FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 03-02-2012, 09:23   #21
Alankos
Nowicjusz

Domyślnie

Dobra daruje sobie wgrywanie tego na miliard sposobów, a przez te 7zł nie zbankrutuje.

CO do tych plików bh to raz one sie wgrywają, a raz nie, a więc to nie system zawodzi....

Zastosowałem wszystko co jest opisane i nic.

Orgin to gówno, ale nie zwalajcie na niego.

Miłej gry życze tym co się to uruchomi.
Alankos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:27   #22
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Na pewno system, bo powiedz mi dlaczego większości się zmienia, a tylko niektórym nie? Być może zależy to od Framework'a itp. Ja mam również wersję Origin jak i większość testerów i nikt nie miał z instalacją problemów.
Jest jeszcze jeden sposób gdy zmiana nazw nie pomoże. Należy wypakować plik data8.big przy pomocy programu File Master 12. Otwieramy data8.big zaznaczamy wszystkie pliki i klikamy ikonke Export - wypakowujemy do folderu FIFA 12/Game.

Jest już ponad 100 pobrań, a tylko 3 osoby zgłosiły problem. Tak to już jest że tym co gra działa to nie piszą podziękowań tylko włączają grę i grają, a Ci co mają problem piszą na forum co jest naturalne tylko nie róbmy z tego takiej rzeczy, że dodatek nie działa nikomu bo tak nie jest.

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 03-02-2012 o 09:30
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:34   #23
raf38
Nowicjusz

Domyślnie

Odnośnie zamieszczonej instrukcji po pierwsze nie mam pliku squads w moich dokumentach więc to chyba dobrze ale po instalacji patcha nie mam również pozostałych wymienionych w instrukcji plików więc nie wiem w czym leży problem wniosek:
1 ci co mają grę ściągniętą z orygina prawdopodobnie nie skorzystają z patcha
bo wina już została zgrabnie przerzucona na Ea (coś w stylu "jak oni śmią dawać jakiegoś orygina na którym nie funkcjonuje nasz patch"), chciałbym przypomnieć panom patchmakerom że słuchając głosu swojej niewątpliwie nieprzeciętnej inteligencji powinni takie rzeczy przewidzieć.
2 Ozcekuję jak najszybszej reakcji ze strony administratorów serwisu i pomoc w rozwiązaniu problemu

Nie ulega wątpliwości że to co stworzyliście jest doskonałe ale mnie jakoś tłumaczenie w stylu "U mnie chodzi i było testowane" jakoś nie przekonuje

Pozdrawiam Raf 38 (choć już 40)
raf38 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:35   #24
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taito7 Zobacz post
kurde no cojest z tym kodem kod nie przyszed reklamacje tez nie ??
Moderatorzy pomożcie !!!
Co niektórzy wszystko chcieliby na już. W regulaminie wszystko jest napisane:

Cytat:
Jeśli nie dostaliście państwo SMS-a zwrotnego w przeciągu 4 godzin proszę zapoznać się z tym przypadkiem.
A reklamacja zapewne też nie jest rozpatrywana od ręki. Nie wiem ile strona kody.wapacz.pl rozpatruje reklamacje, może mają 24h, może 48h.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:37   #25
Taito7
Fifowiec

Domyślnie

Dobra to pieprze to wysyłam jeszcze raz i tyle .
Taito7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:38   #26
Opeel
RedNacz

Domyślnie

@raf38 - Czy widzisz, że ktoś z redakcji zwala tutaj winę na Origin'a? Origin jest ok i patch na nim również chodzi. Jeśli nie masz plików patch to dobrze - instalator dobrze zadziałał. Pozostaje sposób z programem File Master 12 i wypakowaniem data8. Zastosowałem kompresje chunkzip (co pozwoliło zmniejszyć objętość patcha ponad 10-krotnie) i wrzuciłem pliki jak EA do pliku data.big jednak jak widać niektórzy mają z tym problem, więc należy wypakować pliki do folderów tradycyjnych. Jak to zrobić napisałem w moim poprzednim poście.
stare 03-02-2012, 09:52   #27
kodak1920
Nowicjusz

Domyślnie

Moj kumpel kupił patcha i mu chodzi pięknie na Originie
kodak1920 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:53   #28
raf38
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki Opeel za szybką reakcję postawa godna profesjonalisty moje zwalanie wzięło się stąd że kolega Domino w swojej odpowiedzi napisał że wina leży po stronie fify "pożal się Boże orygin i aktualizacji które on pobiera"
Więc chyba należy bardziej uważać z doborem słów.
A teraz druga sprawa w swojej odpowiedzi piszesz o jakieś dekompresji wybacz ale dla mnie jako laika w dziedzinie informatyki jest to czarna magia więc proszę o instrukcję krok po kroku albo najlepiej przesłanie pliku z patchem działającym na 100%

Pozdrawiam Raf
raf38 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 09:57   #29
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał raf38 Zobacz post
moje zwalanie wzięło się stąd że kolega Domino w swojej odpowiedzi napisał że wina leży po stronie fify "pożal się Boże orygin i aktualizacji które on pobiera"
Kolego, to są moje przypuszczenia, bo jest raptem garstka osób, która ma z tym problemy Ja patcha nie składałem, ale miałem okazję go testować i problemy kilku osób muszą się skądś brać. Jak nie system, to może FIFA, jak nie FIFA, może Origin, nie wiem

Opeel czuwał i składał patcha, więc jest bardziej zorientowany, co zresztą już pokazał pisząc swoje odpowiedzi, w których udziela pomocy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 10:28   #30
Alankos
Nowicjusz

Domyślnie

omfg, ja ściagałem gre z Orgina, bo jak instaluje ją z płyty to gre wywala jak gram na necie ( po ost patchu ).

Heh dobre
Tak więc dziękuje dobranoc
stare 03-02-2012, 10:39   #31
kita1997
Banned

Wyślij wiadomość na gg do kita1997 Origin: Kittaa1997
Domyślnie Mega Patch12

Cześć mam pirata i czy ten patch za działa ? i mam wgrany patch t-mobile czy odinstalować fife i zainstalować na czysto tak żeby ten mppl działał odp....
kita1997 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 10:46   #32
pitiST
Patchmaker CF

Origin: Wrotniak
Domyślnie

Z tego co się orientuje działał ci będzie ale nie będziesz miał nazw klubów I ligowych a kluby z ekstraklasy będą miały nazwy z Fify (L.Poznań itp.)
stare 03-02-2012, 10:50   #33
Opeel
RedNacz

Domyślnie

@kita1997 - Nie pomagamy piratom.

@Alankos - I co w związku z tym, że masz wersje z Origin? Patch działa równie dobrze na wersji z płyty co i z Origin.
stare 03-02-2012, 10:55   #34
Alankos
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Opeel Zobacz post
@kita1997 - Nie pomagamy piratom.

@Alankos - I co w związku z tym, że masz wersje z Origin? Patch działa równie dobrze na wersji z płyty co i z Origin.
Ciekawe, szkoda że nie w moim wypadku

DObra dam sobie już spokój, bo tylko szkoda mojego czasu.
stare 03-02-2012, 10:58   #35
kodak1920
Nowicjusz

Domyślnie

Weście se zróbcie kopie Folderu FIFA 12 i skopiujcie cracka do niego i bedziecie mieli czysta FIFE i MPPL FIFE.
kodak1920 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 11:19   #36
palencio
Nowicjusz

Domyślnie Problem z patchem

Witam mam podobny problem co koledzy. Gram na laptopie i po zainstalowaniu tego patcha gra nie chce włączyć i pojawiają się crash dump w folderze game. Mam orginała ściąganego z Origin. System windows 7. Proszę o pomoc. Bez patcha gra działa.
palencio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 11:20   #37
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Wklejam tutaj instrukcję dla tych, którzy mają wciąż problem:

Pobierz i zainstaluj program File Master 12: http://www.fifaserwis.com/?serwis=do...e=plik&id=3876
Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.

Przypuszczam, że u niektórych problem może tkwić w kompresji chunkzip i pliku data8.big, więc należy go wypakować i nie powinno być już wtedy problemu.

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 03-02-2012 o 11:56
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 11:47   #38
palencio
Nowicjusz

Domyślnie

dzięki opeel . Zrobiłem wszystko tak jak kazałeś i wszystko działa. Trzeba jednak usunąć te dwa pliki co kazałeś i ta opcja przez File master 12 działa. Sprawdzony sposób wszystko działa herby i stroje.
Wielkie dzięki.
palencio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 12:04   #39
gulivers
Nowicjusz

Thumbs up

OK Opeel chumor poprawiony wszystko działa. Mam tylko pytanko zauważyłem że nie wszyscy piłkarze maja orginalne buty podczas luznej rozgrywki jest scoreboard EASPORT nie canal+ sport hd. Pytam sie bo mam watpliwosci czy wszystko wgrało sie bezbłednie Pozrawiam szacun
gulivers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 12:08   #40
Mateusz92
'Blue is the colour'

Origin: Morfeusz9292
Domyślnie

Nie ogarniam tutaj co niektórych....ekipa zrobiła patcha w sumie chyba nic z tego nie mają a tutaj tylko wyzywają że gówno,że nie działa bla bla albo się czepiają o kase za transfer.....

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania