FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 03-02-2012, 15:02   #61
Sylwek.
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Sylwek. Origin: Sylwek179
Domyślnie

@Opeel

Są pliki data1.patch ale też są data1.bh . A czy po instalacji powinien uruchomić się instalator ?
Sylwek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 15:03   #62
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

@Sylwek33 - Powinny wyskoczyć czarne okienka DOSOWE na chwilkę i zmienić nazwy. Więc zmień data0 data1 i data3.patch na .bh a te stare zmień na rozszerzenie backup. Wtedy będzie działać.
stare 03-02-2012, 15:04   #63
bubu
Zorientowany

Domyślnie

witam na poczatku gdy sciagnałem match to po zainstalowaniu nieurochamiała mi sie gra potem zrobiłem tak jak mówi Opeel czyli (Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.) zrobiłem i tak gra ruszyła tylko jak wybiore jaka kolwiek druzyne to wyzuca mnie z gry prosze o po,oc bo długo czekalem na ten patch
bubu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 15:08   #64
Opeel
RedNacz

Domyślnie

@bubu - Na pewno wypakowałeś pliki do folderu FIFA12/ Game? Sprawdz czy w folderze Game masz folder data/sceneassets.
stare 03-02-2012, 16:00   #65
Sylwek.
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Sylwek. Origin: Sylwek179
Domyślnie

Dzięki wielkie Opeel, wszystko chodzi prawie git. Przedtem nie miałem lagów, a teraz mam i to bardzo duże, ale sobie poradzę.
Sylwek. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 16:12   #66
bubu
Zorientowany

Domyślnie

opeel Zainstalowałem patcha potem robiłem tak otworzyłem file master 12 po lewej stronie było program files origon i fifa 12 nacisnalem game i kliknalem na data8 i bylo w nim duzo plikow zaznaczylem i nacisnolem exportuj i robilem tak program plikow origon games fifa 12 i game jak to zrobilem nacisnalem w file game i tools renegerate bh (a niemam takiego pliku sceneassets w dacie przed regenaracja i po przed regeneracja czysta fifa w folderze data mam loc ui movies fifarna common.cbac anti.cbac
stare 03-02-2012, 16:15   #67
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Sceneassets to nie plik, a folder który wypakowałeś z data8. Na czystej FIFIE go nie ma po wypakowaniu data8 powinien być. Najwidoczniej wypakowałeś go w inne miejsce poszukaj jeszcze go i przenieś do folderu Game/data. Wtedy zregeneruj bh i gra będzie działać jak należy.
stare 03-02-2012, 16:16   #68
Taito7
Fifowiec

Domyślnie

Witam !!

Czy moge odpalic w CM 12 ten dodatek ??
Chodzi mi żeby tam zedytowac drużyne z 1 Ligi czy jest taka możliwosc ??
Taito7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 16:18   #69
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Oczywiście, że możesz lecz nie gwarantuje, że później FIFA będzie działać odpowiednio. Udostępniona wersja CM jest wersją beta która jest bardzo niestabilna i nie posiada wszystkich funkcji.
stare 03-02-2012, 16:19   #70
Mocarny Knur
Zorientowany

Domyślnie

Patch świenty ale mam jedno ,,ale'' rozumiem ze w polsce jest otwarte okienko transferowe ale taki manu i ohayon to w legi z miesiac czasu nie graja mam pytanie czy w addonie poprawicie niektore skille graczy? taki np. wolski ma 58 duzo za mało.. ale generalniue świetna robota ;]
Mocarny Knur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 16:21   #71
bubu
Zorientowany

Domyślnie

wypakowałem go na pulpit i jest
stare 03-02-2012, 16:22   #72
Opeel
RedNacz

Domyślnie

@ Mocarny Kocur - Było już mówione, że składy na jesień - wkrótce wydamy update składów po zamknięciu okienka. Co do umiejętności to Wolskiemu podniosłem potencjał. Pograj karierę a po ok miesiącu jego skill będzie już 65, a po 2 sezonach ponad 70. Skill Nakoulmy zwiększyłem do 65.

@ Taito - Kliknij Open FIFA 12 i się otworzy.

@ bubu - To teraz przenieś ten folder do folderu Game/data i zregeneruj bh.
stare 03-02-2012, 16:31   #73
bubu
Zorientowany

Domyślnie

opeel pomogło dziala wszystko jak ta lala wielki dzieki
stare 03-02-2012, 16:47   #74
torksg
Nowicjusz

Domyślnie

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19--to jest wszystko jak zainstalowac wszystko działa na orginale!!!!!.wielkie dzieki za wydanie patcha!
torksg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 17:25   #75
Taito7
Fifowiec

Domyślnie

Wszystko jest zajedobre w tym patchu .
Na początku mi nie chciala sie gra odpalic ale zrobilem tak jak w instrukcji
i wszystko git !!!
Bardzo dziekuje tworcom patcha
Taito7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 17:38   #76
kodak1920
Nowicjusz

Domyślnie

To jest porażka żeby nabijać kase na Dodatkach
http://www.fifaserwis.com/?serwis=do...e=plik&id=3771
Ostatni MPPL był w FIFA 10 i co??do dzisiaj jest płatny.
Teraz chcecie dać po miesiacu za darmo bo za miesiąc wam nikt nie kupi tego bo wychodzi PL gdzie będzie miał aż do 3ligi macie link i zobaczcie jak chłopcyu z FIFA polonia sie napracowali to oni go powinni mieć płatny a nie wy.

Nie reklamujemy stron o tematyce FIFA.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 03-02-2012 o 18:02
kodak1920 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 18:05   #77
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał kodak1920 Zobacz post
To jest porażka żeby nabijać kase na Dodatkach
http://www.fifaserwis.com/?serwis=do...e=plik&id=3771
Ostatni MPPL był w FIFA 10 i co??do dzisiaj jest płatny.
Teraz chcecie dać po miesiacu za darmo bo za miesiąc wam nikt nie kupi tego bo wychodzi PL gdzie będzie miał aż do 3ligi macie link i zobaczcie jak chłopcyu z FIFA polonia sie napracowali to oni go powinni mieć płatny a nie wy.
Wiesz, wydaje mi się że nadal nie wiesz za co jest ta opłata. Nasz serwis ma własny serwer, który trzeba za coś utrzymać. Cała kasa którą płacisz jest za transfer. Znajdź mi podobny serwis o tematyce FIFA, na którym znajdziesz tyle dodatków do starszych wersji gry MPPL od zawsze był płatny i jakoś nikt tragedii z tego nie robił. A to że za miesiąc będzie free, to chyba dobrze.

A co do PLP, fajnie że tyle w nim będzie, ale nie chwal dnia przed zachodem słońca, nie wiesz jaki on będzie, czy będzie wszystko poprawnie działać, pomimo że będzie za free. Jak będzie miał swoją premierę, to dopiero pogadamy. A MPPL nikt Ci nie każe ściągać. Poza tym możesz poczekać, aż będzie za free.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 18:24   #78
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Nie jestem fanem krytykowania cudzej pracy, tym bardziej konkurencyjnego serwisu, ale zobaczymy jak sobie poradzą z tak dużym dodatkiem, który może tak później namieszać w bazie, że jak znajdzie się taki jeden z drugim na forum, który nie będzie wiedział "co i jak" to odechce im się odpisywać na ich problemy.

A tu przynajmniej Opeel czuwa nad tematem i nie tylko Opeel i podpowiada każdemu z osobna co zrobić.

Kolego kodak1920 - szkoda, że to nie rok Twojego urodzenia w tym nicku Jeżeli tak bardzo zachwycasz się patchem konkurencji, proszę bardzo oni zyskają jednego zadowolonego więcej, a my na tym nie ucierpimy, ba nawet zyskamy. Jednego - sory - marudę mniej.

Szanuję każdy serwis polski czy zagraniczny, ale zobaczymy jak konkurencja poradzi sobie z problemami innych użytkowników. Czy będzie im się tak chciało odpisywać na każdy problem jednego usera, jak ich patch pobierze z 20 000 ludzi. Zobaczymy
Niech z tych 20 000 tys. ludzi chociaż 10% będzie miało problem ich patchem, to trzeba odpisywać 2000 osobom. Odechce się szybko, no chyba że każdy patchmaker będzie siedział non stop przy komputerze i odpisywał użytkownikowi - to zwracam honor

Ode mnie wielki PLUS dla użytkowników, którzy nie marudzą i pobierają mimo to, że muszą wysłać SMS'a za transfer dodatku.

Ja kolego kodak "pracuje" na serwisie CENTRUM FIFY od 2007 roku, tj. 5 lat. Żadnego grosza nie dostałem i żyje! Zapłatą jest dla mnie satysfakcja, że mogę przygotować dla Was wszystkich newsy odnośnie dodatków, nowości dotyczące nowych edycji FIFA itd. Więc proszę Cię - przystopuj i nie marudź.

Wiem, nie chciało Wam się czytać tego całego

Ostatnio edytowane przez Daniello ; 03-02-2012 o 18:29
Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 18:47   #79
Xysio
Patchmaker CF

Wyślij wiadomość na gg do Xysio Origin: Jarso0n
Domyślnie

Rok temu PLP też miało być piękne. I co masa błędów. Daniello ja przeczytałem
stare 03-02-2012, 18:51   #80
pitiST
Patchmaker CF

Origin: Wrotniak
Domyślnie

Ja pobrałem działa wszystko elegancko

Dobra robota panowie

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania