FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 29-06-2010, 22:04   #21
SobeCK
Nowicjusz

Domyślnie Problem

tez mam problem z launcherem bo jak dalem go na pulpit pisalo ze aplikacja zostala niepoprawnie zainicjowana a jak kopiuje na inny dysk to mam to samo pomozcie mi wiecie jak to zrobic bo przez to sc nie da sie grac w eliminacjahc do mundialu
SobeCK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2010, 00:51   #22
krn10
Nowicjusz

Domyślnie problem

Błagam w was ostatnia nadzieja. Potrzebny mi Windows vista/seven 64 bit fix. Na Soccergaming nie można juz go pobrać.
krn10 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2010, 20:55   #23
boba
Banned

Domyślnie

mi tez zdarzaja sie takie sytuacje np gralem mecz na stadionie z rpa i zaladowalo ale zawodnicy byli bez twarzy wiec przerwalem i jeszce raz chcialem grac to wywalilo mnie do windowsa , jak zmienilem stadion to moglem w grze jest duzo bledow pojawiaja sie podczas ladowania meczu najczesciej niestety nie poradzimy nic na to, chcialem grac eliminacje polska i musialem probowac kilka razy dopiero wtedy udalo mi sie zaczac turniej bez przerwy wywalalo do wind
boba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2010, 10:46   #24
Bambucza_Elana
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

A słychać w trakcie grania vuvuzele?
stare 04-07-2010, 18:19   #25
fazi 1993
Nowicjusz

Domyślnie

mam taki problem. gra mi się uruchamia do czasu tworzenia nowego profilu. Gdy chće stworzyć profil wywala mnie do windowsa i wyskakuje raport o błędach. Mógł by mi ktoś pomóc bo nie wiem co robic
fazi 1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2010, 20:47   #26
Remi203
Dawniej FCBFan.

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Remi203 Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Remi203 Origin: Remi203
Domyślnie

Jak bys czytal na SG, to pisze ze trzeba wrzucic jakis tam plik do Moich Dokumentow, jest to juz stworzony profil. Pewnie jakies bledy byly.

USS Sassuolo

SEZON 3 - KLIK!
Remi203 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-07-2010, 09:11   #27
Sebek96
Arsenal @ Real

Wyślij wiadomość na gg do Sebek96
Domyślnie

Ja mam następujący problem wszystko ładnie się włancza wybieram reprezentację którymi chcę grać daje mecz ładuje się i wywala do windowsa a z pulpitu nieda się uruchomić lauchera do błedy wystakują prszę bardzo o pomoć

Real Madryt, Arsenal , AS Saint Etienne ,Lyon ,Livorno Inter ,Ruch ,Benfica ,PSV,Zenit ,Atalanta , Wolsburg , Leverkusen wyborowe towarzystwo
Sebek96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-07-2010, 22:20   #28
piotr1
Nowicjusz

Domyślnie

jak to uruchomić?
sciąga mi sie normalnie potem wyskakuje skrót na pulpicie.Wszystko jest ok tylko nie wiem gdzie znaleść ten plik Launcher do uruchomienia tego patcha.Prosze o jak najszybszą pomoc.
piotr1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-07-2010, 08:58   #29
Kuba.
...®

Domyślnie

Cytat:
Napisał piotr1 Zobacz post
jak to uruchomić?
sciąga mi sie normalnie potem wyskakuje skrót na pulpicie.Wszystko jest ok tylko nie wiem gdzie znaleść ten plik Launcher do uruchomienia tego patcha.Prosze o jak najszybszą pomoc.
Cała instrukcja jest w pierwszym poście
stare 06-07-2010, 10:31   #30
piotr1
Nowicjusz

Domyślnie

Ostatnie pytanie czy trzeba wszystko sciągnąć na tej stronie ? Może nie ściągnołem wszystkiego co trzebało i dlatego nigdzie nie moge tego znaleść.
Bardzo był bym wdzięczny gdybyś napisał mi co trzeba sciągnąć.
piotr1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2010, 16:23   #31
Michas94
Nowicjusz

Domyślnie

Ja takze mam ten sam blad co koledzy michalos i murray, ale gdy odpalam gre z tego same pliku w folderze gdzie mam zaistalowana gre to sie wlacza . Nastepnie wszystko wydaje sie byc dobrze do momentu gdy wlaczam kwalifikacje do MS po wybranie jakiegos zespolu wlacza mi sie pasek ladowania i ... wyrzuca mnie do pulpitu, czasem jadnak sie zaladuje menu i moge grac . Problem zaczyna sie po zakonczeniu meczu gdy klikam zeby powrocic do menu wszystko sie laduje i ... wyrzuca mnie z gry . Kto wie co z tym zrobic lub moglby mi pomoc prosze pisac.
Michas94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2010, 09:55   #32
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Ktoś, kto już w to gra, mógłby mi powiedzieć, na ile aktualne są składy reprezentacji? Czy np. z eliminacji czy już z samych mistrzostw? A, i jest polski język/ komentarz?

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2010, 11:52   #33
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Ktoś, kto już w to gra, mógłby mi powiedzieć, na ile aktualne są składy reprezentacji? Czy np. z eliminacji czy już z samych mistrzostw? A, i jest polski język/ komentarz?
Składy masz aktualne jak najbardziej. A nawet jeśli są nieaktualne (nie odpowiadają tym z mistrzostw) to potrzebni zawodnicy są na ławce A co do Waszych problemów to po instalacji na podst. POLSKIEJ wersji instrukcji też nie działała mi gra. Natomiast gdy zrobiłem wszystko po kolei, ale z instrukcją w ANGIELSKIEJ wersji językowej wszystko działa idealnie !
stare 17-07-2010, 15:03   #34
Michas94
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michałos Zobacz post
A co do Waszych problemów to po instalacji na podst. POLSKIEJ wersji instrukcji też nie działała mi gra. Natomiast gdy zrobiłem wszystko po kolei, ale z instrukcją w ANGIELSKIEJ wersji językowej wszystko działa idealnie !
A sa tam jakies roznice cos trzeba inaczej robic ? Moglbys napisac dokladnie czym sie rozni ta polska instrukcja z ta angielska ?
Michas94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2010, 15:04   #35
Michałos
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michas94 Zobacz post
A sa tam jakies roznice cos trzeba inaczej robic ? Moglbys napisac dokladnie czym sie rozni ta polska instrukcja z ta angielska ?
Ja to sobie wytłumaczyłem tak :

1) Wypakuj grę na dysk twardy, ale nie do tego samego folderu, w którym znajduję się Fifa 10.
2)Zastąp oryginalną bazę danych (w tym wypakowanym folderze) tą, która znajduje się w folderze Bug Fixes (jest ona w tym folderze WC 10 folder/data/cmn )
3)Następnie należy stworzyć skrót na pulpicie do tego Launchera
4)Po czym otworzyć Launcher i włączyć grę przyciskiem start
5)Teraz wyłącz grę, i w tym folderze z grą znajdź plik WC.reg i się zgódź na wszystko
6)Następnie znajdź w folderze z grą taki folder "WCSA 10" i skopiuj go do moich dokumentów
7) Teraz odpal grę z Launchera na pulpicie i miłej zabawy
stare 25-07-2010, 21:43   #36
Fulgencjusz
Nowicjusz

Domyślnie pomocy

Michalos nie wiem o co chodzi w punkcie 2. Proszę objaśnij mi to bardziej ten punkt. Z góry thx
Fulgencjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-2010, 14:35   #37
Michałos
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał Fulgencjusz Zobacz post
Michalos nie wiem o co chodzi w punkcie 2. Proszę objaśnij mi to bardziej ten punkt. Z góry thx
Ściągnąłeś grę, docelowo zapisało Ci ją w takim np. folderze " C:\D & S\Administrator\Moje dokumenty\Downloads\Fifa 10 World Cup 2010 Patch" Teraz wchodzisz do tego folderu, otwierasz kolejny folder BUG FIXES i stamtąd kopiujesz plik FIFA.db do folderu gdzie WYPAKOWAŁEŚ, zgadzając się na jego podmianę. Mam nadzieję, że wystarczająco zrozumiale
stare 27-07-2010, 17:14   #38
Fulgencjusz
Nowicjusz

Domyślnie

Ale ja nie mam tego folderu BUG FIXES...
Fulgencjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2010, 08:14   #39
ljezior
Nowicjusz

Domyślnie

Witam serdecznie.

Ja mam problem, którego tu jeszcze nie spotkałem. Mianowice wszystko się fajnie instaluje i gra chodzi ale.....mam tylko drużyny jakie są w oryginalnej fifie oraz nie mam turniejów (mś, kwalifikacji) a zamiast nazw państw w menu wyboru turnieju mam jakie ?&32812820191 itp.

Macie jakiś pomysł? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
ljezior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2010, 13:44   #40
Jabulani
Nowicjusz

Domyślnie

Mam taki błąd ze jak daje w trakcie meczu instant replay to mi strasznie laguje i po chwili wyskakuje błąd i wyrzuca mnie do windowsa!! OCK? Prosze o pomoc.
Jabulani jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania