FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 09-10-2012, 08:24   #61
DANIU
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał patryk.w Zobacz post
A którą opcją po angielsku trzeba zregenerować pliki ? Bo jeśli się nie mylę to jest ich około 8.
pierwsza linijka która sie wysietla, juz pisałem.
DANIU jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 08:26   #62
DANIU
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał perkusista30 Zobacz post
Tak a do jakiego folderu mam dać tego patcha i potem regenerator?
patch sam instaluje sie tam gdzie gra jest, a regenerator zainstaluj gdzie chcesz. on sam znajdzie grę i ją zregenerować jak go właczysz

Ostatnio edytowane przez DANIU ; 09-10-2012 o 08:30
DANIU jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 13:43   #63
bigu27
Nowicjusz

Domyślnie

Ja mam takie pytanie, czy jest możliwość aby umieścić pliki na serwerze , tak aby móc je wrzucić do folderu z grą a nie przez instalator dodawać. Nawet regenerator nie pomógł a FM12 mi nie działa. A i jeszcze jedno, jak poradzić sobie, gdyż nie mogę zmienić pozycji zawodnika i jak zmienić ilość rezerwowych?
bigu27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 14:50   #64
BogaLaOnda
Patchmaker CF

Domyślnie

jezli wrzucisz je bezposrednio i tak musisz zregenerowac wiec to nic nie da
BogaLaOnda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 15:12   #65
bigu27
Nowicjusz

Domyślnie

To jakiś pomysł co zrobić abym mógł miec patch, a co z tymi pozycjami, błąd fify i czy da sie coś z tym zrobić?
bigu27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 15:25   #66
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

witam, mam problem mianowicie patch sie instaluje kiedy przechodze do regeneratora wyskakuje mi taki blad xception EReadError in module fifas-win.exe at 0001a593. Stream read error. Wie ktos o co kaman? Potem wszystko do konca sie instaluje po jego wylaczeniu, ale gre wywala zaraz po wejsciu
stare 09-10-2012, 15:30   #67
DraG
Chelsea - GKS Fan

Wyślij wiadomość na gg do DraG
Domyślnie

Cytat:
Napisał Denmark Mafia Zobacz post
Po trzecie Cracka do fify 13 nie ma i nie będzie wystarczy poczytać infa w necie.W tym roku EA zrobiła takie zabezpieczenia że w tej grze wszystko łączy się z servereami podobnie jak z diablo 3 zrobił blizzard i na cracka nie masz co liczyć złodzieju
Tak tylko chciałem zauważyć, że crack do FIFY jest i nawet ten patch na nim śmiga.

Sam oczywiście mam FIFE z Origina żeby nie było
stare 09-10-2012, 15:33   #68
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

aha dodam jeszcze, ze kiedy wchodze do FILE Master i wybieram sciezke z FIFA 13 to wyskakuje mi jakis bląd... nie wiem o co tu chodzi i co zle robie, pokieruje ktos?
stare 09-10-2012, 15:41   #69
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

kurrrrr.... no i tego boisko jest cale szare i nic nie widac,sorki za spam ale wkurzylem sie delikatnie
stare 09-10-2012, 16:29   #70
perkusista30
Nowicjusz

Domyślnie

u mnie też wszystko jest szare, nie działa mi to coś.
perkusista30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 16:36   #71
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

no wlasnie niech mi chociaz ktos powie jak naprawic zeby mi fifa normalnie dzialala bo w domu bede dopiero na weekend, a tam zostala plyta i zeby przeinstalowac od nowa gre musze czekac, a boje sie dodatkowo czy jakies chwatsy po tym nie zostana i nie trzeba bedzie calego systemu odinstalowywac pograc nie moge, podkusilo z tym patchem
stare 09-10-2012, 17:27   #72
Domino
Gość

Domyślnie

@mr.wombat

Jakie chwasty, jakie przeinstalowywanie systemu?
Pisałem to już nie jednokrotnie, patch jest w instalatorze, dodaje samą grafikę do gry i nawet nic nie zmienia w bazie danych gry, więc to nie ma prawa nie działać.
Na "czystą" grę bez żadnych innych dodatków instalujemy T-Mobile Ekstraklasa Update do głównego folderu z grą, jakby ktoś się pytał. Do momentu aż instalator zakończy swoje działanie, nic nie ruszamy, nie przerywamy itd. Po instalacji watro zregenerować pliki, co by nie było dla pewności żadnych problemów. Są dwa sposoby. Instalujemy File Master 12, poprzez Browse wybieramy ścieżkę z zainstalowaną FIFĄ 13, następnie wybieramy Tools > Regenerate bh. Czekamy aż program zrobi swoje, wyłączamy go, odpalamy grę i działa. Drugą opcją jest regeneracja plików za pomocą nowo wypuszczonego programu już konkretnie do FIFY 13, mianowicie FIFA 13 Regenerator 3.0.

Jeżeli występują problemy z działaniem tych programów, to podkreślam po raz kolejny: aktualizujemy biblioteki NET Framework do najnowszej wersji, można zaktualizować DirectX, można spróbować uruchomić program jako administrator bądź w trybie zgodności z Win XP w przypadku używania Win7 i Vista.

Tyle w temacie. Na dwóch kompach instalowałem u siebie, plus poleciłem patch kumplowi, także bez problemów sobie poradził.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 17:36   #73
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

Poprzez czystą gre rozumiesz także nie pobieranie aktualizacji Origina? Moze napisze Ci krok po kroku jak to robilem, sorry jesli wnerwiam, ale nie jestem za bardzo oblatany w tych tematach i moze po prostu popelnilem jakis blad.
1. sciagnalem i zainstalowalem TMEU tutaj obeszło sie bez zadnych problemow
2. po zakonczeniu instalacji wyskoczyl mi jakis program po wlosku zapewne ten regenerator nacisnalem jedynie przycisk GO po czym w polowie instalacji pojawil sie wskazywany przeze mnie wczesniej error : Exception EReadError in module fifas-win.exe at 0001a593. Stream read error.
3. Wszystko sie niby zainstalowalo itd. wszedlem do gry chce grac mecz szary ekran
4. odnosnie file master 12 kiedy wybieram w browse sciezke z gra wyskakuje mi blad z napisem ze jest jakis nieobslugiwany wyjatek
5. wszystkie aktualizacje mam na biezaco sciagane przez origina zreszta gra do dzisiaj dzialala mi bez zarzutu
stare 09-10-2012, 17:37   #74
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

PS. narazie odinstalowalem gre i czekam az origin pobierze ja na nowo wtedy zainstaluje mam nadzieej, ze to szare boisko zniknie
stare 09-10-2012, 18:03   #75
matiszal95
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie blad

ja gdy instaluje dodatek na koncu wyskakuje mi sie instalacja sie nie powiodla bo nie zainstalowano jednago pliczku kit... i zebym zainstalowal od nowa robilem to i ciagle to samo. prosze o pomoc i z gory dzieki
matiszal95 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 18:05   #76
witos1977
Nowicjusz

Domyślnie

Główny katalog z grą czyli fifa 13?
Jak tak zainstaluje to fifa mi się wyłącza
Jak zainstaluję do game to piszę np. Legia Warszawa, GKS Bełchatów, ale nie mam stroi ani herbów. Co mam zrobić??
witos1977 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 21:31   #77
Domino
Gość

Domyślnie

@matiszal95

Dodatek jest za darmo, więc pobierz jeszcze raz, najprawdopodobniej źle Ci się pobrał, może nie w całości i stąd ten problem.

@witos

Przeczytaj mój post wyżej. Jak jest jakiś problem, koniecznie trzeba zregenerować pliki. Wyżej o tym już wspominałem. No i głównym katalogiem jest FIFA 13, ale wydaje mi się, że dodatek sam odnajduje ścieżkę do instalacji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2012, 07:40   #78
rangiz
Lech Poznań & AC Milan

Domyślnie

Jak macie pirata to trzeba robić tym file masterem, czy jakoś, bo ten drugi program się pluje i wali błędami jak próbujecie później włączyć grę.
rangiz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2012, 11:53   #79
mr.wombat
Nowicjusz

Domyślnie

Ja niestety musialem odpuscic sobie instalacje patcha... rozpieprzyl mi cala gre i konieczne bylo zainstalowanie jej od nowa, a szkoda bo chciałem sobie pograć Górnikiem, no cóż
stare 10-10-2012, 14:26   #80
luczka
Nowicjusz

Domyślnie

Czy mógł by ktoś stworzyć tego samego patcha ale do fify 11?Uważam że w fife 11 gra więcej osób ponieważ ma lepszy gameplay.
luczka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania