FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-10-2012, 20:35   #41
efilnikufesin
Nowicjusz

Domyślnie

grzespb

Dzięki pomogło.Wcześniej kombinowałem z tym plikiem rna.ini , ale bez regeneracji potem.Teraz jest ok.
efilnikufesin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2012, 21:31   #42
Sesu
Nowicjusz

Domyślnie Crack

Mam małe pytanie. W FIFĘ gram od ... lat. Bardzo często zdażało mi się zniszczyć orginalną płytkę. W przpadku odsłon 12 oraz 11 pobierałem Cracka a płyta była na "czarną godzinę". Mam pytanie. Czy posiada ktoś działający Crack do FIFY 13? Jeżeli nie, to czy zna ktoś jakieś dobre źródło? Lub jakieś informacje nt. Cracka?

Serdecznie pozdrawiam, i liczę na konkretną odpowiedź

Ostatnio edytowane przez Sesu ; 07-10-2012 o 21:35
Sesu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2012, 21:45   #43
Domino
Gość

Domyślnie

@up
Na tym forum na pewno nie znajdziesz cracka i nikt Ci go tutaj nie wrzuci. Nie promujemy tu piractwa, a crack jest niewątpliwie pewnym elementem piracenia. Jak szukasz go w celu niezniszczenia płytki, rób to we własnym zakresie. Osobiście polecam zgrać sobie płytkę na kompa lub po prostu nagrać na drugą płytkę, możesz także strzelić obraz płyty np. programem Alcohol 120%.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 07-10-2012 o 21:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 06:54   #44
WM66
Zorientowany

Domyślnie

Sensu po co Ci crack ?? Nie mów mi tylko że za każdym razem jak grasz w FIFE to wkładasz płytę do napędu Pierwszy raz takie coś słyszę w przypadku FIFY ja też mam płytkę i zainstalowałem ja 1 raz i więcej razy płyta w napędzie nie była, bo nie ma takiej potrzeby żeby grac w grę. Wydaje mi się że możesz nie mieć oryginała i dlatego piszesz że szukasz cracka żeby chronić płytę hehe już widziałem kilka takich osób co tak pisało
WM66 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 13:09   #45
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sesu Zobacz post
Mam małe pytanie. W FIFĘ gram od ... lat. Bardzo często zdażało mi się zniszczyć orginalną płytkę. W przpadku odsłon 12 oraz 11 pobierałem Cracka a płyta była na "czarną godzinę". Mam pytanie. Czy posiada ktoś działający Crack do FIFY 13? Jeżeli nie, to czy zna ktoś jakieś dobre źródło? Lub jakieś informacje nt. Cracka?

Serdecznie pozdrawiam, i liczę na konkretną odpowiedź

Po pierwsze nie ściemniaj bo odkąd jest origin fifa nie wymaga płyty do działania ,a na samej płytce jest jedynie instalka do origin.

Po drugie Płyte trzymałeś na czarną godzine tak? yhym ciekawe tylko że na crackowanej fifie nie połączysz się z serverami EA.Więc kupowałeś oryginała tylko po to żeby grac na pirackiej fifie? o.O...aż ciężko to skomentować

Po trzecie Cracka do fify 13 nie ma i nie będzie wystarczy poczytać infa w necie.W tym roku EA zrobiła takie zabezpieczenia że w tej grze wszystko łączy się z servereami podobnie jak z diablo 3 zrobił blizzard i na cracka nie masz co liczyć złodzieju
Denmark Mafia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 13:42   #46
DANIU
Nowicjusz

Domyślnie

Bracia a co zrobić z problemem rozmazanych nazwisk na koszulkach?! Gra śmiga rewelacyjnie, jednak drażni mnie trochę widok "czarnych pól" lub "mazów" zamiast nazwisk.

z góry dzieki za pomoc.
DANIU jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 14:29   #47
sammuel
Nowicjusz

Domyślnie T-Mobile Ekstraklasa Update

Już nie mam siły do tego Waszego patcha... Zainstalowałem go na czystą, oryginalną grę i jedyne co się zmieniło to nazwy drużyn. Nadal brakuję herbów i strojów. Po instalacji coś tam wyskakuję z tego włoskiego regeneratora. Próbowałem File Master 12, wskazałem ścieżkę gdzie mam zainstalowaną grę, wyskakują jakieś błędy, klikam regenerate bh i nic się nie dzieję... O co tu chodzi???
sammuel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 14:33   #48
patryk.w
Nowicjusz

Domyślnie

@DANIU

Miałem ten sam problem . Ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej i jest już dobrze . Więc ściągnij aktualne stery do karty graficznej.
patryk.w jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 14:36   #49
patryk.w
Nowicjusz

Domyślnie

O co może chodzić . ?
stare 08-10-2012, 15:07   #50
DANIU
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał patryk.w Zobacz post
@DANIU

Miałem ten sam problem . Ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej i jest już dobrze . Więc ściągnij aktualne stery do karty graficznej.
mam najnowsze stery, przeinstalowałem jej jeszcze raz, niestety nie pomogło reinstalowałem tez gre i patch.

a co do File Master, to tez miałem z nim problem, postawiłem na Regenerator i wszystko działa... no oprócz tych rozmazanych nazwisk

Ostatnio edytowane przez DANIU ; 08-10-2012 o 15:11
stare 08-10-2012, 17:12   #51
perkusista30
Nowicjusz

Domyślnie

Może mi ktoś powiedzieć jak to zainstalować? Jak zainstalowałem to zmieniła się nazwa ligi i drużyn a reszty nie ma.
perkusista30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 17:29   #52
Domino
Gość

Domyślnie

Ludzie, instalacja jest banalnie prosta, patch w instalatorze, nie wiem co Wam może nie działać. Jeżeli faktycznie występują jakiekolwiek problemy, wystarczy zregenerować pliki File Masterem, a o tym jak go użyć, pisałem ja jak i Opeel na poprzedniej stronie. Nic więcej. W przypadku problemów z działaniem FM, możliwe jest, że trzeba zaktualizować biblioteki NET Framework do najnowszej wersji, lub w przypadku Win7 i Vista, uruchomić program w trybie zgodności z XP. I nie ma bata żeby nie działało.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 17:51   #53
perkusista30
Nowicjusz

Domyślnie

Jak wyskoczy mi regenerator to daję F/Fifa13/Game - wyskakuje mi wtedy taki komunikat If the game is actually installed on this system, you have to serach main folder again. Poza tym, którą linijkę wybrać na dole w regeneratorze?
stare 08-10-2012, 17:52   #54
ml7733
Stały bywalec

Domyślnie

Panowie, patch naprawdę świetny, ale zauważyłem, że Legia nie ma nazwisk nad numerami, a w rzeczywistości one występują.
stare 08-10-2012, 18:41   #55
Dawkii
Wielki Fan Arki Gdynia

Domyślnie

No nie mają tylko stroje wyjazdowe legii z tego co ja widziałem ale i tez stroje polonii wyjazdowe ich nie posiadają
Dawkii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 19:57   #56
DANIU
Nowicjusz

Domyślnie

No u jednych nie ma wogóle nazwisk, a u mnie sa ale rozmazane, o czym wspominałem wyżej. Niestety reinstalka grafiki mi niepomogła. Moze ktoś ma jakis inny pomysł?!
stare 08-10-2012, 22:28   #57
perkusista30
Nowicjusz

Domyślnie

Tak a do jakiego folderu mam dać tego patcha i potem regenerator?
stare 08-10-2012, 22:48   #58
dylek1987
Nowicjusz

Exclamation Problem po instalacji patcha

Po zainstalowaniu tego patcha na oryginalną wersję gry po wybraniu języka w grze wyskakuje mi bład:

Asserion failed!
Program:...
File:\p4\nova\fifa13\ml\render\basekit\...\truet ype.cpp
Line: 3667

Expression: false

For information on how your program can cause an assertion
failure, see the Visual C++ documentation on asserts

(Press Retry to debug the application - JIT must be enabled).

Kto pomoże??
dylek1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 00:03   #59
dylek1987
Nowicjusz

Domyślnie Problem po instalacji patcha

Już sobie poradziłem. Tak jak pisaliście... Trzeba zregenerować pliki, z tym że File Master 12 nie chciał mi działać więc włączyłem Regenerator 13. Dzięki temu Fifa pięknie śmiga.

Dzięki za wrzutę.
dylek1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2012, 06:01   #60
patryk.w
Nowicjusz

Domyślnie

A którą opcją po angielsku trzeba zregenerować pliki ? Bo jeśli się nie mylę to jest ich około 8.
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania