FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-05-2013, 22:32   #61
Ximon
Simao

Domyślnie

Cytat:
Napisał LoLoPca17 Zobacz post
Jak dla mnie naprawdę zarąbisty pomysł
Ja też po cichu o tym zawsze marzyłem, ale wątpie że to by miało sie kiedyś stać a to dlatego że niektórzy sponsorzy kluby i sponsorzy techniczni by sie na to nie zgodzili. Np. Zobaczyć Real w Nike albo Barcelone w Adidasie to bardziej nie możliwe jak trafienie szóstki. Albo reklama Mercedesa na koszulkach FC Ingolstadt 04( Klub pochodzi z miasta gdzie centrale ma Audi i oni są sponsorem klubu, nawet nie wiem czy przypadkiem nie mają udziałów) lub reklama Samsung/Sony/LG na koszulkach PSV które zostało założone przez Philipsa który po dziś dzień ma udziały w PSV. Jedynym warunkiem gdyby coś takiego mogłoby mieć miejsce to to że niektórzy sponsorzy(techniczni jak i ci na koszulkach) musieliby pozostać ci sami tylko inne wzory można by było wybierać i kolory, wtedy może by to przeszło, tak jak w niektórych grach nie można np. modyfikować wyglądu Ferrari.
Ximon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 18:38   #62
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

@Ximon

I tutaj jest największy problem, licencje itp. Ale bodajże w fifie 06 lub 08 dostawało się oferty od sponsorów, więc nie uważam to za całkowicie niemożliwe. Zmiana sponsorów technicznych to nie problem, zostawaliby aktualni tylko na czas aktualnej umowy. Np. Arsenal ma podpisaną umowę z nike do końca sezonu 2013/14 i po tym czasie w grze dostawalibyśmy ofertę przedłużenia lub zmiany sponsora technicznego. Nie jestem w stanie wymyślić dokładnie planu takiego działania, gdyż nie wiem jakie są podpisywane umowy pomiędzy klubami a EA. Jeśli w nowych umowach np. do fify 15 (fifa14 jest już na dalszym etapie) pojawiłby się zapis umożliwiający taką zmianę strojów i sponsorów to pomysł bardzo możliwy. Nie jest bowiem problemem stworzenie bazy danych (a dokładniej log sponsorów) i wzorów strojów. Coś podobnego miało bowiem miejsce w PES 5 lub 6, nie pamiętam dokładnie.
Z resztą sam czynię takie coś w swojej fifie hahaha. Co sezon czy co 2 tworzę nowe stroje dla swojego klubu, zmieniam sponsorów itp. Ostatnio tworząc nowy strój do Legii wpadłem na ten pomysł. Na pewno urozmaiciłoby to grę i kariery nie stawałyby się tak szybko nudne dla osób, które tak jak ja są wzrokowcami
stare 13-05-2013, 20:53   #63
twojastara
Banned

Domyślnie

Liga ukraińska, licencja dla Ekstraklasy, możliwość zmiany wieku urodzenia w WG, wyłączenie tych nudnych animacji zmian i lekkie usprawnienia trybu Ultiwate Team.
twojastara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 21:28   #64
Ximon
Simao

Domyślnie

@19ahmed22- Tak, był taki system sponsorów w 08 i 09. Tak jak Ty to opisałeś, to jest to możliwe ale tylko w tym przypadku, inaczej nie ma szans. Trzeba by jakąś petycje złożyć ogólnoświatową i mogłoby to wcielić się w rzeczywistość.
stare 08-06-2013, 03:44   #65
Ximon
Simao

Domyślnie

Ok, Panowie i Panie mam świetnego newsa o którym pisałem ja i 2 innych użytkowników mianowicie Ahmed. i LoLopca17 w Fifie 14 BĘZDIE możliwość edytowania i zmiany strojów w karierze w Fifie 14. Czyli wychodzi na to, że to o czym marzyliśmy stało się prawdą. Co prawda jest to info z wikipedii, ale wydaje mi sie bardzo wiarygodne oryginalne słowa
Cytat:
Changing and editing your own kit for each season will also be added new to Career Mode.
link do artukułu- http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_14 .

Ostatnio edytowane przez Ximon ; 08-06-2013 o 03:50
stare 08-06-2013, 07:29   #66
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Mam nadzieję, że to się sprawdzi bo to naprawdę byłoby świetne urozmaicenie trybu kariery.
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-2013, 07:32   #67
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

O tak super było, oby to nie był fake.
stare 08-06-2013, 18:07   #68
Ahmed.
Take off your bra!

Domyślnie

Jeśli tak to się popłaczę ze szczęścia
Marzyłem o tym od fify 06, gdy w równoległym czasie, w PES 6 była taka możliwość
stare 08-06-2013, 19:45   #69
respect
Senior

Domyślnie

Mnie jakoś to nie przekonuje, ale zobaczymy co z tego będzie .

Osobiście bym chciał, żeby poprawili transfery. Żeby COM też dawał w rozliczenie zawodnika, żeby można było wpisywać sumy odstępnego piłkarza i za te kwoty też ich kupować i omijać negocjacje z klubem .

Pożyjemy zobaczymy co nam dadzą .
stare 09-06-2013, 10:21   #70
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

up

Bardzo fajne pomysły jednak myślę, że w tegorocznej odsłonie Fify nie zobaczymy tych ulepszonych transferów.
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2013, 11:47   #71
Albert93
HALA MADRID !!!

Domyślnie

Chciałbym ligę chorwacką. Z niecierpliwością czekam na Alen'a Halilović'a może być świetnym piłkarzem.

Po meczu Barcelony, kibic rzuca się do Messiego i prosi go o autograf. Messi dał mu ten autograf a kibic prosi o kolejne.
Zdziwiony Messi pyta "Ile potrzebujesz tych autografów ?", kibic odpowiada " 50", Messi " Po co Ci tyle", kibic "Chcę je wymienić na jeden autograf Cristiano Ronaldo"
Albert93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2013, 20:13   #72
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Ligi Chorwackiej to nie będzie na pewno. Jest to kraj o małej liczbie ludności, więc mniej ludzi kupi grę co się równa z mniejszym zarobkiem prosty rachunek.
stare 13-06-2013, 21:23   #73
Ximon
Simao

Domyślnie

Garik nigdy nic nie wiadomo, Jakośjest liga belgijska czy austriacka i jakoś na tym nie tracą. Mówi się że możliwe jest to, że będzie liga Wietnamska i Luksemburska, więc Chorwacka tym bardziej powinna być.
stare 13-06-2013, 21:35   #74
respect
Senior

Domyślnie

Ja tam bym wolał zobaczyć Ukraińską .
stare 13-06-2013, 22:19   #75
Ahmed.
Take off your bra!

Domyślnie

Ukraińska to powinna być podstawa w fifie 14. Bardzo chętnie zobaczyłbym też czeską (jak za dawnych lat). Na pewno jest to zbiór wielu zawodników, których można kupić do polskiej ekstraklasy
stare 22-06-2013, 18:21   #76
beeriks
Reus!

Domyślnie

Liga Ukraińska to było by coś,gra Szachtarem bądź Dynamem Kijów,sprawiła by mi ogromną przyjemność
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2013, 20:20   #77
TheEarthQ
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Ja osobiście bym chciał ligę ukraińską oraz chorwacką. Więcej reprezentacji np. Nigeria. Oprócz tego możliwość edytowania koszulek to byłaby super rzecz. System transferów mógłby zostać usprawniony.
TheEarthQ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2013, 08:47   #78
ponce de leon
Banned

Origin: graneroPL00
Domyślnie

Więcej reprezentacji, liga turecka, argentyńska i ukraińska, najlepsze drużyny z Balkanów, zmiany strojów po sezonie i nowe animacje.
ponce de leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2013, 21:38   #79
Don Andres
Nowicjusz

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Don Andres
Domyślnie

-Liga: Turecka, Czeska, Ukrainska
-Licencje na: LIGĘ MISTRZÓW (jak w pes'ie) Ligę Europy oraz Ekstraklasę
-Więcej Stadionów
-Szybsze zmiany zawodników na boisku
-W trybie kariery posłabić "newgenów" wszyscy później mają wszystko po +90
-Realniejsze transfery
-Możliwość modyfikowania strojów co sezon (w małym stopniu)
-Zrobić większą różnicę gry klubów np. Rayo Vallancao oraz Barca, często wygrywam np. z Realem a przegrywam ze spadkowiczami
-Sponsoring w karierze
-Możliwość rozbudowywania stadionów, kupowanie trenerów na daną pozycję tak jak w fifie10
Sir Alex Ferguson: „Nie mam obsesji na punkcie Messiego. Zdecydowanie wyżej cenię umiejętności Iniesty. On jest fantastyczny, swoją grą sprawia ogromne możliwości dla zespołu. Jego talent jest niesamowity. Jest niezwykle ważny dla Barcelony”.
[SIGPIC][SIGPIC]
Don Andres jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2013, 22:42   #80
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

Wszystko zostało już chyba wymienione. Nie czytałem wszystkiego, ale od siebie dodam.
1.Chciałbym aby po sezonie można było lekko zmienić krój stroi zespołu, jeśli gram kilka sezonów to nie chce patrzeć na te same stroje.
2.Świetnie zauwazyliscie - ulepszony skautnig, drużyna juniorów.
3.Fajnie zauważone konferencje prasowe itp.
4.Możliwość znalezienia dodatkowego sponsora w czasie sezonu lub po i żeby tym zajął się zarząd klubu.
5.KIBICE!
6.Zawsze jest coś takiego "nowy niedoświadczony młody menadżer'. Nie można by było wybrać jakiegoś prawdziwego trenera?
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania