FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 10-10-2012, 14:33   #81
BogaLaOnda
Patchmaker CF

Domyślnie

mi jeszcze zaden błąd nie wyskoczył wiec nie wiem naprawde w czym problem...
BogaLaOnda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2012, 15:38   #82
Rado prawdziwy
Nowicjusz

Domyślnie

Słyszałem że zamierzacie wydać v2 tego patcha co będzie w nowej wersji waszego patcha słyszałem że zamierzacie dodać stadiony.
Rado prawdziwy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2012, 19:43   #83
dmkey
Nowicjusz

Domyślnie

Domino, zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś i nadal nie działa... niby się regeneruje wszystko, potem odpalam grę i bez zmian...
dmkey jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 13:51   #84
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Wydaję mi się, że większość z Was źle instaluje dodatek.
Kiedy włącza się program instalacyjny, instaluje ok. Kiedy wyskakuje okienko, że instalacja ukończona MUSICIE CHWILĘ ODCZEKAĆ, aż włączą i wyłączą się okienka DOS-owe. Potem, po ich wyłączeniu dopiero klikacie "KONIEC" w oknie instalacji. Dlatego, może u Was stąd te błędy. Bo zanim się pojawią okienka DOS-owe mija około 3, 4 sekund i wtedy nic nie robimy. Klikamy "Koniec" dopiero jak te okienka się wyłączą całkowicie.

No i trzeba mieć przede wszystkim oryginał. Z piratem będą problemy, więc prosimy tutaj nie marudzić, że patch źle chodzi. U wszystkich testujących zanim wydany został patch, wszystko elegancko szło. Sam brałem udział w "składaniu" patch'a plik po pliku, wprowadzania do innych folderów. Było to czasochłonne i metodą prób i błędów. Więc proszę nie wkręcać wałków, że komuś nie działa jak ma pirata. Uczciwie się przyznać "Mam pirata i mi nie działa", a nie "Mam oryginał, ale mi nie działa". Sami siebie oszukujecie. A jeśli ktoś ma oryginał i mu czegoś brakuje, coś mu nie chodzi to wina nie leży w patchu tylko to, że coś po drodze musieliście zrobić źle. Innym chodzi, testującym w tym mi, chodzi elegancko... Wiele osób pobrało i sobie zachwala, więc zrobili tak jak ma to mieć miejsce. Gdyby patch był źle złożony to nikomu patch by poprawnie nie zadziałał. A z kilku tysięcy zaledwie parę osób ma problemy z instalacją lub poprawnym działaniem patcha.

Zastosujcie radę z pierwszego akapitu mojego posta. Może w większości to jest rozwiązanie wielu problemów, bo za szybko klikacie "Koniec" i instalacja nie jest dokończona.

Pozdrawiam

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 16:08   #85
jaco14
Nowicjusz

Domyślnie

witam, zainstalowałem fife, wyskakuje mi błąd E0001. Zaktualizowałem sterowniki od karty graficznej i direxcta i dalej to samo. Nie wiem o co chodzi. Parametry:
-karta: GeForce 9800GT
-procesor: AMD Athlon 4x2.6
-4GB RAM
jaco14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 16:19   #86
teco
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do teco
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaco14 Zobacz post
witam, zainstalowałem fife, wyskakuje mi błąd E0001. Zaktualizowałem sterowniki od karty graficznej i direxcta i dalej to samo. Nie wiem o co chodzi. Parametry:
-karta: GeForce 9800GT
-procesor: AMD Athlon 4x2.6
-4GB RAM
Musisz zmienić kartę graficzną Problem świadczący o niekompatybilnej karcie graficznej.
teco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 17:24   #87
Domino
Gość

Domyślnie

Taa, tylko że akurat GF9800GT znajduje się na liście kompatybilnych kart z grą FIFA 13.

@jaco14
Co do pojawiającego się błędu, może reinstall FIFY? Albo sterowniki do dupy, może źle zainstalowane, może nie dokładnie starych sterów się pozbyłeś? Poza tym, nowsze sterowniki nie zawsze muszą oznaczać lepsze. I gwoli ścisłości, nie wiem co ma Twój problem wspólnego z updatem ekstraklasy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 19:13   #88
jaco14
Nowicjusz

Domyślnie

@Domino
zauważyłem że są na tym forum ogarnięci ludzi i mi w jakiś sposób pomogą na innych forach nie mogłem tego oczekiwać, nie wiedziałem gdzie to napisać to napisałem tutaj
i dzięki, spróbuje coś poszperać w tych sterownikach
jaco14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 23:39   #89
robmell28
Nowicjusz

Domyślnie Stadion lecha

Jakim cudem na zdjęciach jest stadion Lecha ??
robmell28 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2012, 10:19   #90
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

To nie stadion Lecha, tylko jego podobizna. Stadion występuje pod nazwą Sanderson Park. Można jednak uznać, że jest to jak najbardziej stadion Lecha Poznań, gdyż jest bardzo podobny.

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2012, 23:12   #91
robmell28
Nowicjusz

Domyślnie

czyli to jest stadion Lecha tylko troszkę zmieniony i nazwa tez inna bo licencji nie maja
stare 12-10-2012, 23:15   #92
robmell28
Nowicjusz

Domyślnie

czyli prawa nie złamali i bo mały szczegół jest zmieniony w tym stadionie i nazwy nie użyli to prawa nie złamali xD sprytne
stare 13-10-2012, 14:03   #93
entlik97
Nowicjusz

Domyślnie

Mam taki problem wgrałem sobie przyśpiewki do Fify 13 i w meczu prawie ich nie słychać są, strasznie cicho w ustawieniach mam ustawione głośność przyśpiewek na 100 %, może ktoś pomoże ???
entlik97 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2012, 18:57   #94
robmell28
Nowicjusz

Domyślnie

ścisz trochę dźwięk komentatorów i reszty dźwięków
stare 14-10-2012, 14:08   #95
krzysioh1983
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.
Czytam już 4 raz cały temat i widze że ludzie mają taki sam problem jak jak ja z tym błędem wyskakującym podczas regeneracji: Exception EReadError in module fifas-win.exe at 0001a593.
Ządne sposoby nie pomagają podane przez was. FM jakieś błędy wyskakują i nie można Regenerovania wykonać. A przez Regnerator 3.0 w/w błąd wyskakuje. Nie pomaga otwieranie jako Admin... ani w trybie zgodności z WinXP.
Jeden sposób działa. otóż trzeba w Regeneratorze wybrać linijkę numer 3: Si Elimineranno.......grafici editati. Wtedy działa ten patch ale do następnego wyłączenia i włączenia Origin. Potem wszystko się psuje. I znów to samo czyli szary ekran startowy.
Macie juz sposób jak to zrobić?? Gra oryginalna bez żadnych patchy innych. A\Jakie przyciski w Regeneratorze 3.0 macie zielone a które na czerwono??

Ostatnio edytowane przez krzysioh1983 ; 14-10-2012 o 14:29
krzysioh1983 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 14:12   #96
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Witaj,
Spróbuj pobrać najnowszą wersję regeneratora i68 oznaczoną 3.0.2, która jest poprawiona. W downloadzie patch od dzisiaj już jest właśnie z tą wersją regeneratora. Na zielono powinny być: data0, data1, data3 i datax.
stare 14-10-2012, 14:59   #97
krzysioh1983
Nowicjusz

Domyślnie

Super działa wszystko. Wielkie dzięki. Ważna rzecz dla tych którzy mają problem z regeneratorem 3.0: pierwsza i najważniejsza sprawa - AKTUALIZACJA NET Framework!!! Ja to zrobilem bo w tym tkwił największy szkopuł. Druga sprawa mozna pobrać tak jak kolega Opeel poradził wersje Regeneratora 3.0.2. Za to wielkie dzięki za doradzenie. I trzecia sprwa: w regeneratorze na zielono włączone DATA0 , 1, 3 i X. Ja dodatkowo włączyłem: 2dHeads, FUTCards oraz Patches i Others. Bez tego po zregenerowaniu miałem tylko szary ekran bez flagi i stop. Powodzenia wszystkim patchowaniu a dla OPEELa wielkie dzięki jeszcze raz.
krzysioh1983 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 15:31   #98
grzespb
Nowicjusz

Domyślnie

Opeel
A powiedz mi czy będzie coś zrobione zeby przyśpiewki byly głośniejsze??
grzespb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-10-2012, 15:46   #99
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Tutaj jest poradnik: http://www.soccergaming.com/forums/s...d.php?t=175533

Znaleźć tam możemy też same przyśpiewki dla polskiej ligi i wielu innych.
stare 15-10-2012, 19:29   #100
egon1003
Nowicjusz

Domyślnie

Co z trzecimi kompletami dla drużyn który takowy posiadają w rzeczywistości , np. granatowy dla Kolejorza ?
egon1003 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania