FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-02-2013, 16:13   #41
Mateusz92
'Blue is the colour'

Origin: Morfeusz9292
Domyślnie

Co prawda już po czasie ale fajnie gdyby pojawił się chociaż jeden Polski stadion np Narodowy albo PGE Arena
O wiele fajniej by się prowadziło reprezentację Polski na jakiś oryginalnym naszym stadionie Chyba dużo roboty by z tym nie mieli bo w końcu modele mają z FIFY 12- Euro 2012
stare 18-02-2013, 20:33   #42
jens4
Zorientowany

Domyślnie

Mi brakuje tylko jednej rzeczy:

- Oprawa meczowa, ta cała otoczka z prawdziwego zdarzenia, dzięki której gracz wie o co gra. Np. jakiś mecz finałowy, to pokazane trybuny z flagami i z kibicami, pokazana mobilizacja piłkarzy w tunelu, pokrzykiwania kapitanów. Żeby po meczach finałowych była przedstawiona lepsza celebracja, że cała drużyna biega i się cieszy, jest pełno kamer, dzienniakrze robią zdjęcia, pełno konfetti itp. I żeby podczas reprezentacji odgrywano oba hymny a nie tylko jednej drużyny.

#1 Niesamowity Przypadek Karola Butko | #2 Kali

Następne księgi w przyszłości
jens4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2013, 13:10   #43
davero
Redaktor CF

Domyślnie

Sporo, ale o tym decydują twórcy i z marketingowego punktu widzenia idzie to powoli. In plus, że w ogóle idzie.
Tak w skrócie przede wszystkim gdzie są faule ?
Grająć w sieci 1 lub 2 na mecz, a czesto 0 to lekka przesada.
Gdzie są kartki wczoraj przy rozegraniu 303 meczu online widziałem po raz pierwszy kiedy przeciwnik dostał red card.
Dlaczego nie ma zagrań ręką w grze online ?. Dlaczego parady bramkarzy są niemal identyczne chodzi mi głównie o piłkę strzeloną po ziemi bramkarz zwykle wybija ja po koźle na róg, albo w extremalny sposób wstaje i łapie spod nóg.
Podania - patrz PES świetnie rozwiązane (przede wszystkim siła podania nawet nie chodzi mi o kontrole prawą gałką gdzie podać)
Dośrodkowania mogły by być naciśniecie raz normalne, 2 razy po ziemi, 3 razy wysoko - patrz PES
Gra w polu karnym jest z byt sczelna. Za dużo pomaga komputer. Pes ma ciekawo rozwiązane swobodność"" w polu karnym.
Odbieranie piłki po przez wystawienie nogi (nie chodzi mi o system nowy, który nie jest zły) ale często piłka puszczona w uliczkę jest śmiesznie i nie naturalnie odbierana.
System Impact Engine czy jak to się nazywa kuleje, ale sądzę że to było robione z myślą o next genach tam to będzie o wiele fajniejsze.
Apropo swobody gry Fifa street miała to fajnie rozwiązane.
Graficznie mogłaby być lepsza tu bardziej przypomina komiks, ale jak wiadomo silnik zmieniają raz na generację, wieżę, że na next genach będzie nieźle.
Kariera no idą tropem sensible world of soccer, ale w niektórych aspektach jeszcze brakuje fajnie by było gdyby dodali trochę opcji z fifa manager. No i możliwość interwencji fizycznej przykładowo w 60m jak przegrywamy (było już tak kiedyś).
Mi najbardziej brakuje tego co było w fifie 2000. Zespoły klasyczne i reprezentacje ,chociaż nie wiem czemu brakło polski 78. To ma NBA 2k13 - świetna sprawa uwielbiam grać dream team 1992. No ale to moje marzenia, a wpływu na to nie mam żadnego. Liczy się kasa gra się super sprzedaje. Oby nie spoczeli na Laurach.

Ostatnio edytowane przez davero ; 19-02-2013 o 13:18
davero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2013, 15:14   #44
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Sytuacje jak w realnym świecie, PSG czy ManCity na mega zakupach, ale oczywiście z rozwagą, a nie w pierwszym sezonie Messi, CR7 czy Roo kupują.
Jak już jest liga Saudyjska to może te budżety bardziej dostosowane? Raczej oni nie są biedni Fajnie by było stworzyć w takim bogatym zespole dream team

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2013, 11:11   #45
respect
Senior

Domyślnie

Od siebie dorzucę:
- możliwość ustalenia klauzury odstępnego podczas podpisywania kontraktu
- możliwość wykupienia zawodnika poprzez wyłożenie kwoty która została zawarta w klauzurze (patrz Mario Goetze BVB-->>BM)
- możliwość popisania kontraktu z zawodnikiem i dogadanie się z jego obecnym klubem po za okienkiem transferowym
- możliwość zgodzenia się aby zawodnik kupiony przez nas dograł aktualny sezon do końca w swoim obecnym klubie, tzn. w styczniu podpisujemy kontrakt np. z Lewandowskim (gramy MU), ale zaznaczamy że ma do nas dołączyć dopiero w lipcu po zakończeniu sezonu
- przy wypożyczeniu zawodnika do innego klubu z rodzimej ligi możliwość zaznaczenia, że nie może zagrać w bezpośrednim pojedynku z nami (również komputer mógłby taki zapis zaznaczyć w ofercie)
- ekskluzywna cieszynka po zdobytej bramce (gol w 88 min. finału/półfinału LM/LE/MŚ/ME) dającej nam awans do następnej rundy lub zwycięstwo w finale danego pucharu
- możliwość lepszego sprecyzowania poszukiwanego zawodnika przez scouta, np. możliwość wybrania dokładnej pozycji
- możliwość podkupienia juniora ze szkółki innych klubów
- utrudnione podawanie piłki na dobieg górą (strasznie wkurwiające, że 90% piłek jest dogrywana idealnie i bardzo, bardzo często obrońcy mają z takowymi wiele problemów, jak również multum takich piłek stwarza od razy sytuację 100% (sam na sam))

cdn...
stare 26-04-2013, 18:46   #46
kamilxd2
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do kamilxd2
Domyślnie

- Możliwość dodawania mini face samemu np. pobieranie z internetu i wklejenie do FIFY na PS 3
- Licencjonowana T-Mobile Ekstraklasa
- Więcej opcji negocjowania z zawodnikami
- Wpływy z biletów oraz od sponsorów
- Posiadanie drużyn juniorskich, które rozgrywały by mecze ze sobą w systemie ligowym
- Realność transferów
- Bardziej rozwinięta możliwość rozmowy z zawodnikami
- Większa ilość lig
- Możliwość organizowania przygotowań do sezonu oraz w trakcie przerw zimowych i zgrupowań reprezentacji narodowych
- Możliwość rozgrywania 20 sezonów
-Odpowiedni rozwój zawodnika oraz jego spadek(ponieważ zawodnikom w wieku 30 lat spadają umiejętności w trakcie jednego sezonu nawet o 7 poziomów i kupowanie ich jest w tym momencie bezsensowne)
- Wprowadzenie doświadczenia danego zawodnika wpływałoby na grę zespołu
- Spadek formy lub morale danego zawodnika miałoby wpływ na jego umiejętności
- Licencjonowani sędziowie
- Nowi komentatorowie np. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow

Bardzo bym prosił o przesłanie tego tam gdzie należy, ponieważ myślę że to zaproponowałem byłoby możliwe do zrealizowania i na pewno byłoby dodatkową gratką

Wierny fan FIFY od 10 lat
kamilxd2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2013, 11:50   #47
HaHa
Stały bywalec

Domyślnie

A ja chciałbym tylko dwóch rzeczy:

-podczas zmiany kapitana wybór nowego ,
-lepiej rozwinięty tryb sztucznej inteligencji.
HaHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2013, 21:39   #48
Namu
Paris Saint-Germain

Domyślnie

-Więcej drużyn(Szachtar,Dyn.Kijów,Dyn.Zagrzeb) i reprezentacji (Walia,Nigeria,Ukraina,Bośnia)
-Poprawnie nazwisk newgenów(np. Miałem kolesia Roger Boruc)
-Wybór prawdziwego menedżera

-Zrobienie takiego czegoś że po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej drużyna na następny sezon odrazu nie spadała a była np. rewelacją ligi . Przykład FC Nantes awansowywuje do Ligue 1 i zajmuje 4. miejsce .
stare 04-05-2013, 10:14   #49
kamilos798
Zorientowany

Domyślnie

- dodanie wyboru z kim chcielibyśmy zagrać przed sezonem ( z fifa 08 )
- mogliby zrobić lepsze spadające liśćie
- poprawienie kibiców
- tworzenie własnego klubu w offline
kamilos798 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2013, 10:24   #50
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Jak dla mnie nie muszą robić rewolucyjnych zmian, bo obecna część jest rewelacyjna. Najważniejsze jest to, żeby w FIFIE 14 nie było problemów z CRASHAMI w Trybie Kariery.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2013, 15:47   #51
dejwidspoko1994
Banned

Domyślnie

niewiem czy ktoś wspominał:
-kupienie sędzią okularów/soczewek
-wyjebanie handicapu
-skuteczne eliminowanie trainerowców
-kibice żeby byli ludzmi, nie kartonami
-żeby szpaku i szaran sie nie mylili
-więcej minifaców zawodników
-więcej lig (turecka przynajmniej)
-licencja na serie B i Ekstraklape
-Camp Nou
-wiecej bajeranckich stadionów typu BC Place Stadium
-możliwośc gry na hali (tak jak to było w bodajże FIFA 98)
-możliwośc gry nie tylko 11 zawodnikami ale np. mecze 5 na 5
dejwidspoko1994 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2013, 18:43   #52
Ximon
Simao

Domyślnie

Ja bym chciał historie zawodników, coś jak w FM, że widać kluby w których grał wcześniej zawodnik i co najważniejsze ile goli asyst itp strzelił, no i żeby było można sprawidzić statystyki klubowych piłkarzy w reprezentacjach cały czas a nie tylko z Euro czy MŚ, no i statystyki zawodnika który jest na wypożyczeniu w innej lidze, bo chciałybym wiedzieć jak sobie radzi mój zawodnik.
Ximon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2013, 17:05   #53
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

1. Przede wszystkim licencje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Powinno być to możliwe od fify 15, bo do końca roku wyłączność posiada Konami.
2. Możliwość tworzenia strojów w karierze. Miałoby to wyglądać tak:
Do każdej ligi byłyby zgromadzone loga sponsorów z danego kraju (ok. 30 na ligę) i po kilka najpopularniejszych wzorów sponsorów technicznych, np. Adidas, Nike, Puma, Umbro, Reebok + jeden sponsor krajowy. Można by było podpisywać umowy np. ze sponsorami technicznymi jak i zwykłymi, sprzedawać powierzchnię na koszulkach, umiejscawiać loga tych sponsorów, zmieniać kolory koszulek itp. Czyli np. podpisujemy umowę z Adidasem na 3 lata, oni nam płacą co sezon ileś tam pieniędzy, one wpływają do budżetu, my tworzymy własne stroje, dostajemy oferty od takich i takich sponsorów, umiejscawiamy ich logo na koszulce i w takich trykotach będzie się grać. Oczywiście przez okres umowy można będzie wybierać stroje tylko od danego sponsora (jeśli podpisujemy umowę z Adidasem, to możemy wybierać szablony tylko ich firmy przez okres umowy).
3. Więcej lig (turecka, ukraińska, grecka, argentyńska, czeska).
4. Więcej stadionów, piłek i butów ogólnodostępnych (teraz jest ogromna baza obuwia, lecz tylko niektóre z nich możemy wybrać w ustawieniach).
5. Może jakieś oprawy przynajmniej tylko dla tych największych klubów?
6. Więcej cieszynek, szczególnie po zdobyciu pucharu. Fajnie by było, gdyby w ostatnim meczu ligi lub w meczu, w którym lider zapewnia sobie mistrzostwo, drużyna po meczu zaczęła się bardzo cieszyć, mniej więcej tak jak po zdobyciu pucharu.
7. Możliwość kłótni, sprzeczek z zawodnikami przeciwnej drużyny/sędziami.
8. Większa interakcja z ławką rezerwowych. Jakieś animacje, zawodnicy cieszący się z bramki razem z rezerwowymi.
9. Możliwość stworzenia ligi juniorskiej (coś na wzór Młodej Ekstraklasy), której postępy moglibyśmy na bieżąco obserwować, wymiana zawodnikami na linii drużyna seniorska-juniorska.
10. Urozmaicenie transferów. Możliwość proszenia w kontrofercie o zawodnika, w czasie transferów możliwość ustalenia klauzuli odejścia. Przede wszystkim też rozsądne, realne transfery i realne budżety klubów.
To chyba tyle. Wiem że po terminie, ale bardzo proszę o przesłanie tego tam gdzie trzeba. Jest to możliwe do stworzenia, a na pewno uatrakcyjniło by to rozgrywkę.
stare 09-05-2013, 17:26   #54
Trance

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Trance
Domyślnie

Aktualnie myślę, że jeśli dadzą licencję na polską ligę plus dojdzie może turecka to będę zadowolony.
stare 10-05-2013, 08:27   #55
Marley
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Marley
Domyślnie

Dla mnie mogliby tylko poprawić zagranie ręką, bo to co sie teraz dzieje to jest masakra. Koleś blokuje strzał na linii bramkowej ręką i nic nie ma
Marley jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2013, 09:17   #56
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Zagranie ręką to w FIFIE praktycznie loteria, dlatego mam tę opcję wyłączoną. Liczę, że w przyszłych edycjach poprawią ten element i wykluczą z niego tak dużo przypadkowości.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2013, 18:07   #57
Pasjonat
Stały bywalec

Domyślnie

Przede wszystkim jedna bardzo zaniedbana kwestia w Fifie, która była już nawet w PES-ie 3 - DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW!!!

Czekam na to od lat, aż po wygraniu pucharu w fifie będzie jakaś fajna dekoracja, unoszenie pucharu przez kapitana itd.
Pasjonat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 11:06   #58
kamilxd2
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do kamilxd2
Domyślnie

Wiemy że jest już dawno po czasie ale prosimy o jakąś informacje czy to ktoś wyślę jeszcze czy to już definitywny koniec. Czekamy na Info!!!

- Lepszy system rozwoju zawodników bo to co się dzieje że zawodnikowi w wieku 30 lat zaczyna spadać skill z 88 do 84 to jest to żenada czy w ciągu 2 sezonów zawodnik jest całkowicie rozwinięty
kamilxd2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 16:54   #59
Ximon
Simao

Domyślnie

No i jeszcze chcę dodać starzenie się zawodników, zarost, bez zarostu, zmiana fryzury oczywiście w granicach prawdziwych możliwych fryzur, bo przecież żaden zawodnik nie wygląda tak samo w wieku 20 i 30 lat.
Ximon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 17:31   #60
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19ahmed22 Zobacz post
2. Możliwość tworzenia strojów w karierze.Miałoby to wyglądać tak:
Do każdej ligi byłyby zgromadzone loga sponsorów z danego kraju (ok. 30 na ligę) i po kilka najpopularniejszych wzorów sponsorów technicznych, np. Adidas, Nike, Puma, Umbro, Reebok + jeden sponsor krajowy. Można by było podpisywać umowy np. ze sponsorami technicznymi jak i zwykłymi, sprzedawać powierzchnię na koszulkach, umiejscawiać loga tych sponsorów, zmieniać kolory koszulek itp. Czyli np. podpisujemy umowę z Adidasem na 3 lata, oni nam płacą co sezon ileś tam pieniędzy, one wpływają do budżetu, my tworzymy własne stroje, dostajemy oferty od takich i takich sponsorów, umiejscawiamy ich logo na koszulce i w takich trykotach będzie się grać. Oczywiście przez okres umowy można będzie wybierać stroje tylko od danego sponsora (jeśli podpisujemy umowę z Adidasem, to możemy wybierać szablony tylko ich firmy przez okres umowy).
Jak dla mnie naprawdę zarąbisty pomysł
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania