FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-11-2011, 14:12   #61
Ra\/
Patchmaker CF

Wyślij wiadomość na gg do Ra\/ Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Ra\/ Origin: RaVRoyal
Domyślnie

Niestety nie. Tylko aktualizacje od producenta.
stare 11-11-2011, 14:18   #62
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Cytat:
Napisał Denmark Mafia Zobacz post
Ekhm ja zainstalowałem patcha i wszystkie 3 kariery działają elegancko ,wiec dziwne ze wam sie zepsuły.
No proszę jednak nasze patche działają, a jeszcze tydzień temu radziłeś nam żebyśmy żadnych patchy już nie robili.
stare 11-11-2011, 16:11   #63
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Działał do czasu bo zauważyłem ze band nie mam wiec doinstalowałem nowe.A wtedy to juz w ogóle sie posypało stroje zamiast normalnych były w zielono niebieskie kratki.Wiec przeinstalowałem grę ,potem zainstalowałem waszego patcha i od razu po odpaleniu wywala do windowsa.Ale od czego jest regenerator ,jak komuś nie działa to też polecam sie pobawić regeneratorem.

Ostatnio edytowane przez Denmark Mafia ; 11-11-2011 o 16:17
Denmark Mafia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 16:16   #64
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Bandy są w meczach T-Mobile Ekstraklasy w trybie kariery oraz turnieju. W towarzyskich nie ma bo głupio by było, gdy grasz sparing przykładowo Bayern - Man City a bandy są z polskiej ligi..
stare 11-11-2011, 16:21   #65
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

No nie wiem wcześniej miałem doinstalowane do Polskiej ligi i LM ,a w innych ligach były domyślne od EA i nie było problemu.W towarzyskich były te bandy od LM.
stare 11-11-2011, 16:25   #66
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Ja pisze o meczach towarzyskich, a nie innych ligach. Tam gdzie mają być bandy T-Mobile tam są i wszystko jest ok. W towarzyskich zostawiłem bandy od EA.

Piszesz działał do czasu. Działał, gdy w niego nie ingerowałeś. To, że teraz Ci nie działa to tylko i wyłącznie Twoja wina.

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 11-11-2011 o 16:38
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 16:37   #67
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

Ehh nie wiem po co sie bawiłem tymi bandami ,znowu wywala do windowsa i nawet regenerator nie pomógł ,a wczoraj jeszcze działało...
stare 11-11-2011, 16:40   #68
fanfify
Nowicjusz

Domyślnie

Dla tych co mają wersję piracką gry:

Zainstalujcie byle gdzie ten dodatek (u mnie instaluje tam gdzie znajduje się plik instalacyjny tzn. pulpit) Będzie to folder pod nazwą Gra FIFA 12 nie jest zainstalowana. Skopiujcie później te wszystkie pliki do folderu z grą i powinno działać...

U mnie wszystko działa.

Pozdrawiam
fanfify jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 16:40   #69
Opeel
RedNacz

Domyślnie

Regenerator nie pomoże bo on widzi tylko 7 dat od EA - w patchu dołożona jest data8 przy której regenerator się gubi. Pozostaje instalacja patcha na czystą FIFĘ. Żeby się nie bawić w ciągłe reinstalki proponuje po zainstalowaniu FIFY od razu stworzenie kopii zapasowej folderu Game i zamiast instalować ponownie podmienić tylko ten cały folder i wszystko powróci do stanu pierwotnego.
stare 11-11-2011, 16:46   #70
TorquemadaPL
Nowicjusz

Domyślnie

To bardzo ciekawe, ale regenerator mi pomógł.
Chociaż nadal mam problem. Mianowicie, po użyciu regeneratora Fifa z patchem zaczęła mi działać, ale bez strojów i band (tylko 3 stroje niektórych drużyn). Wie ktoś o co chodzi ?
TorquemadaPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 16:47   #71
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

No właśnie dziś go instalowałem na czystą fife i wywala do windowsa ,wczoraj jak instalowałem miałem kilka dodatków i mimo to działało.
stare 11-11-2011, 16:52   #72
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

Ludzie, wy zawsze macie problemy. Ja zainstalowałem patch na czystą wersję gry i wszystko śmiga. Nie mam zastrzeżeń. Ogólnie mam jakoś farta (do fify) bo ze wszystkimi nowymi grami mam problemy (często nie działają), a Fifa zawsze śmiga aż miło bez mniejszych problemów, podczas gdy większość ma odwrotnie

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 11-11-2011 o 17:13
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 20:00   #73
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

No to co mam zrobić żeby działało?
stare 11-11-2011, 20:30   #74
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

riinstalll.
Miuosh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 20:32   #75
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

3 razy juz reinstalowałem.
stare 11-11-2011, 20:41   #76
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

wywaliłeś wszystkie pliki i inne z nimi powiązane. ?
Miuosh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 21:21   #77
Domino
Gość

Domyślnie

Ja pozwolę sobie odnieść się jeszcze do osób z pirackimi wersjami gry, które narzekały, że została zablokowana możliwość podania innej ścieżki niż ta, gdzie jest zainstalowana gra w celu braku możliwości instalowania patcha na piracie. Ja na prawdę jestem w stanie zrozumieć, że kogoś może nie stać na kupno gry, ale mimo to wychodzę z założenia, że jeżeli macie odpowiednie komputery spełniające wymagania FIFY, macie dostęp do internetu, to nie powinno być problemu z odłożeniem tych 60zł na chociażby sam klucz do gry, bo tyle na dzień dzisiejszy to kosztuje. Odżałować, zrezygnować z przyjemności, poprosić rodziców czy dziadków o wspracie i 60zł jest kwotą do zdobycia.

Do tego muszę też podkreślić jeden fakt, że każdy kto rejestruje się na forum, akceptuje regulamin, a w nim jest wyraźnie napisane, że piractwa tu nie tolerujemy i piratom nie pomagamy, do tego za to jest dwumiesięczny ban. Jeżeli byłoby odwrotnie, to wyszłoby na to, że my jeszcze promujemy piractwo. A żadna szanująca się strona w Polsce, poświęcona grom z serii FIFA, czy poświęcona jakiejkolwiek innej grze/programowi/aplikacji nie promuje piractwa i surowo z nim walczy. Adekwatnie nie jest też udzielane wsparcie techniczne dla gry, czy dodatków/łatek wychodzących do gry osobom mających nieoryginalną kopię gry/programu. Więc ten trick zastosowany przez naszego redaktora naczelnego Opeel'a nie powinien nikogo dziwić. I nie chodzi tu o jakiś podział na bogatych i biednych, równych i równiejszych. Nie jesteśmy stroną, która promuje piractwo. Do tego piractwo jest wedle polskiego prawa karalne i każdy kto dopuszcza się piracenia, powinien być tego świadom.

Proste i logiczne, dziękuję za uwagę.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 11-11-2011 o 21:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 21:31   #78
Denmark Mafia
Baned

Domyślnie

--->Domino
Pirat=Złodziej

Ale jak widać piraci mają lepiej np temu typkowi "fanfify" mimo ze pirat to patch mu działa elegancko.
A ja Fifa oryginalna i musze obejść sie smakiem i grać bez licencji bo patch mi nie działa wiec trochę nie fajnie :/.
stare 11-11-2011, 21:36   #79
Domino
Gość

Domyślnie

@Denmark Mafia

Nie mam pojęcia dlaczego tak Ci się dzieje. Sama reinstalka gry to jeszcze mało. Pozostałości po grze usuwasz z Program Files? Może warto rejestr wyczyścić z plików FIFY? Może tak jak zalecane jest w FAQ, trzeba utworzyć nowe konto admina w systemie z nazwą bez PL znaków jak ą,ę,ć, żeby gra z patchem ruszyła?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 22:00   #80
MaFio22
Nowicjusz

Domyślnie

Mam świeżutką fife prosto ściągniętą z Origin.
Wgrałem patcha.
Odpalam i po 3 sek wywala do windowsa...
Wiecie jak zlikwidować ten problem ?
Pomóżcie pls!
Opeel pomożesz plss ? GRA ORYGINALNA !!
MaFio22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania