FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-03-2012, 20:47   #21
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Op - poprawiając statsy jechałeś na EA`owskich ?
Tak to gz pacz.
Miuosh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2012, 21:07   #22
Adamek923
Nowicjusz

Domyślnie

Jedynie robiłem swoją gwiazdę do kariery przed wgraniem update.
Adamek923 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2012, 21:13   #23
Domino
Gość

Domyślnie

Ten patch T-Mobile Ekstraklasa Update to była tylko łatka dla samej ekstraklasy, która wyszła grubo przed MPPL Najlepiej by było, gdybyś wgrał sam MPPL i ten dzisiejszy update, nic więcej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2012, 21:16   #24
Adamek923
Nowicjusz

Domyślnie

Kurcze mój błąd, czyli odinstalować cały patch wgrać go z powrotem z update i powinno śmigać? Save nie powinny się usunąć ?

Ostatnio edytowane przez Adamek923 ; 07-03-2012 o 21:20
Adamek923 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-03-2012, 21:46   #25
Domino
Gość

Domyślnie

Możesz usunąć, albo po prostu tak jak było opisane w instrukcji, File Master w ruch i ten update samej ekstraklasy przeszkadzać nie powinien

Przypominam także, że Ci co używali File Mastera przy wgrywaniu MPPL, powinni go użyć także po wgraniu update'u:

Cytat:
Do poprawnego działania gry wymagana jest pełna wersja MPPL 12.
Jeżeli po instalacji zwykłej wersji MPPL 12 do uruchomienia gry korzystałeś z programu File Master 12, prawdopodobne, że po instalacji Update również będziesz musiał z niego skorzystać. Tym razem jednak tylko do regeneracji plików, bez wypakowywania pliku data8.big.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 13:38   #26
lukipuki1995
Nowicjusz

Domyślnie

zrobiłby ktoś minifacy slobody i eltona liry z zagłębia lubin
lukipuki1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 13:54   #27
realmadrid17
Nowicjusz

Domyślnie

Patch jest mega zajebisty.
Szkoda tylko, że jest mało transferów z zagranicznych lig zrobionych, ale to łatwo można samemu sobie zrobić. Ogólnie jestem mega zadowolony i szacun za waszą pracę.
realmadrid17 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 14:02   #28
bubu
Zorientowany

Domyślnie

mam mały problem jak pogram dłuze w fife to zawodnicy sami podaja piłke bez wcisniecia klawisza co to moze byc bez patcha tak sie niedziej
bubu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 16:31   #29
henry80
Zorientowany

Domyślnie

Czemu nie zintegrowano aktualizacji składów EA w tym patchu? Przez to trzeba wybierać pomiędzy składami z patcha a aktualizacją EA gdzie nie ma np. 1 polskiej ligi... W sumie to nie jest jakiś wielki problem jeżeli się nie gra tymi drużynami ale mimo wszystko możnaby to połączyć jakoś bo jednak składy ekstraklasy z patcha są chyba lepsze.
henry80 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 17:13   #30
lukipuki1995
Nowicjusz

Domyślnie

dodałbyś do polonii warszawa dwa nowe nabytki a mianowicie dawida weisa i adama pazio
lukipuki1995 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 19:25   #31
Kamil699
Nowicjusz

Domyślnie

Przeglądajac na szybko składy zauważyłem jedno niedopatrzenie mianowicei Marek Garncarczyk gra nadal w Śląsku a powinien graćw ŁKS to tyle narazie ajeśli chodzi o update to naprawdę swietna robotaszaczun
Kamil699 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 20:26   #32
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał henry80 Zobacz post
mimo wszystko możnaby to połączyć jakoś bo jednak składy ekstraklasy z patcha są chyba lepsze.
No właśnie, jakoś Ogólnie dałoby się, ale baza jest na tyle duża, że trochę czasu by to zajęło, żeby dostosować update od EA z aktualnymi składami do MPPL. Biorąc pod uwagę, że robiła to tylko jedna osoba, musieliśmy znaleźć kompromis i jest nasz update dostosowany do patcha, który zawiera także najważniejsze zagraniczne transfery. Resztę można przecież we własnym zakresie zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 20:50   #33
gogus94
Nowicjusz

Domyślnie POMOCY Opeel

specjalnie zarejestrowałem się bo mam mały problem z tym patchem, po zainstalowaniu tego MPPL czy też później update nie wyświetlają mi się nazwy drużyn zaplecza ekstraklasy oprócz Arki, Pogoni, Wisły Płock, Piasta, Bogdanki i Polonii Bytom. Wyświetla mi się zamaist nazw Team i jakieś numery. I oprócz tego to jeszcze tak samo jest z nazwą koreańskiej ligi. A i jeszcze nazwa I Ligi Polskiej zastępuje Sonata K-league. Mógłby ktoś napisać jak to zrobić aby działało poprawnie. Wcześniej pod tym newsem z darmową opcją pobierania tego MPPL jeden gość miał podobny problem i Opeel wyjasnił jak to zrobić przez FileMaster ale ja mam też problemy z tym programem bo moja fifa nie była instalowana tylko po pobraniu wypakowana i od razu była tak jakby zainstalowana i można było grać więc nie mogę w filemasterze zregenerować plików. Czy jest jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu. Z góry dzięki . . I jeszcze chciałem dodać że Patch jest SSSSUUUUPPPPEEEERRRR!!!!. Szczególnie po dodaniu reprezentacji. Szkoda tylko że nie ma aktualizacji strojów Kamerunu, Egiptu, Chile, Peru, Kolumbii, RPA i Słowenii. Ale dobrze że Urugwaju chociaż
gogus94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2012, 21:27   #34
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Co do integracji naszego Update z updatem EA, być może w przyszłym tygodniu znajdę czas i tą bazę przerobię i połączę lecz niczego nie obiecuję. Jeśli jednak zrobię to znajdą się też tam koszulki Egiptu, Kamerunu i RPA.
@gugs94 - odezwij się do mnie na gg to Ci pomogę. Nr znajdziesz w dziale redakcja.
stare 08-03-2012, 22:11   #35
Alacon
Nowicjusz

Domyślnie

Czy wie ktoś jak wyciągnąć te składy z bazy? Mógłbym się pobawić i spróbować wyciągnąć z oficjalnej aktualizacji pozostałe składy i podmienić do bazy od MPPL. Da się jakoś same rekordy z tych tabel w bd wyciągnąć czy można tylko eksportując tabele?
Alacon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2012, 14:13   #36
knyfel
Stały bywalec

Domyślnie

Gdzie jest Jakub Świerczok?
knyfel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2012, 16:17   #37
bigu27
Nowicjusz

Domyślnie

Właśnie gdzie Świerczok, Mosnikov z Pogoni i Richard David z Wisły Płock? Próbowałem sam dodać bo jest w bazie ale przez cm i db sie nie udało bo jakieś błędy w składach wystepują i wywala do windowsa.
bigu27 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2012, 16:26   #38
Domino
Gość

Domyślnie

CM'a sobie odpuść, bo obecna wersja jest tylko wersją beta, zabugowaną i niestabilną. Jak będę miał chwilę, posprawdzam Wasze uwagi, być może zawodnicy są w bazie, ale nie są pododawani do składów. Jakieś braki mogą oczywiście się zdarzyć, wszystko składał tylko i wyłącznie Opeel, a jak wiecie baza nie jest mała i ciężko samemu to ogarnąć. Piszcie wszelkie uwagi, może uda się jeszcze wszelkie braki uzupełnić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2012, 17:21   #39
Unnamend
Patchmaker

Origin: Unnamend_PL
Domyślnie

Świetna robota panowie. MPPL 12 to jeden z lepszych jak nie najlepszych MPPL w historii CF... Dużo roboty w niego włożyliście i należą się dla was wielkie brawa... Oby MPPL 13 był jeszcze lepszy z 2 ligą wschodnią i zachodnią...
Unnamend jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2012, 19:35   #40
gogus94
Nowicjusz

Thumbs up Jest już OK!!!

dzięki Opeel za pomoc w rozwiązaniu problemu. Patch jest Super. Ten MPPL i MPPL08 po prostu rządzą. Wszystko już działa z nazwami klubów zaplecza ekstraklasy. Miałem czekać na ten PLP ale chyba nie potrzebnie bo ten działa bez zarzutów i jest zrobiony nie na wysokim poziomie ale na MISTRZOWSKIM poziomie. Chciałbym jeszcze aby były aktualne stroje dla reprezentacji wszystkich których nie mają ich i nic mi więcej nie potrzeba... A jak wyjdzie CM to zrobię sobie do tego okręgówkę, klasę A dwie grupy i klasę B dwie grupy zamojskiego ZPN-u. Jeszcze raz Opeel wielkie dzięki
gogus94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania