FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 31-03-2010, 21:29   #41
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Ehh ile można pisać, patch nie będzie działał poprawnie na piratach w dodatku ze spolszczeniem... Musi być oryginalny plik dat_pol.big, który po instalacji MPPL powinien zajmować 312 MB. Jeśli zajmuje mniej to komentarz nie będzie działał poprawnie.
stare 31-03-2010, 22:50   #42
wojtek21i1
Nowicjusz

Domyślnie

z komentarzem nie problemu wystarczy ze spolszczenia skopiowac audio i komentarz w meczu jest
wojtek21i1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 22:53   #43
Domino
Gość

Domyślnie

Ale tu chodzi o komentarz a nie o spolszczenie kolego Piotrze Masz FIFĘ 10 z komentarzem wyciętym z FIFY 09 i dlatego nie działa. Sprawdź ile u Ciebie waży plik dat_pol.big w folderze data/audio i dopiero potem pisz. Tak to jest z pirackimi wersjami gry. Więc jeśli patchmakerzy robiący PLP też zmieniali u siebie komentarz to także nie będzie u Ciebie działał z powodu braku oryginalnej gry, albo chociaż oryginalnego pliku z komentarzem z FIFY 10. Czy tak ciężko to zrozumieć? Przejrzyj forum, było już naście takich użytkowników i Ci mają oryginalną FIFĘ nie protestują. Piszą tylko te osoby co mają taki komentarz wycięty z FIFY 09 Tylko nikt nie był tego świadom jak sobie pobierał grę z neta, bo pisało że pełne spolszczenie z PL komentarzem i takie tam bajery, ale nikt nie napisał że jest to z FIFY 09 i tez działa z FIFĄ 10. Jednym słowem zrobili ludzi w wała, a dzięki temu my dostajemy po dvpie, tylko za co, jak na oryginalnych komentarzach i grach działa...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 31-03-2010 o 23:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 00:42   #44
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie Skandal

Tak bardzo czekałem na mega patch pl10 a tu srogi zawód...Trzeba zapłacić 8zł W mojej obecnej sytuacji finansowej jest to nie możliwe ledwo ciągne koniec z końcem...Codziennie czynie starania by zdobyć na przysłowiowy chleb
gogolinho jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 10:52   #45
elmati1
Nowicjusz

Domyślnie

czy jakby sie porobilo cmp. Patcha Rosyjskiego i Czeskiego samych Lig tylko, by sie przeinstalowalo fife i by sie zainstalowalo MPPL a pozniej LIgi czeskie i Ruskie przez CM wrzucilo to bedzie dzialac? chodzi mi o to czy nie bedzie zbieznosci ID druzyn polskich czy rosyjskich czy czeskich a po 2 czy FAT to uciagnie?
elmati1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 10:55   #46
Domino
Gość

Domyślnie

Im więcej tym gorzej, ale MPPL ma swoją bazę danych, rosyjska, czeska tak samo więc mogą się pogryźć bazy danych i będzie wywalać do windy, jakby wszystko było razem połączone ze sobą w umiejętny sposób, to może prędzej, tylko nie wiadomo jak ten cały FAT, on ma też jakieś granice
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 16:08   #47
adasoas
Zorientowany

Domyślnie

Mi też nie działa komentarz PL a nie mam pirata, tylko angielską wersje miałem gry, bo kupiłem oryginał używany , więc i tak musiałem ściągnąć spolszczenie.Widocznie ściągnąłem komentarz z FIFY 09 i teraz nie mogę pograć z polskim komentarzem wogóle??Pozdrawiam
adasoas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 16:21   #48
Domino
Gość

Domyślnie

Bardzo możliwe, poza tym było pisane że działać będzie tylko na polskiej wersji językowej, bo na innych językach mogą nie być wyświetlane nazwy zespołów A jeśli chcesz wiedzieć co masz za komentarz, to powiedz ile waży plik dat_pol.big w folderze data/audio
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 16:58   #49
adasoas
Zorientowany

Domyślnie

299 mb
stare 01-04-2010, 17:01   #50
Domino
Gość

Domyślnie

No to jest komentarz w FIFY 09, bo w FIFIE 10 ma on ok 312mb, nie duża różnica, a jak ważna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 17:12   #51
adasoas
Zorientowany

Domyślnie

okej, rozumiem i dzięki
stare 01-04-2010, 23:04   #52
sokoły
Nowicjusz

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

czemu usuneliście moj komentarz??
sokoły jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 23:06   #53
Domino
Gość

Domyślnie

Publiczne forum, więc radzę wypowiadać się kulturalnie, a nie mięsem rzucasz. Trudno kulturalnie napisać o swoich zastrzeżeniach odnośnie MPPL? Chyba trudno, więc trzeba zmieszać ludzi z błotem i nawyklinać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 08:43   #54
mateuszj999
Nowicjusz

Domyślnie

W tamtym ku dodatek darmowy i był o niebo lepszy od tego ! Są błedy ! Ten dodatek robili chyba kibibe wisly bo tylko stadion wisly wypelniony jest kibicami na innych tylko czesciowo ! Bardzo sie zawiodlem na tym dodatku !
mateuszj999 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 09:59   #55
Domino
Gość

Domyślnie

W tamtym roku też był płatny a o kibicach pisałem wielokrotnie. Nie chcąc wstrzymywać premiery i pozbawiać Was stadionów, woleliśmy dać niepełne stadiony niż nie dawać ich wcale Będą addony to i będzie więcej kibiców na stadionach. Ja nie wiem, czy przez brak kibiców można przekreślać całą naszą pracę? Tym bardziej że pisałem o addonach i w newsie też było pisane, dojdą nowe stadiony, uzupełni się kibiców, będą śpiewki, więc ten dodatek może tylko zyskać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 11:14   #56
dawid_w
Nowicjusz

Domyślnie

W opisie MPPL napisane jest ze dodatek zawiera Lige Europejska. Mam oryginalna gre wersji pl, patcha zainstalowalem poprawnie (bez wylaczania dosowych okien) i nie mam tej ligi w trybie Turnieju. Chyba ze dostepna jest np w trybie Kariery lub Sezonu?
dawid_w jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 12:22   #57
Piesfilemon
Zdezorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Piesfilemon
Domyślnie

Liga Europejska zastępuje Puchar EFA i jest dostępny tylko w W trybie sezonu, kariery i chyba w zostań gwiazdą.

A ja mam taki problem, że, nie we wszystkich meczach, gdy robię zmianę, gra się wyłącza.
Poza tym, nie wiem czy to było zamierzone, czy jest to błąd, ale na bandach stadionu Wisły Kraków jest napisane "BYTOM". I jeszcze podczas meczu, gdy chce się zmienić wykonawce stałego fragmentu gry jest napisane "Z" jako lewa noga. (Prawa jest normalnie - "P") To też było zamierzone, czy błąd?

AMEN
Piesfilemon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 12:33   #58
dawid_w
Nowicjusz

Domyślnie

do piesfilemon'a:

Jesli chodzi o napis "BYTOM" na stadionie Wisly to na pewno nie jest to blad. Jest to po prostu nazwa sponsora Wiślaków, Bytom to firma odziezowa zajmujaca sie szyciem garnitorów.
dawid_w jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 13:05   #59
Piesfilemon
Zdezorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Piesfilemon
Domyślnie

W taki razie sorry.
Myślałem, że chodziło o miasto.
Piesfilemon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2010, 20:43   #60
krycha1621
Nowicjusz

Domyślnie

Wszystko fajnie działa tylko szkoda że nie słychać komentatorów :(
krycha1621 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania