FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 11-08-2012, 13:06   #501
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

pyszne są te Lays Strong: Diabelski Cheddar, Wasabi to chrzan, mi to nie pasuje w chipsach ni pasuje. A Cheddar bardzo dobry, szkoda tylko że to edycja limitowana :<
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 15:48   #502
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Pora odkopać ten zasłużony i zajefajny temat

Nowa Hoop Cola: Korzenna - niebo w gębie! Lekki pomarańczowy posmak i w ogóle lepsza od wiśniowej. Ale cytrynowej nic nie pobije.
I Crunchips: Ser - szynka, też bardzo dobre. Zgapili od tap czipsów, ale co tam Zrobili to po prostu lepiej od "Biedronkowców". Ale cena lekko odstrasza.

"Odpoczynek" od forum.
HiguainRM. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 17:00   #503
przebos
Legenda

Domyślnie

Jeśli chodzi o korzenne napoje, ostatnio zniknęła z półek w Biedronce Winter Cola, znakomity smak, w miarę tania, idealna na gorące dni i upały, mam nadzieję, że wróci.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 18:24   #504
Grzesio.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Grzesio. Origin: Grzesio1812
Domyślnie

Cytat:
Napisał HiguainRM. Zobacz post
Pora odkopać ten zasłużony i zajefajny temat

Nowa Hoop Cola: Korzenna - niebo w gębie! Lekki pomarańczowy posmak i w ogóle lepsza od wiśniowej. Ale cytrynowej nic nie pobije.
I Crunchips: Ser - szynka, też bardzo dobre. Zgapili od tap czipsów, ale co tam Zrobili to po prostu lepiej od "Biedronkowców". Ale cena lekko odstrasza.
dla mnie nic nie przebije Crunchips Chakalaka, oprócz nich jadam jeszcze wspomniane przez czipsy z biedronki

tak z ciekawości - próbował ktoś zechlać Lays Piekielne Wasabi? Ja nie mogę tego nawet przełnąć... pomijając, że są piekielnie ostre sam ich smak obrzydza...
stare 10-08-2013, 18:33   #505
Gustav.
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Gustav.
Domyślnie

Piekielne Wasabi próbowałem. Kupiłem jedną paczkę, przełknąłem kilka ale są dla mnie troszkę za mocne :/ Ponadto ich smak mi nie podchodzi. Resztę paczki dałem cyganowi z osiedla a ten wciągnął je w kilka sekund
Gustav. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 20:08   #506
Falnin
Senior

Domyślnie

Piekielne Wasabi to jedyne Lays, które są ostre. Szkoda tylko, że mają beznadziejny smak. Chilli są wręcz słodkie, a piri-piri, choć mi bardzo smakują, to nie są zbyt ostre.
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 21:06   #507
Gucio
Coś się popsuło

Wyślij wiadomość na gg do Gucio
Domyślnie

W moim przypadku gdzieś po dziesiątym chipsie jakoś zaczynają wchodzić.
Gucio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 21:12   #508
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ostre te chipsy są, ale smaczne- już nie. te, które najczęściej jadałem ostatnim razem to te biedronkowe ser-cebula, te grubsze, ale zwykłe też są dobre. ale te, na które ostatnio polowałem, a nie mogłem nigdzie znaleźć, to Lay'sy paprykowe w zielonym opakowaniu (nazwa wyleciała), w sam raz ostre, bardzo smaczne, oraz Lay'sy o smaku kurczaka z pieprzem. bardzo dobre.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 21:14   #509
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Tak jak pisałem kilka postów wyżej chipsy wasabi (-), ale za to znalazłem coś dużo lepszego z tym chrzanem - orzeszki ziemne od Lorenz, są przepyszne, kiedyś z kumplem robiłem zawody, kto zje więcej, później przyszedł trzeci i chciał pokazać, jakim jest koksem i wyzerował tak mniej więcej 1/4 paczki, po chwili był cały czerwony na twarzy i aż padł na ziemie, po kilkudziesięciu sekundach wstał i powiedział, że nigdy więcej tego nie zje Ja maksymalnie zjadłem chyba 13/14
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 21:24   #510
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Tak jak kiedyś pisałem: Ostre Chilli to dla mnie malina posypana słodką papryką, w ogóle nie są ostre, nic, a nic...
Piri Piri już lepsze, ale brakuje tego czegoś, jeszcze "pikanterii". Kiedyś było najlepsze z tej serii DIABELSKI CHEDDAR! Niebo w gębie, zgapione od Kranczów, ale lepsze od nich. Szkoda, że to była tylko edycja limitowana...
Wasabi jadłem raz i pół paczki wylądowało w koszu. Po piątym chipsie nie wytrzymałem i resztę ojciec opitolił, nie wiem jakim cudem zjadł pół paczki

"Odpoczynek" od forum.
stare 10-08-2013, 21:30   #511
Matius22
Balo is PrO.

Wyślij wiadomość na gg do Matius22
Domyślnie

Ja szczerze z serii Lay's Strong zjadłem tylko ostre Chili, ale bardzo mi smakują. Nie lubię ostrych smaków, więc to dla mnie idealne "czipsiochy".
Co do Fast-Food'a - Jakoś jest czas, że pójdę 2 razy w miesiącu, a jest czas, że przez 2 miesiące nie pójdę ani razu. Najbliżej mam Maca(ze 500m), ale tak jak piszę, lubię wbić przy okazji na "Szejka", ale hamburgery rzadko. Najbardziej na obiad lubię wszamać:
Zupa: Rosół
2. danie: schabowy z piersi(tak wiem, że to nie schabowy, ale ja to tak nazywam), ziemniaczki z koperkiem i tłuszczem + ogóreczki konserwowe/surówka(żydowska, z marchewki i kapusty)
2. ulubiony obiadek:
Zupka: Szczawiowa
2. danie: ziemniaczki z koperkiem i tłuszczem, 2 jajka sadzone + kefir.
Kolacja: najczęściej chleb z serem i ketchupem(3-4 kromki) lub jajecznica. Czasami gotowane parówki.

PS. 200 post
Matius22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 21:38   #512
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Kolego piona! Też nazywam pierś jako "schabowy"
U mnie Mac ma zacząć się budować i stanie pod koniec października. Nie powiem, coś wszamię, ale nie jakiegoś burgera... Bardziej jakąś tortillę czy cuś w tym stylu.
Ja najbardziej szamać lubię krokieciki, schaboszczaka, spaghetti, pierogi: ruskie i z mięsem i makaron z twarogiem. Z zup to wszystkie lubię, ale najbardziej żurek i pomidorową, oczywiście z ryżem!
Oczywiście nie ma dnia bez słodkiego. Jakiś budyń, galaretka, czy zwykły baton. To jest to!

"Odpoczynek" od forum.
stare 10-08-2013, 22:00   #513
Matius22
Balo is PrO.

Wyślij wiadomość na gg do Matius22
Domyślnie

Spaghetti miałem dzisiaj. Najbardziej lubię z sosem Boloniese(nie wiem jak to się pisze ) i kawałkami mięsa mielonego.
Co do krokietów, to przez 2 dni raz na miesiąc można zjeść. Lubię także wsunąć rybkę smażoną z frytkami i surówką. Pierogi też lubię, ale tylko z mięsem. Tak ogólnie to lubię każde mięso owinięte w ciasto(czyli pierogi, kluski itp.). Jak mam smaka, to zjem też wątróbkę z frytkami. Z takich innych f-f to lubię sajgonki z Sphinx'a i kebab z "kebabowni" na dole ulicy.
Matius22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 22:07   #514
werpak
Kujawski Dzik #2

Wyślij wiadomość na gg do werpak
Domyślnie

Mam pytanie bo zaciekawiło mnie to, robi się u was 2 dania na obiad? U mnie nie ma takiego zwyczaju i w wielu znajomych domach również nie robią, Ja nie wyobrażam żeby na obiad wsunąć talerz zupy a do tego ziemniaki i jakieś mięsko. Jeśli na obiad są jakieś naleśniki, placki ziemniaczane itp to rozumiem, że jakąś zupkę można zjeść do tego ale tak do ziemniaków i schabowego to raczej już nie
stare 10-08-2013, 22:11   #515
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

U mnie podobnie - albo zupa, albo coś konkretniejszego, ale z reguły jest jedno danie na obiad. Dwudaniówki zdarzają się przy gościach, urodzinach itp.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 22:12   #516
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Rzadko mam dwa dania. Właśnie jak jakieś placki czy coś "lżejszego" to zupa też na stole, a jak jakieś mięcho z ziemniorami, czy spaghetti to więcej już się nie wsunie. A do tego przecież jeszcze potem jakiś deser niektórzy jedzą... Tyć nie umierać

"Odpoczynek" od forum.
stare 10-08-2013, 22:13   #517
dertas
Kujawski Dzik #3

Wyślij wiadomość na gg do dertas
Domyślnie

również

nabiję posta
stare 10-08-2013, 22:16   #518
Gucio
Coś się popsuło

Wyślij wiadomość na gg do Gucio
Domyślnie

U mnie to tylko czasami jest jakieś drugie danie, zależy to czy mamie chce się robić coś więcej do jedzenia. Ale z reguły u mnie jest tylko jeden obiad.
Gucio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 22:23   #519
Rafael.
One Shot, One Kill...

Domyślnie

Cytat:
Napisał werpak Zobacz post
Mam pytanie bo zaciekawiło mnie to, robi się u was 2 dania na obiad? U mnie nie ma takiego zwyczaju i w wielu znajomych domach również nie robią, Ja nie wyobrażam żeby na obiad wsunąć talerz zupy a do tego ziemniaki i jakieś mięsko. Jeśli na obiad są jakieś naleśniki, placki ziemniaczane itp to rozumiem, że jakąś zupkę można zjeść do tego ale tak do ziemniaków i schabowego to raczej już nie
hehe też nie mam takiego zwyczaju jadania dwóch dań bo po prostu nie daje rady. Ulubione potrawy to raczej oklepane rzeczy: schabowy+ziemniaki, rosół albo krupnik (nie, nie chodzi o wódkę ).
Rafael. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2013, 22:24   #520
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

Za to u mnie na kolacje królują "chemikalia". Jakaś zupka z proszku, czy inne danie w 5 minut. W najlepszym wypadku to pizza mrożona, czy jakiś inny fajny kąsek. Ostatnio zbrzydła mi "cukinia po studencku"(wiadomo, cukinia + jajo + buła). Jak to "urozmaicić"?

"Odpoczynek" od forum.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania