FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 10-09-2017, 11:41   #10681
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Ktoś wie czy z czasem będzie więcej meczy w kolejce z VARem w naszej lidze? Z tego co słyszałem, na razie jest tylko jeden, bo sędziowie nie są wyszkoleni (nie wiem za bardzo co tu szkolić, w ciągu dnia można się tego nauczyć, no max w tydzień).
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2017, 12:36   #10682
Perejra
1948 & 1964

Domyślnie

to jest Polska, tu wszystko jest możliwe

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Perejra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2017, 12:53   #10683
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

sie mjymiec odezwoł

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
Ktoś wie czy z czasem będzie więcej meczy w kolejce z VARem w naszej lidze? Z tego co słyszałem, na razie jest tylko jeden, bo sędziowie nie są wyszkoleni (nie wiem za bardzo co tu szkolić, w ciągu dnia można się tego nauczyć, no max w tydzień).
Już był na meczu Bartosza Frankowskiego (albo Tomasza, jak podał oficjalny TT Wisły ), w kabinie siedział Marciniak, który dziś sędziuje Pogoń - Lech, więc chyba już nawet w tej kolejce będą 2 mecze z VARem.

I co do Pogoń - Lech - jak Lech wtopi, to będzie beka wpisująca się w legendarne 'nikt nie chce mistrza' Tabela będzie płaska jak decha. A Legia mimo swojej złej gry* i Wisła mimo ostatnich 3 porażek, gdzie porażką był remis z mizerną Lechią, będą tracić do lidera tylko 2 punkty

*nie wiem czy gorszej niż rok temu, jak niektórzy gadają - niech se porównają dorobek punktowy i pozycję, puchary na korzyść roku poprzedniego, wiadomo
stare 10-09-2017, 15:48   #10684
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

jaki słodziak <3
stare 11-09-2017, 17:00   #10685
Perejra
1948 & 1964

Domyślnie

co ja czytam. Juan Ramón Rocha, typo który doprowadził Panathinaikos do 1/2 LM i zrobił dwa mistrzostwa Grecji, zostaje nowym trenerem Ruchu xDDDDDDD

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
stare 13-09-2017, 09:28   #10686
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Magiera i Żewłakow zwolnieni z Legii.
stare 13-09-2017, 11:22   #10687
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

cooooo

Ostatnio edytowane przez przebos ; 13-09-2017 o 11:52
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-2017, 16:47   #10688
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Nowym trenerem Legii został Romeo Jozak. Chorwat.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2017, 14:10   #10689
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

http://weszlo.com/2017/09/16/przesmy...a-glowackiego/

Cytat:
Minęło już trochę czasu od tej decyzji, ale my wciąż nie potrafimy odpowiedzieć sobie na fundamentalne pytanie: jakim cudem ktoś uznał, że wszystko jest OK? Jakim cudem ktoś uznał, że nie można odkręcić sprawy, która jest ewidentną pomyłką arbitra? Zapytaliśmy zatem tego kogoś o zdanie - jest to Zbigniew Przesmycki, przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN. Jego rola przy decyzji Komisji Ligi jest znacząca, Komisja podejmując decyzję oparła się bowiem na interpretacji Kolegium Sędziów PZPN.

- Zaraz utniemy dyskusję i powiem panu dlaczego - zaczyna Przesmycki. - W regulaminie dyscyplinarnym Komisji Ligi jest napisane, że do pozytywnego rozpatrzenia odwołania musi mieć miejsce rażące naruszenie przepisów gry.

To nie było rażące?

Według mnie decyzja sędziego nie była rażącym naruszeniem przepisów gry. Dziękuję, nic więcej nie mam do powiedzenia. Podkreślam: chodzi o rażące naruszenie przepisów gry. Rażące! Tak jest napisane w regulaminie i to sprawa gremium, które takie a nie inne zapisy ustala. Może być to napisane inaczej, ale póki użyte jest słowo „rażące”, tak musimy to rozpatrywać. Jeśli pana zdaniem ta sytuacja jest rażącym naruszeniem przepisów – wymagania regulaminu dyscyplinarnego są spełnione i kartka powinna być nie być uwzględniana w rejestrze napomnień Arkadiusza Głowackiego. Dodam, że formalnie nie należy mówić o anulowaniu kartki, bo przepisy gry takiej czynności nie przewidują.

To jeśli ukaranie kartką zawodnika faulowanego zamiast faulującego nie jest rażące, to co w takim razie jest?

Z całym szacunkiem ale stwierdzenie, że to przeciwnik faulował pana Głowackiego jest nieuprawnione. Natomiast, rzeczywiście, nie mam wątpliwości, że pan Głowacki nie powinien zostać napomniany. Proszę pamiętać, że „rażące” to bardzo mocne określenie. Standardowo jest to np. pomylenie zawodnika ukaranego napomnieniem albo żółta kartka za symulację w przypadku, gdy dany piłkarz był ewidentnie wycięty. Nie ma ostrej definicji „rażącego naruszenia przepisów gry” i proszę sobie odpowiedzieć, czy sytuacja z panem Głowackim była takim rażącym naruszeniem przepisów. 20 lat temu, zgoda, to byłoby rażące naruszenie, bo atak na piłkę i jej trafienie załatwiało sprawę. A zagranie piłki przez pana Głowackiego było bardzo ewidentne. Ale teraz, jeżeli atak na piłkę jest wykonany bez zważania na bezpieczeństwo przeciwnika, jest karany napomnieniem nawet wtedy, gdy piłka jest ewidentnie trafiona.

Ale przecież Jurado sam go kopnął!

Pan Jurado był nieco spóźniony, oczywiście, i to przesądza o tym, że w mojej ocenie nie było faulu a tym samym kartki dla pana Głowackiego. Natomiast mówienie o faulu pana Jurado nie jest uprawnione. Ale zostawmy już rozważania na temat faulu – ten błąd, w moim rozumieniu, nie był rażącym naruszeniem przepisów gry i tyle. Ale możemy się tu różnić, to oczywiste. Przeanalizowaliśmy całą sytuację, wyciągnęliśmy wnioski i Bartek już wie dlaczego nie podjął prawidłowej decyzji.
Przesmycki ty betonie pierdolony

Naprawdę tak mnie zatkało to pierdolenie, że nie jestem nic więcej w stanie z siebie wydusić. Ktoś mi pierdolnie ten sloganik, że 'polscy sędziowie są lepsi niż hiszpańscy', to go kvrwa opierdolę jak burą sukę.
stare 16-09-2017, 17:06   #10690
Perejra
1948 & 1964

Domyślnie

polscy sędziowie w tym sezonie to jawny przekręt

stare 17-09-2017, 09:50   #10691
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

https://twitter.com/OwskiMateusz/sta...004231/video/1 elo, jestem Carlitos, przyszedłem z 3. ligi hiszpańskiej by znaleźć trudne wyzwania w lidze polskiej
stare 17-09-2017, 18:30   #10692
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Pierwsze niekrakowskie 'derby' Małopolski dla Sandecji! Skromnie, po cichu, bez fajerwerków, a tu dwa punkty do pierwszej trójki... Jest spoko

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2017, 21:03   #10693
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

i to jeszcze nie stadionie rywala
stare 19-09-2017, 02:35   #10694
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Nieoficjalnie: Waldemar Fornalik przejmie Piasta Gliwice.
stare 20-09-2017, 22:40   #10695
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

A Bartoszek idzie do Niecieczy, skończyło się rumakowanie

1.Bądź Wisłą Kraków
2.Graj w meczu Pucharu Polski przeciwko Koronie Kielce
3.Od 33 minuty graj z przewagą jednego zawodnika
4.Nie strzel mimo to nic do końca 90 minuty
5.Graj dogrywkę
6.Strać gola z rywalem, który kilkadziesiąt minut gra w osłabieniu
7.Nie strzel żadnego gola do końca dogrywki grając 90 minut przeciwko osłabionemu rywalowi
8.Odpadnij z Pucharu Polski i szykuj się na mecz ligowy grając 120 minut w środku tygodnia.

stare 20-09-2017, 23:35   #10696
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

87 minut w przewadze i obskoczyć wpierdol z niżej notowanym rywalem. No, no, szacuneczek .
Podśmiechvjki, a jutro moi pozoranci z Ruchem Zdzieszowice, mam nadzieje, że nie przyćmią Wisełki. Wszyscy się wykładają po kolei i do półfinału autostrada bez ekstraklasowej drużyny.

I mam nadzieje, że te ploty co dzisiaj wypłynęły to fake. Mam koszulkę Jędzy i jeśli to prawda to już raczej pozostanie sobie w szafie na wieszaku
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2017, 23:52   #10697
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Masz na myśli to, że Jędza był w grupie piłkarzy domagających się zwolnienia Magiery?
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2017, 16:32   #10698
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...t-karny-wideo/

+

no nie przyćmili

stare 21-09-2017, 23:15   #10699
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Masz na myśli to, że Jędza był w grupie piłkarzy domagających się zwolnienia Magiery?
Tak

Cytat:
Napisał Mączyński Zobacz post
wiem że nie powinienem się odzywać bo "TWOJEJ WISEŁCE TEŻ SĘDZIOWIE POMOGLI CHVJU"
Otóż to, więc czego się odzywasz chvju jak wiesz że nie powinieneś? i nie wykręcaj się tu linkami i obrazkami.

A na serio, o co chodzi z obrazkiem, bo nie widziałem całego meczu i nie kojarzę tej akcji.
Szczerze to wyjebać w pizdu tych pozorantów, wpuścić młodych. 13 drużyna z 4 szczebla, przecież tu powinna iść akcja za akcją jak Borussia z nami ma Ł3, a tutaj grają jak równy z równym w pierwszej połówce. Pasquato, Chukwu, Mączyńskie odbieraja smak życia

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 21-09-2017 o 23:19
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2017, 07:51   #10700
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
A na serio, o co chodzi z obrazkiem, bo nie widziałem całego meczu i nie kojarzę tej akcji.
Sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego, którego nie było, po tym podaniu piłkarz trzecioligowego potentata wyszedł sam na sam. Tak na tłiterze piszą.

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Mączyńskie odbieraja smak życia
ej ej ej . Proszę tylko o pisanie prawdy !

https://www.youtube.com/watch?v=Dl2gChhK50o nieważne, jak Wisła chvjowo zagra, Cracovia zawsze postara się ją przebić <3

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 22-09-2017 o 08:42
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania