dla ‘Niebieskich’. 45 letni Collina mimo wszystko obstaje przy decyzji która premiuje Chelsea

Niestety w tym przypadku się pomylił i zrobiło się 4-2. W drugiej połowie Collina popełnia kolejny błąd. Nie dostrzega faulu na Eto’o ,który był faulowany w polu karnym. Zupełnie inaczej rozdawał kartki, pokazał 5 żółtych kartoników (3 dla Chelsea, 2 dla Barcy) widział także 27 fauli gospodarzy oraz 13 Blaugrany. Ponadto, był skrupulatny ustawiając mury i niechcący sprowokował groźna kontrę Barcy, "czesząc" piłkę łysina, kiedy schylał się usiłując uniknąć piłki. Collina pozwolił grać, miał rację przy spalonych.

Zostawiając na marginesie jego gafę, można by mu przypiąć jeszcze jedna łatkę: brak silnej ręki podczas incydent ów, jakie miały miejsce po zakończeniu gry, kiedy wybuchła sprzeczka obok wejścia do tunelu do szatni.

n/c...
stare 09-03-2005, 18:14   #178
doofy
Bolek :D

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do doofy Wyślij wiadomość na gg do doofy
Domyślnie

a może pan Collina wraz z tą decyzją przelał sobie na konto pare milionów euro
stare 09-03-2005, 19:19   #179
Patyk
|| CF || GieKSiarz ||

Wyślij wiadomość na gg do Patyk
Domyślnie

no ja bym sie nie zdziwil jakby dostal premie za ten meczyk...

Patyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 21:27   #180
Suchy
Banned

Domyślnie

Real wdupcza .. :(
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania