FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 05-05-2013, 16:00   #7721
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Legia po golu Koseckiego pokonała u siebie Lechię Gdańsk 1:0 i znów objęła fotel lidera.
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2013, 16:52   #7722
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Ale ta Lechia jest żałosna.
stare 05-05-2013, 17:04   #7723
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ponton. Zobacz post
Ale ta Lechia jest żałosna.
Jak 3/4 polskiej Ekstraklasy. Pal licho Lechię, ale kandydaci do europejskich pucharów (Górnik, Śląsk) mogliby czasami pokazać, że potrafią coś więcej niż kopać się po czole.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2013, 12:41   #7724
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

http://weszlo.pl/news/14780-Wojewoda...Pucharu_Polski
stare 06-05-2013, 13:16   #7725
bitt.
HANYS

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hoina Zobacz post
Jak 3/4 polskiej Ekstraklasy. Pal licho Lechię, ale kandydaci do europejskich pucharów (Górnik, Śląsk) mogliby czasami pokazać, że potrafią coś więcej niż kopać się po czole.
Górnik odpuszcza mecze. Durnie z zarządu myślą, że tego nie widać...
bitt. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2013, 01:01   #7726
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Właśnie o tym przeczytałem. To jest niepojęte. Jak można mówić piłkarzom, że nie mogą zająć wyższego miejsca niż piąte? To po co oni w ogóle grają? To już nie jest sport..
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2013, 14:28   #7727
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

Za takie coś powinna być dożywotnia utrata licencji... Albo gra się na całego, albo niech się tułają po niższych ligach... Ale jak wiemy takie rzeczy dzieją się w większości klas rozgrywkowych. W 1. lidze odpuszcza Flota Świnoujście, po rundzie jesiennej pewny kandydat do awansu, teraz remisują z takimi drużynami jak Okocimski Brzesko. Współczuję kibicom takich drużyn.
stare 07-05-2013, 15:08   #7728
bitt.
HANYS

Domyślnie

No niestety, ale w takiej sytuacji wstyd mi jest, że jestem kibicem takiej drużyny. Na początku rundy miałem pretensje do piłkarzy, potem do Nawałki, a teraz zdałem sobie sprawę, że oni nic do tego nie mają. Górnik ewidentnie odpuścił w tej rundzie dwa spotkania, z Podbeskidziem i GKS-em. Zero walki. Derby wygrali, bo wiadomo, że takie coś trzeba wygrać. Po nich okazało się, że puchary blisko, więc trzeba było odpuścić kolejny mecz. Przecież jeżeli w 60 minucie z boiska zdejmuje się dwóch piłkarzy, którzy sami coś mogą wypracować, a wpuszcza się dwóch cieniasów to jest to trochę dziwaczne. A wiadomo też dlaczego bronił słaby Witkowski, a nie Skorupski, który był w dobrej formie. Jeszcze przed nami pięć kolejek. Teraz przegramy z Zagłębiem, albo odpuścimy. Potem wygramy z Polonią i Wisłą, a resztę przegramy. Duma Górnika to kibice!
stare 07-05-2013, 15:13   #7729
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Może jakiś zacofany jestem, ale czy europejskie puchary nie oznaczają dodatkowych zysków? No ja rozumiem, że trzeba opłacić wyjazd (liczmy nawet, że do jakiegoś Kazachstanu czy Mongolii), ale do tego dochodzą premie za ligę, za ewentualne zwycięstwo i awans do następnej rundy (ok, to jest abstrakcja), pewnie coś z transmisji wpadnie, no i oczywiście bilety.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 07-05-2013 o 15:16
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2013, 15:20   #7730
bitt.
HANYS

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Może jakiś zacofany jestem, ale czy europejskie puchary nie oznaczają dodatkowych zysków? No ja rozumiem, że trzeba opłacić wyjazd (liczmy nawet, że do jakiegoś Kazachstanu czy Mongolii), ale do tego dochodzą premie za ligę, za ewentualne zwycięstwo i awans do następnej rundy (ok, to jest abstrakcja), pewnie coś z transmisji wpadnie, no i oczywiście bilety.
Górnik ma jeden wielki problem - stadion w przebudowie. Wynajęcie np. stadionu w Gliwicach kosztuje 100 tysięcy, a tyle można otrzymać za awans do następnej rundy, ale nie wiadomo czy tym składem uda się to osiągnąć. Dlatego więc wolą odpuścić sobie...
stare 07-05-2013, 15:31   #7731
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

To taka sytuacja... Tak czy inaczej komicznie to wygląda. Ja bym chciał Piasta zobaczyć w LE- niby jakoś im nie kibicuje, ale to chyba jedyny klub, który potrafi bez problemów wypłacać pensje zawodnikom.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2013, 11:33   #7732
radkovskyy
Music Presenter

Wyślij wiadomość na gg do radkovskyy
Domyślnie

Takie rzeczy to w niższych ligach też można bardzo często spotkać... Nawet w rozgrywkach tak czysto amatorskich jak A-klasa (7 liga rozgrywkowa w Polsce!) Chciałbym żeby to Piast zajął to trzecie miejsce na koniec, może jakiejś dużej kasy nie mają, wielkich nazwisk tam też nie zobaczymy, to jednak mają fajna zgrana paczkę z kapitalnym egzekutorem stałych fragmentów gry (jak na Polske) Tomaszem Podgórskim
radkovskyy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2013, 22:28   #7733
Ahmed.
Take off your bra!

Domyślnie

Legia zwycięzcą Pucharu Polski ;D
stare 08-05-2013, 22:28   #7734
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Wróciłem właśnie z finału Pucharu Polski. Tak, nie zostałem na fecie z wręczeniem trofeum bo uważam, że nie można robić festynu ze stypy. Nie wyobrażałem sobie nigdy, że będę tak wkvrwiony po zdobyciu przez Legię jakiegoś tytułu. Tak jak kibice z Łazienkowskiej pokazali mistrzowską formę, tak piłkarze dali sygnał dla Lecha, że do zwycięstwa w maratonie o mistrzostwo Polski droga jest wolna. Jedynymi zawodnikami, którzy pokazali swój poziom to Skaba, Jędrzejczyk i Saganowski. Reszta zagrała TRAGICZNIE!
Raziło mnie trochę w oczy, że po ostatnim gwizdku zawodnicy rzucili się na siebie jak na schab bez kości w promocji z Lidla. Oni na serio nie widzą jaką formę prezentują w ostatnich tygodniach i uważają, że wszystko jest w najlepszym porządku?
Cóż, jak mawiał Skorża, liga będzie ciekawa. Mecz Legia-Lech już na sto procent będzie meczem o mistrzostwo. Wóz albo przewóz.

P.S. A kibice Lecha, którzy chcieli pojechać na wyjazd na Legię mogą już o tym nie myśleć. Z pewnością po wybrykach Śląska trybuna gości zostanie zamknięta. Podziękujcie wrocławianom.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2013, 22:54   #7735
Ahmed.
Take off your bra!

Domyślnie

@sionko

Zgodzę się w 100%, Legia dzisiaj nie grzeszyła umiejętnościami. Trochę lepsza skuteczność Śląska i feta wyglądałaby zupełnie inaczej. A zachowanie kibiców gości woła o pomstę do nieba. Nie jestem kibicem ani Legii, ani Śląska, ale za takie coś wrocławianie powinni dostać taką karę, że będą o niej pamiętać przez 10 lat. Kibice walczą o legalizację piro na stadionach, a oni takie rzeczy odwalają o.O Poza tym jak dla mnie czysty debilizm i idiotyzm w swojej postaci, by rzucać odpalone race w kierunku trybuny rodzinnej. No idioci .
Ale cóż, Wisła widać teraz wkurviona na każdą ekipę za to, że flagi nie dopilnowali w Poznaniu Strasznie mnie rozbawiło, gdy Śląsk drugi raz z rzędu rozłożył tą samą sektorówkę. Wstyd, bida aż piszczy ahaha. Albo coś robią konkretnie, albo niech nie robią niczego, bo tylko się ośmieszyli.
stare 08-05-2013, 23:00   #7736
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Odnośnie kibiców z Wrocławia, to jak jeszcze rzucali race na murawę - dobra, nikomu nie zrobili krzywdy, trawa się popaliła, zwykła czysta głupota. Ale jeszcze chyba w pierwszej połowie jakiś debil z sektora gości postanowił wrzucić odpaloną racę w sektor gospodarzy, w sam środek, gdzie skumulowanych była masa ludzi - to już nie domyka się w żadnych ramach, a taki delikwent powinien zostać wytropiony i dostać taką karę, żeby do końca życia się z niej nie wygrzebał.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2013, 23:36   #7737
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Jedno jest pewne - Legia będzie miała ciężko w ligowym starciu ze Śląskiem na Łazienkowskiej. Myślałem, że patent na Legię w Wawie miał tylko Orest Lenczyk - trener się zmienił, korzystny dla Śląska rezultat, na szczęście, nie. Wszyscy równo zapierdzielali i gryźli trawę, dzięki babolom w obronie w pierwszym meczu i słabej skuteczności w drugim, nie udało się sięgnąć po trofeum.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 13:52   #7738
Caméléon
Dawido

Wyślij wiadomość na gg do Caméléon
Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
Wróciłem właśnie z finału Pucharu Polski. Tak, nie zostałem na fecie z wręczeniem trofeum bo uważam, że nie można robić festynu ze stypy. Nie wyobrażałem sobie nigdy, że będę tak wkvrwiony po zdobyciu przez Legię jakiegoś tytułu.
Tak, po gwizdku, Legioniści powinni byli się schować. Ljuboja był najzabawniejszy, wpływ na zdobycie przez (L) pucharu miał zerowy, a celebrowal, jak gdyby sam w pojedynkę (względnie z Radoviciem) doprowadził do tryumfu. Niemniej w sprawie tytułu jestem wciąż spokojny.

Suler znów zagrał poprawnie.
stare 09-05-2013, 14:00   #7739
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Kilka słów wyjaśnienia, ale żeby była jasność, nie popieram rzucania rac w trybuny.

Jak wiadomo na meczu Lech-Wisła miał miejsce pewien incydent, mianowicie wiślacy w dziwnych okolicznościach stracili na rzecz gospodarzy jedną ze swoich flag.

Wczoraj byliśmy świadkami swego rodzaju rewanżu ze strony kibiców Wisły, którzy swoją drogą spóźnili się na wczorajszy mecz.

Plan był taki. Rzucić kilka rac, zrobić mały dym, zmuszając wojewodę albo policję do zamknięcia sektora gości na mecz Legia-Lech. Nie bez powodu w centralnym miejscu sektora gości wisiała flaga Wisła Sharks..
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 14:07   #7740
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Co mówi Ljuboja do Radovicia o 4 rano?
- Pięć kolejek do końca.
Stanowski na TT

http://www.weszlo.com/news/14824-Rad...rnie_odsunieci
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania