FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA Football 2004

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-05-2004, 18:27   #1
Wawo
Początkujący

Domyślnie Kilka nowych moich problemów z Fifką 2004

hmmmm pomoze mi ktoś bo mam taki problem po ściągnięciu Creation Center z fifaserwis.pl do fify 2004 zainstalowalem ponownie fife i ten program ale nie mam w nim nigdzie mozliwosci dodawania strojów i okrzyków oraz hymnów. Moze ktoś wie dlaczego. A drugie moie pytanie czy da sie jakos zrobic zeby np do Premiera Division przeniesc kilka zespołów z innych lig np. Milan, Manchester, Wisłe itd.?? Jezeli da się to jak oczywiscie chce wyrzucic kilka zespołów.

Z góry dzięki!!
Wawo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2004, 18:53   #2
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

Potrzebujesz CC 1.1 na fifaserwis dostepna jest wersja 1.0
stare 07-05-2004, 18:57   #3
Wawo
Początkujący

Domyślnie

A może jakiś linczek?? był bym bardzo wdzięczny

Z góry dzięki Wawo
stare 08-05-2004, 07:30   #4
Tomasz F.
Senior

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Tomasz F.
Domyślnie

poszukaj na downloads.soccergaming.com
stare 08-05-2004, 08:30   #5
Wawo
Początkujący

Domyślnie

dzieki już mam, a wiecie moze jak teraz moge do tej np premiera division dodac jakis zespół np milan a usunąć np malage?? chodzi mi o zamjane a nie zebym musiał sam wszystko zmieniac bo to jest czasochłonne

Z góry dzięki
stare 08-05-2004, 10:34   #6
AdiKrs
Patchmaker Centrum Fifa

Wyślij wiadomość na gg do AdiKrs
Domyślnie

No to jedynym wyjsciem jest edycja plikow db pobierz sobie ECP DBI i tam bedzie cos takiego w tools taka baza danych zapisana w acces niestety ale to dziala chyba tlyko na Access 2000 i XP ja mam 98 SE i u mnie nie poszlo:(
stare 08-05-2004, 10:47   #7
Wawo
Początkujący

Domyślnie

ja mam uni db to bedzie sie dało zrobic ?? i co musze zamienic dokładnie jak mozesz to napiusz mi na gg 3791236 dzieki z apomoc z gory
stare 08-05-2004, 15:45   #8
GOŚĆ
Nowy użytkownik

Domyślnie

Nie chciałbym zaśmiecać forum dlatego nie założyłem nowego tematu dla tak błachej sparwy a mianowicie:Którym przyciskiem przyspiesza się piłkarza ale bez piłki?
GOŚĆ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2004, 17:35   #9
Wawo
Początkujący

Domyślnie

tym samym co z piłka
stare 08-05-2004, 19:50   #10
GOŚĆ
Nowy użytkownik

Domyślnie

Gdyby był to ten sam przycisk to bym nie pisał tutaj w tym temacie tego.A właśnie chodzi o to że przysisk E,który przyśpiesza zawodnika biegnącego z piłką nie działa na piłkarza biegnącego bez piłki.Można to zauważyć jak jest kontra przeciwnika i nasi obrońcy biegną w stronę własnej bramki i napastnicy przeciwnika wyraźnie ich wyprzedzają nawet jeśli wciskamy przycisk E.Dlatego niewiem czy jest inny przycisk który przyspiesza tego piłkarza bez piłki czy też trzeba coś zmienić w ustawieniach klawiszy.Tylko problem jest w tym że nie można znaleźć konfiguracji klawiszy.
stare 08-05-2004, 20:53   #11
Wawo
Początkujący

Domyślnie

U mnie chodzi na E a zeby miec controller setting to trezba sciagnac i zainstalowac ogicjalny patch od ea v 1.1
stare 09-05-2004, 12:02   #12
GOŚĆ
Nowy użytkownik

Domyślnie

Rozwiązałem już problem z przyspieszaniem ale mam następny :( z wykonywaniem rzutów wolnych.Nie wiem jak strzelić żeby trafić w bramkę nie wiem co to za skala jest przy wykonywaniu rzutu wolnego nie wiem jakim przyciskiem się strzela A S czy D.Czy ktoś wie jak strzelić zeby trafić?
stare 09-05-2004, 14:53   #13
Wawo
Początkujący

Domyślnie

no to tak strzela sie najczęściej D a ta skala to tak pierwsza strzałke musisz zatrzymac jak najblizej tego czerwonego pola na koncu tylko nie wiezdzaj na nie na poczatek zatzrymuj troche dalej od niego najlepiej na praktyce nastepnie pojawia ci sie 2 strzałka którą musisz zatrzymac jak najblizej tego zielonego punktu!!!
stare 09-05-2004, 20:29   #14
GOŚĆ
Nowy użytkownik

Domyślnie

Ten problem już również rozwiązałem dzięki za wytłumaczenie ale mam jeszcze dwa ostatnie.Pierwszy to z wykonywaniem rzutów rożnych mianowicie nie wwiem jak się wybiera zawodników do uderzenia z główki są nad nimi numery ale nie wiem jak sie wybiera któregoś z nich naciskam D i wybiera sie byle jaki ale jak wybrać tego którego się chcę czy tak można? A drugi dotyczy MPPL mianowicie czy u was też jest tak że przed meczem kiedy na dole jest pokazywana lokacja w tabeli tych drużyn to ostatnia drużyna w lidze jest 15 a nie 14 bo tyle jest drużyn w lidze i w tabeli kiedy sami sprawdzamy w centrum statystyk jest 14 a nie 15 ponieważ nie ma 15-stu drużyn.Czy to błą w patchu czy też trzeba odnowa instalować bo błąd w instalacjii?
stare 09-05-2004, 21:01   #15
Wawo
Początkujący

Domyślnie

Jezlei chodzi o rzuty rożne to z tego co wiem to mozna tylko 1 2 3
1-d 3-w 2-a jak czegos nie pomyliłem a tego patcha wogóle nie mam bo nie przepadam za ligą polską
stare 09-05-2004, 21:06   #16
GOŚĆ
Nowy użytkownik

Domyślnie

Dzięki za ten problem z rzutem rożnym ale zastanawia mnie nadal ten problem z MPPL może ktos inny tu zajrzy i mi pomoże.
stare 10-05-2004, 18:56   #17
AdiKrs
Patchmaker Centrum Fifa

Wyślij wiadomość na gg do AdiKrs
Domyślnie

O boshe.......ale szczegholy ja mam tak samo ze jestem pierwszy a w mewczu pokazuje ze drugi ale to chyba nie jest az tak wazne? wystarczy dodac sobie pozycje do przodu
stare 11-05-2004, 21:20   #18
Wawo
Początkujący

Domyślnie

No dla niektórych to ważne nie ejst a dla niektórych tak dla mnie np jest . Mozę to bedzie inna stytuacja jaka przedstawie ale chce sie podzielic z wami moimi doswaidczeniami w fife. Kiedys grałem mecz Real - Barca nastawiłem s ena 10 min polowa i po 90 min było 3-3 a był to Friendly mecz wiec dałem zeby grać o złotego gola ale nie udało mi sie strzelic ani Barcelonie (grałem na World Classie)A wiec były karne no i po pierwszych 5 karnych było 4-4 następnie w 6 kolejce obroniłem strzał kogos juz nie pamiętam kogo a samemu strzeliłem bramke i normalnie powinieniem wygrac mecz ale nie wiem dlaczego pewnie jakis bład w fife bo zdobyciu pzrezemnie tej bramki zaczeli sie cieszyc katalończycy (Braca) i na końcu pisało w lewym górnym rogu Real 3-4 Barca. I tak się wkur***em, że odstawiłem fife na miesiąc ale po miesiacu znowu rozegrałem mecz i jusz na luzach wygrałem 3-1 z Barcą na world classie. Moze komus sie cos podobnego przydażyło albo cos innego. Piszcie chętnie poczytam.
stare 11-05-2004, 21:52   #19
YaSoviC
Bansuj dziffko;]

Domyślnie

Heh cos dziwne masz te przypadkiTyle razy gralem w karnych i nigdy nie przydarzyl mi sie taki numer. Cos mi sie wydaje ze oko ci sie skrzywilo. Aczkolwiek faktem jest ze po przegranym meczu pilkarz barcy mogl sie cieszyc bo zostal graczem meczu. Jednak ta historia z wynikiem meczu przypomina mi raczej sensacje "Faktu"
stare 11-05-2004, 21:56   #20
Wawo
Początkujący

Domyślnie

Hmmmmm wiem ze wam trudno w to uwierzyc ale na słowo musicie uwirzyc zdarzylo m ise to raz a jeszzce se przypomnialem ze w fife 2002 kilka razy bramke strzeliłem od bokiu przez siatke albo jak strzelałem bramke to pilka przelatywala przez siatke:-
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania