FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-01-2018, 01:26   #1701
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Czarne lustro

stare 08-01-2018, 14:39   #1702
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

dobry wieczur, jestem n00bem, więc pragnąłbym zapytać, czy ktoś mógłby polecić jakieś seriale? oprócz 'Narcos' i 'Gry o tron', bo o nich wiem, trąbią o tym wszędzie

Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2018, 16:08   #1703
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Master of None, Unbreakable Kimmy Schmidt, GLOW, Girlboss, American Crime Story, Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (serio, fajne na nudne wieczorki), The Good Place, Taboo, Young Pope, Channel Zero: Candle Cove + wszystko od Marvela. Nie pamiętam dokładnie czy wszystkie były dobre, ale mam je ocenione na powyżej 5/10.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2018, 19:41   #1704
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Jeśli lubisz Szkocję XVIII wieku, intrygi i historię w tle to polecam serial Outlander. Mnie mega wciągnął, jestem w połowie II sezonu.
stare 08-01-2018, 21:31   #1705
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Do Szkocji to nie mam zdania, ale historia mnie nawet fascynuje, więc też się może wciągnę. Ale na razie nie jestem z tych, co w jeden dzień obejrzą cały sezon, więc to chyba za jakieś dobrych parę miesięcy

Co myślicie o "The Crown"? Też zbiera wiele pozytywnych recenzji.
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 08-01-2018, 21:45   #1706
przebos
Legenda

Domyślnie

ja polecam the Crown, chociaż nie oglądałem jeszcze s02, to pierwszy mi się podobał.

Skoro jesteś noobem, to może ja polecę jakieś oczywistości typu Breaking Bad, Stranger Things, Peaky Blinders, Shameless (świetna komedia, komediodramat właściwie. Wydaje mi się ciągle jakoś mało popularny, chociaż powoli coraz więcej znajomych się za to zabiera), The Knick, Utopia, Westworld, Fargo czy może Big Little Lies z ostatnich. Jeżeli to zbyt duże oczywistości i to widziałeś, to sorry

Jeżeli oczekujesz czegoś cięższego z klimatem to seriale takie jak Westworld, PB czy Fargo. Jeżeli bardziej rozrywka to Shameless czy nawet animacje typu Bojack/Rick and Morty lub Trollhunters na Netfliksie polecam. Utopia natomiast ma mało odcinków, a pierwszy sezon w szczególności to czysta rewelacja, też produkcja mało popularna wśród moich znajomych. The Knick też super klimat, taki niby lekarski, ale z początków XX wieku, opowiada o początkach chirurgii + super muzyka. Taboo bym też dopisał do takich produkcji, które opowiadają wydarzenia sprzed stu (i więcej) lat.

Z takich bardzo znanych, których nie widziałem, a prawdopodobnie warto zobaczyć to Opowieści podręcznej, Vikings, Dark, Sherlock, Młody papa i Gomorra.

Ostatnio edytowane przez przebos ; 08-01-2018 o 21:53
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2018, 22:31   #1707
Veriak
Stały bywalec

Domyślnie

Zależy czego oczekujesz od serialu - wybuchów czy spokojnej akcji
Z II WŚ to klasyki jak Kompania Braci i Pacyfik.
Jakieś sprawy związane z gangsterką to Peaky Blinders i Suburra (Gomorra podobno lepsza, ale nie widziałem).
Sprawy historyczne to Last Kingdom, Vikings, Marco Polo czy mój top wśród seriali Black Sails.

A The Crown szczerze polecam, skończyłem niedawno 2 sezon i cały czas trzyma poziom.
stare 08-01-2018, 22:35   #1708
Perejra
AL KAPONE

Domyślnie

nk jakiś serial o II wojnie, front zachodni lub afryka
stare 08-01-2018, 23:06   #1709
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Veriak Zobacz post
Zależy czego oczekujesz od serialu - wybuchów czy spokojnej akcji
na razie to jestem januszem, chcącym się wczuć w te wszystkie tasiemce, bo niekiedy to kvrwa nie wiem czy te ludzie gadajo więc gustów nie mam jeszcze jakoś wysublimowanych. na początek będzie leciał "Narcos", a potem się zobaczy, będę jechał losowo.
stare 10-01-2018, 18:48   #1710
przebos
Legenda

Domyślnie

The End of the Fucking World na netfliksie, polecam! Do machnięcia w jeden wieczór, osiem 20-minutowych odcinków. Fajna historia, taki lekko przygodowy komedio-dramat od Channel 4, z duzą dozą czarnego humoru i fajnym zakończeniem. Oby nie zrobili drugiego sezonu.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-01-2018, 02:27   #1711
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Ostatnia scena Mr Robot s03 to największy masterpiece ever. Ten serial nie jest żadnym marnym 10/10, tylko co najmniej 40/10.
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania