FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 12-01-2013, 17:14   #5361
gtrp800
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sztermelinho Zobacz post
Jesteś pewien, że grasz karierę jako zawodnik, bo opisałeś dokładnie taki sam problem który występuje podczas kariery grającym menedżerem.
Jestem pewien, robię nową karierę, daję w lewo na zawodnika, bo domyślnie "stoi" na menedzerze i zaczynam.
A na końcu po udanym sezonie zawodnikiem są oferty z różnych klubów jako menedżer

Czy ktoś pomoże???

Ostatnio edytowane przez gtrp800 ; 12-01-2013 o 21:02
gtrp800 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2013, 18:27   #5362
Salas
Nowicjusz

Domyślnie

Żeby nie zaśmiecać tematami tutaj zapytam
Jak zrobić aby taką jakby moją Lige Mistrzów? Mam fife od tyg. wiec jescze sie gubie może ktoś powiedzieć?
Salas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-01-2013, 16:12   #5363
gtrp800
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sztermelinho Zobacz post
Jesteś pewien, że grasz karierę jako zawodnik, bo opisałeś dokładnie taki sam problem który występuje podczas kariery grającym menedżerem.
mógłbyś dać linka do tego problemu, może coś tam znajdę
thx
stare 14-01-2013, 16:33   #5364
Kosta
Eden Hazard

Domyślnie

Pomóżcie, bo ja tu mam pytanie, czy jeżeli będę grał w FIFA 13 na PS Vita, to będę mógł grać w Ultimate team?
Kosta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2013, 14:16   #5365
IAmUnited
Nowicjusz

Domyślnie

Mam taki problem w trybie kariery w Fifie 12. Gram na Xbox 360 i w moim klubie w trybie kariery żaden zawodnik się nie rozwija. Może maksymalnie 2-3 punkty ale na tym sie kończy. Da się cos z tym zrobic? Bo jak np. patrze na Borussie Dortmund to po 1 sezonie Goetze ma ogółem 89, więc podskoczyło mu aż o 5 a w moim klubie tak się nie dzieje nawet, gdy wystawiam zawodnika co mecz... Co robić? Raz widziałem gdzieś temat w którym ktoś tam miał całkiem na odwrót, ponieważ to w jego klubie zawodnicy się rozwijali a w innych nie. Raz zrobiłem taki mały eksperyment i przesymulowałem cały sezon tzn. składy i to wszystko ustalał asystent i o dziwo niemal każdemu zawodnikowi wzrosły umiejętnosci, podczas gdy u mnie podlepszył sie 1 zawodnik o jeden punkt Większość meczy symuluje, nie gram.

Ostatnio edytowane przez IAmUnited ; 15-01-2013 o 14:21
IAmUnited jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2013, 19:24   #5366
Kosta
Eden Hazard

Domyślnie

Ponieważ potrzeba sporo czasu, a piłkarze mają ogreślony potencjał.
Kosta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2013, 10:14   #5367
IAmUnited
Nowicjusz

Domyślnie

Kosta- ok rozumiem ale żeby np. taki De Gea mając chyba 22 lata przez 3 sezony rozwinie się nwm o punkt? Myślę że to troche by była przesada podczas gdy w innych klubach zawodnicy w tym samym wieku (wszyscy, nie tylko ci o dużym potencjale) rozwijają się o 5 punktów w ciągu sezonu a u mnie 1 w ciągu 3 sezonów.
stare 17-01-2013, 18:07   #5368
gtrp800
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtrp800 Zobacz post
Witam,
Piszę tutaj jednego z pierwszych postów, także proszę o wyrozumiałość...
Mam tak od początku, kończę pierwszy sezon jako zawodnik (WG) i dostaję oferty tylko jako MENEDŻER.
Nie wiem co mam robić, EA olewa sprawę jak zwykle, a na forum na którym jestem od ponad roku pomocy nie mogę uzyskać, być może nikt inny takiego problemu nie ma.
Jest to wnerwiające, bo co to za zabawa jak można grać w klubie tylko jeden sezon?
pozdrawiam
Panowie, czy powodem mojego problemu może być fakt iż WG ma w metryce urodzenia 1979?
Miałby 34 lata- ma to związek?
stare 18-01-2013, 12:43   #5369
IAmUnited
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtrp800 Zobacz post
Panowie, czy powodem mojego problemu może być fakt iż WG ma w metryce urodzenia 1979?
Miałby 34 lata- ma to związek?

Myślę, że to może być kluczowe w tej sprawie ;d Zmień wiek na 16 lat, zacznij kariere od nowa i możesz grać dość długo (chyba 15 sezonów max i jeśli przejdziesz np. po 6 sezonach na menedżera to i tak zostaje ci tylko 9 sezonów gry jako menedżer)

EDIT.

Co do mojego poprzedniego problemu został rozwiązany, ale nie nacieszyłem się zbyt długo. Po około godzinie gry gry miałem kolejne zmartwienie. W zimowym oknie transferowym w Man United jeden z czołowych piłkarzy poprosił o transfer. Byłem ździwiony, bo poprosił o niego (!) Wayne Rooney. Od razu zainteresowanie od 10 klubów, ale wszystko pobił Real Madryt proponująć (!) 108,5 mln funtów. Chciałbym wiedzieć jak zniechęcić zawodnika do odejscia, mimo, że RM zaoferował tak niebotyczną sumę. Oczywiście chciałbym mieć tyle pieniędzy zwłaszcza, że to mój 1 sezon, ale po prostu nie umiem sprzedać Wayne'a. Za bardzo go lubię, żeby od tak go sprzedać. Co robić ?

Ostatnio edytowane przez IAmUnited ; 18-01-2013 o 16:42
stare 18-01-2013, 18:21   #5370
Casi
!@#$%^&*()_

Domyślnie

Cytat:
Napisał IAmUnited Zobacz post
Co do mojego poprzedniego problemu został rozwiązany, ale nie nacieszyłem się zbyt długo. Po około godzinie gry gry miałem kolejne zmartwienie. W zimowym oknie transferowym w Man United jeden z czołowych piłkarzy poprosił o transfer. Byłem ździwiony, bo poprosił o niego (!) Wayne Rooney. Od razu zainteresowanie od 10 klubów, ale wszystko pobił Real Madryt proponująć (!) 108,5 mln funtów. Chciałbym wiedzieć jak zniechęcić zawodnika do odejscia, mimo, że RM zaoferował tak niebotyczną sumę. Oczywiście chciałbym mieć tyle pieniędzy zwłaszcza, że to mój 1 sezon, ale po prostu nie umiem sprzedać Wayne'a. Za bardzo go lubię, żeby od tak go sprzedać. Co robić ?
To zależy czy zarząd pozostawił decyzję tobie czy sam postanowi go sprzedac .
Casi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2013, 18:39   #5371
gtrp800
Nowicjusz

Domyślnie

@IAmUnited

Dzięki za wskazówkę, skończę sezon i napiszę czy pomogło
stare 21-01-2013, 13:54   #5372
yoda
Nowicjusz

Domyślnie Nie widze z jakim uzytkownikiem gram.

Witam jestem tu nowy i mam taki problem jak gram w fife 12 online na pc np. w lige to nie widzę nazwy lub ksywy swojego przeciwnika.Jak mozna to ustawić albo sprawdzić?
yoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2013, 12:44   #5373
mariuszandrzej
Nowicjusz

Domyślnie

Witam mam taki problem ze nie moge sie polaczyc ze znajomym zbeby zagrac meczyk, gralismy juz razem nawt udalo mi sie puchar wygrac a teraz jak ktorys z nas przyjmuje zaproszenie to po chwili wyskakuje brak polaczenia z przeciwnikiem i to dziala w obie strony pomozecie?
mariuszandrzej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2013, 17:40   #5374
kamilooo27
Nowicjusz

Domyślnie fifa 12

mam pelna wersje gry fife 12 zakupiona w sklepie i zainstalowalem ja i jak chce wlaczyc to wlacza sie i wywala do pulpitu i pisze wyszukiwanie problemu...i pisze program przestal dzialac poprawnie z powodu wystapienia problemu wie ktos co zrobic zeby dzialalo albo o co chodzi ?

patrzylem na wymagania i mam dobrego kompa wiec o co biega?
kamilooo27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2013, 18:44   #5375
Domino
Gość

Domyślnie

@up

Zajrzyj do FAQ w dziale FIFA 12, kilka sposobów na wywalanie do pulpitu było tam opisane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 10:13   #5376
yoda
Nowicjusz

Domyślnie

Nikt mi nie pomoże???
stare 29-01-2013, 10:51   #5377
gincu7
Nowicjusz

Domyślnie

Siema, mam problem z fifa 12 na ps3. Mianowicie mam ręcznie zaktualizowane składy. Ostatnio niestety te składy się nie ładują- czasem wszystko jest w porządku, żeby następnego dnia, były stare zespoły. Nie mam pojęcia od czego to jest zależne i jak to naprawić :/
gincu7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 15:55   #5378
yoda
Nowicjusz

Domyślnie czy ktos mi pomoże????????

Cytat:
Napisał yoda Zobacz post
Witam jestem tu nowy i mam taki problem jak gram w fife 12 online na pc np. w lige to nie widzę nazwy lub ksywy swojego przeciwnika.Jak mozna to ustawić albo sprawdzić?
Czy ktoś mi pomoże???
stare 01-02-2013, 11:07   #5379
IAmUnited
Nowicjusz

Domyślnie

Cóż, niestety moich problemów nie widać końca. Otóż, zacząłem nową karierę Manchesterem United i wydaje mi się że z ocenami ogólnymi moich zawodników jest coś nie tak. Pooglądałem pare odcinków z tego jak inni prowadzą kluby i coś mi się nie zgadza. Np. Rio Ferdinand na każdym odcinku miał ogółem 84 a w mojej karierze (składy domyślne) ma 87, natomiast Tom Cleverley na każdym odcinku miał ocenę 77, natomiast u mnie ma 73. Da się coś z tym zrobić, żeby było normalnie ? Spróbowałem skasować wszystkie składy i dalej nic. Rio Ferdinand 87, Tom Cleverley 73. Reszta chyba ok, choć nie jestem pewien.

Ostatnio edytowane przez IAmUnited ; 01-02-2013 o 11:12
stare 02-02-2013, 13:44   #5380
Jenko
Młody Wiedźmin

Domyślnie problem z savem

Siemanko , Mój problem jest mianowicie taki :

Mam 4 sezon obojętnie jakim klubem ( kariera menedzerska) i gdy wyłączam gre tak poprostu żeby wyjść do znajomych to gdy wracam i ładuję owego sejwa to
zacina mi się przy 100 % ładowania i mam zonka .....

Ktoś pomoże , albo raczej spróbuje mi wytłumaczyć czemu tak się dzieje???

PS: GRAM NA PS3

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania