FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-11-2011, 11:09   #41
Bartassimo
Nowicjusz

Domyślnie Opeel@

Ja mam orginał, i w rejestrze normalnie znajduje mi Fife tzn katalog,ale z patchem nie da sie uruchomić fify,a jak unistall robie to da. Jak zrobić żeby działał prosze o odpowiedz!
PS. Nie mam innych Patchów.
Bartassimo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:14   #42
fanfify
Nowicjusz

Domyślnie Re:

Opeel dobra daruj sobie już...
Po prostu ci co nie mają oryginalnej FIFY są gorsi, biedniejsi itp...
Coraz bardziej widoczny jest podział na tzw. grupy społeczne...
Patchmakerzy tworzą patche dla własnego środowiska, dla tych co mają oryginały...a ci co nie mają to jak to się mówi: nie interesi was

P.S Opel - Wir Lieben Autos
Pozdrawiam
fanfify jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:16   #43
Bartassimo
Nowicjusz

Domyślnie Da

Opeel@
Odpowiesz wkońcu w czym może być problem? 3 komenty wyżej opisałem problem z patchem...
Bartassimo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:25   #44
TomekTSW
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Opeel Zobacz post
Specjalnie to zablokowałem
To nie można tego odblokować? Jak komuś sie uda zainstalować i grać bez problemów to spoko a jak nie to trudno. Problem byłby z głowy. A co do piractwa, to nie każdy zarabia "miliony" (a podejrzewam że niektórzy wgl nie zarabiają nic) żeby se ot tak wyrzucić 120 zł na gre w którą sie pogra niecały rok. Więc chyba logiczne że wole jechac na giełde, wydać tylko 20 zł albo i mniej.

Cytat:
Napisał fanfify Zobacz post
Patchmakerzy tworzą patche dla własnego środowiska, dla tych co mają oryginały...a ci co nie mają to jak to się mówi: nie interesi was
Jak tak dalej pójdzie to sie okaże że na tą stronke bez orginalnej gry nie będziemy mieć wstępu
TomekTSW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:28   #45
fanfify
Nowicjusz

Domyślnie Re;

Cytat:
Napisał TomekTSW Zobacz post

Jak tak dalej pójdzie to sie okaże że na tą stronke bez orginalnej gry nie będziemy mieć wstępu

Co prawda to prawda
stare 11-11-2011, 11:39   #46
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Nie wiem czego szukacie, nie bronię ani serwisu, bo dla niego pracuje, ani Opeel'a, bo jest z Redakcji. Większość osób widzę szuka tylko pretekstu, żeby tylko poniżyć dany serwis.

Gdybyśmy nie robili dodatków też byście narzekali, że nic się nie dzieje.
A wystarczy spojrzeć na liczby: patch pobrany prawie 500 razy, a tylko kilka osób ma jakiś problem. Leży on albo w problemie z grą, albo innej przyczynie.

Nie chcę też nikomu w portfel zaglądać, ale czy większość z Was nie kupuje fajek? Paczka kosztuje teraz prawie dyche, a wystarczy odłożyć przez pół roku po 10 zł miesięcznie i w dniu premiery kupić na allegro klucz za 60-70 zł. No nie przesadzajcie, naprawdę. Nie wierze, że nie dostajecie jakichś kieszonkowych w postaci kilku złotych dziennie, czy na tydzień. Zrezygnuj z fajek, przyjemności, a jeśli zależy Ci na oryginalnej grze, w którą lubisz grać to zrobisz wszystko, żeby ją mieć. Tylko nie narzekać, że dodatek jest darmowy, bo to już paranoja będzie.

Poza tym od czego są dziadkowie? Nie potrafią dać dyszki miesięcznie? Proszę Was.

Kilku redaktorów przetestowało patcha w wersji Final z nakładką z poprzedniej wersji i żadnych błędów nie było. Jak widać ponad 400 osobom też patch działa i nikt nie narzeka, więc po co wszczynać kłótnie i wyzywać twórców patcha?

Jeden z drugim taki mądry, że potrafi sam zrobić taki dodatek do gry?
Większość serwisów, nie tylko polskich również robi patche i są nieuchronni od tego, że jakiś błąd się w grze pojawi. I jesteście/jesteśmy na to skazani. Błędy są i będą.

W takim razie jak jesteśmy przy kwestii błędów. Dlaczego nie najeżdżacie twórców gry FIFA, za błędy? Siedzicie cicho i potraficie narzekać, bo Polak taki właśnie jest. Nie ma -źle. Jak dostanie - jeszcze gorzej.

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:46   #47
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Dziesięcioletni gnoju nie poniżaj Opeel`a. Facet się narobił, grę kupił, a Ty nie dość, że masz pirata, z czego jesteś dumny, to jeszcze na nas narzekasz. Bana załóżcie śmieciowi i po kłopocie.
Miuosh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 11:46   #48
TomekTSW
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Daniello Zobacz post
Nie wiem czego szukacie, nie bronię ani serwisu, bo dla niego pracuje, ani Opeel'a, bo jest z Redakcji. Większość osób widzę szuka tylko pretekstu, żeby tylko poniżyć dany serwis.

A wystarczy spojrzeć na liczby: patch pobrany prawie 500 razy, a tylko kilka osób ma jakiś problem. Leży on albo w problemie z grą, albo innej przyczynie.

Nie chcę też nikomu w portfel zaglądać, ale czy większość z Was nie kupuje fajek? Paczka kosztuje teraz prawie dyche, a wystarczy odłożyć przez pół roku po 10 zł miesięcznie i w dniu premiery kupić na allegro klucz za 60-70 zł. No nie przesadzajcie, naprawdę. Nie wierze, że nie dostajecie jakichś kieszonkowych w postaci kilku złotych dziennie, czy na tydzień. Zrezygnuj z fajek, przyjemności, a jeśli zależy Ci na oryginalnej grze, w którą lubisz grać to zrobisz wszystko, żeby ją mieć. Tylko nie narzekać, że dodatek jest darmowy, bo to już paranoja będzie.

Poza tym od czego są dziadkowie? Nie potrafią dać dyszki miesięcznie? Proszę Was.

Kilku redaktorów przetestowało patcha w wersji Final z nakładką z poprzedniej wersji i żadnych błędów nie było. Jak widać ponad 400 osobom też patch działa i nikt nie narzeka, więc po co wszczynać kłótnie i wyzywać twórców patcha?

Większość serwisów, nie tylko polskich również robi patche i są nieuchronni od tego, że jakiś błąd się w grze pojawi. I jesteście/jesteśmy na to skazani. Błędy są i będą.
Wyobraz sobie że np. ja fajek nie kupuje, wiec sorry. A co do dziadków to jeśli Twoji mają fabryke pięniedzy to pozazdrościc. Bo niestety nie wszyscy mają takie szczescie. I pokaż mi w którym momencie ktoś tu kogoś poniżył albo zaczął wyzywać. Napisałem co mi sie nie podoba i co o tej sytuacji mysle. Chyba że tego tez juz nie wolno?
stare 11-11-2011, 11:53   #49
fanfify
Nowicjusz

Domyślnie Re;

Cytat:

W takim razie jak jesteśmy przy kwestii błędów. Dlaczego nie najeżdżacie twórców gry FIFA, za błędy? Siedzicie cicho i potraficie narzekać, bo Polak taki właśnie jest. Nie ma -źle. Jak dostanie - jeszcze gorzej.
Co do fajek to ja akurat nie palę...
Na pieniądzach nie śpię...
Fakt...niekiedy dostaje od rodziców pieniądze ale nie są to duże kwoty...np. 5zł...
Przelicz sobie ile bym musiał zbierać tych 5cio złotówek aby kupić grę za 120zł...
Póki nazbieram, odechce mi się grania od tego...
A co do dziadków to co mam chodzić i prosić: Dajcie mi 10zł bo muszę grę kupić...bez przesady.
Ja wcale nie wyzywam redaktorów itp...Po prostu wyrażam swoje zdanie...jest demokracja, wolno pisać to co kto myśli...
Zgadzam się z użytkownikiem TomekTSW, jeżeli komuś działał by patch to dobrze natomiast jeżeli NIE to trudno, niech kupi oryginał
stare 11-11-2011, 12:02   #50
Daniello
Administrator

Domyślnie

To jeszcze raz powtarzam, że grę FIFA 12 oryginalną w dniu premiery (klucz) możesz kupić na allegro za ok. 60 zł
To jest połowa mniej. Ok, jeśli nie palisz - chwała Ci za to. Ale naprawdę, gadanie, że już nie można będzie wchodzić na serwis bez opłat to już jest obraza serwisu (w pewnym stopniu). "Ok, patch mi nie działa, dzięki za chęci patchmakerów, ale niestety ja z patcha nie skorzystam." Ok, całkiem inna wtedy jest rozmowa, ale takie plecenie bez sensu, nie ma sensu

Ostatnio edytowane przez Daniello ; 11-11-2011 o 12:06
stare 11-11-2011, 12:03   #51
Xysio
Patchmaker CF

Wyślij wiadomość na gg do Xysio Origin: Jarso0n
Domyślnie

Ludzie czy wy nie rozumiecie. Tutaj nie chodzi o to czy macie oryginała czy nie. Po prostu nie macie gry w rejestrze, ponieważ nie instalowaliście przez instalke tylko po prostu wypakowaliście! Zróbcie tak jak bossman a będzie wam działał patch, chyba, że będziecie mieć problem taki jak ja. Jest drugi sposób dla Was. Ściągnijcie sobie grę z instalką a nie wersja z Rip'em.
stare 11-11-2011, 12:05   #52
TomekTSW
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał TomekTSW Zobacz post
Czy tu coś pisze o jakis opłatach?? Przeczytaj to dokładnie to sie dowiesz co miałem na myśli

@Jaro0

Ja właśnie mam gre z instalką
stare 11-11-2011, 12:06   #53
Daniello
Administrator

Domyślnie

Mówicie, że tym co nie kupili gry tylko piracą, utrudnia się życie. A twórcy gier nie utrudniają gry piratom? Usunięcie z FIFY LAN'u już było podstawą do narzekania na EA, bo przez Hamachi sobie już nie pograsz.

Ubisoft co zrobił? DRM'y czy jakoś tak. Na GTA IV? Jakieś Social Cluby. Wszystko da radę obejść. Twórcy gier muszą się liczyć z krytyką za takie zachowanie, my też co właśnie widzimy. Nie tolerujemy piractwa, ale ludzie i tak znajdą sposób na obejście

Jaroo też podał dobry sposób.

stare 11-11-2011, 12:25   #54
fanfify
Nowicjusz

Domyślnie Re;

Cytat:
"Ok, patch mi nie działa, dzięki za chęci patchmakerów, ale niestety ja z patcha nie skorzystam." Ok, całkiem inna wtedy jest rozmowa, ale takie plecenie bez sensu, nie ma sensu
łatwo powiedzieć...
Gdybyś zamienił się ze mną na role czyli to ja byłbym wśród patchmakerów a ty zwykłym użytkownikiem byś tak napisał (Ok, patch mi nie działa, dzięki za chęci patchmakerów, ale niestety ja z patcha nie skorzystam.")...
Na dodatek nie miał byś kasy itp...
Wątpie...
Też pewnie wyrażał byś jakiś sprzeciw
stare 11-11-2011, 13:32   #55
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

Klucz można przecież kupić za 60zł to chyba tyle możesz odłozyć to wiele jeszcze nie jest a jak ty wolisz sobie Chipsy kupowac czy Pepsi to sie nie dziwie czego kasy nie masz
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 13:34   #56
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szumik16 Zobacz post
@up,

Też tak mam. Miałem już 3 sezon Chelsea i po instalacji patcha kariera poszła się j...ć
Ale coż, zacznę nową, także zespołem Chelsea
Czy da się zrobić, aby save odpalał? Nie wiem Ale raczej nie
Ekhm ja zainstalowałem patcha i wszystkie 3 kariery działają elegancko ,wiec dziwne ze wam sie zepsuły.
Denmark Mafia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 13:35   #57
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Panowie skończmy już temat kluczy itd. Od tej chwili takie posty będą usuwane. Proszę tylko pisać o opiniach, wrażeniach z patcha czy też problemach jeśliby takie były.

Ostatnio edytowane przez Opeel ; 11-11-2011 o 13:53
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2011, 13:49   #58
Biesiu
Banned

Domyślnie

Opell mozna go wgrac na Xboxa 360? da sie wogole wgrac?
stare 11-11-2011, 13:50   #59
kolejorz
Patchmaker CF

Domyślnie

Nie ma takiej opcji.
stare 11-11-2011, 13:52   #60
Biesiu
Banned

Domyślnie

a sa wogole patche na xboxa?
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania